• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Ostatnie artykuły:
 • Iberis Amara – niepozorna roślina łagodząca ból brzucha

  Iberis Amara – niepozorna roślina łagodząca ból brzucha

  Data dodania: 2012-01-11 11:20:16, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 7105 razy, Komentarzy: 0
  Wyciąg ze świeżej rośliny Iberis amara – zwiększa napięcie mięśni żołądka i jelit w niepobudzonych lub słabo pobudzonych odcinkach przewodu pokarmowego, przez co łagodzi objawy uczucia pełności i wzdęcia, zmniejsza też objawy zespołu jelita drażliwego.
 • Praktyczny Warsztat Makrobiotyki - Gotowanie dla Zdrowia, 22 stycznia 2012 roku w Toruniu

  Praktyczny Warsztat Makrobiotyki - Gotowanie dla Zdrowia, 22 stycznia 2012 roku w Toruniu

  Data dodania: 2012-01-10 14:07:57, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 3715 razy, Komentarzy: 0
  W programie teoria i wiele praktyki. Degustacja i przygotowanie posiłków oraz wykłady. Każdy uczestnik otrzyma przepisy posiłków przygotowywanych podczas warsztatów.
 • Mangostan najlepiej działający antyoksydant!

  Mangostan najlepiej działający antyoksydant!

  Data dodania: 2012-01-10 13:40:24, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 28298 razy, Komentarzy: 2
  Badania pokazują iż mangostan można podawać jako lek aż w 138 indywidualnych schorzeniach. Wśród nich takie choroby jak: choroby reumatyczne, przewlekłe bóle, cukrzyca, silna depresja, nadciśnienie, wahania nastroju po klimakterium, infekcje bakteryjne, infekcje jamy ustnej, poważne reakcje alergiczne.
 • Polecamy książkę: "Twoje ciało wie jak cię wyleczyć"

  Polecamy książkę: "Twoje ciało wie jak cię wyleczyć"

  Data dodania: 2012-01-09 13:11:32, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 6036 razy, Komentarzy: 1
  Choroba jest zdrową biologiczną reakcją na wydarzenie, z którym nie potrafimy poradzić sobie emocjonalnie, i działa na rzecz przetrwania organizmu. Autor proponuje nową metodę, polegającą na odczytywaniu kodu biologicznego choroby, czyli przyczyn psychicznych, emocjonalnych, które ją wywołały. Docierając do nich i rozpoznając je, możemy leczyć ich skutki.
 • Dzięgiel chiński - pomocny nie tylko kobietom

  Dzięgiel chiński - pomocny nie tylko kobietom

  Data dodania: 2012-01-09 11:37:41, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 15632 razy, Komentarzy: 0
  Dzięgiel chiński wpływa korzystnie na pracę macicy. Rozszerza naczynia krwionośne, łagodzi bóle przedmiesiączkowe, objawy menopauzy, reguluje hormony, zapobiega stanom zapalnym narządów rodnych. Ma właściwości uspokajające. Ale nie tylko.
 • Pokrzywa - pospolita roślina o ważnych właściwościach

  Pokrzywa - pospolita roślina o ważnych właściwościach

  Data dodania: 2012-01-07 22:14:06, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 9227 razy, Komentarzy: 0
  Pokrzywa poprawia trawienie, jest bogata w żelazo, korzystnie wpływa na trzustkę, wątrobę oraz żołądek. Obniża również poziom cukru we krwi, ale to nie koniec zalet.
 • Podstawy Tradycyjnej Chińskiej Medycyny oraz znaczenie emocji

  Podstawy Tradycyjnej Chińskiej Medycyny oraz znaczenie emocji

  Data dodania: 2012-01-07 21:29:22, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5988 razy, Komentarzy: 0
  W diagnozowaniu i leczeniu podstawowe znaczenie ma wewnętrzna energia życiowa Chi (zwana również żywiącym oddechem, tchnieniem życia, pierwotną siłą), która jest przyczyną wszelkich procesów zachodzących w organizmach żywych i w przyrodzie. Chi ma wpływ na myśli, emocje, odbieranie bodźców, ruch, trawienie, rozmnażanie się, itd., a więc na wszystkie aspekty życia.
 • Leczenie dźwiękiem - misy tybetańskie i gongi

  Leczenie dźwiękiem - misy tybetańskie i gongi

  Data dodania: 2012-01-03 15:25:43, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 16320 razy, Komentarzy: 0
  Działanie na człowieka drgającymi, wysokimi tonami zalicza się do skutecznych metod pozwalających wkroczyć na drogę harmonii i doskonałego zdrowia. Dźwięk mis tybetańskich i gongów dociera do komórek ciała i uwalnia pamięć zapisanych tam emocji.
 • Wiecznie zielony przysmak

  Wiecznie zielony przysmak

  Data dodania: 2012-01-02 15:43:31, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 1799 razy, Komentarzy: 0
  Kto z nas nie zna drobnych, czerwonych i cierpkich owoców żurawiny - wiecznie zielonej krzewinki. Kiedyś rosła ona powszechnie na torfowiskach i w bagiennych lasach Europy północnej i wschodniej, a także na Syberii, w Kanadzie i na północy Stanów Zjednoczonych. Niestety, na skutek osuszania bagien i torfowisk obecnie w Europie występuje coraz rzadziej.
 • "Nowoczesne zasady odżywiania" - warto przeczytać

  "Nowoczesne zasady odżywiania" - warto przeczytać

  Data dodania: 2011-12-27 12:12:38, Dodane przez: Justyna Kłaput
  Wyświetlony 6326 razy, Komentarzy: 1
  W „Nowoczesnych zasadach odżywiania” z dużą wnikliwością przedstawione zostało zagadnienie głównych przyczyn śmierci : nowotworów, chorób układu krążenia i cukrzycy. Dr Campbell podczas swojej pracy największą uwagę skupił na białku pochodzenia zwierzęcego, które jak potwierdzają wyniki badań, ma znaczący wpływ na rozwój tych chorób.
 • Przejadanie się postarza mózg

  Przejadanie się postarza mózg

  Data dodania: 2011-12-27 11:51:55, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 1549 razy, Komentarzy: 0
  Przejadanie się przyspiesza starzenie się mózgu, natomiast ograniczenie jedzenia aktywuje cząsteczkę, która może pomóc zachować jego młodość - wynika z badań, które publikuje pismo "Proceedings of the National Academy of Sciences".
 • Konkurs dla aktywnych - wygraj zdrowy brzuszek!

  Konkurs dla aktywnych - wygraj zdrowy brzuszek!

  Data dodania: 2011-12-27 09:30:16, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 3330 razy, Komentarzy: 2
  Rozpoczynamy na Erze Zdrowia cykl konkursów. Zbieraj punkty za dodawanie filmików, ciekawych linków i komentarzy. Zaproponuj Nam ciekawy artykuł i/lub bądź aktywny na Facebooku! Wygraj ciekawą nagrodę!
 • Biotechnologia przyjazna środowisku naturalnemu

  Biotechnologia przyjazna środowisku naturalnemu

  Data dodania: 2011-12-27 09:19:14, Dodane przez: AlFred
  Wyświetlony 1664 razy, Komentarzy: 0
  Biotechnologia EM-Farming jest idealną naturalną technologią dla rolnictwa organicznego, o którym od dawna marzyła ludzkość. Technologia Efektywnych Mikroorganizmów jest stosowana w 120 krajach świata. Biotechnologia EM-Farming jest tania, prosta do wdrożenia i jest wysoce skuteczna, a efekty jej użycia łatwe do ocenienia, widoczne i wyczuwalne. Ma również zastosowanie w naturoterapi. Stosuję. Polecam. Alfred Karwowski
 • Kulinarne duety

  Kulinarne duety

  Data dodania: 2011-12-21 09:20:00, Dodane przez: Agnieszka Biernat
  Wyświetlony 5904 razy, Komentarzy: 0
  Okazuje się, iż nawet najzdrowsze produkty żywnościowe mogą być szkodliwe dla naszego organizmu jeżeli są niewłaściwie spożywane, tzn. w nieodpowiednim "towarzystwie" lub w nadmiarze. Wówczas bardzo często zamiast być źródłem zdrowia, sił witalnych i urody szkodzą nam. Jak to możliwe?
 • Jagody goji blog

  Jagody goji blog

  Data dodania: 2011-12-20 22:25:48, Dodane przez: zdrowy
  Wyświetlony 1673 razy, Komentarzy: 0
  Ciekawy blog o jagodach goji
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 11
Ostatnie Artykuły
Borelioza - jak skutecznie i naturalnie się wyleczyć? Przedstawiamy charakterystykę i całą specyfikę choroby zwanej boreliozą oraz naturalne i skuteczne sposoby na jej w ... Więcej »
Metale ciężkie - jak się oczyścić? Do najniebezpieczniejszych metali cięzkich należą m.in. rtęć, kadm, arsen, tal, ołów, aluminium i nikiel. Te meta ... Więcej »
Moringa - roślina pełna miłości Richard Okuniewicz rozpoczął w północno-wschodniej Brazylii uprawę Moringi. Jego znajomi i osoby, które zaczęły ... Więcej »
Spirulina - niezwykły zdrowotny potencjał Ta super alga nazywana jest “mlekiem Matki Ziemi” ze względu na bardzo wysokie stężenie rzadkiego kwasu gammalino ... Więcej »
Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin" Niezwykle ważna książka, stanowi encyklopedię naturalnego zdrowia. Niezbędna na półce świadomego zdrowia człowi ... Więcej »
Popularne Artykuły
Liść laurowy w oczyszczaniu kości i stawów Niestrawione posiłki gniją tworząc toksyny, które osadzają się w stawach. Stawy tracą elastyczność i zaczynamy ... Więcej »
Lewatywa z kawy Lewatywy z kawy to najsilniejsza metoda wspomagająca usuwanie toksyn lipofilnych z organizmu. Zastosowanie tej metody j ... Więcej »
Oczyszczanie wątroby wg Hulda Regehr Clark Kolejna prosta metoda. Oczyszczanie wątroby jest bardzo bezpieczne. Autorka podaje, że na ponad 500 przypadków, w tym ... Więcej »
Olej z czarnuszki Olej z czarnuszki ma działanie hipoglikemiczne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, silnie antybiotyczne (antybakteryjne, a ... Więcej »
Aloes i jego lecznicze właściwości Aloes jest skuteczny w uszkodzeniach i owrzodzeniach skóry. Podnosi odporność organizmu oraz ilość limfocytów we k ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.