• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Ostatnie artykuły:
 • Sól kuchenna

  Sól kuchenna

  Data dodania: 2012-05-05 11:47:05, Dodane przez: Justyna Kłaput
  Wyświetlony 7310 razy, Komentarzy: 0
  Nadmiar soli powoduje obciążenie nerek, przyczynia się do rozwoju miażdżycy tętnic, podwyższa ciśnienie krwi, przyczynia się do otyłości i cukrzycy.
 • Ajurweda - konsultacje, warsztaty z dr Partapa Chauhan w Warszawie, 30 maja - 15 lipca 2012

  Ajurweda - konsultacje, warsztaty z dr Partapa Chauhan w Warszawie, 30 maja - 15 lipca 2012

  Data dodania: 2012-05-05 11:32:16, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5275 razy, Komentarzy: 0
  31 maja rozpoczynają się w Warszawie konsultacje i warsztaty z wybitnym, lekarzem ajurwedyjskim dr Partapa Chauhan. Wraz z nim osiągniesz równowagę na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym.
 • Piękne ciało po zimie

  Piękne ciało po zimie

  Data dodania: 2012-04-17 12:16:58, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 4364 razy, Komentarzy: 0
  Brak słońca, ruchu na świeżym powietrzu i co najważniejsze niezbędnych dla zdrowia witamin powodują, że przedwiośnie i wczesna wiosna kojarzą się nam nie tylko z rozkwitającą roślinnością, ale także z ogólnym zmęczeniem ciała i umysłu. Jak z tego wybrnąć?
 • Joga – wyjątkowy sposób na harmonię i spokój w życiu

  Joga – wyjątkowy sposób na harmonię i spokój w życiu

  Data dodania: 2012-04-16 14:08:48, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 6150 razy, Komentarzy: 0
  Dzięki regularnej praktyce jogi oddziałujemy na cały organizm i jego funkcje poprawiając kondycję, odporność i wagę. Dzięki jodze poprawimy również stan układu krążenia, wyrównamy ciśnienie i ulżymy kręgosłupowi poprzez rozciąganie i wzmocnienie mięśni szkieletowych. Joga ma zbawienny wpływ na stan układu nerwowego.
 • Polecamy książkę: "Oczyszczanie organizmu dla kobiet"

  Polecamy książkę: "Oczyszczanie organizmu dla kobiet"

  Data dodania: 2012-04-16 11:56:11, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 7982 razy, Komentarzy: 0
  Jak oczyścić swoje ciało i przywrócić mu jędrność, smukłość i witalność w bardziej spokojny, zrównoważony, sposób? Bez drastycznych szarpnięć, czerpiąc przy tym wiele radości i przyjemności? Spróbuj to, właśnie z Natalią Rose!
 • Olej kokosowy - lek na alzheimera

  Olej kokosowy - lek na alzheimera

  Data dodania: 2012-03-27 09:44:00, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 20611 razy, Komentarzy: 1
  Olej kokosowy różni się od innych olejów, ponieważ jest bogaty w średnie kwasy tłuszczowe, które są łatwo przyswajalne przez organizm. Tłuszcze i oleje są nazywane kwasami tłuszczowymi; są nasycone, jednonienasycone, wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Badania z olejem kokosowym potwierdziły, że możemy czerpać z niego duże korzyści.
 • Żółty Ser Grozy

  Żółty Ser Grozy

  Data dodania: 2012-03-27 09:31:14, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 2856 razy, Komentarzy: 0
  Groza! Producenci i sprzedawcy sprzedają nam żółte paskudztwo, w którym są tylko śladowe ilości mleka, a zamiast nich tłuszcze roślinne, olej, skrobia, a nawet łój. Wszystko w opakowaniach łudząco przypominających te, w które pakuje się prawdziwy żółty ser. Fakt radzi, jak nie dać się nabrać na seropodobny produkt.
 • Petycja w sprawie zakazu rejestrowania nasion, obrotu i upraw roślin GMO w Polsce

  Petycja w sprawie zakazu rejestrowania nasion, obrotu i upraw roślin GMO w Polsce

  Data dodania: 2012-03-17 23:18:45, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2676 razy, Komentarzy: 0
  Koalicja Polski Wolnej od GMO zaprasza do podpisania petycji w sprawie zakazu rejestrowania nasion, obrotu i upraw roślin GMO w Polsce. Petycja jest dostępna zarówno w wersji internetowej: http://alert-box.org/petycja/rozporzadzenie-zakazujace-gmo/ jak i drukowanej: http://alert-box.org/wp-content/uploads/petycja_zakazGMO.pdf
 • Orzechy - zdrowie i witalność

  Orzechy - zdrowie i witalność

  Data dodania: 2012-03-13 13:58:01, Dodane przez: Justyna Kłaput
  Wyświetlony 14887 razy, Komentarzy: 0
  Orzechy mimo dość wysokiej kaloryczności są bardzo dobrym sposobem na podniesienie kondycji organizmu i poprawienie naszego samopoczucia. Są źródłem wysokiej jakości białka i błonnika pokarmowego oraz wielu ważnych składników mineralnych: wapnia, fosforu, żelaza, potasu, sodu, magnezu i witamin – A, D i E. Ale nie tylko.
 • Jagody Goji - smaczne lekarstwo

  Jagody Goji - smaczne lekarstwo

  Data dodania: 2012-02-24 18:42:01, Dodane przez: zdrowy
  Wyświetlony 23974 razy, Komentarzy: 4
  Jagody goji są najbardziej obiecującym środkiem odżywczym wspierającym zdrowie, mającym potencjał zrewolucjonizować dietetykę, osiągnięcia sportowe oraz tradycyjną medycynę na przestrzeni 21 wieku. Chińska literatura zielarska podkreśla szczególnie działanie jagód Lycium jako środka skutecznego w leczeniu patogenicznych stanów serca, wątroby, śledziony, płuc i nerek.
 • Produkty typu Light – nie dajmy się nabrać

  Produkty typu Light – nie dajmy się nabrać

  Data dodania: 2012-02-23 14:19:05, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 6971 razy, Komentarzy: 2
  Czy produkty o obniżonej zawartości cukru lub tłuszczu są faktycznie mniej kaloryczne i zdrowsze od tych pełnowartościowych? Czy sięgając po produkty tak nachalnie zachwalane przez reklamę faktycznie pomagasz swojemu zdrowiu?
 • Sole aluminium w kosmetykach

  Sole aluminium w kosmetykach

  Data dodania: 2012-02-23 13:58:39, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 13232 razy, Komentarzy: 0
  SOLE ALUMINIUM – to substancje toksyczne. Są to sole tego samego metalu, z którego produkowane są puszki, folie i… samoloty! Znajdziesz je w kremach do opalania oraz dezodorantach i innych produktach blokujących gruczoły potowe. Ich zadaniem jest niwelowanie pocenia się i neutralizacja nieprzyjemnego zapachu. Pot i jego odór nie mogąc wydostać się z organizmu zostają w nim i zatruwają go od środka. Sole aluminium przenikają przez skórę i kumulują się w organizmie.
 • Palma Sabal - preparat na prostatę

  Palma Sabal - preparat na prostatę

  Data dodania: 2012-02-12 14:25:13, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 9238 razy, Komentarzy: 0
  Preparat z palmy Sabalalowej jest skuteczny w likwidowaniu objawów łagodnego rozrostu krokowego, w łagodzeniu dolegliwości związanych z zakażeniami układu moczowo – płciowego, zapaleń gruczołu krokowego, w przypadkach nietrzymania moczu i bólów związanych z oddawaniem moczu. Działa również skutecznie w przypadku nerwobóli, nadmiernego owłosienia, zaników jądra, impotencji czy też niepłodności. Pomaga utrzymać zdrową prostatę. Ma właściwości przeciwzapalne, przeciwobrzękowe, antyandrogenne i antyestrogenne. Powoduje rozluźnienie mięśni gładkich prostaty.
 • Mały weganin pod lupą

  Mały weganin pod lupą

  Data dodania: 2012-02-06 18:09:12, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 1892 razy, Komentarzy: 0
  Oficjalne zalecenia co do żywienia dzieci wegańskich w Polsce nie istnieją. Do tej pory niewiele również dyskutowało się na temat pozytywnego wpływu diety roślinnej na zdrowie. Pierwsze polskie badanie na wegedzieciach może sprowokować taką dyskusję. Rozmawiamy o tym z Małgorzatą Desmond, współautorką badania.
 • Parabeny - niebezpieczne substancje

  Parabeny - niebezpieczne substancje

  Data dodania: 2012-02-06 18:02:10, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 122098 razy, Komentarzy: 28
  W Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych przeprowadzono badania, w których odkryto, że guzy nowotworów zlokalizowane w klatce piersiowej u wielu pacjentek zawierały parabeny. Wyniki badań doprowadziły do postawienia tezy, że parabeny mogą powodować raka piersi. Zwłaszcza jeśli znajdują się w produktach takich jak antyperspiranty i dezodoranty.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły
Borelioza - jak skutecznie i naturalnie się wyleczyć? Przedstawiamy charakterystykę i całą specyfikę choroby zwanej boreliozą oraz naturalne i skuteczne sposoby na jej w ... Więcej »
Metale ciężkie - jak się oczyścić? Do najniebezpieczniejszych metali cięzkich należą m.in. rtęć, kadm, arsen, tal, ołów, aluminium i nikiel. Te meta ... Więcej »
Moringa - roślina pełna miłości Richard Okuniewicz rozpoczął w północno-wschodniej Brazylii uprawę Moringi. Jego znajomi i osoby, które zaczęły ... Więcej »
Spirulina - niezwykły zdrowotny potencjał Ta super alga nazywana jest “mlekiem Matki Ziemi” ze względu na bardzo wysokie stężenie rzadkiego kwasu gammalino ... Więcej »
Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin" Niezwykle ważna książka, stanowi encyklopedię naturalnego zdrowia. Niezbędna na półce świadomego zdrowia człowi ... Więcej »
Popularne Artykuły
Liść laurowy w oczyszczaniu kości i stawów Niestrawione posiłki gniją tworząc toksyny, które osadzają się w stawach. Stawy tracą elastyczność i zaczynamy ... Więcej »
Lewatywa z kawy Lewatywy z kawy to najsilniejsza metoda wspomagająca usuwanie toksyn lipofilnych z organizmu. Zastosowanie tej metody j ... Więcej »
Oczyszczanie wątroby wg Hulda Regehr Clark Kolejna prosta metoda. Oczyszczanie wątroby jest bardzo bezpieczne. Autorka podaje, że na ponad 500 przypadków, w tym ... Więcej »
Olej z czarnuszki Olej z czarnuszki ma działanie hipoglikemiczne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, silnie antybiotyczne (antybakteryjne, a ... Więcej »
Aloes i jego lecznicze właściwości Aloes jest skuteczny w uszkodzeniach i owrzodzeniach skóry. Podnosi odporność organizmu oraz ilość limfocytów we k ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.