• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Trucizny i niewiedza

Jakże potrzebny materiał aby uświadomić człowieka. Przeglądaj to z otwartym umysłem i sercem. Prawda może być szokująca. GMO - żywność modyfikowana genetycznie, trucizny w pożywieniu, szkodliwe leki oraz kosmetyki. To tylko kilka z poruszanych mocnych tematów.
Tagi podkategorii: trucizny, niewiedza, prawda

Artykuły:

 • Dr Jerzy Jaśkowski: Odra – 0 zgonów po chorobie, 108 zgonów po szczepionce.

  Dr Jerzy Jaśkowski: Odra – 0 zgonów po chorobie, 108 zgonów po szczepionce.

  Data dodania: 2016-12-06 23:42:33, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2614 razy, Komentarzy: 0
  "Fałszowanie prac naukowych w medycynie, od czasu ustanowienia rynku zdrowia na początku lat 80-tych jest nagminne. Takie firmy szczepionkarskie jak Merck, posunęły się nawet do tego, że przez 6 lat wydawały specjalny biuletyn, rzekomo medyczny, Australian Medical Journal, reklamujący to, co potrzeba. Chodziło o sprzedaż jednego leku, zwanego Vioxx. Lek ten spowodował od 60 000 do 100 000 zgonów. Firma Merck wypłaca rodzinom odszkodowanie w wysokości około 4 850 000 000 dolarów." - A to tylko jeden cytat, przeczytaj więcej.
 • … dwutlenek siarki … kontrowersyjny dodatek …

  … dwutlenek siarki … kontrowersyjny dodatek …

  Data dodania: 2014-12-05 06:27:09, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 1643 razy, Komentarzy: 0
  Z badań naukowych wynika, że nadmiar dwutlenku siarki w spożywanych produktach może obniżać ciśnienie tętnicze, a także wywoływać zapalenie oskrzeli. Związek niszczy również wiele witamin, które dostarczamy z pożywieniem. Przeczytaj, zwłaszcza przed świętami, kiedy w kuchni pojawia się zazwyczaj więcej owoców suszonych. Choć to nie tylko środek dodawany do suszonych owoców.
 • Substancje antyodżywcze w diecie

  Substancje antyodżywcze w diecie

  Data dodania: 2014-09-18 02:44:06, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2799 razy, Komentarzy: 0
  Okazuje się, że natura "dodała" do tkanek roślinnych i zwierzęcych związki, które negatywnie wpływają na organizm ludzki. Otrzymały one miano "substancji antyodżywczych". Zaliczają się do nich wybrane enzymy, kwasy, taniny, które ograniczają lub blokują wchłanianie niektórych witamin i minerałów w naszym układzie pokarmowym. Przeczytaj więcej o niektórych tylko substancjach.
 • Międzynarodowy Marsz Przeciwko Monsanto - 25 maja 2013 r.

  Międzynarodowy Marsz Przeciwko Monsanto - 25 maja 2013 r.

  Data dodania: 2013-05-23 22:35:52, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2238 razy, Komentarzy: 0
  W najbliższą sobotę 25 maja 2013 r. odbędzie się międzynarodowy Marsz Przeciwko Monsanto. Miliony ludzi wyjdzie na ulicę protestować przeciwko zachłannym trucicielom naszej planety, nas samych i naszych dzieci, o czym informuje m.in. organizacja pozarządowa Instytut Spraw Obywatelskich. Przeczytaj o tym jak Monsanto truje i jak wiele koncernów jest pod jego wpływem.
 • Już wiedzą, co jedzą

  Już wiedzą, co jedzą

  Data dodania: 2012-12-02 12:48:00, Dodane przez: maskarade
  Wyświetlony 1951 razy, Komentarzy: 0
  Reklama jest dźwignią handlu, to na ogół akceptują wszyscy. A to, że może być dźwignią nieprawdy – już niekoniecznie. Przynajmniej w Kanadzie, gdzie we wrześniu tego roku Danone, producent znanych także w Europie jogurtów reklamowanych jako zawierające bakterie wzmacniające zdrowie, zgodził się wypłacić 1,7 mln dolarów kanadyjskich (ok. 5,5 mln zł) w ramach ugody z klientami.
 • Petycja odnośnie ziół

  Petycja odnośnie ziół

  Data dodania: 2012-11-06 15:07:32, Dodane przez: maskarade
  Wyświetlony 2023 razy, Komentarzy: 0
  "Leki naturalne, których Bruksela i przemysł farmaceutyczny chcą nas pozbawić" Petycja ta dotyczy jednej z najważniejszych kwestii związanych z naszym zdrowiem. Prosimy zapoznajcie się z treścią tej petycji i jeżeli uznacie za ważną podpiszcie i podzielcie się z innymi. Tylko razem możemy stanowić o jakości naszego życia.
 • Niezdrów jak ryba

  Niezdrów jak ryba

  Data dodania: 2012-08-21 19:05:24, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2559 razy, Komentarzy: 0
  Ryby uznaje się za nieodzowny element zdrowej diety ze względu na wysoką zawartość niezbędnych kwasów tłuszczowych. Coraz więcej lekarzy, dietetyków i toksykologów ostrzega jednak, że są one również źródłem wielu toksyn, w tym bardzo niebezpiecznej dla kobiet w ciąży i dzieci rtęci.
 • Żółty Ser Grozy

  Żółty Ser Grozy

  Data dodania: 2012-03-27 09:31:14, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 3031 razy, Komentarzy: 0
  Groza! Producenci i sprzedawcy sprzedają nam żółte paskudztwo, w którym są tylko śladowe ilości mleka, a zamiast nich tłuszcze roślinne, olej, skrobia, a nawet łój. Wszystko w opakowaniach łudząco przypominających te, w które pakuje się prawdziwy żółty ser. Fakt radzi, jak nie dać się nabrać na seropodobny produkt.
 • Niemiecki rząd pozwany za chemtrails

  Niemiecki rząd pozwany za chemtrails

  Data dodania: 2012-01-19 11:07:44, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 2301 razy, Komentarzy: 0
  Niemieccy naukowcy pozywają rząd w sprawie chemtrails (film z napisami polskimi)
 • Fluor i aspartam

  Fluor i aspartam

  Data dodania: 2011-11-01 19:33:33, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2250 razy, Komentarzy: 0
  Dr Zbigniew Hałat: "Od dawna wiadomo, że aspartam jest rakotwórczy. Jeśli EFSA to potwierdzi, to przewróci na łopatki cały przemysł zdrowej żywności, gdzie cukier zastępuje się sztucznym słodzikiem. Ja od dawna radziłem pacjentom skarżącym się na bóle głowy, rozdrażnienie, stany lękowe, żeby zrezygnowali z produktów zawierających aspartam. I pomagało."
 • Tylko w tym roku zabiją 6 mln ludzi na świecie

  Tylko w tym roku zabiją 6 mln ludzi na świecie

  Data dodania: 2011-05-31 14:20:57, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 2169 razy, Komentarzy: 0
  Dziś na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Bez Papierosa. Z tej okazji w wielu zakątkach świata odbywają się festyny, pochody, konferencje i wiele innych imprez, których celem jest uświadamianie społeczeństwu jak szkodliwe jest działanie nikotyny. Tymczasem Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) w zeszłym tygodniu poinformowała, że nałóg palenia papierosów zabije w tym roku prawie 6 mln osób, w tym 600 tys. niepalących, ale przebywających w otoczeniu palaczy.
 • 17 składników kosmetyków, które zaburzają gospodarkę hormonalną

  17 składników kosmetyków, które zaburzają gospodarkę hormonalną

  Data dodania: 2011-05-20 11:46:06, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 2260 razy, Komentarzy: 0
  Przedstawiamy listę 17 wybranych substancji zawartych w kosmetykach, które zaburzają gospodarkę hormonalną organizmu W 2007 r. Komisja Europejska opublikowała listę 553 substancji, które wykazały* działanie zakłócające prawidłowe działanie układu hormonalnego. Lista ta jest podzielona na kategorie: W kategorii 1 znajduje się 194 substancji. Są to składniki produktów, które w badaniach na zwierzętach wykazały powodowanie zaburzeń endokrynologicznych (czyli zakłócających gospodarkę hormonalną). Wpis na listę nie jest jeszcze ostatecznym dowodem na to, iż dana substancja będzie miała taki sam wpływ na organizm człowieka. Wyniki eksperymentów na zwierzętach pozwalają jednak stwierdzić, że substancje te są podejrzewane o powodowanie zaburzeń gospodarki hormonalnej również u ludzi.
 • Trujące mięso

  Trujące mięso

  Data dodania: 2011-05-17 10:36:13, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2444 razy, Komentarzy: 0
  Naukowcy, bakteriolodzy w Stanach Zjednoczonych zajęli się tematem mięsa. Po raz pierwszy skorzystali ze statystyk w całych Stanach na temat zatruć pokarmowych. I wbrew powszechnym opiniom na temat zatruć, ich efektami są nie tylko biegunka czy przymus jednodniowej głodówki, ale choroby z poważnymi objawami niekiedy mogącymi prowadzić do śmierci.
 • Toksyczne składniki kosmetyków

  Toksyczne składniki kosmetyków

  Data dodania: 2011-05-13 20:00:37, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 2273 razy, Komentarzy: 0
  Za wieloma nazwami składników kosmetyków kryje się często niebezpieczeństwo. Czasem nie zdajemy sobie sprawy jak ryzykujemy zdrowie kupując dany kosmetyk. A wszystko to przecież przenika przez naszą skórę do organizmu. W niniejszym artykule przeczytasz szczegółowo o wielu takich składnikach. Jest to opracowanie dr Henryka S. Różańskiego, który od 1996 roku prowadzi badania eksperymentalne nad właściwościami toksycznymi składników kosmetyków.
 • Przypadki autyzmu u dzieci zaniżone

  Przypadki autyzmu u dzieci zaniżone

  Data dodania: 2011-05-13 10:13:38, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 2132 razy, Komentarzy: 0
  Witam Panstwa, Właśnie ukazały wyniki koreansko-amerykańskiego badania, w którym zbadano (na podstawie kwestionariuszy wypełnianych przez rodziców i nauczycieli) występowanie autyzmu w populacji pond 50 tysięcy dzieci szkolnych w Seulu. Wyniki badania wskazują, że na autyzm cierpi tam 1 dziecko na 38, czyli 2,6%. To pokazuje, ze powszechnie przyjmowane dane o częstości występowania autyzmu - ok. 1%
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Trucizny i niewiedza
Dr Jerzy Jaśkowski: Odra – 0 zgonów po chorobie, 108 zgonów po szczepionce. "Fałszowanie prac naukowych w medycynie, od czasu ustanowienia rynku zdrowia na początku lat 80-tych jest nagminne. T ... Więcej »
… dwutlenek siarki … kontrowersyjny dodatek … Z badań naukowych wynika, że nadmiar dwutlenku siarki w spożywanych produktach może obniżać ciśnienie tętnicze, ... Więcej »
Substancje antyodżywcze w diecie Okazuje się, że natura "dodała" do tkanek roślinnych i zwierzęcych związki, które negatywnie wpływają na organi ... Więcej »
Międzynarodowy Marsz Przeciwko Monsanto - 25 maja 2013 r. W najbliższą sobotę 25 maja 2013 r. odbędzie się międzynarodowy Marsz Przeciwko Monsanto. Miliony ludzi wyjdzie na ... Więcej »
Już wiedzą, co jedzą Reklama jest dźwignią handlu, to na ogół akceptują wszyscy. A to, że może być dźwignią nieprawdy – już niek ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Trucizny i niewiedza
Żółty Ser Grozy Groza! Producenci i sprzedawcy sprzedają nam żółte paskudztwo, w którym są tylko śladowe ilości mleka, a zamiast ... Więcej »
Substancje antyodżywcze w diecie Okazuje się, że natura "dodała" do tkanek roślinnych i zwierzęcych związki, które negatywnie wpływają na organi ... Więcej »
Dr Jerzy Jaśkowski: Odra – 0 zgonów po chorobie, 108 zgonów po szczepionce. "Fałszowanie prac naukowych w medycynie, od czasu ustanowienia rynku zdrowia na początku lat 80-tych jest nagminne. T ... Więcej »
Niezdrów jak ryba Ryby uznaje się za nieodzowny element zdrowej diety ze względu na wysoką zawartość niezbędnych kwasów tłuszczowy ... Więcej »
Trujące mięso Naukowcy, bakteriolodzy w Stanach Zjednoczonych zajęli się tematem mięsa. Po raz pierwszy skorzystali ze statystyk w ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.