• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies
Redaktor(ka) Doren sam(a) o sobie:

Myślą przewodnią mojej działalności jest wspieranie holistycznego podejścia do zdrowia człowieka i traktowanie jako nierozerwalną całość: ciało-umysł-przyroda. Zachęcam ludzi, by sami zadbali o zdrowie własne i najbliższych i nie oddawali go bezkrytycznie w ręce lekarzy. 

"Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam leczyć swoje choroby"

HipokratesArtykuły wstawione przez czytelnika Doren:
 • Głód nasz powszedni - wróg czy przyjaciel?

  Głód nasz powszedni - wróg czy przyjaciel?

  Data dodania: 2013-06-06 23:57:17, Dodane przez: Doren
  Wyświetlony 5834 razy, Komentarzy: 0
  Obecnie, większość z nas nie musi obawiać się braku żywności, jednak uczucie głodu budzi nieuzasadnione obawy. Pomimo, iż nie ma zagrożenia wojnami, a lęk przed śmiercią z braku jedzenia wydaje się być czymś absurdalnym większość z nas reaguje panicznym strachem na myśl o tym, że nie będzie jeść, nawet przez krótki czas. W konsekwencji starają się jak najszybciej pozbyć uczucia ssania w żołądku, tak jakby było zagrożeniem dla ich życia, odczuciem, z którym należy walczyć. Stąd ciągłe podjadanie i niezliczone przekąski w zasięgu ręki, najczęściej o niskiej lub zerowej wartości odżywczej. Z czasem osoby te zaczynają pochłaniać ogromne ilości kalorii...
 • Uzależnienie od jedzenia – najczęstszy nałóg współczesnego człowieka

  Uzależnienie od jedzenia – najczęstszy nałóg współczesnego człowieka

  Data dodania: 2013-05-07 21:15:15, Dodane przez: Doren
  Wyświetlony 11525 razy, Komentarzy: 2
  Każdy z nas zapewne słyszał o uzależnieniu od narkotyków, alkoholu, lekarstw i zdaje sobie sprawę jakie zagrożenia niosą dla organizmu, czy otoczenia. Do tej niechlubnej listy należy dopisać kolejną pozycję – nałóg jedzenia. Czy możliwe jest, by jedzenie straciło swoją funkcję odżywczą i stało sposobem na przetrwanie, pocieszycielem w dzisiejszej stresogennej rzeczywistości? Odpowiedź na to pytanie jest niestety pozytywna. Jak temu zaradzić?
 • Medycyna akademicka...medycyną ograniczonego zaufania

  Medycyna akademicka...medycyną ograniczonego zaufania

  Data dodania: 2013-04-17 03:36:11, Dodane przez: Doren
  Wyświetlony 6664 razy, Komentarzy: 5
  Współczesna medycyna akademicka uznaje Hipokratesa, lekarza żyjącego ponad 2400 lat temu, za prekursora nowoczesnej sztuki leczenia. Medycyna ta, według założeń twórcy, oparta była na racjonalnych przesłankach, traktowała chorego człowieka jako jedność duchowo-cielesną, dostrzegała zależność pomiędzy jego stanem zdrowia a sposobem odżywiania, nakazywała lekarzowi wspomagać uzdrawiające siły natury i zdolność organizmu ludzkiego do samoleczenia.
 • Oddech to życie

  Oddech to życie

  Data dodania: 2013-04-06 23:58:57, Dodane przez: Doren
  Wyświetlony 6040 razy, Komentarzy: 0
  Zdaniem lekarzy dalekiego wschodu prawidłowe oddychanie stanowi ważny element oczyszczania organizmu z toksyn, leczenia schorzeń, a także jest drogą do osiągnięcia wyższego poziomu rozwoju duchowego. Głęboki sens naszego oddychania polega na harmonii ciała i umysłu, na umiejętności czerpania energii do życia naszych wszystkich komórek. Jeśli prawidłowo nauczymy się ją pobierać damy szansę organizmowi na sprawne funkcjonowanie i życie w zdrowiu przez długie lata.
 • Oczyszczanie zatok, oskrzeli, stawów metodą ssania oleju

  Oczyszczanie zatok, oskrzeli, stawów metodą ssania oleju

  Data dodania: 2013-04-06 23:50:30, Dodane przez: Doren
  Wyświetlony 64859 razy, Komentarzy: 5
  Metoda ssania oleju słonecznikowego jest znana od tysięcy lat, stosuje się ją z wielkim powodzeniem w dzisiejszych czasach jako skuteczny sposób oczyszczania organizmu z toksyn znajdujących się w tkankach oskrzeli, zatok, formacji kostnych czy stawów. Taka kuracja wzmacnia dziąsła, likwiduje paradontozę, wybiela zęby nawet u palaczy. Likwiduje również stany zapalne w obrębie dziąseł, w których tworzą się tzw. kieszonki.
 • Lody - smaczne zagrożenie dla naszego zdrowia

  Lody - smaczne zagrożenie dla naszego zdrowia

  Data dodania: 2013-04-04 00:20:37, Dodane przez: Doren
  Wyświetlony 13544 razy, Komentarzy: 0
  Produkowane na przemysłową skalę lody to mieszanina wody, niewielkich ilości białek, tłuszczu i najzwyklejszych trucizn i odpadów z różnych gałęzi przemysłu spożywczego. Poza tym w lodach znajdują się środki bakterio- i owadobójcze, koloranty, rozpuszczalniki, stabilizatory, emulgatory, neutralizatory, olbrzymie ilości cukru lub środki słodzące, takie jak np. sacharyna, która ma udowodnione własności kancerogenne.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły
Borelioza - jak skutecznie i naturalnie się wyleczyć? Przedstawiamy charakterystykę i całą specyfikę choroby zwanej boreliozą oraz naturalne i skuteczne sposoby na jej w ... Więcej »
Metale ciężkie - jak się oczyścić? Do najniebezpieczniejszych metali cięzkich należą m.in. rtęć, kadm, arsen, tal, ołów, aluminium i nikiel. Te meta ... Więcej »
Moringa - roślina pełna miłości Richard Okuniewicz rozpoczął w północno-wschodniej Brazylii uprawę Moringi. Jego znajomi i osoby, które zaczęły ... Więcej »
Spirulina - niezwykły zdrowotny potencjał Ta super alga nazywana jest “mlekiem Matki Ziemi” ze względu na bardzo wysokie stężenie rzadkiego kwasu gammalino ... Więcej »
Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin" Niezwykle ważna książka, stanowi encyklopedię naturalnego zdrowia. Niezbędna na półce świadomego zdrowia człowi ... Więcej »
Popularne Artykuły
Liść laurowy w oczyszczaniu kości i stawów Niestrawione posiłki gniją tworząc toksyny, które osadzają się w stawach. Stawy tracą elastyczność i zaczynamy ... Więcej »
Lewatywa z kawy Lewatywy z kawy to najsilniejsza metoda wspomagająca usuwanie toksyn lipofilnych z organizmu. Zastosowanie tej metody j ... Więcej »
Oczyszczanie wątroby wg Hulda Regehr Clark Kolejna prosta metoda. Oczyszczanie wątroby jest bardzo bezpieczne. Autorka podaje, że na ponad 500 przypadków, w tym ... Więcej »
Olej z czarnuszki Olej z czarnuszki ma działanie hipoglikemiczne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, silnie antybiotyczne (antybakteryjne, a ... Więcej »
Aloes i jego lecznicze właściwości Aloes jest skuteczny w uszkodzeniach i owrzodzeniach skóry. Podnosi odporność organizmu oraz ilość limfocytów we k ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.