• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin"

Data dodania: 2017-02-03 12:01:35, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 3616 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!
Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin"
Wejdź do sklepu po zdrowie:
 • Doctor’s BEST Best Fully Active B Complex 30 kaps.
  Tylko: 53 zł

  Kup Teraz!

  Doctor’s BEST Best Fully Active B Complex 30 kaps. - Zestaw zawiera duże dawki witamin z grupy B w najlepiej przyswajalnych formach (B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12). Preparat odpowiedni dla wegetarian i wegan. Wolny od glutenu. Polecamy w myśl medycyny ortomolekularnej.
 • Doctor’s BEST Multi-Vitamin 90 kaps.
  Tylko: 134 zł

  Kup Teraz!

  Doctor’s BEST Multi-Vitamin 90 kaps. - Wysokiej jakości suplement multiwitaminowy z dużymi dawkami witamin oraz minerałami wysoko biodostępnymi. Jest to jeden z najlepiej przyswajalnych preparatów. Odpowiedni dla wegetarian i wegan. Wolny od glutenu. Polecamy w myśl medycyny ortomolekularnej.
 • Phoenix Nutrition Optimum Multi Vitamin 60 kaps.
  Tylko: 49 zł

  Kup Teraz!

  Phoenix Nutrition Optimum Multi Vitamin 60 kaps. - Ten produkt nie jest zwykłą multiwitaminą za symboliczną kwotę, dostarczającą symbolicznych składników. To pełna dawka witamin i minerałów istotnych w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Preparat poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego i nerwowego. Zawiera probiotyki.
 • Polecamy książkę:
  Tylko: 144.80 zł

  Kup Teraz!

  Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin" - Zawiera pochodzące tylko i wyłącznie z naturalnego źródła 90 Witamin/Minerałów.. Już 4 kapsułki dziennie zawierają około 75 minerałów o pełnej mocy działania, minerałów otrzymywanych bezpośrednio z roślin, 12 witamin naturalnego pochodzenia i 3 inne składniki odżywcze, aby z pomóc w uzupełnianiu magazynów substancji odżywczych.

"Dostarczenie sobie odpowiedniej ilości witaminy E pomaga w walce z dusznicą, a uderzeniowe dawki witaminy C przyjmowanej w regularnych odstępach czasu skutecznie walczą z astmą, alergiami, alzheimerem, chorobami serca, cukrzycą, a także działają skuteczniej i bezpieczniej niż antybiotyk. Z kolei witamina B3 ma zbawienne działanie w przypadku dzieci z ADHD, natomiast u dorosłych może wyleczyć depresję, alkoholizm, schizofrenię i psychozę oraz wiele innych dolegliwości."

"Wylecz się sam" to bardzo mądra książka, która otwiera oczy. Klucz do zdrowia jest niesamowicie prosty jak próbuje przekazać autor książki dr Andrew W. Saul. Wystarczy zmienić tryb życia i nawyki żywieniowe. Wachlarz chorób, z którymi możemy się pożegnać jest imponujący. A wszystko dzięki terapiom naturalnym. Dr Saul przedstawia alternatywę dla wszechobecnej farmakologii. Dla przeciwników pożywienia roślinnego ze względu na obecność pestycydów autor książki również ma rozwiązanie. Można skutecznie i łatwo pestycydów się pozbyć, a następnie cieszyć się zdrowiem płynącym z pożywienia.

ADHD, alkoholizm, rak depresja, cukrzyca, alergie, hemoroidy, dna moczanowa, arytmia serca, stwardnienie rozsiane, menopauza, choroba Parkinsona, zaburzenia snu, zespół niespokojnych nóg to tylko niektóre z przykładów schorzeń na które dr Saul znajduje rozwiązania.

"Amerykański system opieki zdrowotnej jest drogi, nieskuteczny i dysfunkcyjny i nawet najbardziej kreatywne finansowe manewry nie są w stanie tego zmienić. Ignorowanie skuteczności kuracji wysokimi dawkami witamin i bagatelizowanie znaczenia diety wegetariańskiej skazuje go na porażkę, a przekazywanie odpowiedzialnści za zdrowie pacjenta w cudze ręce przyczynia się do jego klęski. Jedyną metodą objęcia opieką zdrowotną wszystkich ludzi jest przekazanie im odpowiedzialności za własne zdrowie. Ludzie potrzebują konkretnych instrukcji, które umożliwią im zadbanie o swój organizm, jednak mimo to nie mają do nich dostępu."

Jeżeli nasz organizm jest niedożywiony (co UWAGA! - nie oznacza małej ilości pokarmu, lecz zbyt mało składników odżywczych), zaczyna chorować. Dlaczego zatem lekarze przepisują leki, zamiast witamin i minerałów, czyli tego czego organizm ma brak?

Dr Andrew Saul związany jest z medycyną ortomolekularną,która oparta jest na megadawkach witamin. Termin "ortomolekularny" został po raz pierwszy użyty przez prof. Linusa Carla Paulinga - dwukrotnego laureata Nagrody Nobla.

W roku 1968  w czasopiśmie „Science” prof. Pauling napisał, że „medycyna ortomolekularna skupia się na utrzymaniu dobrego stanu zdrowia oraz wspieraniu procesu leczenia chorób oraz stanów chorobowych poprzez zmianę stężenia substancji, które w sposób naturalny występują w organizmie człowieka i jednocześnie odpowiadają za szybki jego powrót do zdrowia".

Natomiast "już w 1953 roku istniały tysiące badań, które Bicknell i Prescott skompilowali w podręczniku zatytułowanym "The Vitamins in Medicine" (Witaminy w medycynie). Lekarze leczący przy pomocy witamin (określani często lekceważącym mianem "szarlatanów") opracowali skuteczne metody leczenia zapalenia płuc, fibromialgii, zapalenia stawów, chorób układu krążenia, przewlekłego zmęczenia, zapalenia mózgu, a nawet polio."

Substancje konieczne do przywrócenia i utrzymania zdrowia to w odpowiednich dawkach często dużych:

- witaminy,
- pierwiastki śladowe,
- składniki mineralne,
- niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe,
- aminokwasy i aminocukry,
- związki pochodzenia roślinnego,
- enzymy proteolityczne,
- pro- i prebiotyki

Książka jest niezwykle ważna, liczy aż 660 stron i stanowi encyklopedię naturalnego zdrowia. Niezbędna na półce świadomego zdrowia człowieka.

 

O Autorze:

Dr Andrew Saul z wykształcenia biolog i nauczyciel, od ponad trzydziestu pięciu lat specjalizuje się w doradztwie w zakresie naturalnego leczenia pomagając swoim pacjentom w powrocie do zdrowia. Jest autorem kilkunastu książek i ponad 170 recenzji i komentarzy opublikowanych w recenzowanych czasopismach. Saul zasiada również w redakcji Journal of Orthomolecular Medicine i jest redaktorem naczelnym Orthomolecular Medicine News Service. Przez dziewięć lat pracował na Uniwersytecie Stanowym w Nowym Jorku, wcześniej studiował w Afryce i w Australii i dwukrotnie otrzymał stypendium New York Empire State Fellowships. Grupa indiańskich plemion żyjących w tropikalnych lasach Ameryki Południowej do dziś przyjmuje za jego poradą megadawki witaminy C, co przekłada się na duży spadek liczby poronień i śmiertelności noworodków. Doktor Saul jest laureatem nagrody Citizens for Health Outstanding Health Freedom Activist Award, magazyn Psychology Today nazwał go jednym z siedmiu pionierów naturalnego leczenia, a jego wypowiedzi pojawiły się między innymi w dokumentalnym filmie FoodMatters. Jego słynna na całym świecie strona DoctorYourself.com to największe niekomercyjne internetowe źródło informacji na temat naturalnych terapii.

 

Komentarze do artykułu: Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin"

Nick:
E-mail:

Artykuły podobne do Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin":
 • Soki oczyszczające organizm - kilka przepisów

  Oczyszczanie organizmu to ważna rzecz każdego zdrowego człowieka w obecnych czasach. Jest to istotny element każdej diety, w dbałości o nasze zdrowie, dla profilaktyki jak i w chorobie.
 • Polecamy książkę: "Twoje ciało wie jak cię wyleczyć"

  Choroba jest zdrową biologiczną reakcją na wydarzenie, z którym nie potrafimy poradzić sobie emocjonalnie, i działa na rzecz przetrwania organizmu. Autor proponuje nową metodę, polegającą na odczytywaniu kodu biologicznego choroby, czyli przyczyn psychicznych, emocjonalnych, które ją wywołały. Docierając do nich...
 • Medycyna akademicka...medycyną ograniczonego zaufania

  Współczesna medycyna akademicka uznaje Hipokratesa, lekarza żyjącego ponad 2400 lat temu, za prekursora nowoczesnej sztuki leczenia. Medycyna ta, według założeń twórcy, oparta była na racjonalnych przesłankach, traktowała chorego człowieka jako jedność duchowo-cielesną, dostrzegała zależność pomiędzy jego stanem zdrowia a sposobem...
 • Wybierz Naturę, zostaw tradycyjne leki

  Co przemawia za tym, aby unikać środków farmakologicznych i wykonać krok ku Naturze? Są trzy znane mi argumenty przemawiające za tym. Pamiętajmy tylko, że "leczenie" ziołami i innymi "naturalnymi" medykamentami to jedynie zdrowa alternatywa wobec "leków" syntetycznych. Owe "leki" również...
 • Zapraszamy na spotkanie z doktorem Andreasem Puttich’em

  Dr Andreas Puttich jest uczniem znanego lekarza K. Nipera, z którym wspólnie prowadził klinikę leczenia Amigdaliną (witaminą B17) w Hanowerze. Obecnie przyjmuje we własnej praktyce lekarskiej w Darmstadt (Niemcy). Dr Puttich propaguje leczenie metodami naturalnymi wykorzystując podczas terapii m.in. witaminę...
Filmiki podobne do Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin":

Ukryte terapie, cz. 1 - Jerzy Zięba - 15.07.2014

Jerzy Zięba od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym nowotworom. Książka (więcej...)

Ukryte terapie, cz. 2 - Jerzy Zięba - 22.07.2014

Jerzy Zięba od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym nowotworom. Książka (więcej...)

Witamina B17-Ukrywane Lekarstwo Na Raka-Film Dokumentalny

Autor przedstawia dowody świadczące o tym, iż rak jest chorobą wynikającą głównie z braku w diecie ludzi współczesnych podstawowego składnika pokarmowego, podobnie jak w przypadku (więcej...)
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Witaminy
Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin" Niezwykle ważna książka, stanowi encyklopedię naturalnego zdrowia. Niezbędna na półce świadomego zdrowia człowi ... Więcej »
Witaminy - naturalne czy syntetyczne? Zdrowa żywność i naturalne suplementy czy syntetyczne z apteki? Co na temat syntetycznych witamin pisze Michał Tomba ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Witaminy
Witaminy - naturalne czy syntetyczne? Zdrowa żywność i naturalne suplementy czy syntetyczne z apteki? Co na temat syntetycznych witamin pisze Michał Tomba ... Więcej »
Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin" Niezwykle ważna książka, stanowi encyklopedię naturalnego zdrowia. Niezbędna na półce świadomego zdrowia człowi ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.