• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Witamina F

Witamina F (NNKT) znana jest z działania przeciwzapalnego oraz pobudzającego regenerację tkanki łącznej. Jest ceniona głównie za to że korzystnie wpływa na poziom cukru oraz cholesterolu, przeciwdziała rozwojowi marskości wątroby oraz miażdżycy.
Tagi podkategorii: witamina, F, nnkt

Artykuły:

 • Witamina F

  Witamina F

  Data dodania: 2011-01-04 13:50:49, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 13689 razy, Komentarzy: 0
  Jest to mieszanina niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (tzw. NNKT). Jest niezbędna dla skóry, leczy trądzik, przyczynia się do obniżenia masy ciała i wzrostu płodności. Z niej organizm produkuje wiele ważnych substancji. Jej działanie polega na hamowaniu reakcji organizmu przeciwko własnym antygenom, co jest ważne dla alergii i chorób z „autoagresji”, w których, obrazowo mówiąc, organizm sam siebie traktuje jako wroga, co jest wynikiem jego niewłaściwej oceny procesów i reakcji na nie. Witamina ta przeciwdziała infekcjom, podnosi odporność na zakażenia. Ma działanie przeciwwysiękowe i żółciopędne. Zapobiega odkładaniu się złogów w drogach żółciowych i moczowych. Jest ważna w profilaktyce zawałów serca i udarów mózgu.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Witamina F
Witamina F Jest to mieszanina niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (tzw. NNKT). Jest niezbędna dla skóry, leczy trąd ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Witamina F
Witamina F Jest to mieszanina niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (tzw. NNKT). Jest niezbędna dla skóry, leczy trąd ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.