• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Vilcacora

Vilcacora to południowoamerykańska roślina stosowana w medycynie ludowej. Wzmacnia układ odpornościowy i mobilizuje go do walki z chorobą. Działa przeciwnowotworowo, przeciwwirusowo, przeciwzapalnie i przeciwgrzybiczo. Łagodzi skutki uboczne radioterapii i chemioterapii, wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne, działa wspomagająco m.in. w dolegliwościach układu pokarmowego i schorzeniach stawów oraz w astmie. Jest stosowana również w leczeniu takich schorzeń jak artretyzm, stany zapalne żołądka, nerek, jelit, skóry, biegunki, krwawienia, cukrzyca. Wpływa również na układ krwionośny obniżając ciśnienie krwi i poziom cholesterolu.
Wykorzystywana jest w profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Hamuje też procesy destrukcyjne związane ze starzeniem się organizmu.
 

Artykuły:

 • Vilcacora w medycynie andyjskiej

  Vilcacora w medycynie andyjskiej

  Data dodania: 2011-03-03 17:30:17, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 12988 razy, Komentarzy: 1
  Wyniki badań sugerują, że vilcacora może być pomocna w leczeniu wielu poważnych problemów zdrowotnych, w tym: raka, artretyzmu, zapalenia kaletek maziowych, reumatyzmu, wszystkich rodzajów opryszczki, zakażeń drożdżakowych, tocznia, cukrzycy, hipoglikemii, zespołu chronicznego zmęczenia i wielu innych, o których mowa w artykule.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Vilcacora
Vilcacora w medycynie andyjskiej Wyniki badań sugerują, że vilcacora może być pomocna w leczeniu wielu poważnych problemów zdrowotnych, w tym: rak ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Vilcacora
Vilcacora w medycynie andyjskiej Wyniki badań sugerują, że vilcacora może być pomocna w leczeniu wielu poważnych problemów zdrowotnych, w tym: rak ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.