• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Młody jęczmień

Data dodania: 2010-08-28 00:55:21, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 83663 razy, Komentarzy: 18
Wrzuć na FacebookWykop!
Młody jęczmień
Wejdź do sklepu po zdrowie:
 • Młody Jęczmień
  Stara cena: 48.95 zł
  W promocji:
  43.98 zł
  (-10 % / -4.97 zł)

  Kup Teraz!

  Młody Jęczmień - Jęczmień to prawdziwa "bomba aminokwasowa". W tej niepozornej roślinie znajdują się wszystkie aminokwasy, jakich potrzebuje ludzki organizm. Liście jęczmienia są również bogatym źródłem: beta-karotenu, kwasu foliowego, kwasu pantotenowego, witaminy B1, witaminy B2, witaminy B6 oraz witaminy C. Z minerałów, w jakie obfituje "zielony napój", wymienić należy: potas, wapń, magnez, żelazo, miedź, fosfor manganu i cynk. Ale to nie tylko to czym może się poszczycić ten cudowny suplement.
 • Spirulina z trawą jęczmienną 1000 tabl.
  Tylko: 219.90 zł

  Kup Teraz!

  Spirulina z trawą jęczmienną 1000 tabl. - Spirulina to  bogactwo cennych niezbędnych do życia aminokwasów! 65 % białka, czyli aż trzykrotnie przewyższa mięso czy ryby! 14 razy więcej beta-karotenu niż marchew! Pełen zestaw witamin z grupy B! Substancje mineralne i mikroelementy o wysokim współczynniku biodostępności! Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe takie jak kwas linolowy i kwas linolenowy. Trawa jęczmienna to 5 razy więcej żelaza niż szpinak! 7 razy więcej witaminy C niż pomarańcze! 2 razy więcej wapnia, magnezu i witamin z grupy B niż mleko!

 • Oryginalne pędy młodego jęczmienia 240 kaps.
  Tylko: 99.89 zł

  Kup Teraz!

  Oryginalne pędy młodego jęczmienia 240 kaps. - W królestwie roślin jęczmień uważany jest przez wielu ekspertów za roślinę najbogatszą na świecie w składniki odżywcze. Ponad 3000 aktywnych składników odżywczych, występujących najliczniej i o najwyższej wartości, jak w żadnej innej roślinie.

Skład  
Młody jęczmień jest przerabiany na tyle oszczędnie, że zawiera całą skalę żywych enzymów. Aktywność enzymatyczna została zmierzona u 20 znanych  enzymów, takich jak np.dysmutaza nadtlenkowa, katalaza, cytochromoksydaza i inne.
 
Unikalne składniki
Młody jęczmień w porównaniu z pszenicą zawiera 25 razy więcej potasu, 37 razy więcej wapnia, więcej niż dwa razy magnezu, 5 razy więcej żelaza, ale o połowę mniej fosforu - pierwiastka, który znajduje sią w większości pokarmów. Zawiera także znaczącą ilość manganu i cynku. Młody jęczmień przywraca kwasowo- zasadową równowagę. Jest 2 razy skuteczniejszy niż szpinak, jest całościowym produktem zasadotwórczym. Młody jęczmień zawiera witaminy które aktywują enzymy pomagające zapobiegać chorobom i stanom patologicznym. Młody jęczmień ma wysoką zawartość beta karotenu, witaminy C,E i witamin z grupy B, B1, B2, B3, B6, biotyny, kwasu foliowego, kwasu pantenowego i choliny, pochodnej witaminy B. Na niedobór witamin cierpimy z powodu przewagi przerobionych produktów spożywczych i faktu, że niektóre nasze pokarmy tracą składniki odżywcze wcześniej, niż dostaną się na stół. Zawartość witaminy C w świeżo pokrojonej rzodkiewce w zetknięciu z powietrzem spada do połowy już w ciągu 5 min. Ilość witaminy B i B2 w pokarmach dramatycznie spada podczas gotowania. Jednak witaminy i inne składniki odżywcze w Młodym Jęczmieniu pozostają prawie nietknięte.
Bez enzymów dochodzi do zakłócenia wszelkich funkcji życiowych - trawienia, oddychania, ruchu, itd. Naukowcy zidentyfikowali w ludzkim ciele ponad 300 enzymów. W 1979 roku na generalnym posiedzeniu japońskich koncernów farmaceutycznych zabrzmiało, że ekstrakt z zielonego jęczmienia zawiera więcej niż 20 enzymów, a badania odkrywają kolejne. 45% wagi Młodego Jęczmienia stanowią białka (w białej mące jest to tylko 10%). Mają one niską masę molekularną i ciało ludzkie łatwo je zużywa. Młody Jęczmień wspiera zdrowy rozwój organizmu. Zielone białka leczą wrzody i chronią tkanki zewnętrzne i błony śluzowe. Soki roślinne są bogate w cud przyrody – chlorofil.
Używa się go w lecznictwie do ,,odświeżania krwi“, a w medycynie poza efektami przeciwzapalnymi i dezynfekującymi ceniony jest dla właściwości dezodoryzujących. Jest używany do odświeżania oddechu i płukania gardła.
W zielonym ekstrakcie są też podtlenki dysmutazy (SOD), substancje likwidujące wolne rodniki: oksydaza cytochromu, enzym przyspieszający utlenienie i redukcję, peroksydaza rozkładająca nadtlenek wodoru na tlen i wodę dla łatwego wydalenia z ciała, oksydaza jest konieczna do przetrawienia kwasów tłuszczowych, transhydrogenaza ważna dla tkanki sercowej itd. Młody Jęczmień odznacza się silnym działaniem antyoksydacyjnym. Większość dostępnych komercyjnie preparatów enzymatycznych (i tych dla systemowej enzymoterapii) uzyskuje się z krwi, narządów i tkanek zwierząt. Wielu specjalistów te źródła podważa, a poleca czystą ,,enzymoterapię roślinną“.
W Młodym Jęczmieniu został odkryty skuteczny antyoksydant 2“-O-glikosyl isovitexin (GIV). Jego aktywność antyoksydacyjna przeciw oksydacyjnemu uszkodzeniu lipidów skóry spowodowana promieniowaniem UV jest około 500 razy wyższa niż aktywność witaminy E. GIV również poparł wysoką tłumiącą aktywność arteriosklerozy zmierzoną w plaźmie krwi. Aktywność Młodego Jęczmienia kilkakrotnie przewyższyła witaminę C.


Problemy skórne   
Stan skóry jest wskaźnikiem fizycznego zdrowia. Żołądkowe i jelitowe kłopoty powodują problemy skórne i wypryski. Mętny wzrok czy spuchnięta twarz sygnalizują kłopoty z wątrobą lub nerkami. Kremy i leki skórne niekiedy pomogą ale skórę uzdrowimy tylko poprzez polepszenie całkowitego stanu organów wewnętrznych, przede wszystkim żołądka i jelit. Koniecznością jest żywność z dużą ilością minerałów, enzymów i witamin, która odmłodzi komórki narządów wewnętrznych i w tym również skóry. Młody jęczmień odmłodzi skórę za pośrednictwem wpływu na organy wewnętrzne. Działanie Młodego Jęczmienia na odmłodzenie skóry zostało klinicznie dowiedzione na pacjentach z chorobami skórnymi.

Zaparcie
Dobre jedzenie, dobry sen i dobre wypróżnianie są potrójnym barometrem zdrowia. Jeżeli nie są spełnione te warunki, przychodzi choroba. Długotrwałe zaparcia powodują brak apetytu, bóle głowy, zawroty i zakłócają sen. Ofiara zaparć ulega zmęczeniu i psychicznemu dyskomfortowi. Uporczywe zaparcia są też wynikiem zmniejszonej ruchliwości jelita grubego i zmniejszonej mięśniowej wydolności ciała. Aktywne składniki Młodego Jęczmienia (głównie potas) wspomagają ruch układu trawiennego i wzmacniają mięśnie odpowiadające za wypróżnianie. Ludzie starsi i osoby z ograniczoną funkcją żołądka mają problemy z włókniną zawartą w roślinach. Młody Jęczmień nie zawiera włókniny i jest dla nich dużą pomocą.

Niedokrwistość (anemia)

Około jedna czwarta kobiet cierpi na niedokrwistość a u starszych mężczyzn ta liczba jest jeszcze większa. Ostatnio niedokrwistość pojawia się nawet u chłopców w wieku na poziomie szkoły średniej. Do tworzenia krwi są nam potrzebne jony żelaza , miedzi, potasu, kwasu foliowego i białko. Ilość przyjmowanych białek zwierzęcych jest obecnie za wysoka. Nawet żywność naturalnie obfita w witaminy niewiele da jeśli ją ugotujemy.Witaminy są wtedy niszczone, żelazo zmienia się w trudno wchłanialny tlenek. Używanie preparatów z żelazem zredukowanym nie wystarcza. Młody jęczmień zawiera żelazo wiązane organicznie i dlatego jest w układzie trawiennym wchłaniane natychmiast.

Sercowo-żylne problemy
Młody jęczmień skutecznie tłumi zlepianie się płytek krwi. Zlepianie się płytek krwi prowadzi do tworzenia zakrzepów, arterioslerozy, chorób układu sercowo-naczyniowego i choroby wieńcowej serca. Ekstrakt z młodego jęczmienia pomaga chronić naczynia krwionośne, działa przeciwzakrzepowo i przeciwmiażdżycowo. 

Cukrzyca
Diabetykom służy każda zielona żywność. Regulacja zasadowości poprawia proces przenikania cukrów przez ściany jelita. W ten sposób stopniowo dochodzi do normalizacji poziomu cukru we krwi. Taka jest funkcja dobrego pokarmu. Przekwaszone ciała potrzebują przepłukania pokarmem zasadowym, w przeciwnym razie wytwarza się środowisko, w którym lęgną się choroby. Choroba jest pasożytem. Żyje z nas. Odżywia się nami. Medycyna jest tylko managmentem kryzysowym. Leki tylko zakładają kaganiec chorobie, którą żywimy. Naszym obowiązkiem jest jedzenie zielonego pokarmu, który zatrzymuje rozwój choroby i który chociaż nie jest lekiem, rzeczywiście leczy.
Młody Jęczmień jest w USA uznany jako odpowiednia żywność dla diabetyków.
 
Rak
Napoje zielone stwarzają warunki dla optymalnego życia organizmu - zabraniają tworzeniu się komórek rakowych. Swoim antyoksydacyjnym działaniem chronią membrany komórkowe. Silne uszkodzenia ścian komórek wywołane stresem oksydacyjnym prowadzi do zagrożenia materiału genetycznego. Zagrożenie genetycznej informacji może doprowadzić do najgorszego, do nowotworu. Całkowicie pozytywne działanie zielonych napojów tworzy w organizmie warunki do lepszego życia, które nie dadzą okazji do uszkodzenia komórek. Picie zielonych napojów jest prewencją przeciw niekontrolowanemu procesowi na poziomie komórkowym. Dodatkowo, napoje zielone wzmacniają system obronny organizmu. W ten sposób pomagają ciału, aby samo sobie pomogło.

Zwalnia tempo starzenia komórek
Młody Jęczmień zawiera dużą ilość SOD (enzym superoksyd dymustaza). Sod pomaga odmładzać komórki w ten sposób, że niszczy rodniki tlenu powstające podczas metabolizmu. Przypuszcza się, że SOD wiąże się z długowiecznością. Enzymy w młodym jęczmieniu są skuteczne przeciw gromadzeniu się pigmentu, melanozie i pryszczom. Młody jęczmień przynosi ulgę w takich chorobach jak np.artrytyda, astma, gastrytyda, wysoki poziom cholesterolu, impotencja, choroby nerek. Szczególnie wysoka koncentracja potasu pomaga przy problemach z układem krążenia, chorobach serca i wątroby. Młody jęczmień prewencyjnie działa przeciw osadzaniu się cholesterolu na ściankach naczyń krwionośnych. Dzięki wysokiej zawartości chlorofilu jest niesamowicie skuteczny na zapalenia wewnętrzne i zewnętrzne. Wyraźnie umacnia i regeneruje wątrobę, czego efektem jest ustąpienie egzemy oraz polepszenie wzroku. Jest polecany przy leczeniu gastrytydy, chorób wrzodowych oraz zapaleń trzustki.

Podstawowe własności Młodego Jęczmienia i zielonej żywności:
Zielone napoje nasycają organizm i jednocześnie go oczyszczają
Każda komórka jak i cały nasz organizm potrzebuje wartościowego pożywienia i doskonałego wypróżnienia. Napoje zielone nasycają komórki i jednocześnie je przeczyszczają. Czyszczeniem i zaopatrzeniem organizmu przedłużamy wiek biologiczny, który przedstawia miarę zużycia organizmu. Napój zielony nie niszczy wirusów ani bakterii, nie smaruje stawów ani nie zmniejszy bólu. "Tylko“ pobudzi i wzmocni naturalną odporność, która sobie poradzi z problemami jak najlepiej.

Napoje zielone są kompleksowe i naturalne 
Zawarte w nich fytoskładniki oddziaływują na siebie wzajemnie a ich skuteczność nie da się porównać z żadną sztuczną kombinacją.
Składniki są połączone i wzmacniają się. Problemy zdrowotne związane są z niedoborem witamin. Czy brakuje naszemu ciału minerałów jak np. żelazo albo wapń? Tak, brakuje. A czy brakuje na talerzu? Nie brakuje, wprost przeciwnie. Jesteśmy nimi przejedzeni tak, jak żadna generacja żyjąca przed nami. Nawet gdybyśmy jedli wapń od rana do wieczora, bez fytoskładników i bez ruchu, ,,zamulą“ się tylko nasze nerki. Bez środowiska zasadowego i powiązań z fytoskładnikami żelazo nam tylko ,,zabetonuje“ stolec a potem rozerwie odbyt.
Nie można tylko porównywać wartości odżywczych, składniki działają w środowisku naturalnym 1000 razy skuteczniej. Dlatego pozytywne reakcje wywoła już mała dawka właściwej żywności.

Napoje zielone posiadają dużą ilość chlorofilu
Czasopismo chirurgiczne "Journal of surgery“ już w 1940 roku opublikowało wyniki badań przeprowadzonych na 1200 pacjentach, którym chlorofil przyspieszył gojenie ran. Chlorofil polepsza obraz krwi, przyspiesza gojenie ran, poparzeń i chroni przed zapaleniami i zakażeniami. Dzięki niemu następuje lepsze przenoszenie tlenu, co powoduje zwiększenie energii i zabrania powstaniu ośrodka zakażeń.

Napoje zielone są enzymatycznie aktywne
Wszyscy rodzimy się z jakimś ,,bankiem enzymatycznym“, którego wyczerpanie oznacza śmierć. Termicznie przygotowane jedzenie smakuje, ale jednocześnie wyczerpuje zapasy enzymatyczne. Idealne pożywienie nie
wyssa ciała ale je syci. Dlatego więc zielone napoje piją ludzie, którzy chcą przekraczać granice swoich możliwości.
 
Napoje zielone są zasadotwórcze
98% populacji cierpi na choroby uzębienia. Jaka jest tego przyczyna?
Zakwaszony organizm. Nie wierzcie cudownym pastom do zębów. Zęby nie psują się dlatego, ponieważ je za mało myjemy, ale trzeba je myć ponieważ mamy źle wybrane menu. Zielona żywność działa zasadotwórczo i to powstrzymuje rakotwórcze substancje żyjące z zakwaszenia. Przykładem jest nasza krew, która powinna mieć wspóczynnik zasadowości około 7,4. To jest problemem życia lub śmierci. Jeśli zagraża całkowite zakwaszenie, wtedy organizm rozłoży stosunek kwasowości i zasadowości nierównomiernie, aby nie doszło do zagrożenia życiowo ważnych ośrodków. Zwyczajnie - przelewa się z miejsc gdzie nam strata idealnego środowiska zbytnio nie zagraża. Na przykład z jamy ustnej, jelita cieńkiego i z organów moczowych. Wynikiem tego jest zwiększone psucie zębów, powłoka na zębach, krwawienie dziąseł, paradontoza i nieprzyjemny zapach z ust. Zielone napoje wyrównują kwasowość, a problemy ustne w naturalny sposób zanikają.
Źródło: http://amygdalina.streemo.pl/Community/Blog.aspx?BlogEntryId=25831

Komentarze do artykułu: Młody jęczmień

Nick:
E-mail:


Celinka
2017-08-12 13:50:27
Zawsze miałam problem z nadwagą, różnego rodzaju diety z efektami jojo. Za poradą dietetyczki zakupiłam tabletki młodego jęczmienia avet pharma. Dzięki nim czuję się nasycona i nie podjadam, dołączyłam do tego fitness dwa razy w tygodniu i jest ok


Majka
2017-03-31 12:25:45
Młody jęczmień forte slim avet pharma dał mi dużo korzyści, a poleciła mi go koleżanka. Przynajmniej da się go wypić, jest w saszetkach i jest wygodny, wzbogacony w ananasa, chrom i morwę białą. Unormował mój rytm, płaski brzuch, mniejszy apetyt i czuje się znacznie lepiej, polecam.


Wzorki
2016-12-17 12:20:32
Mi dietetyczka poleciła młody jęczmień avet pharma saszetki ponieważ od tego zwykłego miałam odruch wymiotny, kojarzył mi się z trawą. Saszetki są fajnie wzbogacone w błonniki, morwę biała i ananasa - są smaczne, do wymieszania z serkiem wiejskim nawet się nadają. Uzupełniam dietę i jest dużo lepiej, bo nie mam napadów głodu. polecam.


Lira
2016-10-09 12:37:43
Ja kupuje młody jęczmień sprawdzonej firmy avet pharma w saszetkach, odmierzona dawka codziennego spożycia. Z uwagi na kiepski cukier polecono mi właśnie taki z morwą białą. Polecam, warto.


grz
2016-03-13 23:53:12
chlorofil.
Używa się go w lecznictwie do ,,odświeżania krwi“

ha ha ha no większych bzdur nie słyszałem. Jeżeli chodzi o zielony jęczmień, to nie znalazłem na razie żadnych badań potwierdzających jego cudowną moc leczniczą. Druga sprawa ogólnie jesz zielone warzywa to dobrze się odrzywiasz, i zwróćcie uwagę jak ładnie autorzy artykułu przeszli z szczegółu do ogółu. Nie piszą jęczmień robi tamto i owamto, tylko ogólnie zielone napoje, zielone rośliny.TU nie ma kokretów na temat tego cudu zielony jęczmień. A jak chcesz cudu to kup szpinak, bo ma o cały rząd wielkości więcej tego co zielony jęczmień. I dodatkowo tak samo nieprzetworzony szpinak jak i marchew mają potwierdzone zdrowotne działanie np. przeciwnowotworowe, przeciw anemiczne. itd. Na temat jęczmienia tego nie znalazłem. Ale poziom bdur jakie czytam na temat jęczmienia pozwala mi sądzić że jego cudowne właściwości to przede wszystkim czyszczenie kont głupich jeleni kupujących diety cud.


EkoHouse
2015-07-31 13:22:14
Moi drodzy, nawet tabletki Green Magmy nie spowodują, że kilogramy cudownie zaczną same znikać. To jest SUPLEMENT DIETY!! Czy wspomaga w walce z Kg?? Zdecydowanie TAK!!! Jednak właśnie, tylko wspomaga, nie zrobi 'roboty' za was ;) Czy jest skuteczny?? Formuła Green Magma, powstała w 1969r i gdyby była tylko 'jedno sezonową nowością' to nie pisalibyśmy o niej, prawie 50 lat później. Musi działać. Kwestia CENY. Oczywiście, wszyscy chcemy 'tanio i dobrze', ale czy to możliwe?? Koniec, końców jakość musi kosztować. Nie może być inaczej. Jeżeli ktoś wkłada w coś ogrom pracy, badań to ma prawo żądać odpowiedniego wynagrodzenia za to. Każdy z nas indywidualnie dokonuje wyboru : Czy dba o Siebie, czy tworzy tylko iluzje że to robi? I właśnie MAGMA to dbanie o siebie, a trawa jęczmienna za 20zł za wiadro to iluzja. Wszystkich, którzy wybierają mimo wszystko pierwszą opcję, zapraszam do kontaktu: info@sklepekohouse.pl Zdrowia i wytrwałości :)


Magda
2015-06-09 10:06:46
Ja stosowałam jęczmień w tabletkach i pomagał mi w odchudzaniu. Jestem zadowolona z efektów - https://www.suplementybio.pl/mlody-jeczmien-tabletki-100


dfwaaf
2015-05-11 23:23:07
Dużo ostatnio o tym czytałam, znalazłam dobry srtykuł http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/mlody-jeczmien-bio-na-odchudzanie-odzyskaj-sily-witalne-i,2405677,artgal,t,id,tm.html
spróbowałam i polecam młody zielony jęczmień :)


Kasiek
2015-05-05 13:46:16
nie polecam zielonego jeczmienia ze sp zoo Bell Trading, który można zamówić tylko przez stronę. Reklamują się głównie na wo i onecie. zdecydowanie odradzam , jezeli nie chcecie sie dawać oszukac


jowisz3
2015-02-07 14:40:22
Czterdzieści pięć lat temu zauważyłem jak żywicielka lubiła wypas na ściernisku po jęczmieniu.
Biedulka dobre dawała (słodkie) mleko.


julita
2015-01-19 15:53:09
- a jeżeli sok ma leczyć , i odbudowywać zniszczone komórki w organiźmie - to tylko wyciskany, świeży innej opcji nie ma


julita
2015-01-19 15:51:25
- a ja polecam aby sok z młodego jęczmienia robić samemu nie ma problemu z podróbkami i innymi dziwnymi zawartościami w pudełku, kupujemy ziarno, sadzimy , uprawiamy do wysokości około15-20 cm , potem ściany i wyciskamy sok. Próbowałam różne kupne produkty tego typu i żaden nie smakuje tak jak prawdziwy , naturalny, : żywy: sok z młodego jęczmienia , dodam ze analogicznie można zrobić sok z młodej pszenicy. Cenowo to nie ma co do czego porównywać owszem trzeba codziennie podlać , rośnie około 10-12 dni, potem ściany i sadzimy nowe.


Goja
2015-01-06 18:23:45
Polecam młody jęczmień w przystępnej cenie na www.ymt24.pl


Pro(Sun)ject
2014-11-16 12:03:50
O zaletach młodego jęczmienia nie trzeba się rozpisywać. Dla ludzi dbających o siebie są one powszechnie znane. Jednak jak to w handlu często bywa połączenie 'tanie i dobre' w przypadku produktu jest prawie nie możliwe. Dlatego za certyfikowane, oryginalne i w 100% BIO produkty trzeba zapłacić trochę więcej. Koniec końców każdy z nas indywidualnie dokonuje wyboru, czy chcę tworzyć iluzje że dba o siebie czy naprawdę to robić. Osoby, które wybierają drugą opcje zapraszam do kontaktu (info@prosunject.com). Jestem dystrybutorem młodego jęczmienia (ale również chlorelli, spiruliny) który posiada wszelkie certyfikaty i jest w 100% oryginalnym produktem. Dziękuję i życzę zdrowia :)


malina
2014-11-11 21:11:30
Jestem osobą która sporo sie suplementuje więc mogę smiało powiedzieć że w wiekszości produkty zdrowotne to zwykłe podróby i trzeba się nieżle naszukać i popróbowac żeby znaleźć produkt który na pomoże dostarczyć tych związków które powinien.Jeżeli chodzi o jęczmień też wypróbowałem parę pozycji i to tych nie najtańszych a i tak dało sie stwierdzić że to zwykła szmira,nie mówiąc tych produktów(Jęczmień) na allegro za 30 zł made in china i kupujących co nie miara.Więc ludzie zastanówcie się najpierw co kupujecie a po tem się wypowiadajciecie czy to ściema czy nie.Ja za swój Jęczmień musiałem zapłacić 180 zł ale efekty są nieporównywalne no i co najciekawsze nie można kupić go na allegro bo firma nie chce w ten sposób prowadzić sprzedaży żeby produkt nie stracił na prestiżu i mozna go kupić tylko poprzez dystrybutora firmy.Co ciekawe firma skupiła się tylko na dwóch produktach Jęczmieniu i Chlorelli więc o tandecie nie ma mowy.Jak ktoś byłby zainteresowany info to podrzucę pixelles@interia.pl


danusia i henryk
2014-10-29 13:16:52
Witamy.
Od kiedy się dowiedzieliśmy o Młodym jęczmieniu,każdego dnia go po obiedzie pijemy,jedyne co się nie przyjęło smakowo to ,to ,ze nie lubimy pic go z sokiem czy woda a z kefirem 1,5% tłuszczu smakuje wyśmienicie.!!!Czujemy sie dobrze a mamy 62 lata i 65 lat.Pozdrawiamy serdecznie.


misiunia88
2014-08-26 14:45:24
Mnie bardzo odpowiadają jego własciwości lecznicze, jeżeli kogoś interesuje bardziej ten temat to możę sobie poszukać, albo sama nawet mogę coś zaproponować; http://www.biomedical.pl/dieta/lecznicze-dzialanie-jeczmienia-1338.html ;) Moja mama miała problemy z sercem a ja z układem pokarmowym, co ciekawe - obydwu nam pomógł jęczmień, mamy kilka przepisów na różne metody jego zastosowania, jak coś to mogę wysłać na miala; care.avon@o2.pl :)


Alissia
2012-06-06 14:38:58
Bardzo dobry artykuł:) Też jestem zwolenniczką młodego jęczmienia. Kiedyś kupowałam sam Młody jęczmień z bioorganicfoods a teraz używam Green magmy :)

Artykuły podobne do Młody jęczmień:
 • Polecamy: Spirulina z trawą jęczmienną

  Gorąco polecamy niebanalny suplement diety Spirulina z Trawą Jęczmienną. Cóż w nim takiego niezwykłego? Spirulina sama w sobie jest niesamowitym źródłem zdrowia. Trawa jęczmienna to najbardziej aktywne połączenie substancji witalnych. Wzmacnia system odpornościowy, spowalnia procesy starzenia, zmniejsza ryzyko zachorowania na...
 • Trawa jęczmienna – Zalety i właściwości zdrowotne

  Trawa jęczmienna to fontanna enzymów antyutleniających, skuteczna ochrona antyrakowa, poskromienie alergii pokarmowych i skórnych oraz wzmocnienie układu krążenia. Młody jęczmień to walka z otyłością, poprawa nastroju i doskonała koncentracja oraz równowaga kwasowo-zasadowa.
 • Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek!

  Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. "Troszkę" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo...
 • Zboża i produkty zbożowe oraz ich właściwości

  Pełne ziarna zbóż dostarczają wszystkich potrzebnych minerałów, wzmacniają, oczyszczają organizm i odbudowują jego głębokie struktury. Są nieocenionym źródłem prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, dostarczając przy tym sporo energii życiowej i dobrego samopoczucia.
 • Zielone koktajle i chlorofil - co je łączy i dlaczego są takie ważne?

  Zielone koktajle, shakes to nic innego jak rodzaj napoju, który przygotowuje się na bazie owoców, a przede wszystkim zielonych warzyw takich jak; sałata, kapusta włoska, nać selera i pietruszki, szpinak, szczaw, zielone części gorczycy, mniszek lekarski, liście botwinki, jarmuż, różne...
Filmiki podobne do Młody jęczmień:

Ekologiczne warzywa i owoce

Ładne nie zawsze znaczy dobre. Tak jest przede wszystkim w przypadku warzyw i owoców wystawianych na sklepowych półkach. Piękne, dorodne okazy kuszą nas swoją (więcej...)

Native American Spiritual Music 2

A selection of graphics and the great music of oliver shanti combine in this 2nd video of native american spiritual music. Indian spirituality centers on a (więcej...)

E951 aspartam #1 słodzik trujaca substancja słodząca która jest wszedzie!!!

Od wielu już lat napoje słodzone są aspartamem. Jest on dużo tańszy w produkcji od cukru. Czy jego stosowanie jest obojętne dla (więcej...)
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Młody jęczmień
Trawa jęczmienna – Zalety i właściwości zdrowotne Trawa jęczmienna to fontanna enzymów antyutleniających, skuteczna ochrona antyrakowa, poskromienie alergii pokarmowyc ... Więcej »
Młody jęczmień Proszek z młodego jęczmienia zawiera wszystkie witaminy, minerały, pierwiastki śladowe oraz antyoksydanty. Zawiera r ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Młody jęczmień
Młody jęczmień Proszek z młodego jęczmienia zawiera wszystkie witaminy, minerały, pierwiastki śladowe oraz antyoksydanty. Zawiera r ... Więcej »
Trawa jęczmienna – Zalety i właściwości zdrowotne Trawa jęczmienna to fontanna enzymów antyutleniających, skuteczna ochrona antyrakowa, poskromienie alergii pokarmowyc ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.