• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Minerały Schindele - opinie

Data dodania: 2010-08-27 20:03:41, Dodane przez: maskarade
Wyświetlony 24241 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!
Minerały Schindele - opinie
Wejdź do sklepu po zdrowie:
 • Minerały Schindele’s 400 g
  Tylko: 114 zł

  Kup Teraz!

  Minerały Schindele’s 400 g - Minerały Schindele’s to  mieszanka 34 naturalnych minerałów bez dodatku jakiejkolwiek substancji sztucznej. To zmielona skała wulkaniczna bogata m.in. w tlenki potasu, żelaza, wapnia, magnezu, glinu, fosforu i wiele innych mikroelementów oraz pierwiastków śladowych, w tym z grupy platynowców (złoto, rod, iryd, ruten, osm, pallad…), niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizm oraz poprawy i odbudowy zniekształconego DNA.

Poniżej prezentujemy zebrane relacje i opinie innych ludzi, które udało nam się znaleźć w szerokim internecie, bądź dowiedzieliśmy się o nich bezpośrednio od znajomych.

 

16.09.2005 Pani MARIA woj.Wielkopolskie:
"Rozpoczęłam przyjmowanie "Minerałów Schindele" na prośbę córki, z uwagi na to, że miałam bardzo duże problemy z kręgosłupem i ogólnie z aparatem poruszania się. Po blisko 2 miesiącach zauważyłam, że zmienił się kolor włosów na mój naturalny, tutaj pragnę podkreślić, że moje włosy miały już od kilku lat siwy kolor. Następne oddziaływanie jakie zauważyłam to brak bólów w krzyżu a co za tym idzie zaczęłam się poruszać z większą łatwością. Na dzień dzisiejszy minerały spożywam około 1 roku i czuje się o 20 lat młodsza. Zaczęłam nawet czytać bez okularów w wieku 65 lat. Oddziaływanie to przypisuje tylko minerałom z uwagi na to, iż nie biorę żadnych lekarstw farmakologicznych. Pozostaje mi tylko polecać innym kto jest też zdania, że zdrowia winniśmy szukać w "Naturze."

 

Wiesia K. z Czechowic:
"Minerałów Schindele's używam od ponad roku. Zauważyłam, że poprawiły i przyspieszyły działanie mojej wątroby i nerek, przyspieszają przemianę materii, trawienie i likwidują wzdęcia, przez co ułatwiają też zrzucenie niepotrzebnych kilogramów. Od kiedy je zażywam, uodporniłam się na różnego rodzaju infekcje i przeziębienia. Przestały mi krwawić dziąsła podczas mycia zębów, co przez wiele lat było moim problemem. Minerały je także mój siedemdziesięcioletni ojciec, który cierpiał na nadciśnienie. Teraz mu się unormowało. Dzięki minerałom jestem w lepszej kondycji i posiadam dużo energii życiowej".

 

Edward Mikołajewski z Warszawy:
"Przed rozpoczęciem kuracji minerałami Schindele's miałem częste zaburzenia rytmu serca, obniżony poziom potasu, wapnia i magnezu, niedobór cynku, zwiększoną liczbę limfocytów, liczne szczawiany wapnia i fosforany w moczu i kamicę nerkową. Minerały zażywam od prawie trzech lat, początkowo w zwiększonej dawce. W sumie przyjąłem już 15 kilogramów proszku. Moje samopoczucie jest bardzo dobre, większość dolegliwości minęła, a najważniejsze jest to, że ustąpiły zaburzenia rytmu serca. Dziękuję."

 

Pan inż. Dyplomowany Th.G. Z W/Niemcy:
"Z dobrej i nieprzymuszonej woli informuję Państwa o wynikach moich osobistych doświadczeń z 7-miesiecznej kuracji mączką kamienną . Minerały Schindele's. 03.06.1986 roku osobiście kupiłem minerały u Pana w Kicking i od tego czasu przyjmowałem codziennie dwie łyżki stołowe. Mam 73 lata, jestem dyplomowanym chemikiem, pracowałem ostatnio na kierowniczym stanowisku w DEGUSSA, w zakładach gazowniczych w Dortmundzie. 1. Mój system nerwowy łącznie z pamięcią funkcjonuje znowu normalnie, tzw. Bardzo dobrze. Na skutek sześciomiesięcznych obciążeń psychicznych i fizycznych w roku 1985 wystąpił u mnie pierwszy w życiu stan ogromnej słabości. Obawiałem się np. jazdy samochodem powyżej 115 km/h. Następnie podczas jazdy ciasnymi krętymi Tessintaler Centovalli, Onsernone, Maggia miałem po raz pierwszy zawroty głowy i było mi niedobrze przy prędkości 40-50 km/h. Obecnie natomiast jeżdżę znowu normalnym tempem do 200km/h krętymi dolinami Dolomitów, co wypróbowałem już we wrześniu 1986 roku. 2. W wyniku długotrwałego, mechanicznego przeciążenia w początkach lat 80-tych, nie odwracalnemu uszkodzeniu uległ staw prawego kciuka. Staw ciągle bolał. Obecnie dzięki Minerałom Schindele's ból ustąpił. 3. Moja sprawność i wytrwałość zarówno psychiczna jak i fizyczne wróciły do normy i są ponownie dobre. 4. Spowodowany łuszczycą utrzymujący się od 30 lat rozpad skóry i paznokci na rękach zniknął zupełnie bez śladu. , a na nogach uległ znacznej poprawie dzięki minerałom Schindele's 5. Maje zachowania seksualne wróciły do normy i są odpowiednie do mojego wieku. Podsumowanie: minerały Schinedele's pomogły mi doskonale. Wszystko to omówiłam z moim lekarzem domowym. On również nie wiedzi innego wytłumaczenia niż stosowanie Pańskiej mączki kamiennej. Według mnie minerały Schindele's nie są żadnym cudownym środkiem, żadnym eliksirem wiecznej młodości i potencji. Mogą natomiast w przypadku stanów niedoboru, wywołanych złym odżywianiem lub przeciążeniem organizmu, poprawiać w istotny sposób zdrowie, aż do całkowitego wyleczenia. Każdy musi sam spróbować. Jak jednak wynika z moich doświadczeń , trudno jest przekonać o tym nawet rozsądnych ludzi, niestety. Nie należy też obdarowywać ludzi minerałami Schindele's. I tak ich nie zażyją. Dziękuję Panu bardzo za pomoc, dzięki której mogłem sobie pomóc również sam. Życzę Panu wiele sukcesów w testowaniu Schindele's minerałów na ludziach, zwierzętach i roślinach."

 

Maria Błyk z Jaworzna:
"Po dłuższym zażywaniu minerałów Schindele's zauważyłam szybsze odrastanie włosów, paznokci, uregulowaniu uległ układ trawienny. Ogólnie lepiej się czuję."

 

Pan K.B. z Sch./Niemcy:
"Moja żona i ja przyjmujemy mączka skalną od czerwca 1986 roku po 2 łyżeczki dziennie. Żona ma 73 lata. Cierpiała na silne odwapnienie kości, miała ciągłe bóle pleców i z trudem mogła się schylać, co przysparzało jej wielu trudności. Po około 2 miesiącach dolegliwości ustąpiły. Żona nie przyjmowała też żadnych leków i zastrzyków z powodu ich działania ubocznego. Ustąpienie dolegliwości łączymy z zażywaniem Pańskiej mączki skalnej. Ja sam mam 80 lat i cierpiałem na dolegliwości reumatyczne w kolanach oraz stawach stóp. Schorzenia te prawie zniknęły. Również moja zdolność koncentracji znacznie się poprawiła. Ja również ze względu na działania uboczne nie zażywam żadnych leków i nie otrzymywałam zastrzyków. Jestem przekonany , że na mnie także mączka kamienna podziałała doskonale."

 

Docent dr hab. Aleksander Ożarowski jest specjalistą w leczeniu kości i stawów. Leczniczym działanie związków mineralnych zajmuje się od kilkudziesięciu lat. Zna dobrze wszelkie preparaty, jakie pojawiają się na polskim rynku. O Minerałach Schindele'a powiedział: "Te minerały od wielu lat są znane nie tylko w Austrii, ale i innych krajach. Zostały skrupulatnie zbadane na zawartość makro- i mikropierwiastków i na brak metali ciężkich. Spełniają surowe kryteria farmaceutyczno-medyczne i są dopuszczone do obrotu również w Polsce. Obecnie zidentyfikowano 25 chorób nazwanych degeneracyjnymi lub cywilizacyjnymi spowodowanych niedoborami różnych składników pokarmowych, także mineralnych. Wyrównanie tych niedoborów przyjmowaniem preparatu zawierającego mieszaninę biopierwiastków powoduje stopniowe przywracanie tzw. Homeostazy, czyli biologicznej równowagi wewnątrzustrojowej i w konsekwencji powrót do zdrowia".

 

Wraz z napływem przykładów potwierdzonego działania będziemy zamieszczać następne.

Źródło: http://www.biogeneza.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=68&Itemid=85, http://scalar.o12.pl/page11.php

Komentarze do artykułu: Minerały Schindele - opinie

Nick:
E-mail:

Artykuły podobne do Minerały Schindele - opinie:
 • Minerały Schindele

  Minerały Schindele’s to mieszanka 34 naturalnych minerałów bez dodatku jakiejkolwiek substancji sztucznej. To zmielona skała wulkaniczna bogata m.in. w tlenki potasu, żelaza, wapnia, magnezu, glinu, fosforu i wiele innych mikroelementów oraz pierwiastków śladowych, w tym z grupy platynowców (złoto,...
 • Minerały Schindele - zastosowanie

  Co kryje się w tej skale? Co uleczyło drzewa? Odpowiedź dały liczne testy laboratoryjne. Jest to materiał pochodzenia wulkanicznego o doskonale zbilansowaynym - pod kątem oddziaływania na organizmy żywe - składzie. Wszystko co żyje potrzebuje minerałów do prawidłowego wzrostu i...
 • Vita Biosa - opinie

  Vita Biosa® to efekt wieloletnich badań duńskiego ekologa Erika Nielsena. Zalecany przez lekarzy i terapeutów na całym świecie. Regularnie stosowany przez setki tysięcy ludzi w Europie, Azji, Ameryce i Australii. Vita Biosa® wspomaga leczenie chorób układu pokarmowego, reumatyzm, osteoporozę,...
 • Polecamy książkę: "Encyklopedia szlachetnych minerałów"

  Kamienie szlachetne mają właściwości lecznicze dzięki swojemu promieniowaniu, ale również kolorowi. W medycynie alternatywnej wykorzystuje je się do leczenia dolegliwości ciała i umysłu. Dzięki wiedzy zgromadzonej w Encyklopedii Cunninghama możesz zacząć świadomie wykorzystywać moc kryształów, kamieni i metali szlachetnych....
 • Osobiste doświadczenia z nanoplastrami LifeWave

  Jak zadziałały te niesamowite plastry? Tu przeczytasz o naszych doświadczeniach i innych osób, które już wypróbowały te wspaniałości. Doświadczenia będą co jakiś czas aktualizowane, więc zapraszamy do tego artykułu co jakiś czas.
Filmiki podobne do Minerały Schindele - opinie:

Lifewave - czy jest w stanie pomóc na reumatyzm i RZS? | Opinia Video

Więcej informacji: www.Lifewave.com/erazdrowia SZCZEGÓŁY: Wideo zostało nakręcone w trakcie otwartej prezentacji na temat Technologii Lifewave w Katowicach. W trakcie omawiania produktu Icewave do demonstracji zgłosiła się (więcej...)

O manipulacjach w mediach na temat GMO

Krótki wstęp na temat firmy MONSANTO firmy krzak, która zapoczątkowała całe to określenie GMO (genetycznie modyfikowana żywność) na skalę światową nie zwracając uwagi na etyczne (więcej...)

Lifewave - kobieta wstaje z wózka inwalidzkiego!!! | Opinia Video

Więcej na www.LifewavePolska.pl OPIS: W trakcie prezentacji technologii Lifewave w TCZEWIE zgłosiła się Pani, która cierpiała z powodu silnego bólu kolana. Lekarz chciał odesłać ją na (więcej...)
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Minerały Schindele
Minerały Schindele - opinie Minerały Schindele'a spożywane były już przez wielu ludzi. Otrzymały także kilka nagród, wyróżnień i medali za ... Więcej »
Minerały Schindele - zastosowanie Co kryje się w tej skale? Co uleczyło drzewa? Odpowiedź dały liczne testy laboratoryjne. Jest to materiał pochodzen ... Więcej »
Minerały Schindele Minerały Schindele’s to mieszanka 34 naturalnych minerałów bez dodatku jakiejkolwiek substancji sztucznej. To ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Minerały Schindele
Minerały Schindele - opinie Minerały Schindele'a spożywane były już przez wielu ludzi. Otrzymały także kilka nagród, wyróżnień i medali za ... Więcej »
Minerały Schindele - zastosowanie Co kryje się w tej skale? Co uleczyło drzewa? Odpowiedź dały liczne testy laboratoryjne. Jest to materiał pochodzen ... Więcej »
Minerały Schindele Minerały Schindele’s to mieszanka 34 naturalnych minerałów bez dodatku jakiejkolwiek substancji sztucznej. To ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.