• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Minerały Schindele

Miał kamienny, przeznaczony do spożycia, otrzymywany ze specjalnych, zmielonych skał wulkanicznych występujących w miejscowości Melk w Dolnej Austrii to kompozycja w 100% (!) naturalnych, niezbędnych dla Twojego organizmu elementów mineralnych. Minerały Schindele są mieszanką 34 naturalnych minerałów również z grupy platynowców (złoto, rod, iryd, ruten, osm, pallad...), niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizm oraz poprawy i odbudowy uszkodzonego DNA. Składniki mineralne biorą udział w procesach życiowych, stwarzając fizykalno-chemiczne podstawy dla funkcji poszczególnych komórek i tkanek. Składniki mineralne uczestniczą we wzroście i wytwarzaniu krwi oraz są w dużej mierze powiązane z funkcją i budową hormonów, witamin i enzymów. Są budulcem kości, zębów i innych szczególnie ważnych tkanek.

Artykuły:

 • Minerały Schindele - opinie

  Minerały Schindele - opinie

  Data dodania: 2010-08-27 20:03:41, Dodane przez: maskarade
  Wyświetlony 24316 razy, Komentarzy: 0
  Minerały Schindele'a spożywane były już przez wielu ludzi. Otrzymały także kilka nagród, wyróżnień i medali zarówno w Austrii jak i w Polsce. Ich szerokie działanie przyczynaiło się do poprawy zdrowia na wielu różnych płaszczyznach. W tym artykule prezentujemy zebrane i opisane przypadki uzdrowień.
 • Minerały Schindele - zastosowanie

  Minerały Schindele - zastosowanie

  Data dodania: 2010-08-27 13:28:21, Dodane przez: maskarade
  Wyświetlony 17706 razy, Komentarzy: 0
  Co kryje się w tej skale? Co uleczyło drzewa? Odpowiedź dały liczne testy laboratoryjne. Jest to materiał pochodzenia wulkanicznego o doskonale zbilansowaynym - pod kątem oddziaływania na organizmy żywe - składzie. Wszystko co żyje potrzebuje minerałów do prawidłowego wzrostu i funkcjonowania. Sztuczne przetwarzanie pokarmów, zanieczyszczenie środowiska (głównie kwaśne deszcze, nawożenie związkami azotu itd.) zubożają środowisko i nasze organizmy co do zawartości i dostępności mikroelementów - pierwiastków kluczowych dla życia. Sharmonizowany skład mączki kamiennej Schindele łagodzi i uzupełnia te niedobory. Szczególnie ważna jest obecność magnezu - pierwiastka, który w świetle najnowszych badań zapobiega nowotworom, stresom i innym chorobom cywilizacyjnym a u roślin stanowi podstawę budowy cząstek chlorofilu - substancji odpowiedzialnej za fotosyntezę. Obecny w mączce krzem sprzyja krążeniu, potas przeciwdziała zawałom serca, wzmacnia układ nerwowy, chrom obniża ciśnienie krwi, reguluje poziom cholesterolu i cukru we krwi.
 • Minerały Schindele

  Minerały Schindele

  Data dodania: 2010-08-27 10:37:46, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 7173 razy, Komentarzy: 0
  Minerały Schindele’s to mieszanka 34 naturalnych minerałów bez dodatku jakiejkolwiek substancji sztucznej. To zmielona skała wulkaniczna bogata m.in. w tlenki potasu, żelaza, wapnia, magnezu, glinu, fosforu i wiele innych mikroelementów oraz pierwiastków śladowych, w tym z grupy platynowców (złoto, rod, iryd, ruten, osm, pallad...), niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizm oraz poprawy i odbudowy zniekształconego DNA.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Minerały Schindele
Minerały Schindele - opinie Minerały Schindele'a spożywane były już przez wielu ludzi. Otrzymały także kilka nagród, wyróżnień i medali za ... Więcej »
Minerały Schindele - zastosowanie Co kryje się w tej skale? Co uleczyło drzewa? Odpowiedź dały liczne testy laboratoryjne. Jest to materiał pochodzen ... Więcej »
Minerały Schindele Minerały Schindele’s to mieszanka 34 naturalnych minerałów bez dodatku jakiejkolwiek substancji sztucznej. To ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Minerały Schindele
Minerały Schindele - opinie Minerały Schindele'a spożywane były już przez wielu ludzi. Otrzymały także kilka nagród, wyróżnień i medali za ... Więcej »
Minerały Schindele - zastosowanie Co kryje się w tej skale? Co uleczyło drzewa? Odpowiedź dały liczne testy laboratoryjne. Jest to materiał pochodzen ... Więcej »
Minerały Schindele Minerały Schindele’s to mieszanka 34 naturalnych minerałów bez dodatku jakiejkolwiek substancji sztucznej. To ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.