• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Czarnuszka

W Egipcie i na Bliskim Wschodzie zasłużyła na miano „złota Faraonów”. Mówią też o niej że leczy wszystko prócz śmierci. Czarnuszka działa żółcio-, moczo- i wiatropędnie, pobudza laktację oraz odrobacza. Dzięki swojemu działaniu na układ trawienny była wykorzystywana od tysiącleci do leczenia żołądka i jelit. Działa też silnie antybiotycznie dzięki swojemu składowi. Czarny kminek (to inne określenie czarnuszki) pobudza organizm do walki z infekcjami, zwiększa liczbę limfocytów we krwi. Działa przeciwnowotworowo – zawiera dużo antyoksydantów i fitosteroli, między innymi alfa-hederynę której skuteczność już udowodniono. Olej działa zbawiennie na wątrobę.

Artykuły:

 • Olej z Czarnego Kminku i jego skład

  Olej z Czarnego Kminku i jego skład

  Data dodania: 2013-02-07 14:44:04, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 7575 razy, Komentarzy: 0
  Olej z Czarnego Kminku zawiera aż 84% niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Nasz organizm zbudowany jest z 70 bilionów komórek, a każdego dnia umiera i powstaje ich ponad 600 miliardów. Za sprawne działanie tego procesu odpowiadają między innymi nienasycone kwasy tłuszczowe.
 • Czarnuszka - panaceum na choroby

  Czarnuszka - panaceum na choroby

  Data dodania: 2011-10-01 20:23:20, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 34218 razy, Komentarzy: 1
  Od wieków czarnuszka (czarny kminek) była używana w rejonach Azji, Afryki i Bliskiego Wschodu jako remedium na przeróżne choroby. Czarny kminek zalecano przede wszystkim przy obniżonej odporności organizmu, podatności na infekcje, przeziębieniach, alergiach i stanach zapalnych, astmie i problemach z układem oddechowym, problemach trawiennych i zatruciach.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Czarnuszka
Olej z Czarnego Kminku i jego skład Olej z Czarnego Kminku zawiera aż 84% niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Nasz organizm zbudowany jest z ... Więcej »
Czarnuszka - panaceum na choroby Od wieków czarnuszka (czarny kminek) była używana w rejonach Azji, Afryki i Bliskiego Wschodu jako remedium na przer ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Czarnuszka
Czarnuszka - panaceum na choroby Od wieków czarnuszka (czarny kminek) była używana w rejonach Azji, Afryki i Bliskiego Wschodu jako remedium na przer ... Więcej »
Olej z Czarnego Kminku i jego skład Olej z Czarnego Kminku zawiera aż 84% niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Nasz organizm zbudowany jest z ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.