• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Chlorella

Chlorella to słodkowodna alga o działaniu oczyszczającym nasz organizm. Usuwa toksyny, metale ciężkie i chemikalia. Stymuluje układ odpornościowy. Wspomaga rozwój mikroflory, wpływa na tworzenie krwi, neutralizuje wolne rodniki. Chlorella oczyszcza organizm z toksyn, z metali ciężkich (kadm z papierosów, rtęć i pallad z plomb dentystycznych, ołów ze środowiska), chemikaliów (rozpuszczalniki wchodzące w skład wielu produktów kosmetycznych, czyszczących, lakierów czy farb), także z alkoholu.

Artykuły:

 • Zalety Chlorelli jako dodatku do codziennej diety

  Zalety Chlorelli jako dodatku do codziennej diety

  Data dodania: 2012-10-29 22:37:11, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 9191 razy, Komentarzy: 0
  Chlorella stanowi jedyną w swoim rodzaju substancję wszechstronnie oczyszczającą. Walory zdrowotne, jakie zapewnia nam Chlorella można wymieniać bez końca. Jest ona obecnie najczęściej stosowanym suplementem, m.in. jako dodatek do, zup, koktajli, smoothies, itp. Niemal natychmiast po spożyciu Chlorelli odczuwamy, wzmocnienie, przypływ energii i doskonałe samopoczucie, a ogromną zaletą pokarmów bogatych w Chlorellę jest to, że wymienione efekty zdrowotne utrzymują się przez długi czas.
 • Chlorella i jej zalety

  Chlorella i jej zalety

  Data dodania: 2010-12-10 22:32:21, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 33558 razy, Komentarzy: 6
  Wspomaga rozwój pożytecznej mikroflory jelit oraz ich normalną perystaltykę. Chlorelin zawarty w chlorelli działa jak antybiotyk, niszczy bakterie patogenne, wspomagając jednocześnie wzrost i rozprzestrzenianie się przyjaznej flory bakteryjnej. Lactobacilus, najbardziej pożądana w jelitach bakteria namnaża się cztery razy szybciej. A to tylko jeden z wielu niesamowitych działań tej niezwykłej algi. Po więcej zapraszamy do artykułu.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Chlorella
Zalety Chlorelli jako dodatku do codziennej diety Chlorella stanowi jedyną w swoim rodzaju substancję wszechstronnie oczyszczającą. Walory zdrowotne, jakie zapewnia n ... Więcej »
Chlorella i jej zalety Wspomaga rozwój pożytecznej mikroflory jelit oraz ich normalną perystaltykę. Chlorelin zawarty w chlorelli działa j ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Chlorella
Chlorella i jej zalety Wspomaga rozwój pożytecznej mikroflory jelit oraz ich normalną perystaltykę. Chlorelin zawarty w chlorelli działa j ... Więcej »
Zalety Chlorelli jako dodatku do codziennej diety Chlorella stanowi jedyną w swoim rodzaju substancję wszechstronnie oczyszczającą. Walory zdrowotne, jakie zapewnia n ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.