• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Używki

Używki to produkty spożywcze nie mające właściwości odżywczych, zawierające substancje, które działają pobudzająco na układ nerwowy. Najczęściej stosowane używki to: kawa, herbata, tytoń, napoje alkoholowe oraz narkotyki. Używki wypłukują z naszego organizmu witaminy i składniki mineralne. Powodują różne choroby cywilizacyjne. Otępiają i zaburzają koncentrację oraz stępiają wrażliwość. Wywołują stany depresyjne i lęki. Niektóre z nich prowadzą do poważnych chorób psychicznych i zaburzeń emocjonalnych. Stajemy się ich niewolnikami i tracimy wolność. Myślimy, że możemy korzystać z życia używając ich i mieć z tego frajdę, a tymczasem tracimy kontrolę nad swoim życiem i ponosimy tragiczne oraz bolesne konsekwencje zabawiając się w "korzystanie" z życia.

Artykuły:

 • Kawa naturalna

  Kawa naturalna

  Data dodania: 2011-04-19 00:06:29, Dodane przez: Piotr13
  Wyświetlony 15809 razy, Komentarzy: 0
  Częste picie kawy w ciągu dnia dostarcza organizmowi duże dawki kofeiny co wywołuje zwiększają siłę skurczową mięśnia sercowego i wentylację płuc. Powodują gonitwę myśli i ogólne rozbicie myślowe. Nadmiar kofeiny osłabia koncentrację i powoduje trudności z zaśnięciem, bezsenność, drażliwość, niepokój, a nawet lęk czy drżenie mięśniowe.
 • Przemysł Tytoniowy - Historia Spisku

  Przemysł Tytoniowy - Historia Spisku

  Data dodania: 2010-09-27 13:31:25, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 6467 razy, Komentarzy: 1
  Prawdziwa historia o firmach i koncernach tytoniowych, które widząc olbrzymie dochody jakie niosła za sobą produkcja wyrobów tytoniowych nie zważały na zdrowie ludzkie oraz celowo tuszowały prawdę o papierosach! Milony ludzi zostało oszukane i straciło przez to zdrowie i życie!
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Używki
Kawa naturalna Częste picie kawy w ciągu dnia dostarcza organizmowi duże dawki kofeiny co wywołuje zwiększają siłę skurczową m ... Więcej »
Przemysł Tytoniowy - Historia Spisku Prawdziwa historia o firmach i koncernach tytoniowych, które widząc olbrzymie dochody jakie niosła za sobą produkcja ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Używki
Kawa naturalna Częste picie kawy w ciągu dnia dostarcza organizmowi duże dawki kofeiny co wywołuje zwiększają siłę skurczową m ... Więcej »
Przemysł Tytoniowy - Historia Spisku Prawdziwa historia o firmach i koncernach tytoniowych, które widząc olbrzymie dochody jakie niosła za sobą produkcja ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.