• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Co nam może grozić, gdy nie będziemy kupować lekarstw

Data dodania: 2011-12-05 15:39:30, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 7558 razy, Komentarzy: 7
Wrzuć na FacebookWykop!
Co nam może grozić, gdy nie będziemy kupować lekarstw
Oryginalny obraz: http://kulturystyka.pl/wp-content/uploads/2011/01/leki.JPG

W dzisiejszym świecie wielu ludzi obawia się zawartości lekarstw i skutków ubocznych po nich i sięga do tradycyjnych legendarnych struktur leczniczych. Niestety nie jest to na rękę korporacji Codex Alimentarius jaka działa już w prawie 200 państwach na świecie. W jej skład wchodzi WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) i inne wielkie organizacje. Teraz sobie wyobraźmy co by się stało na świecie jak by ludzie przestali brać leki, oczywiście firmy farmaceutyczne straciły by zbyt swoich leków, a jak wiemy do tego nie mogą dopuścić więc mamy to co mamy nowe choroby i coraz to bardziej fantastyczne wirusy. Co do leków, to na polskim rynku bardzo głośno było reklamowane lekarstwo o nazwie Etopiryna. Tylko nikt nie mówił, że po jej zażywaniu można dostać nawet śmierć kliniczną lub martwicę mózgu, a także raka mózgu. Po za tym można kupić ją bez recepty i bez znaczenia wiekowego. Kolejnym lekiem dowodem na wyżej wymienianą korporacje która dopuszcza te leki na rynek jest Imigran, który poprostu sam w sobie zaczyna zjadać trzustkę i wywołuje także martwicę trzustki.

Naukowcy udowodnili też, że Aspiryna jest nie tyle szkodliwa, co nawet śmiertelnie niebezpieczna! U spożywających ją dzieci odnotowano 50% wzrost śmiertelności. Zażywanie tabletek wywołuje u ludzi w tak młodym wieku schorzenie zwane Zespołem Reya. Atakuje ono przede wszystkim mózg oraz wątrobę. Objawy, w postaci silnych wymiotów, senności oraz stłuszczeniowego zapalenia wątroby, występują w kilka dni po przebytej chorobie wirusowej np.: grypie, ospie wietrznej itp. Choroba ta wymaga natychmiastowej hospitalizacji. Według komisji ds. Bezpieczeństwa Leków warto zastąpić Aspirynę innym środkami przeciwbólowym. Jeśli wasze dziecko zacznie gorączkować sięgnijcie np. po Paracetamol, nie zawierający szkodliwych związków. Najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do apteki, w której na pewno pomogą wam wybrać leki przeznaczone specjalnie dla maluchów!

Na koniec damy wam pewną wskazówkę na leki przeciwbólowe. Patrzcie że jak chcemy pokonać jakiś ból to sięgamy po znane nam lekarstwa przeciwbólowe, które mają nam zasadę pomóc ukoić występujący ból. Ale czy podczas gdy koi dany ból, to owe substancje zawarte w owym leku nie uszkadzają tymczasowo nerwów bólowych? Według badań, owa teoria jak to podkreślamy staje się faktem iż czym bardziej zabijamy ból tabletkami, tym bardziej szkodliwie to działa na nasz kręgosłup, mózg itd. Więc pytanie czy nie lepiej załatwić ból odgórnie niż uśmieżyć go tabletkami, które powodują ukojeniem bólu potworne szkody?

Do tego czy wiesz, że nie których leków nie powinno się łączyć ze sobą, a także witamin bo wymazują z naszego organizmu witaminy np. B17.


Więc jak już widzimy, te leki są w naszym otoczeniu, nie mówi się też o liczbie zgonów jakie po ich użyciu miały miejsce. Czy nadal nie sądzicie, że dzięki metodzie śmiertelnych lekarstw łatwiej opanować liczbę osobników gatunku ludzkiego, jaki to miał być zapoczątkowany w fazie budowy nowego porządku świata? 

Komentarze do artykułu: Co nam może grozić, gdy nie będziemy kupować lekarstw

Nick:
E-mail:


Znafca
2015-05-12 10:21:57
"2012-12-31 18:15:34
każdy lek jest wyborem pomiędzy działaniem leczniczym a toksycznym , dlatego leki kupujemy w aptekach a nie sklepach spożywczych , lekarz zapisując lek musi się zastanowić czy uzyskane efekty przewyższą działania niepożądane."
Piszesz jak frajer.To co jest w aptekach to może być zasyfione i trujące.Ja polecam sklepy chemiczne.Oczywiście jeżeli każdy wie co jak działa.Sklepy chemiczne są lepsze z tego powodu ze ktoś zwykle nie zareaguje na skażone piguły i będzie wiedział ze to z ich powodu.natomiast po zakupie w sklepie chemicznym wiadomo jasno kogo sprawka była ze tam był syf.Z tym ze nie można wykluczyć na 100% pomyłki i że np. zamiast węglanu potasowego ktoś właduje cyjanek potasowy.
"Aspirynę innym środkami przeciwbólowym. Jeśli wasze dziecko zacznie gorączkować sięgnijcie np. po Paracetamol, nie zawierający szkodliwych związków"
Co za bzdura."Paracetamol" także szkodzi na wątrobę.


Stachu
2014-09-09 17:08:58
Zgadzam się z padnt. W tym artykule, jak i na całej stronie pełno jest manipulacji. Próbujecie dostosować fakty do własnych teorii a to tak nie działa. Nie po to wydaje się miliardy na testy leków, testuje je na zwierzętach i ludziach, żeby to jakiś domorosły farmaceuta negował.


magneto
2012-12-31 18:46:03
to co jedli nasi przodkowie to świeże rośliny zielone , owoce , bulwy roślin i okazionalnie chude mięso ponieważ dziczyzna jest bardzo chuda. trwało to około 150 tys. lat.
potem nastąpiła era przetwarzania termicznego żywności , następnie era hodowli roślin zbożowych i tu pojawiły się w naszej diecie duże ilości skrobi do której organizm naszych przodków był nie przyzwyczajony , następnie nastąpiła era hodowli zwierząt w naszej diecie pojawiło się dużo białka i tłuszczy pochodzenia zwierzęcego oraz mleko , na końcu nastała era produkcji przemysłowej żywności z dodawaniem do żywności związków chemicznych poprawiających smak , kolor , konserwantów utrzymujących dłuższe przydatności do spożycia itd. wszystkie te przemiany zaszły na przestrzeni około 15 tysięcy lat i nie dały szansy przystosowania sie do nich naszym przodkom.
Materiał genetyczny który posiadamy jest nadal przystosowany do diety narzych przodków z przed 15 tysięcy lat. dodatkowo posiadamy kontakt z zanieczyszczoną atmosferą , glebą i wodą , dlatego niech nikogo nie dziwią choroby nowotworowe , cukrzyca , nadciśnienie tętnicze czy choroby autoimmunizacyjne.


magneto
2012-12-31 18:21:41
leki są substancjami chemicznymi , dodatkowo są w stężeniach nie spotykanych w przyrodzie , do tak dużych stężeń substancji chemicznych nasz organizm się nie przystosował , ponieważ nasi przodkowie mieli do czynienia tylko z stężeniami występującymi w sposób naturalny w przyrodzie.


magneto
2012-12-31 18:15:34
każdy lek jest wyborem pomiędzy działaniem leczniczym a toksycznym , dlatego leki kupujemy w aptekach a nie sklepach spożywczych , lekarz zapisując lek musi się zastanowić czy uzyskane efekty przewyższą działania niepożądane.


magneto
2012-12-31 18:11:01
nie będziemy leczyć nadciśnienia to grozi nam zawał serca lub udar , to samo nam grozi gdy nie będziemy leczyć cukrzycy dodatkowo będziemy mieli kłopoty z wzrokiem , zaburzenia krążenia w kończynach dolnych i zaburzenia w funkcjonowaniu nerek


padnt
2012-12-20 01:47:23
Interesuje się troche lekami i ich wpływem na ludzki organizm i mogę powiedzieć , że to jest manipulowanie informacją - Zespół Reya rzeczywiście jest wywoływany przez aspirynę , ale prawdopodobieństwo tego jest znikome ; uszkadzanie tymczasowo nerwów bólowych - popularne leki przeciwbólowe hamują proces zapalny który może być odpowiedzialny za ból , kodeina i morfina wpływają na receptory opioidowe i to można interpretować jako tymczasowe oszukiwanie móżgu (ale nie uszkadzanie) , Imigran - lek przerywający migrenę - nie znalazłem informacji o jego szkodliwym wpływie na trzustkę . Po tym artykule odnoszę wrażenie , że artykuł napisał jakiś gimnazjalista . CAŁY ARTYKUŁ , JAK I WIELE INNYCH NA TEJ STRONIE MA NA CELU MANIPULOWANIE INFORMACJĄ I ZNIECHĘCENIE LUDZI DO LEKÓW

Artykuły podobne do Co nam może grozić, gdy nie będziemy kupować lekarstw:
 • Interakcje między lekami a napojami oraz produktami spożywczymi

  Nieświadomość zależności między lekami, lekami a żywnością i napojami może okazać się nie tylko niebezpieczna dla naszego zdrowia, ale i życia.
 • Molekularny terroryzm

  Jakże jeszcze do tej pory wielu ludziom obce są terminy: chemtrails, Codex Alimentarius. Te artykuł wyjaśnia to zwięźle i jasno że idą czasy w których należy się wreszcie obudzić i rozejrzeć się wokoło co tu jest grane!
 • Czy nasze leki są skuteczne?

  W Stanach Zjednoczonych rocznie u 2 milionów pacjentów opieki zdrowotnej (szpitali) wdają się infekcje, które powodują od 60 do 80 tysięcy zgonów. Niestety, mimo iż nowotworom wytoczono wojnę na wszystkich frontach, łącznie z tak drastycznymi metodami jak zabiegi chirurgiczne,...
 • Wybierz Naturę, zostaw tradycyjne leki

  Co przemawia za tym, aby unikać środków farmakologicznych i wykonać krok ku Naturze? Są trzy znane mi argumenty przemawiające za tym. Pamiętajmy tylko, że "leczenie" ziołami i innymi "naturalnymi" medykamentami to jedynie zdrowa alternatywa wobec "leków" syntetycznych. Owe "leki" również...
 • Medycyna akademicka...medycyną ograniczonego zaufania

  Współczesna medycyna akademicka uznaje Hipokratesa, lekarza żyjącego ponad 2400 lat temu, za prekursora nowoczesnej sztuki leczenia. Medycyna ta, według założeń twórcy, oparta była na racjonalnych przesłankach, traktowała chorego człowieka jako jedność duchowo-cielesną, dostrzegała zależność pomiędzy jego stanem zdrowia a sposobem...
Filmiki podobne do Co nam może grozić, gdy nie będziemy kupować lekarstw:

Lifewave - czy jest w stanie pomóc na reumatyzm i RZS? | Opinia Video

Więcej informacji: www.Lifewave.com/erazdrowia SZCZEGÓŁY: Wideo zostało nakręcone w trakcie otwartej prezentacji na temat Technologii Lifewave w Katowicach. W trakcie omawiania produktu Icewave do demonstracji zgłosiła się (więcej...)

O manipulacjach w mediach na temat GMO

Krótki wstęp na temat firmy MONSANTO firmy krzak, która zapoczątkowała całe to określenie GMO (genetycznie modyfikowana żywność) na skalę światową nie zwracając uwagi na etyczne (więcej...)

GMO - Ustawowe oszustwo - cz.14

Czego o GMO nie dowiesz się z Wybiórczej.Rzeczywistość jest taka: ci co powodują najwięcej głodu i nędzy są tymi, samymi ludżmi, którzy mówią nam, co (więcej...)
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Szkodliwe Leki
Uboczne skutki chemioterapii i radioterapii Każdy kto przeszedł leczenie chemio i radioterapią dobrze wie jakie ma ono wyniszczające uboczne skutki dla całego ... Więcej »
Co nam może grozić, gdy nie będziemy kupować lekarstw Naukowcy udowodnili też, że Aspiryna jest nie tyle szkodliwa, co nawet śmiertelnie niebezpieczna! U spożywających j ... Więcej »
Mafia medyczna i szczepienia z dr Ghis Dr Ghislaine Lanctot opowiada o medycznym świecie, którym żądzą banki i finansjerzy, a cały proces leczenia nastaw ... Więcej »
Czy nasze leki są skuteczne? W Stanach Zjednoczonych rocznie u 2 milionów pacjentów opieki zdrowotnej (szpitali) wdają się infekcje, które powod ... Więcej »
Witaminy syntetyczne Sztuczne preparaty witaminowe, to standardowa zawartość półek aptecznych. Witaminy syntetyczne są krystaliczną, ni ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Szkodliwe Leki
Niebezpieczna pyralgina Pierwszymi objawami agranulocytozy, choroby, którą może wywołać pyralgina, są dreszcze i podwyższona gorączka. C ... Więcej »
Uboczne skutki chemioterapii i radioterapii Każdy kto przeszedł leczenie chemio i radioterapią dobrze wie jakie ma ono wyniszczające uboczne skutki dla całego ... Więcej »
Witaminy syntetyczne Sztuczne preparaty witaminowe, to standardowa zawartość półek aptecznych. Witaminy syntetyczne są krystaliczną, ni ... Więcej »
Wybierz Naturę, zostaw tradycyjne leki Co przemawia za tym, aby unikać środków farmakologicznych i wykonać krok ku Naturze? Są trzy znane mi argumenty prz ... Więcej »
Co nam może grozić, gdy nie będziemy kupować lekarstw Naukowcy udowodnili też, że Aspiryna jest nie tyle szkodliwa, co nawet śmiertelnie niebezpieczna! U spożywających j ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.