• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Szczepionki

Poznaj fakty i mity na temat szczepionek. Czy aby na pewno są potrzebne. Odkryto szereg powikłań po zastosowaniu szczepionek. Powszechne są wszelkiego rodzaju alergie, ale nie tylko. Szczepionki zawierają niebezpieczne dla zdrowia konserwanty takie jak aluminium. Na dodatek, ostatecznie szczepionki nie gwarantują niemożności zachowrowania na dana chorobę.
Tagi podkategorii: szczepionki, szczepienia, fakty, mity

Artykuły:

 • Nieszczepione dzieci są zdrowsze – wyniki badań

  Nieszczepione dzieci są zdrowsze – wyniki badań

  Data dodania: 2016-10-06 02:36:02, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 3811 razy, Komentarzy: 0
  Wyniki badania na 11.921 uczestników pokazują, że nieszczepione dzieci są zdrowsze, mniej chorują niż ich szczepieni rówieśnicy. Wśród dzieci nieszczepionych odnotowano zdecydowanie mniej przypadków innych chorób takich jak alergie, astma infekcje i wiele innych chorób – wyniki przestawia wykres – choroby wśród dzieci szczepionych (niebieski) i nieszczepionych (czerwony).
 • Nie szczepimy? Pokaż mi swój plan B!

  Nie szczepimy? Pokaż mi swój plan B!

  Data dodania: 2014-01-02 16:02:36, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 7964 razy, Komentarzy: 3
  Zdrowie jest proste i jest naszym naturalnym stanem. Szanując prawa natury możemy być zatem całkowicie spokojni o losy nasze i naszych dzieci ufając vis medicatrix naturae. Ta siła w przeciwieństwie do środków będących wytworem ludzkim nie potrzebuje ani reklamy ani marketingu, nie niesie też za sobą efektów niepożądanych.
 • Szczepienia: dowiedz się wszystkiego

  Szczepienia: dowiedz się wszystkiego

  Data dodania: 2011-02-27 21:35:34, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 8186 razy, Komentarzy: 1
  Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego lekarze nie potrafią wykryć przyczyn tak wielu chorób? Dzieje się tak, ponieważ proces kształcenia lekarzy i ich środowisko sprawiają, że ignorują oni związek pomiędzy chorobą a szczepieniem. Poniższa lista zawiera niektóre choroby, w przypadku których udokumentowano ich związek ze szczepieniami: Alergie i wypryski, Zapalenie stawów, Astma, Autyzm...
 • Desiree Rover - Szczepionki Broń Masowej Zagłady

  Desiree Rover - Szczepionki Broń Masowej Zagłady

  Data dodania: 2010-12-05 14:28:38, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5557 razy, Komentarzy: 0
  Wykład Désirée Röver, holenderskiej dziennikarki medycznej, wygłoszony 1 sierpnia 2009, na konferencji "State of The planet" w Amsterdamie. Wykład pokazuje bardzo szczegółowo negatywny wpływ szczepionek na organizm ludzki. Dziennikarka opowiada o manipulacjach medycyny zachodniej. Przedstawia liczne fakty z historii jak i współczesności.
 • Niebezpieczeństwa związane ze szczepionkami

  Niebezpieczeństwa związane ze szczepionkami

  Data dodania: 2010-12-05 13:16:06, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5107 razy, Komentarzy: 1
  Film dokumentalny na temat wpływu szczepionek na rozwój autyzmu. Relacje rodziców na temat szkód jakie poczyniły ich dzieciom szczepionki. Rząd amerykański zapłacił do tej pory już 1300 odszkodowań za powikłania poszczepienne, a lista przypadków cały czas rośnie.
 • Interwencja w sprawie stosowania niebezpiecznych szczepień ochronnych noworodków

  Interwencja w sprawie stosowania niebezpiecznych szczepień ochronnych noworodków

  Data dodania: 2010-10-01 19:41:58, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 6371 razy, Komentarzy: 1
  Polskie niemowlęta w pierwszych 18 miesiącach życia otrzymują 16 obowiązkowych szczepień przeciw 10 chorobom. Nawet zdrowe organizmy żołnierzy amerykańskich nie wytrzymały zmasowanych szczepień i zostały trwale okaleczone chorobą autoimmunologiczną zwaną Syndromem Wojny Zatokowej. Liczenie, że duża kondensacja szczepień będzie bezpieczna dla małych dzieci przeczy logice i doświadczeniom medycyny.
 • Niebezpieczne, ukrywane fakty na temat szczepionek

  Niebezpieczne, ukrywane fakty na temat szczepionek

  Data dodania: 2010-10-01 19:08:53, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 7530 razy, Komentarzy: 1
  W Stanach Zjednoczonych FDA (US Food and Drug Administration) naliczła 54.072 odwrotnych reakcji poszczepiennych w okresie od lipca 1990 do listopada 1993 r.. FDA przyznała również, że liczba ta odzwierciedla jedynie 10 proc. wszystkich przypadków, ponieważ większość lekarzy nie wykonuje raportów takiej sytuacji. Innymi słowy odwrotne reakcje poszczepienne miało w tym czasie pół miliona dzieci! (National Vaccine Information Centre, Marrzec 2, 1994) W czasopiśmie The New England Journal of Medicine (lipiec 1994) wykazano, że ponad 80 proc. dzieci do lat 5, które zachorowały na krztusiec były wcześniej poprawnie zaszczepionych. 2 listopada 2000 r. amerykańskie stowarzyszenie lekarzy i chirurgów AAPS ogłosiło, że na 57. corocznym spotkaniu członków w St. Louis głosowano nad rezolucją wzywającą do zakończenia obowiązkowych szczepień. Rezolucja przepadła tylko jednym głosem sprzeciwu. (Report by Michael Devitt)
 • Przestroga przed Gardasilem, szczepionką przeciw rakowi szyjki macicy

  Przestroga przed Gardasilem, szczepionką przeciw rakowi szyjki macicy

  Data dodania: 2010-09-26 13:25:36, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 17640 razy, Komentarzy: 4
  W rzeczywistości wirus HPV jest bardzo pospolity i można go znaleźć u 80 procent kobiet i mężczyzn. Większość z nas z całą pewnością zetknęła się z nim w swoim życiu przy jakiejś okazji i większości z nas nie zaszkodził on, i nie umarliśmy na raka szyjki macicy. Prawdę mówiąc, rak szyjki macicy rozwija się tylko u l procenta kobiet. Peter Duesberg i Jody Schwartz wskazali na możliwość, że „głównymi sprawcami nienormalnej proliferacji komórek są raczej kancerogeny a nie HPV". Oczywista odpowiedź brzmi, że ktoś chce na Gardasilu sporo zarobić. Gardasil ma być głównym źródłem dochodów firmy Merck i przewiduje się, że jego sprzedaż osiągnie wartość co najmniej 2 miliardów dolarów. To dochód, którego Merck bardzo potrzebuje po skandalu z Vioxxem. Aby osiągnąć taki dochód, Gardasil będzie musiał być wprowadzony do szkół.
 • Aluminium powszechnie stosowany w szczepionkach zabija komórki mózgowe

  Aluminium powszechnie stosowany w szczepionkach zabija komórki mózgowe

  Data dodania: 2010-09-24 13:40:59, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 11156 razy, Komentarzy: 1
  Shaw odkrywa związek między stosowanym w szczepionkach wodorotlenkiem aluminium, a symptomami wskazującymi na chorobę Parkinsona, stwardnienie zanikowe boczne (ALS lub choroba Lou Gehriga) i chorobę Alzheimera. Shaw jest bardzo zdziwiony, że nie przeprowadzono wcześniej tego typu badań, zwłaszcza że lekarze już od 80 lat wstrzykują pacjentom wodorotlenek aluminium jako środek wspomagający reakcję immunologiczną.
 • Ciemna strona szczepionek

  Ciemna strona szczepionek

  Data dodania: 2010-09-08 20:59:48, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 8249 razy, Komentarzy: 1
  Zdecydowana większość naukowców, lekarzy, pielęgniarek oraz reprezentantów całej służby zdrowia wierzy, że składniki szczepionki zostały poddane kompleksowym badaniom, zarówno pojedynczo jak i wspólnie (jako zespół składników oddziaływających na siebie). Uważają oni, iż udowodniono bezpieczeństwo szczepionek oraz ich efektywność.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Szczepionki
Nieszczepione dzieci są zdrowsze – wyniki badań Wyniki badania na 11.921 uczestników pokazują, że nieszczepione dzieci są zdrowsze, mniej chorują niż ich szczepi ... Więcej »
 Nie szczepimy? Pokaż mi swój plan B! Zdrowie jest proste i jest naszym naturalnym stanem. Szanując prawa natury możemy być zatem całkowicie spokojni o ... Więcej »
Szczepienia: dowiedz się wszystkiego Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego lekarze nie potrafią wykryć przyczyn tak wielu chorób? Dzieje się ... Więcej »
Desiree Rover - Szczepionki Broń Masowej Zagłady Wykład Désirée Röver, holenderskiej dziennikarki medycznej, wygłoszony 1 sierpnia 2009, na konferencji "State of T ... Więcej »
Niebezpieczeństwa związane ze szczepionkami Film dokumentalny na temat wpływu szczepionek na rozwój autyzmu. Relacje rodziców na temat szkód jakie poczyniły ic ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Szczepionki
Przestroga przed Gardasilem, szczepionką przeciw rakowi szyjki macicy W rzeczywistości wirus HPV jest bardzo pospolity i można go znaleźć u 80 procent kobiet i mężczyzn. Większość z ... Więcej »
Aluminium powszechnie stosowany w szczepionkach zabija komórki mózgowe Shaw odkrywa związek między stosowanym w szczepionkach wodorotlenkiem aluminium, a symptomami wskazującymi na chorob ... Więcej »
Ciemna strona szczepionek Zdecydowana większość naukowców, lekarzy, pielęgniarek oraz reprezentantów całej służby zdrowia wierzy, że sk ... Więcej »
Szczepienia: dowiedz się wszystkiego Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego lekarze nie potrafią wykryć przyczyn tak wielu chorób? Dzieje się ... Więcej »
 Nie szczepimy? Pokaż mi swój plan B! Zdrowie jest proste i jest naszym naturalnym stanem. Szanując prawa natury możemy być zatem całkowicie spokojni o ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.