• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Fluor - cichy zabójca z kranu

Data dodania: 2010-09-27 09:32:37, Dodane przez: Kuba
Wyświetlony 24692 razy, Komentarzy: 12
Wrzuć na FacebookWykop!
Fluor - cichy zabójca z kranu
Oryginalny obraz: http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_fluor_-_cichy_zabojca_z_kranu.html
Wejdź do sklepu po zdrowie:
 • Ziołowa pasta do zębów z goździkiem
  Tylko: 15.00 zł

  Kup Teraz!

  Ziołowa pasta do zębów z goździkiem - Rewelacyjne, całkowicie naturalne, oparte jedynie na naturalnych składnikach, bez fluoru pasty do zębów z goździkiem. Odświeżające, doskonale czyszczące, antyseptyczne i przeciwbólowe. Stworzone na bazie naturalnych glinek: białej i zielonej, bogatych w pierwiastki i mikroelementy. Wzmacniają dziąsła i zmniejszają nadwrażliwość, doskonale czyszczą i wybielają zęby, zwalczają krwawienie dziąseł i paradentozę, stany zapalne.
 • Ziołowa pasta do zębów z neem
  Tylko: 15.00 zł

  Kup Teraz!

  Ziołowa pasta do zębów z neem - Ta o bogatej formule, głęboko oczyszczająca pasta czerpie swe składniki z soku oraz kory drzewa Neem (Nimai)
  To kombinacja stworzona, aby nie tylko czyścić zęby, ale także chronić je i umacniać, oferując unikalną formułę, która ma właściwości ściągająco-aseptyczne i znieczulające. Składniki pasty ponadto stymulują i wzmacniają dziąsła, usuwając nalot nazębny. Bez fluoru!
 • Pasta do zębów Vicco Vajradanti 200ml
  Tylko: 16.00 zł

  Kup Teraz!

  Pasta do zębów Vicco Vajradanti 200ml - Pasta do higieny jamy ustnej Vicco Vajradanti to w pełni naturalny program ochrony zębów, według receptury ajurwedyjskiej. Ta głęboko oczyszczająca pasta, czerpie swe składniki z 20 ziół, kory drzew i kwiatów. Regularne używanie pasty jest pomocne przy wzmacnianiu dziąseł i zębów, dezynfekowaniu i leczeniu ran, próchnicy zębów i zapaleniu dziąseł. W naturalny sposób czyści zęby, odświeża oddech, pobudza ukrwienie dziąseł. Nietestowana na zwierzętach i bez fluoru!
 • Pasta Ziołowa do Zębów Meswak
  Tylko: 13.00 zł

  Kup Teraz!

  Pasta Ziołowa do Zębów Meswak - Meswak jest naukowo opracowaną pastą do zębów, jej głównym składnikiem jest czysty ekstrakt roślinny Miswak "Salvadore Persica",czyli słynne drzewo Arakowe, które porasta południowe tereny Afryki i wschodnią część Indii. Gałązki tego drzewa w rzeczywistości od wieków służyły jako szczoteczka do zębów i są jej najstarszą formą. Od tysięcy lat są znane pod nazwą "patyczka do żucia". Ściągające i antybakteryjne właściwości ekstraktu z drzewa arakowego  przyczyniają się do zmniejszenia próchnicy zębów i doskonale chronią  dziąsła. Pasta skutecznie czyści zęby, wzmacnia dziąsła, pozostawia świeży oddech.
 • Ziołowa pasta do zębów z tulasi (bazylią)
  Tylko: 15.00 zł

  Kup Teraz!

  Ziołowa pasta do zębów z tulasi (bazylią) - Pasta z Tulasi stanowi naturalną formułę opartą głównie na bazyli. Tulsi (ocimum basilicum) jest szczególną, przez wielu hindusów uznawaną za świętą odmianą bazyli. Ta \"królowa ziół\" ma niezwykle silne działanie antyseptyczne, przeciwbakteryjne i grzybobójcze. Naturalne składniki pasty Dabur Tulsi są nieszkodliwe dla pożytecznych bakterii żyjących w jamie ustnej. Bez fluoru!
Wielu ludzi po raz pierwszy zetknęło sie z fluorem w latach 50. Wtedy właśnie zaczęto dodawać go do pasty do zębów, co miało zapobiec nieprzyjemnym wizytom u dentysty. Mało kto jednak wie, że substancja ta była wykorzystywana już wcześniej, jednak w zupełnie innym celu.

Fluor istotnie wzmacnia szkliwo zębów, lecz jest także wysoce trujący i może powodować szereg chorób somatycznych i psychicznych. Opublikowane niedawno badania wykazały, że fluor dodawany do wody może spowodować poważne zaburzenia natury genetycznej.

Od czasów II Wojny światowej nie przeprowadzono jednak dokładnych badań nad szkodliwością fluoru. Wielu specjalistów zdecydowanie protestuje przeciwko dodawaniu go do wody pitnej. Zwracają oni uwagę na fakt, że substancja ta była po raz pierwszy na masową skalę używana przez nazistów.

Podczas II wojny światowej, setki tysięcy niewinnych ludzi trafiły do niemieckich obozów koncentracyjnych. Hitlerowska machina zagłady wymagała znalezienia łatwego sposobu, który umożliwiałby całkowite kontrolowanie zachowania więźniów, żyjących w pełnej świadomości, że są skazani na śmierć.


PRANIE MÓZGU:

Już dawno wiadomo było, że często podawane, nawet bardzo niewielkie dawki fluoru, w poważny sposób wpływają na działanie mózgu i sprawiają, że podtruci nimi ludzie są bardziej ulegli i podatni na manipulacje. Znając te specyficzne właściwości substancji, zarówno niemieccy jak i rosyjscy komendanci obozów koncentracyjnych dodawali fluor do wody pitnej. Wpływ fluoryzowanej wody na psychikę zrobił naprawdę wielkie wrażenie na oficerach wywiadu niemieckiego i rosyjskiego.

Substancja ta została uznana za idealne narzędzie do sprawowania kontroli nad podbitymi narodami. Wobec rychłego zwycięstwa, którego spodziewali się Niemcy, firmie I. G. Farben z Frankfurtu, znaczącemu producentowi substancji chemicznych, zlecono masową produkcję fluoru dla obozów śmierci oraz do innych, również zbrodniczych celów.

Zaraz po zakończeniu wojny władze amerykańskie wysłały do Niemiec Charlesa Eliota Perkinsa chemika, patologa i fiziologa - żeby zbadał opracowane przez nazistów metody kontroli umysłów z wykorzystaniem fluoru. Śledztwo Perkinsa przyniosło szokujące rezultaty. Według jego raportu "po tym, jak naziści wkroczyli do Polski, sztaby generalne Niemiec i Rosji wymieniły się rozmaitymi pomysłami naukowymi i militarnymi. Bolszewicy uznali system masowej kontroli poprzez dodawanie leków do wody jako idealnie nadający się do realizacji planów skomunizowania świata.

"Prawdziwym celem fluoryzacji wody jest zapanowanie nad ludźmi,
kontrola ich i całkowite ubezwłasnowolnienie."
- Charles Eliot Perkins, chemik

Zarówno Niemcy, jak i Rosjanie w swoich obozach śmierci 'wzbogacali' wodę dużą ilością fluoru, który działał jak środek uspakajający. Pod jego wpływem więźniowie stawali się apatyczni i ulegli. Nie bacząc na te złowrogą spuściznę, obecnie w wielu krajach świata fluor jest dodawany do wody pitnej. Istnieje nawet ulotka reklamowa, której hasło brzmi:

"Nie obawiaj się fluoryzacji wody.
Używaj tylko najczystszego Fluoru firmy ALCOA"


Perkins w swoim raporcie nie wspomniał o bezpośrednim udziale wywiadu alianckiego w projekcie globalnej kontroli ludzkich umysłów. Jeśli jednak bliżej przyjrzeć się działalności I. G. Farben, na jaw wychodzą pewne zastanawiające powiązania niemieckiej firmy z zachodnim kapitałem.


POPARCIE ZACHODU:

Okres rozkwitu I. G. Farben przypada na lata 20. Firma nawiązała wtedy współpracę z takimi amerykańskimi koncernami jak przedsiębiorstwo FORDa, General Electrics i Standard Oil, należące do Rockefelerów. Współpraca ta utrzymywała się w latach 30 i nie przerwał jej nawet wybuch wojny. Co ciekawe, żadna Fabryka należąca do I. G Farben nie została zbombardowana, nie ucierpiała od sabotażu ani nie uległa zniszczeniu w wyniku działań wojennych. Badacz i pisarz Ian E. Stephens twierdzi, że osoby wysoko postawione w rządzie amerykańskim wydały dowódcom eskadr bombowych bezwzględny rozkaz oszczędzenia tych budynków. Jaki mógł być tego powód? Od czasu Wielkiego Amerykańskiego Kryzysu lat 30. Fundacja Rockefellera i rodziny Fordów publicznie popierały politykę zmierzająca do ograniczenia przyrostu naturalnego w USA. Wiadomo też, że wiele bardzo wpływowych osobistości ze środowiska biznesu i Przemysłu Stanów Zjednoczonych przed i po wojnie zainwestowało znaczną ilość pieniędzy w projekty I. G. Farben. Wśród nich była rodzina Mellonów.

W 1913 roku Mellonowie założyli specjalną fundację sponsorującą projekty, które miały przyczynić się do rozwoju nauki i technologi. To właśnie w finansowanym przez nich instytucie badawczym odkryto, że Fluor "w nadzwyczajny sposób przyczynia się do ochrony zębów".


KORZYŚCI FINANSOWE:

Dziwnym zbiegiem okoliczności rodzina Mellonów założyła również Amerykańskie Przedsiębiorstwo Aluminiowe (ALCOA). Fluor jest wysoce toksycznym produktem aluminium (jak również wielu innych procesów przemysłowych), a ALCOA było często - i z powodzeniem oskarżane o zatruwanie bydła, upraw i rzek. Bezpieczne pozbywanie się odpadów okazało się drogie, konieczne więc było wymyślenie innego sposobu wyeliminowania dodatkowych kosętów.


BELGIA ZABRANIA:

- jako pierwszy kraj na świecie – dodatków fluorowych, tabletek fluorowych, kropli i fluorowych gum do żucia, które przez dziesiątki lat promowane były przez dentystów, a teraz mają być wycofane z rynku, ponieważ są trujące i stanowią wielkie zagrożenie dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Zadecydował o tym Federalny Minister Zdrowia Publicznego – Magda Aevolet. Jak tylko rządowa decyzja ukarze się w rządowym „Staatsblad”, zakaz będzie prawomocny. Belgia stanie się pierwszym krajem na świecie, zakazującym stosowania dodatków fluorowych.

W raporcie z 1999 roku UNICEF zgłaszał, że pewne rządy nie były wystarczająco poinformowane o tym, jak trujący jest fluor – szczególnie dla dzieci, których młody organizm wchłania więcej fluoru niż organizm dorosłego człowieka. Tego samego roku HUMO sporządziło dossier o niebezpieczeństwie, jakie niesie ze sobą fluor (HUMO Nr 17/33059, 20 Kwiecień, 1999). Wywołało to sporą reakcję, szczególnie środowiska dentystycznego, którzy niewątpliwie w dobrej wierze, odrzucili argumenty dotyczące fluoru.

Użyteczność fluoru już wcześniej była kwestionowana na całym świecie. W ciągu ostatnich lat 12 zdobywców Nagrody Nobla w Medycynie i Chemii ostrzegali przed zagrożeniem dla zdrowia, jakie może nieść ze sobą fluor. Przyjmowanie fluoru przez dzieci nie tylko jest skuteczne przeciw próchnicy, jest po prostu niebezpieczne. Odwapnienie kości i zębów spowodowane fluorem, ma nawet nazwę – Fluorosis.

Fluor jest bardzo czynnym składnikiem i przenika głęboko w kości i komórki, gdzie się odkłada. Tak, powierzchnia zębów staje się mocniejsza, ale ząb sam w sobie staje się bardziej kruchy. Z wielu badań wynika, że fluor powoduje problemy ze stawami, deformacje kręgosłupa, osteoporozę i może nawet wywołać raka kości. Również mózg nie może obronić się przed jego skutkami. Fluor ma negatywny wpływ na system nerwowy i system odpornościowy, i u dzieci może powodować chroniczne zmęczenie, obniżać poziom IQ, obniżać umiejętności uczenia się, powodować letarg i depresję.

Sodium fluoride, który używany jest w tak zwanych dodatkach żywieniowych, jest 80 razy bardziej trujący niż naturalnie występujący fluorek wapnia (calcium fluoride), które to często mylone są ze sobą przez medycznych profesjonalistów. Również – co jest bardzo ważne – sodium fluoride jest trującym produktem ubocznym produkcji aluminium i przemysłu chemicznego (nawozów sztucznych).

Fluor jest także jednym z głównych składników leków psychotropowych. Wzmacnia ich działanie.

Gdy do popularnego leku uspokajającego Valium dodano fluor, powstał środek o silniejszym działaniu, Rohypnol. Inny, niezwykle silny środek uspokajający z fluorem, Stelazinum, jest używany w domach opieki społecznej i w szpitalach psychia­trycznych na całym świecie.
Międzynarodowy Uniwersytet na Florydzie opublikował raport, w którym stwierdzono, że roztwór fluorku potasu o stężeniu 0,45 ppm wystarczy, by znacznie spowolnić nasze reakcje sensoryczne i umysłowe.

Opublikowane niedawno badania wykazały, że fluor dodawany do wody może spowodować poważne zaburzenia genetyczne, odwapnienie kości, raka. Jest gorszy od ołowiu! A w Polsce, innych krajach byłego bloku komunistycznego oraz m.in. w Wielkiej Brytanii wodę się od lat fluoryzuje. Wiele krajów demokratycznych nie wprowadziło jednak tego zwyczaju. Dlaczego?

Otóż nikt nigdy nie przeprowadził szczegółowych badań nad skutkami długotrwałego zażywania fluoru.

Owszem, mówi się oficjalnie, że fluor jest bezpieczny, o ile nie przekracza się pewnej ustalonej dawki. Ale jeśli ludzie piją dużo wody z kranu (nawet przegotowanej), często myją zęby pastą z fluorem (a niezwykle trudno jest kupić inną), to jak mogą być pewni, że wielokrotnie nie przekraczają takiej dawki? Podobnie jest z aspartamem, słynnym słodzikiem bez kalorii. Jest bezpieczny, gdy spożywamy go w niewielkich ilościach. Tyle tylko, że tak wiele różnych artykułów spożywczych go zawiera: soki, wody gazowane, witaminy, cukierki itp.

Komentarze do artykułu: Fluor - cichy zabójca z kranu

Nick:
E-mail:


janusz szumowski
2017-11-17 20:45:57
Kilka lat temu mialem problem z czarnymi zebami po piciu cherbaty czarnej oraz pokrzywy nie szlo oczyscic zebow zadnymi pastami jakie byly na polskim rynku medycznym. przypomnialem sobie ze klka lat przedtem przywiazlem z bialorusi ,, zubnyj paraszok,,czyli czysta krede drobno zmielona po dwóch czy trzech myciach zeby byly biale [ 5 kilo kredy kosztuje 6 zl].te pasty bez fluoru toly i inne to zwykle robienie kasy caly ten rynek zdrowych prduktow i cudownych lekow to tez naciaganie Osobscie nie myje zebow i wcale sie nie psuja i niema tez nieprzyemnych zapachow podstawa jest prosta dieta i nie mieszanie duzej ilosci produktow do jednego posilku-przestancie wierzyc w bajki-czlowiek urodzil by sie ze szczoteczka w reku gdyby to bylo potrzebne .- ,komentarze jan neon24.pl


pawel
2014-12-02 10:21:42
witam. z całą rodziną od około 4lat używamy past bez tego cholernego fluoru tylko szkoda że w każdej wodzie pitnej w butelkach wystepóje w różnym stężeniu . sprawdziłem stężenie fluoru w wodzie nestle gdzie nie jest napisana na etykiecie zawartość tej trucizny i okazało się że zawiera najwięcej ze wszystkich na rynku wód gazowanych czy też nie. czy jest jakiś sposób na pozbycie sie fluoru z wody ? .


B3
2013-05-07 08:04:18
Ja od niedawna używam pastę "Tołpa"-ziołowa bez fluoru. Również godna polecenia.


Adam
2013-02-25 03:52:08
A jak wygląda fluoryzacja wody pitnej -'kranówy' oraz butelkowanej: w Polsce?
Czy jest stosowana?


Honia
2013-02-23 02:19:53
Na szczęście zabiegi fluoryzacji w szkołach nie są już obowiązkowe, rodzic może zrezygnować. Rzeczywiście SLS nie jest bezpieczny, a dokładnie chodzi o Sodium Lauryl Sulfate – SLS, lub Sodium Laureth Sulfate – SLES. (http://www.era-zdrowia.pl/strefa-toksyczna/trujace-kosmetyki/co-to-jest-sls.html). Patrzyłam teraz na pastę do zębów dla dzieci Ziajka bez fluoru z xylitolem od 1 ząbka (bo taką teraz używam;-)) i tam nie ma dokładnie tej substancji - jest za to, Sodium Lauroyl Sarcosinate - też nie jest bezpieczny, sprawdziłam w necie przed chwilą.


karea79
2013-02-22 20:55:28
Witam, co do pasty Dabur to ma w składzie SLS napisane, że z oleju palmowego a;e wiadomo, że nie jest on bezpieczny dla naszego zdrowia. Podobnie ZIAJA ma pastę bez fluoru ale z SLS. Są bezpieczne pasty i dla dzieci i dla dorosłych ekologiczne i za nieduże pieniądze. Można je nabyc tutaj http://wybierameko.pl/pielegnacja-ciala-zeby-c-9_32.html . Pozdrawiam


Iwona
2012-12-01 21:09:18
Dzieci w szkołach podstawowych nadal objęte są zabiegom fluoryzacji. Widziałam szczątki zębów u małego 3- letniego chłopca, u którego po fluoryzacji zębów próchnica jeszcze bardziej się pogłębiła.


Kuba
2011-07-06 15:03:06
fluoryzjaca = manipulacja :D


maskarade
2011-07-05 09:17:47
Oj tak. Jak czytałem Twój komentarz to powracały emocje z tym związane i mnie skręcąło. Strasznie tego nie lubiłem. Brrr..


Kuba
2011-07-05 09:10:40
A pamiętacie przymusową fluoryzację w szkołach? Sam jej niestety doświadczyłem, pamiętam że wszystkie dzieciaki miały do tego mieszane uczucia, pani zawsze mówiła - Tylko nie połykać :) Masakra!!!


maskarade
2011-07-04 23:31:02
Używamy obecnie całą rodziną (ja z żoną i dwójka dzieci) past Dabur. Są ziołowe, pięknie czyszczą zęby i co najważniejsze: bez fluoru. Są w kilku wersjach. Cenowo także atrakcyjne. Czuć po nich świeżość i wyczyszczenie. Polecam.
Wcześniej próbowaliśmy także innych bez fluoru ale na ten moment pozostajemy przy tym wyborze. Są to pasty ajurwedyjskie - to też dużo znaczy :)

Artykuły podobne do Fluor - cichy zabójca z kranu:
 • Pielęgnacja jamy ustnej

  Fluorek sodu powszechnie występujący w pastach do zębów jest wysoce trującą substancją. Dlaczego warto używać naturalne pasty? Jak rozpoznać jaką pastę kupujemy? O wszystkim dowiesz się w tym artykule.
 • Fluor + Aspartam

  Jest to wycięty kawałek z filmu ' Esoteric Agenda' , który przedstawia nam szkodliwość aspartamu i fluoru w produktach spożywczych.
 • Aluminium powszechnie stosowany w szczepionkach zabija komórki mózgowe

  Shaw odkrywa związek między stosowanym w szczepionkach wodorotlenkiem aluminium, a symptomami wskazującymi na chorobę Parkinsona, stwardnienie zanikowe boczne (ALS lub choroba Lou Gehriga) i chorobę Alzheimera. Shaw jest bardzo zdziwiony, że nie przeprowadzono wcześniej tego typu badań, zwłaszcza że lekarze...
 • Bar - trucizna, o której nikt nie mówi

  To już żadna tajemnica, że nasze niebo stało się poletkiem doświadczalnym, dla niektórych ostatnio wynalezionych broni (np. HAARP). Jednym z głównych składników aerozoli stosowanych do chemtrails jest bar.
 • Woda alkaliczna

  WODA ALKALICZNA to woda, która odkwasza organizm. W środowisku alkalicznym nie rowija się żadna choroba. Jednym z podstawowych zadań wody alkalicznej jest neutralizowanie i usuwanie toksyn, kwaśnych substancji (resztek z metabolizmu posiłków i napojów) z organizmu, co powoduje przywrócenie równowagi...
Filmiki podobne do Fluor - cichy zabójca z kranu:

E951 aspartam #1 słodzik trujaca substancja słodząca która jest wszedzie!!!

Od wielu już lat napoje słodzone są aspartamem. Jest on dużo tańszy w produkcji od cukru. Czy jego stosowanie jest obojętne dla (więcej...)

E951 aspartam #2 słodzik trujaca substancja słodząca która jest wszedzie!!!

Od wielu już lat napoje słodzone są aspartamem. Jest on dużo tańszy w produkcji od cukru. Czy jego stosowanie jest obojętne dla (więcej...)

E951 aspartam #3 słodzik trujaca substancja słodząca która jest wszedzie!!!

Od wielu już lat napoje słodzone są aspartamem. Jest on dużo tańszy w produkcji od cukru. Czy jego stosowanie jest obojętne dla (więcej...)
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Dodatki do żywności
Aspartam osłabia komórki i receptory odpowiedzialne za układ odpornościowy człowieka Aspartam dostając się do układu pokarmowego przenika do komórek odpowiedzialnych za nasz układ odpornościowy. W p ... Więcej »
Dodatki do artykułów spożywczych Nie jest dla nikogo nowością,że do artykułów spożywczych, czy kosmetycznych dodaje się najprzeróżniejsze substa ... Więcej »
Fluor + Aspartam Jest to wycięty kawałek z filmu ' Esoteric Agenda' , który przedstawia nam szkodliwość aspartamu i fluoru w produ ... Więcej »
Szkodliwa chemia w napojach Krótki film na temat szkodliwych dodatków E znajdujących się w napojach Więcej »
Co tkwi w rodzynku? Jeden z pestycydów występuje w rodzynkach szczególnie często – flufenoksuron stosowany w winnicach do zwalczan ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Dodatki do żywności
Dwutlenek siarki Dwutlenek siarki może też wywoływać astmę, skurcze i zapalenie oskrzeli. Obniża ciśnienie, a także niszczy w pok ... Więcej »
Benzoesan sodu - E211 Benzoesan sodu niszczy materiał genetyczny znajdujący się w mitochondrium i pojawia się cały szereg chorób związa ... Więcej »
Fluor - cichy zabójca z kranu Wielu ludzi po raz pierwszy zetknęło sie z fluorem w latach 50. Wtedy właśnie zaczęto dodawać go do pasty do zęb ... Więcej »
Co tkwi w rodzynku? Jeden z pestycydów występuje w rodzynkach szczególnie często – flufenoksuron stosowany w winnicach do zwalczan ... Więcej »
Glutaminian sodu (E621) w większości produktów – bardzo szkodliwy! W odróżnieniu od innych narkotyków nie powoduje on żadnych halucynacji czy stanów „high”, tylko wywołu ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.