• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Walka z Chemtrails - Jak zbudować Chembuster?

Data dodania: 2011-11-25 21:55:09, Dodane przez: Kuba
Wyświetlony 35500 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

(WERSJA ARTYKUŁU: 1.5)

 

Oto kilka dobrych rad jak zbudować skutecznie działający chembuster.

Chcesz mieć piękne i czyste niebo bez trujących smug? To proste! Budowa Chembustera to nic trudnego a daje naprawdę niesamowite efekty. Zapraszamy do tutoriala :)

 

GDZIE ZROBIĆ DZIAŁO?

chembuster

Na pewno nie w domu czy na balkonie! Sam robiłem pierwsze "wylewki" na balkonie (orgonitu) i wiem, że nie był to dobry pomysł! Na szczęście miałem maskę więc się nie zatrułem ale aby wywietrzyć zapach żywicy trzeba było otworzyć wszystkie okna. Dopiero po dobrych kilku godzinach zapach stał się mniej dokuczliwy! Więc gdzie należy  to robić? na pewno nie w domu! Zdecydowanie najlepszym miejscem jest otwarta przestrzeń np ogródek! Sam robiłem chembustera u kolegi na świeżym powietrzu to wiem co mówię ale nie mniej jednak i tak żywica swoim zapachem powala więc nie zapomnij o masce! Niektórzy wylewki robią też w garażu ale pamiętaj o otwarciu się na świeże powietrze aby była dobra wentylacja! :) 

ŻYWICA:


Budowa Chembustera to nic trudnego a daje naprawdę niesamowite efekty.

Żywica poliestrowa wlana do butelek + utwardzacz.

Jaką żywice powinniśmy kupić? Może być poliestrowa lub epoxydowa (przeważnie używa się poliestrowej). Można ją bez problemu dostać na allegro (kupuj tą najtańszą - ja kupiłem 1kg za 11zł). 6-7 kilo powinno wystarczyć do zrobienia podstawy. Warto kupować w większych opakowaniach np 20 kilowych gdyż wychodzi taniej ale nie mniej jednak taka ilość żywicy starczy na znacznie więcej niż na jednego chembustera. Myślę, że nawet 2-3 działa z tego wyjdą. Ewentualnie można zrobić jedno działo i resztę przeznaczyć na orgonit. Trzeba być również świadomym, że gdy kupujemy żywice w dużym opakowaniu to będziemy musieli to przelać do mniejszych "wiaderek" co też może przysporzyć nam pewnych kłopotów. Jeżeli to Twoje pierwsze działo to zalecam kupno żywicy gdzie w jednym pojemniku (butelce) będzie max 1,5 kg żywicy. Ja zażyczyłem sobie po 1 kg żywicy na butelkę i było mi z tym bardzo dobrze podczas mojej pracy.

Dodam jeszcze, że niektórym może nie wystarczyć 6-7 kilo żywicy na podstawę działa więc musi się dobrze zastanowić ile żywicy tak na prawdę będzie potrzebował.

Jeżeli nie wiemy ile litrów wody mieści się w naszym wiadrze to najlepiej sprawdzić to wlewając do niego wodę z butelki która ma odpowiednią "miarkę" i robimy tak aż do wypełnienia się całego wiadra wodą. Wtedy otrzymujemy nasz upragniony wynik ;)

Jeżeli wiecie ile maxymalnie litrów posiada wasze wiadro to aby wiedzieć ile maxymalnie pomieści się w nim żywicy mnożymy pojemność naszego wiadra przez 1,1 i wychodzi nam mniej więcej maxymalna ilość kilogramów żywicy jaką możemy wlać do wiadra. Czemu akurat mnożymy to przez 1,1? ponieważ gdy sam nalewałem z równo kilogram żywicy (a robiłem to kilkukrotnie) do pojemnika z miarką to przeważnie wychodziło mi 0,85-0,95 litra. Czyli 1 kilo żywicy = ~0,9 litra.

Przykład: gdy posiadamy wiadro 10 litrowe to zmieści się w nim 11 kilo żywicy, a gdy posiadamy wiadro 12 litrowe to zmieści się w nim 13,2 kilo żywicy.

Trzeba również pamiętać, że do wiadra wsypujemy sporo wiórków, wkładamy tam rury, szablon, oraz kryształy więc to wszystko trzeba również wziąć pod uwagę przy kupnie odpowiedniej ilości żywicy.


WIÓRKI:


Wiórki o odpowiedniej długości do budowy Chembustera

Wiórki o odpowiedniej długości

Mogą być aluminiowe lub stalowe, byle nie ołowiane! Trzeba odwiedzić warsztat ślusarski / tokarski i za "piwo" (lub za darmo gdyż może być to dla nich zwykłym odpadem) powinni odpalić trochę wiórków. Można je również dostać w miejscu gdzie obrabiają aluminium np. jakaś produkcja okien aluminiowych czy coś takiego. Jedno wiadro będzie w sam raz. Wióry powinny mieć długość mniej więcej od około 0,5cm do około 1,5cm. Jeżeli będą zbyt długie dobrze byłoby je skrócić.


skracanie-wiorkow o odpowiedniej długości do budowy Chembustera

Została domocowana kartka do miski gdyż mielone wiórki lubią wystrzeliwywać z maszynki do mięsa z dużą prędkością nie koniecznie w kierunku w którym powinny.


skracanie-wiorkow o odpowiedniej długości do budowy Chembustera

Sam proces mielenia jest długi i czasochłonny.


wióry stalowe do budowy Chembustera

Idzie to na prawdę powoli...

 

wióry do budowy Chembustera

...ale efekty są zadowalające.


Maszynka do mięsa dobrze rozdrabnia zbyt długie wiórki metalu ale jest z tym sporo roboty. Lepiej zapatrzeć się od razu w wiórki o odpowiedniej długości.


RURY:


rury do budowy Chembustera


Najlepsze są miedziane, ale z braku laku mogą być inne chodź nie jest to zalecane. W sklepach typu Obi, Leroy Merlin czy Praktiker powinny być do kupienia wraz z miedzianymi zatyczkami i mufkami. Im większa średnica (fi) tym lepiej... Ja osobiście zalecam kupno rur o grubości 22 lub 28mm.


NOŻYK DO CIĘCIA RUR:


 NOŻYK DO CIĘCIA RUR

 NOŻYK DO CIĘCIA RUR 2

Do cięcia rur warto kupić specjalny do tego stworzony nożyk. Nie jest on drogi, a z łatwością przytnie rury do odpowiedniej długości... nie mniej jednak i tak najlepszym rozwiązaniem pozostaje piła tarczowa ;) no ale nie każdy ją ma i na pewno nie jest tak tania jak ten nożyk :) Jak mamy zamiar robić więcej chembusterów to dobrze jest się zaopatrzyć już w porządny sprzęt aby produkcja szła gładko i przyjemnie :)
 

SKLEJKA:


sklejka do budowy Chembustera

 

Kupujesz deskę o grubości około 2,5 cm (z braku laku może być cieńsza). Do zrobienia szablonu przyda Ci się wyrzynarka do drewna oraz wiertarka.

 

wiertarka do budowy Chembustera

 

Do zrobienia dziur w desce będą Ci potrzebne wiertła łopatkowe (do znalezienia np na allegro).

 

wiertła do budowy Chembustera

Warto kupić kilka rozmiarów wierteł gdyż wiercenie w dolnym szablonie może od nas wymagać większych dziur niż w szablonie górnym ze względu na zatyczki zamocowane na dolne rury które wymuszają na nas wywiercenie większych dziur w dolnym szablonie. Oczywiście tyczy się to tylko przypadku gdzie zatyczki będą w szablonie, a nie pod nim.

 KRYSZTAŁY GÓRSKIE:


 KRYSZTAŁY GÓRSKIE do budowy chembustera

 

Na allegro dostaniesz bez problemu 6 sztuk, jeżeli chcesz wzmocnić działo dodajesz po prostu następne kryształy. Możesz włożyć nawet 3-4 sztuki do jednej rury, ale pamiętaj aby nie przesadzić! Najlepiej kupić po prostu najlepsze kryształy obustronne takie powyżej 5cm długości i cieszyć się mocną siłą działania chembustera! Mogą też być krótsze kryształy, ale wtedy musisz włożyć ich więcej do każdej z rur. Zaleca się kupienie takich kryształów które dobrze pasują do rury i jej dotykają. Kup większą ilość kryształów i wybierz te które najdokładniej pasują w rury! Kryształy nie powinny być w wężu ogrodowym odcięte od rury miedzianej. Jak nie masz kryształów obustronnych to kieruj zawsze kryształ szpicem do góry! Kryształy nie muszą być obustronne, ale obustronne są najlepsze! Jeżeli kryształ jest zbyt cienki, a nie zamierzasz kupować innych to możesz ewentualnie owinąć kryształ miedzianym drutem tak aby miedź dotykała miedzianych rur (chodzi tutaj o przewodnictwo energii) (Done Croft potwierdza informację o owijaniu kryształów miedzią i stwierdza, że to potęguje ich moc). Od bólu jest to lepsze niż jakby kryształ miał nie dotykać żadnej ze ścianek rury! Pamiętaj, że przed włożeniem kryształu do chembustera wymaga on oczyszczenia (patrz: "Pytania i odpowiedzi").


JAKIE KRYSZTAŁY KUPIĆ?

 

NAJLEPSZE KRYSZTAŁY OBUSTRONNE


Przede wszystkim powinny być naturalne! nie mogą być syntetyczne!!! Dobrze byłoby jakby były zaostrzone z obu stron ale nie jest to absolutną koniecznością! Jeżeli będą ostre z jednej strony to też będzie w porządku! ale dopilnuj aby były naturalne!

 

 

Powyżej kolejny bardzo dobry przykład naturalnych kryształów do naszego działka. Sam kupowałem bardzo podobne więc spokojnie mogę takie polecić!

 

JAKIE WYBRAĆ WIADRO?

 


wiadro do budowy chembustera

Powyżej widzimy wiadro w kształcie idealnego walca które ja osobiście polecam.

Osobiście robiłem swojego chembustera w wiadrze które nie było idealnym walcem ale działko działa, a wybrałem taką opcję tylko dlatego, że po prostu nie miałem idealnie walcowatego wiadra... jakbym takowe wiadro posiadał to moja podstawa miała by keciutko inny kształt... chodź trzeba przyznać, że i tak wygląda dość walcowato :)

wiadro do budowy chembustera

Moja podstawa chembustera. Więcej zdjęć LINK! - kwadrat 60, nr1.

Poniżej daje kilka zdjęć ze strony Dona Crofta: LINK! który używa wiader po farbach.

budowa chembustera

budowa chembustera

budowa chembustera

Niektórzy robią w wiadrze o różnej średnicy (jak widzimy to na zdjęciach poniżej, a te zdjęcia pochodzą z jednej z najlepszych stron [moim zdaniem] o orgonicie: LINK! więc domyślam się, że wiedzą co robią i co promują).

budowa chembustera

budowa chembustera

budowa chembustera

budowa chembustera

 

Podstawa CB do kupienia w ich sklepie: LINK!
(nie jest to to samo co na zdjęciach powyżej)

Jaki z tego wniosek? jeżeli masz wiadro w kształcie idealnego walca to rób w nim, a jak masz inne wiadro (o lekko różnych średnicach) to też (moim zdaniem) wyjdzie dobre działo. Tylko dopilnuj aby różnica średnicy dołu i góry wiadra nie była zbyt duża.

 

SZKICE SZABLONÓW:


szablon do budowy chembustera

Średnie powiększenie: LINK!

Bardzo duże powiększenie: LINK!
DODATKOWE ZDJĘCIA SZABLONÓW:


szablony do budowy chembustera

inny szablon do budowy chembustera

szablon do budowy chembusteraW tym wideo są pokazane ładne szablony... chociaż ja osobiście powycinałbym
dziury na środku w każdym z nich.. szczególnie tyczy się to dolnego szablonu.


CO WARTO POSIADAĆ ABY BEZPIECZNIE
ZBUDOWAĆ CHEMBUSTERA?

DOBRA MASKA:

Przede wszystkim powinniśmy się wyposażyć w maskę lakierniczą! Z własnego doświadczenia wiem że żywica na prawdę mocno śmierdzi i o zatrucie bez maski bardzo łatwo! Lepiej nie nadszarpywać swojego zdrowia oszczędzając na masce!

(instrukcja obsługi)

Najlepiej kupić model "Maska lakiernicza 3M" z serii 7500 (polecam maskę 7502 -> jest to rozmiar M czyli medium [uniwersalny] -> ponad 80% ludzi wybiera ten rozmiar!). Są też maski z serii "6000", ale są one mniej wygodne niż model "7500", który przyjemniej przylega do twarzy (silikonowe wnętrze) (na allegro można ją tanio kupić... jak trafimy na okazję to kupimy taniej model 7500 niż model z serii "6000"!).

 

maska do budowy chembustera


Model 7502 z założonymi filtrami węglowymi.


maska do budowy chembustera


Cały zestaw. Filtry węglowe są schowane w opakowaniu.
Widzimy tutaj plastikowe nakładki, maskę oraz filtry przeciwpyłowe.


maska do budowy chembustera

Filtry węglowe A2 przeciwko oparom żywicy.


Filtry węglowe A2 przeciwko oparom żywicy.

Silikonowe wnętrze. Jest bardzo wygodne i dobrze przylega do twarzy.


instrukcja

W moim zestawie była również książeczka.

Pamiętaj aby kupić maskę z odpowiednimi filtrami! Muszą chronić one przed oparami żywicy! Filtry odpowiednie to A1 oraz A2 (filtry węglowe). W zestawie powinny też być filtry przeciwpyłowe (chodź wydaje mi się że one nie są tak ważne przy pracy z żywicą).

RĘKAWICZKI:

Jak wiemy żywica jest szkodliwa dla naszej skóry i dlatego bez rękawiczek nie zaleca się w ogóle zaczynać jakiejkolwiek pracy!

Do wyboru mamy standardowe rękawiczki:

 

RĘKAWICZKI do budowy chembustera

Oraz rękawiczki winylowe:

 

RĘKAWICZKI do budowy chembustera

 

Osobiście polecam te winylowe... Ogólnie warto zaopatrzyć się w kilka par gdyż podczas większej pracy warto co jakiś czas je zmieniać z powodu oblepienia ich żywicą, a jak wiemy lepiej aby żywica nie miała kontaktu z naszą skórą! Można je bardzo tanio kupić prawdopodobnie w każdej aptece.


INNE PRZYDATNE PRZEDMIOTY:

Pojemniczek do odmierzania ilości utwardzacza:


Można też użyć łyżki: mała łyżeczka 5ml, duża łyżeczka 15ml.

Miarka do 5ml


Można użyć aby co do ml odmierzyć żywicę lub użyć tego do zaznaczenia na kubeczku markerem kresek jak zrobiłem to na obrazku wyżej. Ten przedmiot nie jest konieczny. Raczej taki bajer ;)

Coś do mieszania żywicyPotrzebujemy jakiegoś mieszadełka które się przyda po wlaniu utwardzacza do żywicy. Mogą być też zwykłe drewniane patyki (tylko aby były czyste).

Naczynie do nalewania


Bardzo dobra jest zwykła butelka po napoju. Ucinamy górę i mamy super narzędzie do nalewania żywicy! Oczywiście jednorazowe ale to praktycznie nas nic nie kosztuję.

Teflon w sprayu


Przed rozpoczęciem prac spryskujemy nim wnętrze wiadra. Następnie warto rozetrzeć teflon jakąś szmatką (ja użyłem papieru toaletowego) tak aby ładnie i równomiernie wypełniał całe wiadro. Następnie czekamy kilka chwil i zaczynamy pracę. Stosuje się go po to aby łatwiej było po skończonej pracy wyjąć podstawę chembustera z wiadra.
 

DODATKOWE PORADY:


 

Nr 1. Do łączenia rur dolnych z górnymi używaj miedzianych mufek (do kupienia bez problemu na allegro czy w sklepie typu OBI, PRAKTIKER itp).

Nr 2. Jak lutujesz mufki z rurami to nie lutuj cyną z ołowiem tylko bezołowiową, lub zaklej dookoła taśmą. Ja osobiście niczego nie używałem przy moim dziale 6 rurowym gdzie mam drewniany szablon trzymający wszystko w szyku ale gdy mamy działko jedno rurowe to już taśma może się przydać... tak dla stabilności. Myślę, że lutowanie może poprawić przewodnictwo energii... bo wtedy zanika podział na dolne i górne rury... tworzy się jedna rura... ale minusem tego rozwiązania jest to iż nie jest już tak łatwo takie działo transportować (brak możliwości demontażu).

Nr 3. Szablon dolny w, który wkładasz rury musi mieć kształt "gwiazdy" (patrz "Dodatkowe zdjęcia szablonów"). Warto w nim na środku wyciąć dziurę aby żywica poniżej szablonu lepiej łączyła się z żywicą powyżej szablonu.

Nr 4. Podczas konstruowania chembustera warto dodać 4 kryształy (pod dolny szablon) ułożone tak samo jak w HHG czyli każdy kryształ skierowany jest w inną stronę świata. Zapewni to chembusterowi lepszą wydolność oczyszczania podstawy. Dobrym pomysłem jest również dodanie dużego kryształu na sam środek podstawy tak aby wystawał na zewnątrz chodź nie jest to konieczne. Jest to tylko jedna z możliwości. Bez tego chembuster też będzie dobrze działał. Taki kryształ pomaga neutralizować negatywny orgon który będzie się gromadził w podstawie oraz pomaga w oczyszczaniu tego co jest na zewnątrz gdyż wystaje czubkiem do góry.

Nr 5. Dobrym pomysłem jest dodanie tak zwanej "podsypki" z kryształów górskich do podstawy naszego działa. Podsypka składa się z małych kryształów które mają służyć do lepszego oczyszczania podstawy chembustera. Przeważnie takie kryształy mają 0,5-2,5cm.

 

UWAŻAM ŻE ENERGIA ORGONU DZIAŁA PONIEWAŻ:

ENERGIA ORGONU DZIAŁA

1). Gdy zakupiłem trzy kryształy górskie o łącznej masie 4,5kg (1 - 2,4kg, 2 - 1,6kg, 3 - 0,5kg) i postawiłem je na balkonie przy 100 procentowym zachmurzeniu to już po kilku minutach zaczęły robić się niebieskie prześwity tuż nad moim blokiem! Po 30-60 minutach była już na niebie widoczna spora niebieska dziura (moja mama jest świadkiem tego zjawiska - oboje w tym czasie akurat musieliśmy wyjść przed blok i było to widać bardzo wyraźnie -> po bokach od niebieskiej dziury były szaro-białe chmury bez żadnych prześwitów). Po 2-3 godzinach niebo było bardzo dobrze widoczne, a chmur praktycznie nie było. Znikanie chmur może być spowodowane eliminacją nagromadzonej się w nich dużej ilości negatywnej energii (DOR).

domowy-chembuster

2). Gdy szedłem odebrać chembustera (którego robiłem u kolegi, który mieszka kilka kilometrów ode mnie) to przez cały czas mojej podróży niebo było w 100% pokryte biało-szarymi chmurami. Nigdzie nie było widać, ani kawałeczka niebieskiego nieba! Co ciekawe gdy wziąłem z jego podwórka chembustera i odszedłem z nim może z 30 metrów od jego domu to zauważyłem na niebie dwa niebieskie prześwity (jeden większy i drugi mniejszy). Gdy wracałem do domu wciąż było 100 procentowe zachmurzenie więc trudno tu mówić o jakimś przypadku. Na dodatek mojemu koledze śniło się (w nocy po zrobieniu "działa"), że chembuster wypalił dziurę w niebie, a samoloty szybko latały aby ją załatać ale nie dawały rady.

domowy-chembuster

3). Gdy zakupiłem "chembustera mini" ze sklepu internetowego (http://www.greenharmony.pl/odpromienniki_orgonit_neutralizacja.htm#chem_mini) i zamontowałem go na swoim balkonie to jeszcze tej nocy miałem ciekawy sen. Znajdowałem się na balkonie i zauważyłem, że leci samolot który wypuszcza chemtrails. Tam gdzie była biała smuga znajdowała się również czarna smuga zrobiona z czarnej, negatywnej energii (DOR). Nagle zobaczyłem jak "chembuster mini" wsysa z nieba do środka rury ową energię i niebo zostało pozbawione energii DOR. Mnie osobiście mocno przekonuje ten sen.

domowy-chembuster

4). Na pewno takich przykładów można by podać więcej ale podałem tylko te najbardziej mnie przekonywujące. Było jeszcze wiele razy tak, że niebo nad moim blokiem się w bardzo ładny sposób rozjaśniało z wszelkich chmur. Nie mniej jednak chembuster nie ma za zadanie eliminowania chmur tylko eliminację negatywnej energii która znajduje się w powietrzu -> często gdy energia DOR jest eliminowana to i chmury które były nią nasączone znikają lub się zmniejszają -> przynajmniej jakoś tak to widzę.

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

1. Kto wymyślił działo orgonowe?
Odp. Wilhelm Reich

2. Kim był Wilhelm Reich?
Odp. Urodził się we wsi Dobrzanica, powiat Przemyślany, województwo tarnopolskie, wówczas zabór austriacki. Jego ojciec, Leon, był bogatym chłopem pochodzenia żydowskiego, matką Cecylia z domu Roniger.

Po służbie w wojsku w czasie I wojny światowej wstąpił do Szkoły Medycznej na Uniwersytecie Wiedeńskim, którą ukończył w 1922. W czasie studiów (w 1920) spotkał Zygmunta Freuda. Od tego momentu udzielał się w pracach młodego jeszcze ruchu psychoanalitycznego. Jego szczególne zainteresowanie wzbudziła kwestia energii psychicznej i teoria libido. Pracował nad problemem napięcia związanego z niezaspokojeniem popędu seksualnego oraz z funkcją orgazmu. Prace te doprowadziły go do sformułowania teorii o energii życiowej, którą nazwał orgonem. Odkrył też biony. Wprowadził również technikę autoklawowania, by oddzielić biony od pozostałych cząstek (chilomikronów).

W 1933 opuścił faszystowskie Niemcy i kontynuował swoją pracę w Norwegii (do września 1939). Następnie udał się do USA. Tam w Forest Hill w stanie Nowy Jork założył swoje laboratorium. Później przeniósł się do Rangeley w stanie Maine. Jako były członek Komunistycznej Partii Niemiec pozostawał w kręgu zainteresowań FBI. W 1954 został oskarżony o prowadzenie nielegalnych badań. Z uwagi na to, że odmówił stawienia się przed sądem w charakterze oskarżonego, wyrok obligujący go do zaprzestania działalności został wydany zaocznie. Nie zastosował się do decyzji sądu i został w maju 1956 w rozprawie sądowej skazany na 2 lata więzienia. Wtedy to również, skonfiskowano wszystkie jego dzieła, z domu wydawniczego, po czym zostały one spalone w nowojorskiej spalarni. Zmarł, prawdopodobnie na serce, 3 listopada 1957 w więzieniu federalnym w Lewisburgu w stanie Pensylwania. Nie można jednak wykluczyć zabójstwa.

3. Kto to Don Croft?
Odp. Obecnie żyjący człowiek który kontynuuje prace Wilhama Reicha lecz zmodyfikował jego działo dodając do niego kryształy górskie itd. Konstrukcja opisana w tym poradniku opiera się właśnie na jego wskazówkach.

4. Czym są skróty POR i DOR?
Odp.
POR - pozytywny orgon (Positive Orgone Radiation)
DOR - śmiertelny/negatywny orgon (Deadly Orgone Radiation)

5. Czy działo orgonowe jest bezpieczne dla człowieka?
Odp. To zależy, czy będziemy się wzorować na konstrukcji Wilhama Reicha czy Dona Crofta. Wilhelm Reich stawiał np swoje działa na wodzie i w ten sposób odprowadzał negatywny DOR, a konstrukcje Dona Crofta są wyposażone w kryształy górskie które służą do tego samego celu. Ogólnie rzecz ujmując konstrukcje Wilhelma Reicha były znacznie bardziej niebezpieczne... podobno dotknięcie rur (podczas pracy urządzenia) mogło skończyć się poważną utratą zdrowiu (negatywny DOR przechodził na człowieka?), a w urządzeniach Dona Crofta nie występuje ten efekt (a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo). Obecnie zdecydowanie więcej ludzi kieruje się konstrukcją Dona Crofta.

6. Czy chembuser to oryginalna nazwa urządzenia?
Odp. Nie. Prawidłowa nazwa to "orgonite cloudbuster", ale ze względu na to, że to urządzenie tak dobrze działa na "chemtrails" jest przez wielu nazywane "chembusterem".

7. Czy chembuster działa w mieszkaniu czy musi mieć przestrzeń otwartą?
Odp. W mieszkaniu działa, ale nie tak skutecznie jak na dworze (najlepiej działa na otwartym, nie zamieszkałym terenie!). Z pewnością dobrym miejscem do "zamontowania" chembustera będzie działka, ogródek itp.

8. Czy muszę jakoś odpowiednio uziemić swoje działo?
Odp. Gdy robisz działo według wskazówek Dona Crofta (działo z kryształami górskimi) to nie jest to konieczne (sam emailowo rozmawiałem z Donem Croftem więc mam informacje z pierwszej ręki). Nie mniej jednak wiele osób zakopuje go w swoich ogródkach co oczywiście jest dobrym pomysłem (sam bym tak zrobił jakbym miał ogródek). Niektórzy mówią, że dzięki temu podstawa jest jeszcze lepiej oczyszczana z negatywnego DOR'u (negatywnej energii).

9. Czy podstawa chembustera może być pozostawiona w wiadrze?
Odp. Ogólnie nie powinno się trzymać chembustera w wiadrze! Radzę natychmiast pozbyć się wiadra! a w szczególności jeżeli jest zrobione z metalu!

10. Czy chembuster może mieć zamontowane miedziane kolanka (na końcówki rur) pod kątem 45 stopni aby nie wpadał do nich deszcz oraz aby celował "orgonowem" w inny rejon nieba niż prosto w górę?
Odp. Nie zaleca się takiego kombinowania. Lepiej trzymać się sprawdzonych metod czyli proste rury bez żadnych kolanek czy zatyczek przed deszczem.

11. Gdy napada wody do rur to czy trzeba ją usunąć czy może być kryształ zalany wodą?
Odp. Można wylewać, ale nie jest to konieczne. Ogólnie woda w rurkach moim zdaniem nie wpływa negatywnie na działanie urządzenia... ja osobiście nic z tym nie robie...

12. Jak czyścic kryształy?Jak czyścic kryształy?

Odp. Dobrze jest zakopać kryształy na 2-3 dni w ziemi, a następnie wyjąć je i obmyć wodą. Inną metodą oczyszczania jest wsadzenie ich na 7 dni Odp. Dobrze jest zakopać kryształy na 7 dni w ziemi, a następnie wyjąć je i obmyć wodą. Inną metodą oczyszczania jest wsadzenie ich na 7 dni do wody z solą. Po upływie tego czasu wyjmuje się je i opłukuje zimną wodą. Następnie wycieramy je ściereczką lnianą lub bawełnianą która będzie służyć tylko i wyłącznie do tych celów (tak samo jak miska w której je czyściliśmy)! Oczyszczanie mentalne oraz programowanie kryształów również jest wskazane. Warto aby po oczyszczeniu nasz kryształ dobrze wiedział jakie jest jego zadanie (czyszczenie "nieba").

13. Czy chembuster musi mieć 6 rur?
Odp. Nie musi, ale jest to najpopularniejszy typ chembustera. Na pewno dobrym rozwiązaniem są też chembustery jedno rurowe... szczególnie jeżeli mają duże fi rury...
 


WIĘC NA CO JESZCZE CZEKASZ? DO ROBOTY! :)

Opracowane przez Dobrego Samarytanina na podstawie licznych informacji od ludzi oraz własnych doświadczeń i przemyśleń. Pierwotna wersja artykułu wyglądała inaczej, ale po zbudowaniu własnego działa, licznych dyskusjach na forum i wymianie poglądów została ona zmieniona na taką jaka jest zgodna z moją obecną wiedzą na temat budowy chembusterów.

Obrazki pochodzą ze strony: http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_cenne_porady_odnosnie_budowy_chembustera.html

Komentarze do artykułu: Walka z Chemtrails - Jak zbudować Chembuster?

Nick:
E-mail:

Artykuły podobne do Walka z Chemtrails - Jak zbudować Chembuster?:
 • Kreatywne projekty studentów w promocji zdrowego trybu życia

  Przentujemy kilka ciekawych projektów studentów grafiki projektowej:D w promocji zdrowego trybu życia. Projekt: Kampania na rzecz zdrowego odżywiania.
 • Dodawanie ciekawych linków

  Znalazłeś coś ciekawego w temacie zdrowia? Warto się zarejestrować by w łatwy sposób móc dzielić się z innymi ciekawymi materiałami w sieci. Przeczytaj o nowej świetnej funkcji w Era Zdrowia
 • Łatwe i szybkie dodawanie Filmików

  Teraz możesz łatwo, szybko i prosto dodawać swoje ulubione filmy z serwisu YouTube do portalu Era Zdrowia. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy prosty system dzięki któremu bardzo szybko dodasz film do Ery Zdrowia a potem możesz podzielić się nim ze...
 • Przełom - inspirujący film o diecie witariańskiej

  Czy możliwe jest otrzymanie wszystkich składników odżywczych z naturalnych, ekologicznych, wegańskich produktów żywnościowych i spożywanie ich w stanie takim, jak wyrastają z ziemi? Wielu uczonych, lekarzy, naukowców, żywieniowców twierdzi, że to niemożliwe i że musimy jeść suplementy oraz mięso, nabiał,...
 • Przemysł Tytoniowy - Historia Spisku

  Prawdziwa historia o firmach i koncernach tytoniowych, które widząc olbrzymie dochody jakie niosła za sobą produkcja wyrobów tytoniowych nie zważały na zdrowie ludzkie oraz celowo tuszowały prawdę o papierosach! Milony ludzi zostało oszukane i straciło przez to zdrowie i życie!...
Filmiki podobne do Walka z Chemtrails - Jak zbudować Chembuster?:

Chembuster w akcji

Przykład działania chembustera

Działka Orgonowe chembuster w Polsce / Mogilno

Przykład działania chembustera w Polsce/Mogilno

Native American Spiritual Music 2

A selection of graphics and the great music of oliver shanti combine in this 2nd video of native american spiritual music. Indian spirituality centers on a (więcej...)
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Chemtrails
Walka z Chemtrails - Jak zbudować Chembuster? Chcesz mieć piękne i czyste niebo bez trujących smug? To proste! Budowa Chembustera to nic trudnego a daje naprawdę ... Więcej »
Morgellonka czyli Morgellons Sydrome Proszę sobie wyobrazić czarną, przypominającą smołę substancję wyłaniającą się z ranek rozrzuconych po cały ... Więcej »
Choroba morgellonów W październiku 2010 jest już skażonych 15,623 tysięcy ludzi. Choroba Morgellonów charakteryzuje się rozwojem podsk ... Więcej »
Co Oni do licha rozpylają...? What in the World Are They Spraying? Pełnometrażowy film o chmetrails, o tym czym są smugi chemiczne, jaki jest ich cel rozpylania oraz kto na tym zyska. Więcej »
Broń biologiczna była testowana na milionach brytyjczyków Brytyjskie Ministerstwo Obrony zamieniło dużą część kraju w gigantyczne laboratorium do przeprowadzenia serii tajn ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Chemtrails
Walka z Chemtrails - Jak zbudować Chembuster? Chcesz mieć piękne i czyste niebo bez trujących smug? To proste! Budowa Chembustera to nic trudnego a daje naprawdę ... Więcej »
Morgellonka czyli Morgellons Sydrome Proszę sobie wyobrazić czarną, przypominającą smołę substancję wyłaniającą się z ranek rozrzuconych po cały ... Więcej »
Jak zabezpieczyć się przed chemtrails? Dr Swan Scot opowiada w jaki sposób zabezpieczyć się przed skutkami oprysków chemicznych - powodowanych przez lotnic ... Więcej »
Choroba morgellonów W październiku 2010 jest już skażonych 15,623 tysięcy ludzi. Choroba Morgellonów charakteryzuje się rozwojem podsk ... Więcej »
Co Oni do licha rozpylają...? What in the World Are They Spraying? Pełnometrażowy film o chmetrails, o tym czym są smugi chemiczne, jaki jest ich cel rozpylania oraz kto na tym zyska. Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.