• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Chemtrails

Chemtrails - Niebezpieczne chmury! Chemtrails to chemiczne ślady zawarte w smudze kondensacyjnej powstającej za lecącym samolotem. Cel tego jest utajony, a oznacza na przykład skraplanie i dystrybucję na wielkich obszarach dużych ilości substancji pogarszających stan zdrowia organizmów żywych. Smugi kondensacyjne wytwarzają się w wyniku emisji spalin zawierających ośrodki krystalizacji, z działających silników samolotowych. Aby powstała smuga kondensacyjna, emisja taka musi zachodzić w odpowiednich warunkach: na dużych wysokościach, przy niskiej temperaturze i zawartości przechłodzonej pary wodnej w powietrzu. Wyziewy silnikowe tamże zamieniają się w kryształki lodu, które w dalszej kolejności podlegają sublimacji.

Artykuły:

 • Walka z Chemtrails - Jak zbudować Chembuster?

  Walka z Chemtrails - Jak zbudować Chembuster?

  Data dodania: 2011-11-25 21:55:09, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 35500 razy, Komentarzy: 0
  Chcesz mieć piękne i czyste niebo bez trujących smug? To proste! Budowa Chembustera to nic trudnego a daje naprawdę niesamowite efekty.
 • Morgellonka czyli Morgellons Sydrome

  Morgellonka czyli Morgellons Sydrome

  Data dodania: 2011-01-07 22:57:56, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 12016 razy, Komentarzy: 0
  Proszę sobie wyobrazić czarną, przypominającą smołę substancję wyłaniającą się z ranek rozrzuconych po całym ciele w postaci podobnych do nici włókienek lub odczucie, że skórę pokrywają czołgające się po niej robaki. Miles Lawrence, architekt krajobrazu z Florencji w Teksasie, miał się właśnie zacząć pakować do podróży do Las Vegas, kiedy w pewnym momencie poczuł mrowienie w palcu ręki. Patrzył z niedowierzaniem, jak ze skóry w miejscu, z którego właśnie usunął drzazgę, wyłaniały się "małe kolczaste twory".Chwycił jeden z kolców szczypczykami i pociągnął. W reakcji poczuł ból, który przeszył mu ramię. Pociągnął za kolejny i ból sięgnął szyi. Potem doszło do jeszcze bardziej przerażających odczuć. - Miałem wrażenie, jakby pod skórą i w stawach zagnieździły się robaki - opowiada Lawrence. - No i straciłem przytomność. Tysiące ludzi z całego kraju uskarżających się na tę potworną dolegliwość stworzyło subkulturę ofiar tej choroby.
 • Choroba morgellonów

  Choroba morgellonów

  Data dodania: 2011-01-03 21:27:16, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 9898 razy, Komentarzy: 0
  W październiku 2010 jest już skażonych 15,623 tysięcy ludzi. Choroba Morgellonów charakteryzuje się rozwojem podskórnym i podtkankowym kolorowych mikrowłókien. Istnieją już kryteria diagnostyczne. Choroba prawdopodobnie jest związana z opryskami "Chemtrails" oraz GMO!Cokolwiek to jest - a zdaniem jak dotąd większości lekarzy oraz psychiatrów chodzi wyłącznie o urojenia - Morgellons stała się sieciowym fenomenem.
 • Co Oni do licha rozpylają...? What in the World Are They Spraying?

  Co Oni do licha rozpylają...? What in the World Are They Spraying?

  Data dodania: 2010-12-03 00:28:15, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 9271 razy, Komentarzy: 0
  Pełnometrażowy film o chmetrails, o tym czym są smugi chemiczne, jaki jest ich cel rozpylania oraz kto na tym zyska.
 • Broń biologiczna była testowana na milionach brytyjczyków

  Broń biologiczna była testowana na milionach brytyjczyków

  Data dodania: 2010-12-02 00:16:35, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 6956 razy, Komentarzy: 0
  Brytyjskie Ministerstwo Obrony zamieniło dużą część kraju w gigantyczne laboratorium do przeprowadzenia serii tajnych testów na własnym społeczeństwie; testów bakterii używanych na polach bitew. Raport rządowy opublikowany w 2002 po raz pierwszy dostarcza kompleksowej historii przeprowadzanych w Wielkiej Brytanii testów broni biologicznej w latach 1940 – 1979.
 • Czym są Chemtrails?

  Czym są Chemtrails?

  Data dodania: 2010-09-10 22:43:56, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 6637 razy, Komentarzy: 1
  Zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i w Europie od dobrych kilkunastu lat mieszkańcy wielu regionów obserwują na niebie tajemnicze smugi, które czasami pozostawiają samoloty odrzutowe. Najbardziej niepokojącym faktem jest, że żaden rząd na świecie nie przyznaje się do ich tworzenia i nabiera wody w usta. Czy zatem nie padamy jako ludzkość ofiarą jakiegoś chorego eksperymentu, który może zagrażać naszemu zdrowiu i życiu?
 • Jak zabezpieczyć się przed chemtrails?

  Jak zabezpieczyć się przed chemtrails?

  Data dodania: 2010-06-15 08:52:43, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 10537 razy, Komentarzy: 1
  Dr Swan Scot opowiada w jaki sposób zabezpieczyć się przed skutkami oprysków chemicznych - powodowanych przez lotnictwo wojskowe - zwane smugami chemicznymi.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Chemtrails
Walka z Chemtrails - Jak zbudować Chembuster? Chcesz mieć piękne i czyste niebo bez trujących smug? To proste! Budowa Chembustera to nic trudnego a daje naprawdę ... Więcej »
Morgellonka czyli Morgellons Sydrome Proszę sobie wyobrazić czarną, przypominającą smołę substancję wyłaniającą się z ranek rozrzuconych po cały ... Więcej »
Choroba morgellonów W październiku 2010 jest już skażonych 15,623 tysięcy ludzi. Choroba Morgellonów charakteryzuje się rozwojem podsk ... Więcej »
Co Oni do licha rozpylają...? What in the World Are They Spraying? Pełnometrażowy film o chmetrails, o tym czym są smugi chemiczne, jaki jest ich cel rozpylania oraz kto na tym zyska. Więcej »
Broń biologiczna była testowana na milionach brytyjczyków Brytyjskie Ministerstwo Obrony zamieniło dużą część kraju w gigantyczne laboratorium do przeprowadzenia serii tajn ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Chemtrails
Walka z Chemtrails - Jak zbudować Chembuster? Chcesz mieć piękne i czyste niebo bez trujących smug? To proste! Budowa Chembustera to nic trudnego a daje naprawdę ... Więcej »
Morgellonka czyli Morgellons Sydrome Proszę sobie wyobrazić czarną, przypominającą smołę substancję wyłaniającą się z ranek rozrzuconych po cały ... Więcej »
Jak zabezpieczyć się przed chemtrails? Dr Swan Scot opowiada w jaki sposób zabezpieczyć się przed skutkami oprysków chemicznych - powodowanych przez lotnic ... Więcej »
Choroba morgellonów W październiku 2010 jest już skażonych 15,623 tysięcy ludzi. Choroba Morgellonów charakteryzuje się rozwojem podsk ... Więcej »
Co Oni do licha rozpylają...? What in the World Are They Spraying? Pełnometrażowy film o chmetrails, o tym czym są smugi chemiczne, jaki jest ich cel rozpylania oraz kto na tym zyska. Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.