• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Opinie o lewatywie od uzdrowionych ludzi

Data dodania: 2011-10-16 15:01:06, Dodane przez: Kuba
Wyświetlony 29974 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!
Opinie o lewatywie od uzdrowionych ludzi
Oryginalny obraz: altmedicinezone.com
Źródło: Lewatywa

Przykład 1:

Lekarka, 28 lat, stadium zwiotczenia skóry, po porodzie zapadła na chorobę dróg żółciowych. Mimo sześciomiesięcznego leczenia przez znanych lekarzy nie nastąpiła poprawa; stale utrzymują się bóle, niezdolność do pracy, 15 kg utraty wagi, całkowita degradacja stanu zdrowia. W przypływie zwątpienia chwyciła się ostatniej szansy i pod nadzorem ucznia dr. Mayra poddała się intensywnej kuracji oczyszczania jelit. Po 5 tygodniach całkowicie pozbyła się dolegliwości i zyskała zapał do pracy, a także przybrała na wadze. Stadium zwiotczenia skóry przeszło w stadium pęcznienia. Sprawność pacjentki stała się zadziwiająca.

- źródło: „Oczyszczanie organizmu - według kuracji F.X. Mayra” - Erich Rauch

Przykład 2:

" W ciągu pól roku uwolniłam się od licznych chorób, takich jak: zakażenia bakteryjne, zapalenie jelita grubego (od dzieciństwa cierpiałam na zaparcia, jelito grube nie pracowało prawidłowo), zapalenie pęcherzyka żółciowego, nieżyt żołądka z brakiem kwaśności, włókniaki, macicy i inne. Oczyszczałam jelito grube uryną i moczogonem, oczyszczałam wątrobę, przepłukiwałam i robiłam tampony, starając się stosować żywienie bez łączenia produktów. Pojawiła się siła życiowa i energia, uwolniłam się od zmęczenia... "

Przykład 3:

" Zaczęłam od oczyszczenia jelita grubego, wcześniej wykonałam 5 razy rozluźnienie, następnie posmarowałam ciało oliwą. Wychodził śluz, polipy, duża ilość kamieni kałowych, kawałki przypominające skórkę kiełbasy, piasek, paski. To było 5 oczyszczeń jelita grubego uryną. Ostatnie czyszczenie usunęło niezwykłe kamienie w kolorze ciała, różnego kształtu, w dużej ilości. Płaskie kamienie od małych do 3 cm grubości 1,5 cm. I co to jest takiego, ani chirurdzy, ani terapeuci nie wiedzieli - stwierdzili, że to jest niestrawiony pokarm "

Przykład 4:

" Pierwsze, co było dla mnie dostępne - to oczyszczanie jelita grubego. wiele z tych rzeczy opisanych i ja miałam - kamienie kałowe, białą długą taśmę i bardzo dużo śluzu. Ale zaparcia nie mijają (trzeba oczyścić pole energetyczne), a zaczęły wychodzić nieczystości podobne do kolców róży i dużo cienkich pałeczek podzielonych na części, różnej długości. To wszystko opisuje Pan w swoich książkach. Ale ze mną dzieje się coś strasznego. Boję się, że zacznę histeryzować, albo oszaleję. To, co zobaczyłam po kolejnym oczyszczeniu, to już była histeria. Zaczęłam bać się wszystkiego, bałam się jeść i spać. Zaczęły wychodzić wąsy. Zapewniam Pana, ze igieł sosnowych nie jadłam. A te wąsy są tak podobne do sosnowych igieł, parami złączone różnej wielkości, bywają też pojedyncze. Jasnego koloru i inne. Jeszcze wyszły jakby strzępy, duże jak dłoń. Wyglądają jak szyfon, z dwiema nitkami na całej długości w trzech rzędach. To wszystko wyszło za jednym razem. Jeszcze bardzo dużo piasku, białego, czystego drobnego jak sól. I kolce. Kolo odbytu  coś się poruszało dość mocno, zbijało w grudkę i przesuwało. Teraz mniej. Dwa miesiące piję środkową urynę i po 2 godzinach nalewkę z czosnku. Już 4 miesiące po 14 kropli. A w 1995 roku po oczyszczaniu jelita grubego wyszły dwa strzępy podobne do naczynia krwionośnego dużego zwierzęcia. Leżą w spirytusie. Mam 65 lat. "

Przykład 5:

" Oczyściłem jelito grube lewatywami, następnie wykonałem mikrowlewki z uryną odparowaną do 1/4. Wyszło 11 polipów podobnych do guzików o żebrowatej powierzchni i jeden polip o długości 7 cm i 1,5 szerokości, podobny do grzebienia. Dużo śluzu. Mocz piłem co rano po 1 razie. Po tym byłem praktycznie zdrowy, pracowałem fizycznie, dźwigałem ciężary. "

Przykład 6:

" Oczyściłam jelito grube, muszlę klozetową mam taką, że nic się w niej nie zatrzymuje, od razu spływa i prawdę mówiąc boję się oglądać. Ale pozbyłam się zaparć i teraz stolec mam lekki, kilka razy dziennie. "

Przykład 7:

" Zaczęłam stosować oczyszczanie z odparowanej do 1/4 uryny, stosuję już czwarty dzień, bólów nie ma, mogę siedzieć, wszystko robić, równocześnie piję mocz, między godziną 3 a 4. Żywienie bez łączenia produktów. Wychodzi przede wszystkim śluz i wczoraj wyszło coś w rodzaju robaka z dwoma ogonami 10 cm długości. "

- źródło: "Oczyszczanie organizmu" - Giennadij Małachow


Przykład 8:

Wyleczenie raka jelita grubego z przerzutami do wątroby:

C. T. miał 58 lat, kiedy zauważył krwawienie z odbytu. Leczenie, które mu zalecono na podejrzewane hemoroidy, okazało się nieskuteczne, został więc wysłany do Shand Hospital w Gainesville w stanie Floryda, żeby przeprowadzić kompleksowe badania i postawić diagnozę. W rezultacie zdiagnozowano nowotwór złośliwy jelita grubego z przerzutami w całym ciele. Lekarze w szpitalu oznajmili choremu, że z uwagi na stopień zaawansowania choroby i przerzuty, chemioterapia jest bezużyteczna, a pacjent ma przed sobą trzy do sześciu miesięcy życia. C. T. rozpoczął terapię Gersona, nie stosował w tym czasie żadnych innych kuracji, a po dwóch latach był całkowicie zdrowy. 25 lat później, w wieku lat 81, pozostaje wciąż w dobrym zdrowiu i wiedzie aktywne życie.

Przykład 9:

W 1992 roku Y. H., profesor medycyny z Japonii, zaczął mieć problemy z oddawaniem stolca. Po badaniach, zabiegu chirurgicznym połączonym z biopsją wątroby, okazało się, że to rak jelita grubego z przerzutami do wątroby. Profesor Y. H. zgodził się na cztery łagodne sesje chemioterapii, ale spowodowały one jedynie powiększenie guza. Wtedy pacjent odmówił dalszych zabiegów i rozpoczął terapię dra Gersona, podążając za wskazówkami zawartymi w książce dra Gersona. Czternaście lat później jest człowiekiem w pełni zdrowym, ze zdrową wątrobą, leczącym skutecznie tą samą metodą wielu pacjentów. Opisał swoje doświadczenia w książce i przeszkolił kilku kolegów po fachu w prowadzeniu Terapii Gersona. Na dzień dzisiejszy, leczy jednocześnie przy zastosowaniu metody Gersona, do 500 przypadków nowotworów złośliwych, które odpowiadają pozytywnie na protokół terapii.

- źródło: "Terapia doktora Gersona" - Charlotte Gerson, Beata Bishop.

Wyjaśnienie: kuracja Gersona polega na leczeniu i profilaktyce chorób uznawanych za nieuleczalne i cywilizacyjne, metodami takimi jak zdrowe odżywianie, lewatywa.


Przykład 10:

"Pragnę podzielić się moją radością. Mam 65 lat i przyjechałam do Pani z rozpoznaniem - gruczolak gruczołu krokowego w stadium 3-4. Z tego powodu miałem skierowanie na operację. Czułem się okropnie: osłabiony, szum w uszach, zawroty głowy, bóle w okolicy kręgosłupa. Miesiąc po oczyszczeniu organizmu, pogłębionym cyklu oczyszczania ryżem i mikrolewatyw, gruczoł krokowy zmniejszył się o 1/3, a po pół roku zmniejszył się o połowę. Teraz na nic się nie skarżę, przerost prostaty zmniejszył się do stadium 1 i operacja przestała być konieczna".

- źródło: "Metody oczyszczania i regeneracji organizmu" - Olga Jelisejeva


Przedstawione opinie stanowią niewielką część wypowiedzi, zawartych w publikacjach lekarzy i uzdrowicieli z całego świata. Ze względu na ograniczenia w prawie do cytatu, nie przytaczałem wszystkich znalezionych opinii.

Komentarze do artykułu: Opinie o lewatywie od uzdrowionych ludzi

Nick:
E-mail:

Artykuły podobne do Opinie o lewatywie od uzdrowionych ludzi:
 • Siedem mitów o lewatywie

  Przez całą swoją „karierę”, lewatywa zyskiwała zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Mówiono o niej 1000 lat temu i dyskutuje się teraz. Prezentujemy 7 mitów tworzonych przez ludzi na całym świecie, często nie mających z nią styczności.
 • Lewatywa - doceniony zabieg zdrowotny

  Lewatywa usuwa z jelita grubego zalegające tam niepotrzebne (a czasem wręcz szkodliwe) resztki pokarmu, niekorzystnie wpływające na nasz organizm bakterie. Jeśli na ściankach jelita odłoży się zbyt dużo tego typu substancji, poprzez wątrobę i inne części układu pokarmowego, zatruwać będą...
 • Opinie lekarzy o lewatywie

  Temat higieny okrężnicy zniknął z wydziału medycyny i z ortodoksyjnej literatury medycznej od początku XX wieku. Dziś większość lekarzy, nie znając irygacji okrężnicy, w konsekwencji jest z góry przeciwna. Medycyna ajurwedyczna głosi, że zdrowie człowieka określa się poprzez zdrowie...
 • Śliwki - smaczne i proste lekarstwo

  Śliwki mają silne działanie antyoksydacyjne i dzięki temu zmniejszają ryzyko rozwoju nowotworu. Zalecane są dla osób z problemami jelitowymi. Zapobiegają nowotworom jelita grubego. Śliwki działają także przeciwmiażdżycowo, hamują wchłanianie cholesterolu, działają zbawiennie na nasz układ nerwowy dzięki zawartości magnezu i...
 • Oczyszczanie ciała z toksyn - cz2

  Każde oczyszczanie organizmu wpływa dodatnio na ciało. Najlepszą porą jest wiosna i jesień. Można wybrać różne odtruwające kuracje ciała w zależności od potrzeb. Po wybraniu odpowiedniego oczyszczającego programu należy mu się bezwzględnie podporządkować w 100%. Tylko wtedy można osiągnąć pełny...
Filmiki podobne do Opinie o lewatywie od uzdrowionych ludzi:

Toksyny i oczyszczanie organizmu lewatywą

Cała krew przepływa przez jelito grube,spełnia ono wiele innych funkcji odżywczych w ciele człowieka,jeśli jest ono zanieczyszczone siłą rzeczy zatruwa powoli cały organizm prowadząc do (więcej...)

Cud Terapii Gersona 1/9

Lekarstwo na raka zostało wynalezione! ...w 1928 roku! Oto film o terapii, którą nazwać można Świętym Graalem leczenia nowotworów. Ale nie tylko. Terapia ta, z powodzeniem leczy 57 (więcej...)

Cud Terapii Gersona 2/9

Lekarstwo na raka zostało wynalezione! ...w 1928 roku! Oto film o terapii, którą nazwać można Świętym Graalem leczenia nowotworów. Ale nie tylko. Terapia ta, z powodzeniem leczy 57 (więcej...)
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Oczyszczanie Jelit
Napoje oczyszczające okrężnicę - kilka przykładów Napoje oczyszczające okrężnicę, to takie które tworzą duża masę przemieszczającą się przez przewód pokarmowy ... Więcej »
Siedem mitów o lewatywie Przez całą swoją „karierę”, lewatywa zyskiwała zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Mówiono o niej 1000 ... Więcej »
Opinie o lewatywie od uzdrowionych ludzi Kilka ciekawych opini ludzi, którym pomogła lewatywa i oczyszczanie jelit. Warto zadbać o czyste jelita, lewatywa to ... Więcej »
Opinie lekarzy o lewatywie Temat higieny okrężnicy zniknął z wydziału medycyny i z ortodoksyjnej literatury medycznej od początku XX wieku. D ... Więcej »
Lewatywa z kawy Lewatywy z kawy to najsilniejsza metoda wspomagająca usuwanie toksyn lipofilnych z organizmu. Zastosowanie tej metody j ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Oczyszczanie Jelit
Lewatywa z kawy Lewatywy z kawy to najsilniejsza metoda wspomagająca usuwanie toksyn lipofilnych z organizmu. Zastosowanie tej metody j ... Więcej »
Lewatywa - doceniony zabieg zdrowotny Lewatywa usuwa z jelita grubego zalegające tam niepotrzebne (a czasem wręcz szkodliwe) resztki pokarmu, niekorzystnie ... Więcej »
Opinie o lewatywie od uzdrowionych ludzi Kilka ciekawych opini ludzi, którym pomogła lewatywa i oczyszczanie jelit. Warto zadbać o czyste jelita, lewatywa to ... Więcej »
Opinie lekarzy o lewatywie Temat higieny okrężnicy zniknął z wydziału medycyny i z ortodoksyjnej literatury medycznej od początku XX wieku. D ... Więcej »
Napoje oczyszczające okrężnicę - kilka przykładów Napoje oczyszczające okrężnicę, to takie które tworzą duża masę przemieszczającą się przez przewód pokarmowy ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.