• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Polecamy książkę: "Oczyszczanie organizmu dla kobiet"

Data dodania: 2012-04-16 11:56:11, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 8058 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

Natalia Rose, autorka książki to certyfikowana dietetyczka kliniczna, od kilkunastu lat prowadzi prywatną praktykę; twórczyni diety detoksykacyjnej oraz dyrektor ds. odżywiania w Elizabeth Arden Spa przy Piątej Alei w Nowym Jorku.

Jej książki i filozofię życiową prezentowano w wielu czołowych publikacjach prasowych. Brała ona udział również w programach telewizyjnych.

„Oczyszczanie organizmu dla kobiet” to książka nie tylko o diecie, o tym jak za pomocą diety oczyścić swój organizm, ale również pokazuje ona jak oczyścić siebie poprzez zmianę stylu życia, wprowadzenie ćwiczeń fizycznych, ruchu, relaksu, nieskomplikowanych medytacji. Poprzez zmianę nawyków myślowych, które ograniczają nas i utrzymują w więzieniu przymusu, podążania za koniecznością bycia piękną, szczupłą, zawsze w formie, uśmiechniętą, tak naprawdę kosztem swojego zdrowia, samopoczucia i kosztem emocji, w sposób sztuczny. Pani Rose pokazuje jak łatwo, korzystając nadal z pysznych posiłków i smakołyków (choć w innej formie) doprowadzić do uwolnienia naszego ciała z toksyn i przywrócenie jego pięknego wyglądu.

Wydawnictwo Studio Astropsychologii

W książce jest wiele porad psychologicznych dotykających wnętrza kobiety i pomagających przemienić wiele szkodliwych schematów myślowych.
Można tu też przeczytać historie innych kobiet, które często doprowadzając swoje życie do dramatycznych granic, znajdywały odnowę dzięki zaleceniom Natalii Rose.
Takie doświadczenia są niezwykle cenne, mnie osobiście zawsze inspirują i dodają nadziei, że ja też mogę zmienić swoje życie, że mam w sobie tę wewnętrzną moc, którą nie steruje nikt inny, tylko ja sama.

Występowanie grzybów i bakterii w organizmie do bardzo powszechne zjawisko. Całe życie pracujemy na to rozpychając nasz brzuch nienaturalnym, zaśmiecającym „pożywieniem”.
Tymczasem nasz brzuch to nie kosz na śmieci, nasz organizm to nie zbiorowisko odpadów. W rezultacie zaburzamy równowagę fizyczną i emocjonalną naszego organizmu. I wtedy pojawiają się niekorzystne bakterie, drożdże, powodujące rozległe problemy w ciele i psychice choćby takie jak wzdęcia, problemy skórne, nadwaga, depresja, drażliwość, nerwowość czy chroniczne zmęczenie.
Tutaj dowiesz się jak w naturalny, prosty sposób pozbyć się tych nieprzyjemnych intruzów.
Zrezygnowanie z określonych produktów żywnościowych, właściwe łączenie pokarmów, lewatywy i właściwe wypróżnianie się to tylko niektóre z zaleceń. Ważne jest aby stworzyć dla swojego organizmu środowisko zasadowe, ale nie tylko poprzez dietę, ale również poprzez wewnętrzny spokój, harmonijne relację z innymi ludźmi i otoczeniem, bo to też potrafi nas „zakwasić”.

Natalia Rose w swojej detoksykacji preferuje głównie surowe roślinne produkty żywnościowe. Jednakże nie jest zwolenniczką katowania się i przymuszania się do określonych produktów, a na siłę rezygnowania z innych – taka postawa czyni więcej szkody niż pożytku. Dlatego też Pani Rose dopuszcza w swojej terapii takie produkty jak np. kozi, lub owczy ser, wysokiej jakości ryba, gorzka czekolada, pieczone warzywa i inne. Mogą z nich skorzystać te Panie, którym trudno zrezygnować z produktów pochodzenia zwierzęcego, lub rozpieszczania swoich kubków smakowych w tradycyjny sposób.
Autorka udowadnia, że jej propozycje nie są trudne do wykonania, są przeznaczone dla Pań domu i kobiet biznesu, dla tych, które uwielbiają ( i nie uwielbiają) przygotowywać posiłki w domu i mają na to czas, oraz dla tych, które mają niewiele czasu i jadają poza domem, w restauracjach (i tam można zamówić coś co pomoże im zachować zasady terapii).
Soki z zielonych roślin to jedna z podstaw oczyszczenia. Napełniają one ciało energią słoneczną odnawiając każda komórkę. Soki te oczyszczają krew ponieważ są zasadowe i prawie identyczne pod względem składu biologicznego jak hemoglobina. Dostarczają ciału najlepiej przyswajalnych minerałów i Energii Siły Życiowej.

„Nauczono nas, że energia pochodzi z kalorii, białek, butelkowanych napojów, lub batoników, ale to nieprawda. Energia pochodzi z czystego, ożywionego strumienia elektromagnetycznego – tego samego źródła, z którego słońce czerpie moc i blask, którym nas odżywia.”

Natalia Rose pokazuje prawdziwe oblicze wielu diet odchudzających, czy oczyszczających, które tak naprawdę doprowadzają do wycieńczenia ciała i nie wydalenia zalegających w nim trucizn. Używając wiedzy na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu, bardzo precyzyjnie to argumentuje. Pokazuje też złudność stosowania syntetycznych witamin i minerałów.
Przestrzega przed nadmiernym sportem, wysiłkiem fizycznym, który bardzo obciąża ciało, doprowadzając do licznych schorzeń.

A tymczasem możesz oczyścić swoje ciało i przywrócić mu jędrność, smukłość i witalność w bardziej spokojny sposób, zrównoważony, bez drastycznych szarpnięć, czerpiąc przy tym wiele radości i przyjemności. Spróbuj to, właśnie z Natalią Rose!


Komentarze do artykułu: Polecamy książkę: "Oczyszczanie organizmu dla kobiet"

Nick:
E-mail:

Artykuły podobne do Polecamy książkę: "Oczyszczanie organizmu dla kobiet":
 • Uwaga! Konkurs z okazji Dnia Kobiet!

  Witamy w konkursie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Mamy coś wyjątkowego co może wspaniale poinstruować Panie jak mogą zadbać o siebie, o swoją urodę, zdrowie, wewnętrzną równowagę i kondycję psycho-fizyczną.
 • Polecamy książkę: "Choroba Twoim przyjacielem"

  "Choroba Twoim przyjacielem" to książka dwóch specjalistów, psychologa i psychoterapeuty dr Thorwalda Dethlefsena i lekarza oraz specjalisty od terapii naturalnych dr Ruedigera Dahlke. Autorzy bardzo precyzyjnie przedstawiają jakie są prawdziwe przyczyny chorób. I to nie właśnie czynniki zewnętrzne i wirusy...
 • Polecane Strony

  Polecane Strony z których korzystamy lub współpracujemy z nimi.
 • Polecamy książkę: "Dieta, która żywi i leczy"

  Książka rewiduje cywilizacyjne pomyłki dotyczące m.in. spożywania produktów mlecznych i jedzenia mięsa. Można powiedzieć, że jest to Biblia zdrowego myślenia i odżywiania, będąca szczególnym uzupełninieniem bestselleru „The Wellness Revolution” Paula Zane Pilzera.
 • Polecamy książkę: "Zdrowy maluch"

  Książka "Zdrowy maluch" Magdaleny Sikoń i Moniki Skowron to bardzo ciekawa propozycja poradnika żywieniowego dla rodziców nie tylko wegetarian, ale też dla tych, którzy po prostu zdrowo chcą odżywiać swoje pociechy.
Filmiki podobne do Polecamy książkę: "Oczyszczanie organizmu dla kobiet":

Koktajl oczyszczający i koktajl na stres wg Doktora Bardadyna

Dr Marek Bardadyn, (www.drbardadyn.com), lekarz i naukowiec, ekspert w dziedzinie żywienia, opracował "DIETĘ STRUKTURALNĄ" polegającą odchudzaniu bez wyrzeczeń oraz efektu jo-jo. Ta dieta odchudzająco - (więcej...)

Toksyny i oczyszczanie organizmu lewatywą

Cała krew przepływa przez jelito grube,spełnia ono wiele innych funkcji odżywczych w ciele człowieka,jeśli jest ono zanieczyszczone siłą rzeczy zatruwa powoli cały organizm prowadząc do (więcej...)

Zielony Szejk - Demosnstracja, Cz. 1

Wiecej informacji i jadlospis: http://diety.wp.pl/index.php/mid/49/f... W tym odcinku pokazuje, jak robie zielony szejk. Oto kilka przydatnych linkow: Blendery: Blendtec: http://www.gastroworld.pl/pl/shop/ble... Vitamax: http://szukaj.gastrona.pl/card_firm.p... Victoria Boutenko(krolowa surowej zywnosci) o Zielonych Szejkach: http://www.surawka.republika.pl/rawf1... Na (więcej...)
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Detoksykacja organizmu
Metale ciężkie - jak się oczyścić? Do najniebezpieczniejszych metali cięzkich należą m.in. rtęć, kadm, arsen, tal, ołów, aluminium i nikiel. Te meta ... Więcej »
Oczyszczanie organizmu metodą płukania jamy ustnej olejem kokosowym Prosta i skuteczna metoda na oczyszczenie organizmu, krwi i poprawę stanu dziąseł, zębów, skóry, włosów, paznokc ... Więcej »
Oczyszczanie zatok, oskrzeli, stawów metodą ssania oleju Metoda ssania oleju słonecznikowego jest znana od tysięcy lat, stosuje się ją z wielkim powodzeniem w dzisiejszych c ... Więcej »
Post - lecznicze oczyszczenie Głodówka to terapia polegająca na całkowitym powstrzymaniu się od jedzenia. Ma to na celu oczyszczenie organizmu z ... Więcej »
Polecamy książkę: "Oczyszczanie organizmu dla kobiet" Jak oczyścić swoje ciało i przywrócić mu jędrność, smukłość i witalność w bardziej spokojny, zrównoważony ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Detoksykacja organizmu
Oczyszczanie zatok, oskrzeli, stawów metodą ssania oleju Metoda ssania oleju słonecznikowego jest znana od tysięcy lat, stosuje się ją z wielkim powodzeniem w dzisiejszych c ... Więcej »
Soki oczyszczające organizm - kilka przepisów Oczyszczanie organizmu to ważna rzecz każdego zdrowego człowieka w obecnych czasach. Jest to istotny element każdej ... Więcej »
Oczyszczanie ciała z toksyn - cz2 Każde oczyszczanie organizmu wpływa dodatnio na ciało. Najlepszą porą jest wiosna i jesień. Można wybrać różne ... Więcej »
Oczyszczenie organizmu wg Gersona To oczyszczenie jest zalecane szczególnie w ciężkich chorobach, bardzo skuteczne przy chorobach nowotworowych. Więcej »
Oczyszczanie ciała z toksyn - cz1 Organizm człowieka jest urządzeniem, które potrafi się samo oczyszczać i odnawiać. Ale w dzisiejszym świecie nawe ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.