• Era Zdrowia
  • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
  • »
  • Preparaty Invex Remedies

Oczyszczanie Organizmu

Oczyszczanie Organizmu - Jak dobrze oczyścić organizm z toksyn. Z nami możesz się przegłodzić, lub prezprowadzić dietę oczyszczającą. Oczyścisz krew, nerki, wątrobę, jelita, cały układ trawienny, nos, kości i stawy. Tu dowiesz się czym jest detoksykacja organizmu i jak ją przeprowadzić. To są kuracje, które możesz samemu wykonać w domu. Dowiesz się też, że pasożyty są częstym (wbrew pozorom) gościem naszego organizmu i jak je zwalczyć.

Podkategorie:

Detoksykacja organizmuDetoksykacja organizmu
Detoksykacja Organizmu - Poznaj naturalne techniki. Każdego dnia jesteśmy narażeni na toksyny, czy to płynące z powietrza, czy pożywienia, czy z leków, kosmetyków i środków czytości lub z przedmiotów codziennego użytku. Detoksykacja to zespół reakcji biochemicznych, przekształcających toksyczne związki chemiczne w mniej groźne cząsteczki, które mogą być łatwo wydalone z...
Diety oczyszczająceDiety oczyszczające
Tutaj znajdziesz informacje jak za pomocą jedzenia można oczyścić skutecznie organizm. Możemy jeść, a jednocześnie poczuć się lekko, komfortowo i pozbyć się wielu dolegliwości. Dieta powinna sprawiać przyjemność, a jednocześnie dostarczać wszystkich składników odżywczych. Jednak dieta oczyszczająca trwająca tylko określony czas nie musi taka być. Jej celem jest aby o...
Oczyszczanie GłodemOczyszczanie Głodem
Oczyszczanie Głodem - Głodówki oczyszczające nasz organizm. O głodówce można powiedzieć, że to "operacja bez skalpela".  Głodówka jest przede wszystkim metodą na oczyszczenie, odtrucie i odmłodzenie organizmu. To także dobry sposób na zrzucenie nagromadzonych kilogramów.  Organizm pozbawiony dawek żywności z zewnątrz przechodzi na odżywianie wewnątrzustrojowe. W pierwszej kolejności spala wszystko,...
Oczyszczanie JelitOczyszczanie Jelit
Jelita to najdłuższa część przewodu pokarmowego zaczynająca się od żołądka i kończącą odbytem. Jelito dzieli się na dwie odmienne części: jelito cienkie i jelito grube. Jelito cienkie jest częścią układu trawiennego, która łączy żołądek z jelitem grubym. W jelicie cienkim wyróżniamy trzy odcinki: dwunastnicę, jelito czcze i jelito kręte. Błonę...
Oczyszczanie kości i stawówOczyszczanie kości i stawów
Oczyszczanie kości i stawów - poznaj naturalne i skuteczne sposoby.  Stawy, to najbardziej ruchome połączenia kości. Składają się z jamy stawowej, błony włóknistej i błony maziowej torebki stawowej, chrząstki stawowej i kości wchodzących w skład stawu. Chrząstka  pokrywająca kości pełni rolę amortyzatora. Gdy jednak w chrząstce pojawiają się ubytki, staw...
Oczyszczanie KrwiOczyszczanie Krwi
Krew jest to rodzaj płynnej tkanki łącznej, krew krąży w systemie żył i tętnic, a do poszczególnych komórek ciała dociera za pośrednictwem naczyń włosowatych. Krew budują składniki morfotyczne i osocze. Osocze zawiera około 90% wody, w której krążą białka, związki mineralne, witaminy, hormony, enzymy kwasy tłuszczowe, cholesterol, kwas mlekowy, glukoza,...
Oczyszczanie LimfyOczyszczanie Limfy
Limfa jest płynem śródtkankowym powstałym na skutek przesączania się osocza krwi z naczyń włosowatych do przestrzeni międzykomórkowych. Osocze stanowi jej część płynna, w której zanurzone są leukocyty. Limfa, obmywając wszystkie komórki organizmu, dostarcza im substancji odżywczych oraz zwalcza inwazje bakteryjne.
Oczyszczanie NerekOczyszczanie Nerek
Nerki to narząd, odpowiadający za  usuwanie z organizmu człowieka zbędne produkty przemiany materii. Praca nerek może zostać zakłócona, poprzez nieodpowiednią ilość spożywanych płynów, wówczas dochodzi do zatrucia organizmu. Podstawowa funkcja nerek polega na oczyszczeniu organizmu z produktów azotowych. Ponadto nerki regulują stałość stężenia sodu, objętość wewnątrzkomórkowej wody ciała, stałość stężenia...
Oczyszczanie NosaOczyszczanie Nosa
Błona śluzowa jam nosowych w 80% składa się z komórek rzęskowych, i w 20% z komórek kubkowych, zdolnych do bardzo intensywnego wydzielania śluzu. Na powierzchni każdej komórki rzęskowej znajduje się około 40 małych rzęsek, zdolnych do wykonywania falistych ruchów i „usuwania” z nosa obcych ciał, alergenów, kurzu, zarazków. Pomiędzy nimi...
Oczyszczanie Układu TrawiennegoOczyszczanie Układu Trawiennego
Oczyszczanie Układu Trawiennego - Ogólne terapie.  Układ trawienny obejmuje narządy przewodu pokarmowego służące do odżywiania organizmu. Cały układ składa się z jamy ustnej, gardła, przełyku, otrzewna, żołądka, jelita cienkiego i jelita grubego, trzustki i wątroby. Słabo funkcjonujący układ trawienny hamuje przemianę składników odżywczych z pożywienia w energię życiową.Zablokowany układ trawienny...
Oczyszczanie WątrobyOczyszczanie Wątroby
Oczyszczanie Wątroby - terapie i sposoby na oblokowanie wątroby.  Wątroba to największy gruczoł dodatkowy układu trawiennego, który spełnia bardzo ważne funkcje w organizmie: odtruwającą, metaboliczną i krążeniową. Wątroba to największy gruczoł dodatkowy układu trawiennego, który spełnia bardzo ważne funkcje w organizmie: odtruwającą, metaboliczną i krążeniową.
Usuwanie PasożytówUsuwanie Pasożytów
Usuwanie Pasożytów - Poznaj sposoby na walkę z pasożytami.Pasożyty, które rozmnażają się błyskawicznie, wydalają odchody. Nasz organizm może na nie zareagować alergią. Stajemy się niedożywieni – to pasożyty kradną cenne składniki odżywcze, które są niezbędne dla zdrowia i budowy komórek. To one zużywają resztki krzemu, bez którego niemożliwe jest połączenie...
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Oczyszczanie Organizmu
Metale ciężkie - jak się oczyścić? Do najniebezpieczniejszych metali cięzkich należą m.in. rtęć, kadm, arsen, tal, ołów, aluminium i nikiel. Te meta ... Więcej »
Oczyszczanie organizmu metodą płukania jamy ustnej olejem kokosowym Prosta i skuteczna metoda na oczyszczenie organizmu, krwi i poprawę stanu dziąseł, zębów, skóry, włosów, paznokc ... Więcej »
Polecamy książkę: "Zsokowani" - Amely Greeven, Eric Helms Nowoczesna, świetna, z przepięknymi zdjęciami książka o najnowszym trendzie picia soków. Dzięki zastosowaniu się ... Więcej »
Wiosenna dieta  na pozytywną energię i dobrą formę Esencją życia i bardzo dużą dawką energii są też kiełki zbóż oraz nasion. Zawartość w nich witamin, minerał ... Więcej »
Głodówka Ehreta Istnieje wiele różnych głodówek oczyszczających i leczniczych. Przedstawiamy pogląd na głodówkę leczniczą Arno ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Oczyszczanie Organizmu
Liść laurowy w oczyszczaniu kości i stawów Niestrawione posiłki gniją tworząc toksyny, które osadzają się w stawach. Stawy tracą elastyczność i zaczynamy ... Więcej »
Lewatywa z kawy Lewatywy z kawy to najsilniejsza metoda wspomagająca usuwanie toksyn lipofilnych z organizmu. Zastosowanie tej metody j ... Więcej »
Oczyszczanie wątroby wg Hulda Regehr Clark Kolejna prosta metoda. Oczyszczanie wątroby jest bardzo bezpieczne. Autorka podaje, że na ponad 500 przypadków, w tym ... Więcej »
Oczyszczanie układu limfatycznego metodą dr Ashkara Kurację cieciorką można stosować dla oczyszczenia organizmu z zanieczyszczeń chemicznych (które wchłaniamy codzie ... Więcej »
Co jeść, by utrudnić życie pasożytom? Wszystkie pasożyty, grzyby i bakterie są bezwzględnymi łupieżcami, ponieważ do życia jest im niezbędny żywy or ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.