• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Soda oczyszczona w leczeniu nowotworów

Data dodania: 2010-11-03 14:00:31, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 140550 razy, Komentarzy: 28
Wrzuć na FacebookWykop!
Soda oczyszczona w leczeniu nowotworów
Oryginalny obraz: fot. Thavox /Kopalnia Wiedzy
Wejdź do sklepu po zdrowie:
 • Soda oczyszczona 1000 g
  Tylko: 6 zł

  Kup Teraz!

  Soda oczyszczona 1000 g - Soda oczyszczona znajduje szerokie zastosowanie nie tylko jako środek czyszczący i w kosmetyce, ale także w terapii różnych schorzeń i dolegliwości. Wykorzystywana jest też w likwidowaniu nowotworów.

Soda Oczyszczona ma wiele zastosowań i każdy z nas używa jej na codzień. Znajduje się w środkach czyszczących, proszkach do prania, kosmetykach i niektórych pastach do zębów. Ma liczne zastosowania w kuchni i przemyśle spożywczym. Co ciekawe, soda oczyszczona (a precyzyjniej wodorowęglan sodu, o wzorze sumarycznym NaHCO3) posiada całą gamę zastosowań w medycynie. Skupię się na jednym z nich – zastosowaniu tego związku w leczeniu nowotworów i postaram się w przystępny sposób wyjaśnić, na czym dokładnie jego pozytywne działanie polega.

Przyjętym i udowodnionym faktem jest, że otoczenie nowotworu i sam guz nowotworowy, ma odczyn kwaśny (poniżej 7 w skali PH, precyzyjniej – pomiędzy 6.5 a 6.9 ), zaś komórki zdrowe, lekko zasadowy – pomiędzy 7.2 a 7.5 . Soda oczyszczona posiada PH 10,3, a więc jest związkiem bardzo zasadowym.
Komórki, zarówno te zdrowe, jak i nowotworowe, mogą żyć i rozmnażać się tylko w ściśle określonym zakresie PH. Zdrowe komórki posiadają doskonały mechanizm regulacji PH, w odróżnieniu od nowotworowych, w których ten mechanizm jest mocno upośledzony. Zwiększając PH wokół i we wnętrzu komórek nowotworowych, można teoretycznie doprowadzić do ich bardzo szybkiej śmierci, ze względu na brak sprawnie działającego mechanizmu kontroli PH w tych komórkach. Komórki nowotworowe nie znoszą jeszcze jednej rzeczy – tlenu. Jeśli PH w komórce nowotworowej zwiększymy do 7,5, komórka ta umrze, powyżej PH 8, umrze znacznie szybciej. Zdrowym komórkom wysokie PH nie straszne – potrafią je regulować do bezpiecznego poziomu.

Są to udowodnione naukowo fakty – odsyłam do tej publikacji (po angielsku):
http://cancerres.aacrjournals.org/content/69/6/2260.long

W badaniu tym (o którym wspominałem w notce o Simoncinim), badano wpływ oralnego przyjmowania roztworu sody oczyszczonej z wodą przez specjalnie spreparowane, biedne szczury laboratoryjne (pozbawione układu odpornościowego), na wszczepione im komórki nowotworowe i wyhodowane z nich guzy, oraz ilość i tempo powstawania przerzutów. Jedna z grup zwierząt, dostawała samą wodę, druga zaś wodę z sodą. Nie stwierdzono zmniejszenia się ilości komórek nowotworowych u grupy zażywającej sodę, jednak stwierdzono znacznie mniejszą ilość przerzutów. PH samych guzów nie udało się naukowcom zwiększyć, jednak zwiększone było PH wokół guzów. We wnioskach z wyników tego badania, zalecono dalsze badania wpływu wodorowęglanu sodu na komórki nowotworowe. A więc – nie udało się zabić komórek nowotworowych, jednak uzyskano dramatyczny spadek liczby przerzutów – znacznie zahamowano więc rozwój raka.

W jaki sposób zwiększyć PH naszego ciała?


Odżywiajmy się odpowiednio zasadową żywnością, jednak wymaga to czasu. Oto tabelka prezentująca kwaśną i zasadową żywność: http://www.chemicalinjury.net/html/alkaline_diet_for_healing.html

Z pomocą przychodzi tutaj soda oczyszczona. Przyjmując regularnie jej wodny roztwór, można w przeciągu kilku dni doprowadzić do znacznego zwiększenia PH w naszym ciele, który przez następne miesiące utrzymamy możliwie najbardziej alkaliczną dietą.

Simoncini w leczeniu nowotworów, stosuje bezpośrednią infuzję roztworu wodorowęglanu sodu na guzy. W przypadku miejsc trudno dostępnych (np. guzy w miejscach niedostępnych przez usta lub odbyt), stosuje się specjalną technikę, zwaną port-access. Jest to o wiele mniej inwazyjna metoda dotarcia do danego miejsca w naszym ciele. Wygląda to tak (drastyczne zdjęcia!): http://www.businet.be/bus_medical/cardio/en/online/pro_sur/portaccess/Port-Access%20Operative%20Procedure.pdf
Wadą tego rozwiązania jest interwencja w nasze ciało, co zawsze niesie za sobą ryzyko. Dodatkowo, jest to rozwiązanie BARDZO kosztowne.

Jednak od lat ludzie leczą się (lub starają się to robić), ustnie przyjmując sodę oczyszczoną. Istnieje jednak jedna, ale znacząca różnica pomiędzy metodą zastosowaną w badaniu na szczurach, a terapią sodą u ludzi – do roztworu dodaje się cukier w postaci syropu klonowego, miodu lub melasy. Bardzo żałuję, że glukozy nie zastosowano we wspomnianym badaniu – rezultaty mogły by być.. być może zbyt dobre :-)


Dlaczego dodaje się glukozę?


Ponieważ komórki nowotworowe odżywiają się glukozą. Dlatego dodając glukozę, zwiększa się diametralnie szansa wniknięcia sody w komórki nowotworowe i zwiększenia jej wewnątrzkomórkowego PH, czego nie udało się osiągnąć podczas wspomnianych badań.


Gdzie tkwi haczyk?


Komórka nowotworowa różni się pod wieloma względami od zdrowych komórek. Jedną z różnic jest jej ładunek elektryczny, który jest znacznie mniejszy, niż komórek zdrowych. Oznacza to, że znacznie mniejsza ilość substancji jest w stanie do jej wnętrza przeniknąć. Komórka nowotworowa posiada również o wiele grubszą błonę komórkową – broni się w ten sposób przed atakami naszego systemu immunologicznego. O ile z łatwością da się zwiększyć PH w otoczeniu komórek nowotworowych, trudniej jest to osiągnąć w ich wnętrzu. Dlatego w terapii sodą oczyszczoną stosuje się cukier w postaci glukozy – jedną z niewielu substancji, którą komórka nowotworowa z chęcią przyjmuje.
Bardziej radykalną odmianą leczenia raka wysokim PH, jest terapia chlorkiem cezu... jednak nie radził bym nikomu robić tego w domu ;-) Na szczęście Cez nie jest substancją łatwo dostępną ;-)
Terapia sodą oczyszczoną jest bezpieczna, jednak mogą wystąpić skutki uboczne, chociażby w postaci biegunki.

Istnieje wiele ludzi, którzy twierdzą, że wyleczyli się z raka stosując sodę oczyszczoną z cukrem i wodą. Jednym z nich jest ten starszy Pan, który prowadzi o tym stronę. Można tam znależć "protokół" jego terapii oraz inne, kluczowe w tym temacie rzeczy. http://phkillscancer.com/uncategorized/8th-day-baking-soda-molasses-cancer-protocol-repeat-%E2%80%93-alkaline-tune-up#comment-47
Wpisując w google "High PH therapy" albo "terapia sodą oczyszczoną" znajdziecie masę informacji.

Jeśli chcecie spróbować - upewnijcie się, że przeczytacie wszystko co jest w internecie na ten temat dostępne, oraz że co kilka dni będziecie robić sobie wyniki i macie lekarza, który rzuci na nie okiem i sprawdzi, czy wszystko jest ok. Fakty naukowe coraz dobitniej świadczą, że ta terapia może działać. Jest prosta, tania i szybka. Jednak bez jednoczesnej, radykalnej zmiany diety, może nie być efektywna. Pierwszą rzeczą, którą powinna zrobić osoba, która postanowi nie iść drogą wyznaczoną przez onkologię, jest zaprzestanie "robienia" sobie raka poprzez jedzenie żywności doładowanej cała tablicą Mendelejewa, a w szczególności, na czas choroby, całkowicie zrezygnować z nienaturalnie wyhodowanego mięsa i produktów zwierzęcych. Nie istnieją magiczne sposoby czy też jedna, alternatywna metoda walki z chorobami. Współczesna medycyna proponuje "magiczne pociski" w postaci leków leczących symptomy. Weź pigułkę, a wszystko będzie dobrze! Zero wysiłku, zero zmiany nastawienia - pigułka dobra na wszystko ! ;-)

W podejściu alternatywnym, likwiduje się przyczyny i zajmuje się ciałem jako całością. Dlatego jednorazowa terapia, bez kompletnego wywrócenia dotychczasowego życia do góry nogami, nie zadziała w ogóle lub w najlepszym przypadku, zadziała krótkotrwale. Konwencjonalna medycyna jest zdecydowanie "łatwiejsza". Lekarze nie wymagają od Ciebie radykalnych zmian - o których wiem z własnego doświadczenia że nie są łatwe - ewentualnie je sugerują, bez wprowadzania rewolucji. Podejście holistyczne jest taką rewolucją.

Komentarze do artykułu: Soda oczyszczona w leczeniu nowotworów

Nick:
E-mail:


jurek
2018-05-01 19:03:12
Przykład wyleczenia prostaty podaje ten jegomość ze strony phkillscancer.com


miroj
2018-03-17 18:37:32
Ciekawe stwierdzenia padają,słyszałem że soda leczy,albo dajcie coś na raka.Niech piszą wyleczeni a nie zagrożeni,wyleczonych nie ma i wszystko w temacie,każdy chory niech się przygotuje na śmierć,nie ma jakiejś sody czy kurkuminy,to trzeba badać i sprawdzać.Naturalnie komórki rakowe pokonuje system obronny,nie daje rady więc rak się rozprzestrzenia,zrozumcie to.


Jolanta
2017-12-30 18:13:28
Czy ta soda naprawdę działa?


rak1983
2017-09-13 19:23:07
Witam Pani Aniu mam wielką prośbę moja Mama ma raka złosciwego tarczycy,,narazie nie ma przerzutów,,stosujemy sode ,pestki moreli dieta warzywna,,ale chciał bym żeby moja Mama porozmawiała z kimś kto pokonał raka w sposób naturalny..podaje mój numer tel 502 449 152 Adam...pozdrawiam życzę zdrowia


julia
2017-07-21 23:00:05
Pani Agato lub Pani Aniu lub ktokolowiek kto ma to sprawdzone, czy może Pani napisać coś więcej. Jakie ilości kurkuminy, w jakiej postaci, co to znaczy wyciąg papryki i pieprzu (jak to zrobić, jakie ilości pić dziennie?)

Sodę z miodem - 2 łyżeczki sody oczyszczonej i 1 łyżeczka miodu? Gotowała to Pani czy tylko zalewała wrzątkiem?

Okładay z sody i miodu - w takich samych proporcjach?

Jakiej frmy jod Pani stosowała?

Bardzo proszę o odpowiedź, bo to pilne. DziękujęAgata
2017-06-20 19:55:20
Witam Was serdecznie . w maju stwierdzono u mnie guza piersi biobsja wykazała postać złośliwą naciekową i inwazyjną .Zastosowałam Wasze receptury wspomagając się kurkuminą , wyciągiem z papryki i pierzu Cayce z olejem lnianym plus dieta warzyna , jajka i kasza jaglanka, płatki owsiane i len . !9 czerwca robiłam Usg i wyszło , że guz się zmniejszył . Przez 9 dni piłam sodę z miodem a po tym cały czas okłady z sody i miodu = cytruna lub woda utleniona na noc . Rano jodem smaruję miejsce guza . Pani Aniu proszę napisac coś więcej bo wkrótce mam miec zabieg usunięcia guza ale ja wierzę mocno , że go pokonam wcześniej , Na biezaco robie badani , markery b. dobre, morfologia super jama brzuszna i płuca czysciutkie apetyt dobry .to tyle kochani


aaaaa
2017-05-10 18:58:31
kochani ,piszecie duzo ale nie podajecie jak i ile uzywac ile sody ,ile razy dziennie ,jak widac kazd jest w dramatycznej sytuacji.siostrzenice rak atkuje chemia ja wykonczyla .napiszcie jak co brac potrzebuje pomocy bo ona musi zyc


anna
2017-01-30 05:01:22
co do sody I pewnej wypowiedzi.mialam czerniaka byla operacja pozniej byl guz pod pacha I znowu operacja przy ktorej usuneli duzo wezlow plus naswietlenia.nie bylam wogole popalona.smarowalam sie w tym miejscu olejem kokosowym.po paru miesiacach z nowu guz w tym samym miejscu.tym razem onkologia dodala chemie .podziekowalam i wyszlam.zaczelam czytac duzo forum, ludzi ktorzy wyleczyli sie soda i ja wybralam ta droge.pilam sode oczyszczona 2×dziennie czasami 3x.warzywa, owoce ,miesiac postu, jadalam po 19.w ciagu 3 miesiacy Guz zniknal.ja ciesze sie zyciem.dziekuje wszystkim ktorzy opisali swoja przygode z rakiem I soda.Szlam ich sladem.dzis jestem zdrowa.lekarz powiedzial ze zle robie ze odmawiam leczenia w szpitalu.bardzo prosilam boga zeby mi pomogl I pomogl.moje sny mowily co mam robic.pokazywaly zielone warzywa, owoce.do dzis pije soda.1× jem duzo owocow.zycze wszystkim zdrowia I nadzieji.to jest klucz do zycia.


miroj
2016-12-31 17:23:49
Jeszcze nikt wyleczony nie napisał nic, każdy ma zamiar pić, dawać szwagrowi, ciotce psu. Jakby soda leczyła toby wszyscy byli zdrowi. Mnie nie pomogła ale byłem głupi że piłem. Brak rozumu, nie piszcie głupot.A jak trwoga to każdy zapierpapier do lekarza na radioteraie,chemioterapie i do piachu.


Gosia
2016-07-04 22:36:17
jaka ilość tej sody wsypac do wody i ile razy dziennie ja pic - mój brat ma raka złośliwego na strunach głosowych wiec potrzebuje pilnie ratunku dla mojego brata dzisiaj wziol pierwsze nasfietlanie a ma ich mieć az 14 dziekuje bardzo proszę o rade


tunia
2016-06-03 01:17:11
Pytanie do Joli,czay soda pogla twojmu psu?


Rollo
2015-09-24 13:11:08
Jeżeli chodzi o kurkuminę to tak , jestem w grupie podwyższonego ryzyka nowotworowego, biorę kurkuminę - 2 tabletki dziennie. Specjalnie sprowadzam z zagranicy , ponieważ w Polsce ciężko o dobrze przyswajalny produkt , wiąże się z tym zwiększony koszt, ale kto wie może dzięki niej jeszcze nie zachorowałem :)


Mario
2015-09-21 16:35:08
O sodzie jeszcze nie słyszałam, choć ostatnio zadziwiły mnie informacje o leczniczym działaniu kurkuminy ;) Polecam też się zainteresować :) sporo jest badań na ten temat, coraz więcej wychodzi suplementów, może wkrótce doczekamy się leku, liczę na to ;)


Tede
2015-07-11 14:09:09
NIe wiem czy metoda dziala ale stosuje ja na grzyba,mialem osad na jezyku do mometu az przeszkadzal i w jedzeniu po sodzie moglem go zebrac lyzeczka ;)


mag
2015-07-10 23:19:42
mój mąż ma bardzo poważnego raka chondrosarcoma nie ma na to cholerstwo żadnego lekarstwa , ponieważ nie zadziała , bo jest bardzo odporny na chemioterapie , radioterapię tylko zabieg chirurgiczny. W kwietniu tego roku obcięto mu całą nogę , ale niestety okazało się, iż ma przerzut na płucach . mimo że brał witaminę b 17 nie pomogło , rak bardzo szybko się rozprzestrzenia . Od miesiąca bierze sodę z miodem , oraz je maryśkę- na razie rezultat jest zadowalający, ponieważ miała problemy z oddychaniem (łapał powietrze jak ryba ) a teraz oddech ustabilizował się miał zrzędzenie - to tez zaczyna pomału zanikać ,wymiotował - teraz nie,- nie jadł-. teraz ma apetyt ale wszystko to dzieje się pomału z dnia na dzień jest coraz lepsza poprawa. a było z nim bardzo źle myślałam że na dniach mi umrze, a tu niespodziewany odwrót sytuacji będzie cały czas stosować i oczywiście dieta dużo owoców , warzyw odpowiednich protein mam nadzieje że to cholerstwo zwalczy


jeremiasz
2015-03-04 23:36:35
Ja natomiast słyszałem, że na leczenie nowotworów bardzo dobra jest nafta oczyszczona. Podobno ma zbawienny wpływ na cały organizm, nie tylko na zmiany nowotworowe.


dziadek
2015-01-26 15:16:07
Czy sodao czyszczona z sokiem cytryny pita na zimno szkodzi organizmowi i musi być pita ciepła czy obojentne czy spożywamy sodę na zimno czy gorąco.?????


Iwona
2014-12-30 12:35:11
Czy można stosować sodę i brać pestki moreli oraz pić zioła jak Lapacho w czasie brania lamp i chemii.


Mariola
2014-10-19 23:03:04
Jeśli chodzi o prostatę, to polecam jak najbardziej Befungin (huba brzozowa) Płuca, oskrzela Petroleum D5 firmy Kosmed (nafta oczyszczana 3x dziennie po 15-20 kropli na łyżkę wody)


jola
2014-05-26 14:46:54
Ja, już dziewiąty dzień stosuję 2 x dziennie sodę z miodem u swojego psa z rozległym rakiem prostaty, śledziony i płuc; ma wodę w płucach i w brzuchu. Pies jest 9-ty dzień po transfuzji (pękł guz śledziony), dostaje sterydy no i sodę oczyszczoną. Albo go wyleczę albo umrze. Nie mam nic do stracenia. Pies jest wesoły, biega, szczeka, ma apetyt. Nie wiem jak długo mam podawać mu sodę. Po sterydach dostał zaparcia i to jest jedyny objaw choroby. Dziś pies odmówił mi zjedzenia kiełbasy z sodą (z glukozą)., ale zabawą wmusiłam w niego, nie wiem co będzie po południu.


miclokr
2013-11-06 21:21:02
zastanawia mnie fakt skoro ta metoda dziala dlaczego tak malo osob o tym pisze ?


qwerty
2013-09-11 19:16:53
Przepraszam za błąd . Powinno być w październiku 2010. W tym roku miną trzy lata.


qwerty
2013-09-11 14:32:48
Witam.
Osobiście uważam się za wyleczonego z raka jelita grubego za pomocą sody i pestek z moreli .
W październiku 2013 usunięto mi kawałek esicy . Po operacji nie zgodziłem się na żadną chemię ani radioterapię . Dziś niezgodziłbym się również na operację .
Po wyjściu ze szpitala i zagojeniu ran ;soda z syropem klonowym , pestki moreli ,lewatywa z sody . Pestek z moreli jadłem po 100-150sztuk dziennie (nie zaszkodziły ).
Proponuje jeszcze coś takiego jak dieta optymalna , czyli praktycznie rezygnacja z węglowodanów i wszelkiego rodzaju cukrów (czytaj w Dieta dla zuchwałych ).
A może nie miałem raka ,tylko wycięto mi kawałek jelita w ramach treningu ?
W każdym razie dziś czuję się dobrze i unikam lekarzy jak Diabeł święconej wody .
Jeszcze chcieliby znowu coś wyciąć .
Zanim położycie się na stole operacyjnym spröbujcie czegoś innego .
Zawsze zdążycie otruć się chemią i spalić lampami .
Pozdrawiam .


rabaska
2013-08-26 10:08:46
o sodzie wiedziałam dużo od dawna, ale teraz proszę pomocy u mojego Taty stwierdzono raka płuc, nie chcemy konwencjonalnego leczenia dlatego proszę o radę na temat sporządzenia roztworu do picia i do wstrzykiwania !!!


Bartek
2013-07-05 10:17:49
Jola napisała: "Oprócz sody bierze m.in. jeszcze vit B17". Gdzieś czytałem, że witamina ta jest w pestkach moreli gorzkiej. To jakaś odmiana? Czy w każdej moreli jest ta witamina?

Do Renaty: wydaję się że raz dziennie http://www.youtube.com/watch?v=Yl8Y8I_TsjI - facet z filmu twierdzi że miał raka prostaty z przerzutami na kości. Lekarze stwierdzili, że już po nim, ale wyleczył się. Tu jego strona: http://phkillscancer.com/


renata
2013-06-25 23:50:44
ile razy dziennie mozna pic ta wode z soda?


Beata
2013-05-30 01:50:34
Mam nadzieje ze ta terapia z soda pomoze rowniez mojemu tacie ktory cierpi na raka prostate. Bardzo prosze was czy moj tata moze leczyc sie soda I rownoczesnie miec implant zoladex.


jola
2012-12-24 11:56:30
Świetny tekst, dopiero dziś dowiedziałam się o leczeniu sodą od koleżanki z pracy, której mąż miał już nie żyć na raka płuc (złośliwy) a żyje, i ma coraz lepsze wyniki. Oprócz sody bierze m.in. jeszcze vit B17, aloes... .

Artykuły podobne do Soda oczyszczona w leczeniu nowotworów:
 • RAK – cudowna mieszanka: cytryna + soda oczyszczona

  Cytryna niszczy komórki rakotwórcze 12 rodzajów nowotworów. Cytryna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek rakotwórczych i ma 10.000 razy silniejsze działanie niż leki takie jak Adriamycyna, chemioterapia i produkty narkotyczne.
 • Dom bez chemii - soda oczyszczona

  Sodę stosuje się w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym (na przykład w paście do zębów), jest dodawana do pasz dla zwierząt, znajduje się w barwnikach, środkach wybuchowych i gaśnicach. Używa się jej do czyszczenia, w gotowaniu, ale nie tylko - poznaj...
 • Ekologiczne środki czystości - zrób je sama

  Poznaj proste przepisy na naturalne środki czystości. Nie niszczą środowiska, są w zgodzie z naturą. Nie wydzielają szkodliwych dla zdrowia i atmosfery gazów, nie zanieczyszczają wód gruntowych. Posiadają taką samą moc czyszczenia jak pełne chemii środki czyszczące ze sklepowej półki....
 • Ryż - ziarenko życia

  Ryż jest nie tylko smaczny i zdrowy, ale oprócz tego, że posiada szereg właściwości leczniczych okazuje się, że może być pomocny w leczeniu nowotworów.
 • Cud Terapii Gersona - The Gerson Miracle (2004)

  Oto film o terapii, którą nazwać można Świętym Graalem leczenia nowotworów. Ale nie tylko. Terapia ta, z powodzeniem leczy 57 innych schorzeń, z których wiele uznano za "nieuleczalne". Rak, choroby serca, nadciśnienie, cukrzyca, migreny, reumatyczne zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, depresje,...
Filmiki podobne do Soda oczyszczona w leczeniu nowotworów:

Ekologiczne warzywa i owoce

Ładne nie zawsze znaczy dobre. Tak jest przede wszystkim w przypadku warzyw i owoców wystawianych na sklepowych półkach. Piękne, dorodne okazy kuszą nas swoją (więcej...)

Witamina B17-Ukrywane Lekarstwo Na Raka-Film Dokumentalny

Autor przedstawia dowody świadczące o tym, iż rak jest chorobą wynikającą głównie z braku w diecie ludzi współczesnych podstawowego składnika pokarmowego, podobnie jak w przypadku (więcej...)

E951 aspartam #1 słodzik trujaca substancja słodząca która jest wszedzie!!!

Od wielu już lat napoje słodzone są aspartamem. Jest on dużo tańszy w produkcji od cukru. Czy jego stosowanie jest obojętne dla (więcej...)
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Naturalne Leczenie Nowotworów
Korzeń mniszka lekarskiego skuteczniejszy od chemioterapii Badanie wykryło, że herbata z mniszka wpływa na komórki rakowe w taki sposób, że rozpadają się w ciągu 48 godzi ... Więcej »
RAK – cudowna mieszanka: cytryna + soda oczyszczona Cytryna niszczy komórki rakotwórcze 12 rodzajów nowotworów. Cytryna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek rakot ... Więcej »
Owoc grawioli leczy raka Owoc z drzewa graviola jest cudownym zabójcą raka, 10000 razy silniejszym niż chemia. Składniki zawarte w ekstrakcie ... Więcej »
Sok likopenowy do walki z nowotworami Głównym składnikiem soku jest likopen, jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy. Według licznych badań naukowych l ... Więcej »
Kordycepina leczy raka Kordycepina jest powszechnie wykorzystywana w medycynie chińskiej. Naukowcy interesują się jej właściwościami ju ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Naturalne Leczenie Nowotworów
Soda oczyszczona w leczeniu nowotworów Przyjmując regularnie wodny roztwór sody oczyszczonej, można w przeciągu kilku dni doprowadzić do znacznego zwięks ... Więcej »
Owoc grawioli leczy raka Owoc z drzewa graviola jest cudownym zabójcą raka, 10000 razy silniejszym niż chemia. Składniki zawarte w ekstrakcie ... Więcej »
Korzeń mniszka lekarskiego skuteczniejszy od chemioterapii Badanie wykryło, że herbata z mniszka wpływa na komórki rakowe w taki sposób, że rozpadają się w ciągu 48 godzi ... Więcej »
Leczenie raka wątroby i marskości wątroby za pomocą widłaka Widłak jest wyjątkowo skuteczny i dobry na leczenie zapalenia wątroby, leczenie marskości wątroby (stwardnienia wą ... Więcej »
RAK – cudowna mieszanka: cytryna + soda oczyszczona Cytryna niszczy komórki rakotwórcze 12 rodzajów nowotworów. Cytryna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek rakot ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.