• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Owoc grawioli leczy raka

Data dodania: 2012-11-23 14:24:59, Dodane przez: maskarade
Wyświetlony 121256 razy, Komentarzy: 32
Wrzuć na FacebookWykop!
Owoc grawioli leczy raka
Oryginalny obraz: http://www.the-ibenefits.com/image-files/graviola.jpg
Wejdź do sklepu po zdrowie:
 • Graviola proszek 50 g
  Tylko: 13.90 zł

  Kup Teraz!

  Graviola proszek 50 g - Działa m.in. przeciwzapalnie, przeciwbólowo, przeciwwirusowo i uspokajająco. Usuwa pasożyty. Regeneruje wątrobę. Zapobiega powstawaniu wrzodów. Obniża gorączkę, poziom cukru i ciśnienia. Wspiera leczenie reumatyzmu. Niezwykle pomocna w terapii nowotworów.
"10000 razy silniejszy zabójca raka niż chemia" .. dziel się tą informacją z innymi .. może uratować życie wielu ludzi, napełnić nadzieje i zbudować zaufanie w pacjentach ...

Soursop (Guanabana) lub inaczej owoc z drzewa grawiola (graviola) jest cudownym naturalnym zabójcą raka 10.000 razy silniejszym niż chemia.

Dlaczego nie jesteśmy tego świadomi? Ponieważ niektóre wielkie korporacje chcą zwrotu swoich pieniędzy wydanych na lata badań, starając się dokonać jego syntetycznej wersji na sprzedaż.

Tak więc, już wiesz, że teraz możesz pomóc przyjacielowi w potrzebie, dając mu znać o nim lub po prostu napić się kwaśnego soku grawioli samemu profilaktycznie od czasu do czasu. Smak nie jest zły w żadnym wypadku. Soursop jest kompletnie naturalny i na pewno nie ma skutków ubocznych. Jeśli masz miejsce, wyhoduj sobie drzewko w swoim ogrodzie.
Pozostałe części drzewa są także użyteczne.

Następnym razem gdy będziesz mieć ochotę na sok owocowy, poproś o grawiolę.

Ilu ludzi zginęło na próżno podczas gdy miliardowy producent leków ukrył tajemnicę cudownego drzewa Graviola?

To drzewo jest niskie i nosi nazwę graviola! W Brazylii - Guanabana w języku hiszpańskim i ma nieciekawą nazwę "soursop" w języku angielskim. Owoce bardzo duże i ich kwaskawo słodka biała miazga jest spożywana bezpośrednio lub, częściej, używana do napojów owocowych, sorbetów i tym podobnych.

Główne zainteresowanie tą rośliną jest ze względu na jej silne działanie antynowotworowe. Chociaż jest skuteczna dla wielu chorób, to jednak jej działanie przeciw nowotworom jest najbardziej interesujące. Roślina ta jest dowiedzionym lekarstwem na raka każdego typu.

Poza byciem lekarstwem na raka, graviola jest w szerokim spektrum środkiem przeciwbakteryjnym zarówno w zakażeniach bakteryjnych jak i grzybiczych, jest skuteczne wobec wewnętrznych pasożytów i robaków, obniża wysokie ciśnienie krwi i jest używana na depresję, stres i zaburzenia nerwowe.

[…]

Prawda jest uderzająco prosta: Głęboko w dżungli amazońskiej rośnie drzewo, które może dosłownie zrewolucjonizować to, co ty, twój lekarz i reszta świata myśli o leczeniu raka i szansach przetrwania. Przyszłość nigdy nie wyglądała bardziej obiecująco.

Badania pokazują, że za pomocą ekstraktów z tego cudownego drzewa można:
* Zaatakować raka bezpiecznie i skutecznie w wyniku zupełnie naturalnej terapii, która nie powoduje skrajnych nudności, utraty masy ciała i wypadania włosów
* Ochronić swój system odpornościowy i uniknąć śmiertelnych zakażeń
* Poczuć się mocniejszym i zdrowszym w trakcie trwania leczenia
* Zwiększyć swoją energię i poprawić swoje spojrzenie na życie

Źródło tej informacji jest zadziwiające: Pochodzi od jednego z amerykańskich największych producentów leków, który badał te owoce w ponad 20 laboratoryjnych badaniach przeprowadzonych od 1970 roku! Co te testy wykazały było niczym innym jak paraliżującym umysł... Ekstrakty z drzewa, jak stwierdzono:

* Skutecznie namierzyły i zabiły komórki nowotworowe w 12 typach nowotworów, w tym raku okrężnicy, piersi, prostaty, płuc i trzustki…
* Składniki pochodzące z drzewa okazały się do 10000 razy silniejsze w hamowaniu wzrostu komórek rakowych niż Adriamycyna, powszechnie stosowana substancja w chemioterapii!
* Co więcej, w przeciwieństwie do chemioterapii, składniki uzyskiwane z drzewa grawiola selektywnie tropią i zabijają tylko komórki nowotworowe... Nie uszkadzają zdrowych komórek!

Niesamowite antyrakowe właściwości drzewa Graviola były intensywnie badane - więc dlaczego nie słyszałeś czegoś o tym? Że ekstrakt z grawioli taki jest.

Jeden z amerykańskich największych miliardowych producentów leków rozpoczął poszukiwania lekarstwa na raka i ich badania skoncentrowały się na Gravioli, legendarnym leczniczym drzewie z lasów deszczowych Amazonii.

Różne części drzewa Graviola - w tym kora, liście, korzenie, owoce i nasiona owoców - były używane od wieków przez szamanów i rdzennych Indian Ameryki Południowej w leczeniu chorób serca, astmy, problemach z wątrobą i artretyzmie. Podążając za niewielką ilością udokumentowanych dowodów naukowych, firma inwestowała pieniądze i zasoby w badania antynowotworowych właściwości drzewa – wyniki ich zaszokowały. Graviola okazała się być maszynerią do zabijania raka.
i wtedy był to moment, gdzie historia Gravioli prawie się zakończyła.

Spółka miała jeden wielki problem z drzewem Gravioli  - jest ono całkowicie naturalne, a więc, zgodnie z prawem federalnym, nie może podlegać opatentowaniu. Nie ma możliwości, aby czerpać z niego poważne zyski.

Okazuje się, że firma farmaceutyczna spędziła prawie siedem lat próbując zsyntetyzować dwa z najpotężniejszych antynowotworowych składników z drzewa Graviola. Jeśli potrafiliby wyizolować i produkować stworzone przez człowieka, sklonowane to, co czyni graviola takim skutecznym, byliby w stanie to opatentować i zwrócić swoje pieniądze. Niestety, natknęli się na mur. Oryginału po prostu nie dało się skopiować. Nie było sposobu, by firma mogła zapewnić sobie zyski lub choćby zwrócić miliony przeznaczone na badania.

Ponieważ sen o ogromnych zyskach odparowywał, ich testy dokonywane na drzewie Graviola zmierzały w kierunku zaprzestania. Co gorsza, firma odłożyła cały projekt i nie zdecydowała się opublikować wyników swoich badań!

Na szczęście jednak, był jeden naukowiec z zespołu badawczego, którego sumienie nie pozwoliło mu godzić się na popełnienie takiego okrucieństwa. Ryzykując karierę, skontaktował się z firmą zajmującą sięzbiorem medycznych roślin z dżungli amazońskiej i „dmuchnął w gwizdek”.

Cud ujawniony
Kiedy naukowcy z Instytutu Nauk Medycznych zostali zaalarmowani wiadomością o drzewie Graviola, zaczęli śledzić badania przeprowadzone nad drzewem zabijającym raka. Dowody zadziwiającej skuteczności Graviola wypłynęły szybko i szalenie....

.... Narodowy Instytut Nowotworów przeprowadził pierwsze badania naukowe w 1976 roku. Wyniki wykazały, że "liście i łodygi graviola skutecznie atakują i niszczą komórki nowotworowe." Nie wiadomo dlaczego, wyniki zostały opublikowane w raporcie wewnętrznym i nigdy nie dopuszczone do publicznej wiadomości ...

.... Od 1976 Graviola okazała się niezwykle silnym zabójcą raka w 20 niezależnych badań laboratoryjnych, ale nie wszczęto żadnych prób klinicznych - typowi lekarze głównego nurtu testowego i czasopisma nie ocenili jej wartości w leczeniu....

.... Badania opublikowane w Journal of Natural Products, podając za badaniami przeprowadzonymi na Uniwersytecie Katolickim w Korei Południowej stwierdzały, że został znaleziony jeden składnik w Graviola do selektywnego zabijania komórek raka jelita grubego o "potencjale 10.000 razy większym od (powszechnie stosowanego leku w chemioterapii) Adriamyciny ... "

.... Najważniejszym fragmentem sprawozdania Katolickiego Uniwersytetu Korei Południowej jest informacja, że Graviola okazał się selektywnie wybierać komórki rakowe, pozostawiając zdrowe komórki nietknięte. W przeciwieństwie do chemioterapii, gdzie na cel brane są wszystkie masowo aktywnie działające komórki (np. komórki włosów i żołądka), powodując, częste skutki uboczne w postaci niszczących nudności i utraty włosów u pacjentów chorych na raka.

... Badania na Purdue University odkryły ostatnio, że liście z drzewa Graviola zabiły komórki nowotworowe spośród sześciu linii komórek ludzkich i były szczególnie skuteczne wobec raka prostaty, trzustki i płuc. Siedem lat milczenia zostało złamane – i w końcu znajdujemy się tutaj! "

Komentarze do artykułu: Owoc grawioli leczy raka

Nick:
E-mail:


Mitch
2018-04-26 01:02:17
Mam tego 15 drzewek na dzialce dzieki temu w 2004 wyleczylem sie z nowotworu pluc zoladka jelita grubego i kosci najlepiej pic ze swiezych owocow w pelni dojzalych www.dzikimietek.com www.facebook.com/dzikimietek pozdrawiam


Homus
2018-02-20 21:47:33
Od trzech miesięcy jest u mnie zdiagnozowana białaczka limfatyczna w drugim stadium zaawansowania. Chwytając się jak tonący brzytwy szukałem sposobu na wspomożenie bardzo agresywnej w moim przypadku chemioterapii...
GRAVIOLA bo o niej mowa była wiarygodną rośliną która miała pomóc mi w przechodzeniu trucia chemią ponieważ bzdurą jest iż Graviola jest silniejsza 10.000 razy niż chemioterapia!!! Można ją stosować jedynie zapobiegawczo ale nigdy nie zastępować nią chemioterapii.
Następnym aspektem jest iż owoc Gravioli nie ma żadnych właściwości leczniczych tylko smakowe będąc w Brazylii jadłem owoc gravioli, jej miąsz jest szybko psujący się, praktyczna metodą jest robienie z niego puré i mrożne go potem.
Skutecznym korzystaniem z tego krzewu są jego liście z których gotuję się wywar (10g na 3/4litra wody) gotując je przez 5 min.
Liście te lub już gotowe saszetki z suszem można kupić w internecie (ja miałem możliwość zakupu w Brazylji) nie polecam kupowania kapsułek ani tabletek ponieważ nie wiadomo ile w nich "cukru w cukrze"
Jutro zaczynam 6 cykl chemii z ośmiu, nie wiem czy mi to pomaga pije wywar z Gravioli codziennie od 15 godziny wspomagam się oprócz tego wywarem z Vilkacory i proszkiem Maca oraz żywica Sangre de Drago (smocza krew) i czuję się jak do tej pory dobrze. Wszystkie te rośliny pochodzą z Amazonii i Andów w Peru zakupione w instytucie Uncaria w Warszawie.
Wyniki moje nieznacznie się poprawiają ale pisze o tym wszystkim aby tacy jak ja którzy szukają informacji o wspomaganiu medycyną niekonwencjonalną mogli skorzystać z mojej wiedzy bo wiem jak dużo trzeba na to poświęcić czasu...


John Sweet
2016-06-29 02:44:31
"Jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność ciepłego oleju konopnego Rick Simpson, który dostałam od Dr, ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Jestem teraz pozostawiając zdrowe życie od minionego 1 rok jestem teraz rak darmo po aplikacji i użytkowania. Możesz skontaktować się za pośrednictwem e-mail z leków: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dzięki i Bóg zapłać za pomoc, i będzie dalej pomóc w walce z rakiem na świecie.
Z poważaniem
John Słodki
ChicagoJohn Sweet
2016-06-29 02:44:30
"Jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność ciepłego oleju konopnego Rick Simpson, który dostałam od Dr, ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Jestem teraz pozostawiając zdrowe życie od minionego 1 rok jestem teraz rak darmo po aplikacji i użytkowania. Możesz skontaktować się za pośrednictwem e-mail z leków: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dzięki i Bóg zapłać za pomoc, i będzie dalej pomóc w walce z rakiem na świecie.
Z poważaniem
John Słodki
ChicagoJohn Sweet
2016-06-29 02:44:30
"Jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność ciepłego oleju konopnego Rick Simpson, który dostałam od Dr, ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Jestem teraz pozostawiając zdrowe życie od minionego 1 rok jestem teraz rak darmo po aplikacji i użytkowania. Możesz skontaktować się za pośrednictwem e-mail z leków: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dzięki i Bóg zapłać za pomoc, i będzie dalej pomóc w walce z rakiem na świecie.
Z poważaniem
John Słodki
ChicagoJohn Sweet
2016-06-29 02:44:30
"Jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność ciepłego oleju konopnego Rick Simpson, który dostałam od Dr, ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Jestem teraz pozostawiając zdrowe życie od minionego 1 rok jestem teraz rak darmo po aplikacji i użytkowania. Możesz skontaktować się za pośrednictwem e-mail z leków: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dzięki i Bóg zapłać za pomoc, i będzie dalej pomóc w walce z rakiem na świecie.
Z poważaniem
John Słodki
ChicagoJohn Sweet
2016-06-29 02:44:30
"Jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność ciepłego oleju konopnego Rick Simpson, który dostałam od Dr, ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Jestem teraz pozostawiając zdrowe życie od minionego 1 rok jestem teraz rak darmo po aplikacji i użytkowania. Możesz skontaktować się za pośrednictwem e-mail z leków: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dzięki i Bóg zapłać za pomoc, i będzie dalej pomóc w walce z rakiem na świecie.
Z poważaniem
John Słodki
ChicagoJohn Sweet
2016-06-29 02:44:30
"Jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność ciepłego oleju konopnego Rick Simpson, który dostałam od Dr, ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Jestem teraz pozostawiając zdrowe życie od minionego 1 rok jestem teraz rak darmo po aplikacji i użytkowania. Możesz skontaktować się za pośrednictwem e-mail z leków: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dzięki i Bóg zapłać za pomoc, i będzie dalej pomóc w walce z rakiem na świecie.
Z poważaniem
John Słodki
ChicagoJohn Sweet
2016-06-29 02:44:30
"Jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność ciepłego oleju konopnego Rick Simpson, który dostałam od Dr, ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Jestem teraz pozostawiając zdrowe życie od minionego 1 rok jestem teraz rak darmo po aplikacji i użytkowania. Możesz skontaktować się za pośrednictwem e-mail z leków: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dzięki i Bóg zapłać za pomoc, i będzie dalej pomóc w walce z rakiem na świecie.
Z poważaniem
John Słodki
ChicagoJohn Sweet
2016-06-29 02:44:29
"Jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność ciepłego oleju konopnego Rick Simpson, który dostałam od Dr, ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Jestem teraz pozostawiając zdrowe życie od minionego 1 rok jestem teraz rak darmo po aplikacji i użytkowania. Możesz skontaktować się za pośrednictwem e-mail z leków: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dzięki i Bóg zapłać za pomoc, i będzie dalej pomóc w walce z rakiem na świecie.
Z poważaniem
John Słodki
ChicagoJohn Sweet
2016-06-29 02:44:29
"Jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność ciepłego oleju konopnego Rick Simpson, który dostałam od Dr, ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Jestem teraz pozostawiając zdrowe życie od minionego 1 rok jestem teraz rak darmo po aplikacji i użytkowania. Możesz skontaktować się za pośrednictwem e-mail z leków: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dzięki i Bóg zapłać za pomoc, i będzie dalej pomóc w walce z rakiem na świecie.
Z poważaniem
John Słodki
ChicagoJohn Sweet
2016-06-29 02:44:29
"Jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność ciepłego oleju konopnego Rick Simpson, który dostałam od Dr, ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Jestem teraz pozostawiając zdrowe życie od minionego 1 rok jestem teraz rak darmo po aplikacji i użytkowania. Możesz skontaktować się za pośrednictwem e-mail z leków: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dzięki i Bóg zapłać za pomoc, i będzie dalej pomóc w walce z rakiem na świecie.
Z poważaniem
John Słodki
ChicagoJohn Sweet
2016-06-29 02:44:29
"Jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność ciepłego oleju konopnego Rick Simpson, który dostałam od Dr, ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Jestem teraz pozostawiając zdrowe życie od minionego 1 rok jestem teraz rak darmo po aplikacji i użytkowania. Możesz skontaktować się za pośrednictwem e-mail z leków: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dzięki i Bóg zapłać za pomoc, i będzie dalej pomóc w walce z rakiem na świecie.
Z poważaniem
John Słodki
ChicagoJohn Sweet
2016-06-29 02:44:28
"Jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność ciepłego oleju konopnego Rick Simpson, który dostałam od Dr, ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Jestem teraz pozostawiając zdrowe życie od minionego 1 rok jestem teraz rak darmo po aplikacji i użytkowania. Możesz skontaktować się za pośrednictwem e-mail z leków: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dzięki i Bóg zapłać za pomoc, i będzie dalej pomóc w walce z rakiem na świecie.
Z poważaniem
John Słodki
ChicagoJohn Sweet
2016-06-29 02:44:28
"Jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność ciepłego oleju konopnego Rick Simpson, który dostałam od Dr, ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Jestem teraz pozostawiając zdrowe życie od minionego 1 rok jestem teraz rak darmo po aplikacji i użytkowania. Możesz skontaktować się za pośrednictwem e-mail z leków: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dzięki i Bóg zapłać za pomoc, i będzie dalej pomóc w walce z rakiem na świecie.
Z poważaniem
John Słodki
ChicagoJohn Sweet
2016-06-29 02:44:28
"Jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność ciepłego oleju konopnego Rick Simpson, który dostałam od Dr, ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Jestem teraz pozostawiając zdrowe życie od minionego 1 rok jestem teraz rak darmo po aplikacji i użytkowania. Możesz skontaktować się za pośrednictwem e-mail z leków: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dzięki i Bóg zapłać za pomoc, i będzie dalej pomóc w walce z rakiem na świecie.
Z poważaniem
John Słodki
ChicagoJohn Sweet
2016-06-29 02:44:21
"Jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność ciepłego oleju konopnego Rick Simpson, który dostałam od Dr, ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Jestem teraz pozostawiając zdrowe życie od minionego 1 rok jestem teraz rak darmo po aplikacji i użytkowania. Możesz skontaktować się za pośrednictwem e-mail z leków: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com~~HEAD=pobj. Życzymy wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dzięki i Bóg zapłać za pomoc, i będzie dalej pomóc w walce z rakiem na świecie.
Z poważaniem
John Słodki
Chicagomarkoo
2016-05-12 15:49:03
Mieszkam na Filipinach, często jemy te owoce bo bardzo je lubimy tutaj nazywa się Gujabano. Nie wiem czy pomaga ale Wszyscy o ich właściwościach leczniczych tu mówią i to nie tylko miejscowi, są nawet tacy którzy przyjeżdżają z myślą o poprawie swojego zdrowia. Do tego codziennie świeże buko ( kokos ) który ma również wspaniałe właściwości, jak najmniej przetworzonej żywności - nie wiadomo czy pomoże na pewno nie zaszkodzi - pozdrawiam z Puerto Galera


basia
2016-03-03 19:25:46
Dlaczego pod każdym tego typu "sensacyjnym" artykułem pojawia się zaproszenie do sklepu internetowego. Wiem, że nie ma potrzeby od razu kupować, ale w tyle głowy, szczególnie u osób chorujących, pojawia się myśl "Kupić, nie kupić?" Zdarza się, że kupują i myślą, że Pana Boga chwycili za nogi, zapominając o wizytach kontrolnych, lekach, które przepisał lekarz-onkolog. Moja znajoma tak uczyniła. Niestety, nie mogę potwierdzić, że dobrze zrobiła. :(
Tak więc, każda sensacja to pomysł na wielką kasę i tyle, a może aż tyle, a my chorzy dajemy się wkręcać, tzn. ja nie. Po dwóch operacjach piersi, jednego cyklu chemii, rocznej herceptyny jestem pod kilkuletnią opieką dr onkolog, stosuję się do jej wskazówek, biorę przepisane leki, wykonują badania, zgłaszam się na wizyty kontrolne.
Pozdrawiam wszystkich nowotworowców. Trzymajmy się i ...głowa do góry.


milka
2016-01-10 15:17:07
witam no coz u mnie mama zmarla po pieciu miesiacach walki z rakiem piersi w czasie operacji prakze nic ciekawego i dobrego zobaczymy co z tego wyjdzie pozdrawiam.
gizmi
2015-10-07 13:24:56
Lepiej nie mieć ani parkinsona ani raka... też czytałam o kurkuminie, a co do suplementacji to nie wiem czy jest sens, chyba że będzie się brało kilka tabletek dziennie zamiast jednej, bo się nie wchłaniają za bardzo


niki
2015-10-03 17:05:01
To bardzo dziwne boicie się Parkinsona a rak zeżre w całości to lepiej mieć Parkinsona i żyć niż nie mieć a umrzeć


iza
2015-09-30 16:26:12
Pierwsze słyszę o tym, ale każda nowa wiadomość przynosi nadzieję. Póki co wiem o działaniu kurkuminy, mam zamiar rozpocząć suplementację, jedynym problemem jest znalezienie odpowiedniego produktu


Chory na raka
2015-05-30 23:07:34
Co by nie czytać o niekonwencjonalnym leczeniu, powtarza się jak skopiowane, że koncerny farmaceutyczne robią wszystko by nikt nie dowiedział się o tym, że w naturze są dostępne rośliny niszczące komórki rakowe bez skutków ubocznych. Dotyczy to konopi indyjskich, jąder z pestek moreli, papryczek, jemioły, a tu owocu grawioli, albo liści i łodyg, bo w opisie nie było tylko mowy o korzeniach. Nie wiem, czy wyrywają języki tym którzy odkryli właściwości tych roślin, czy ich uśmiercają, że wciąż w wielkiej tajemnicy przekazywane są te informacje. Natury nie można opatentować to najważniejszy powód żeby ludzie nie dowiedzieli się o tym o czym już od dawien dawna powinni wiedzieć. Na lekach chemicznych robią takie kokosy, a na naturze nie potrafią ?. Te naturalne leki są rozdawane za darmo ? A może ci którzy wyleczyli się metodami naturalnymi zapadają się pod ziemię aby zachować to w tajemnicy przed innymi. Oni boją się w internecie potwierdzać te fakty ? Plotki roznoszą się po świecie błyskawicznie, a takie pożyteczne informacje ludzie olewają ? Ciekawe kto tu i na czym robi kasę.


2014-06-10 22:15:29
Przez jaki okres mogę pić hwratę z liści SOURSOP profilaktycznie


olle
2014-04-14 15:54:38
Szukam szukam naturalne sposoby i wiem jedno jest lek na POCH astma jak można wyleczyć się a biorę leki oxodil atrowent pulmoterol niflonide wszystkie wziewne. Czy ktoś ma jeszcze inne sposoby???


storczyk
2014-01-12 23:23:31
Podczas stosowania Gravioli wymaga się jako takiej wiedzy nabytej przez samo dokształcanie się przez poszukiwanie wiedzy. Ważne jest konkretne dawkowanie tzn. wyższe w raku a niższe w zapobieganiu i czas stosowania jest istotny a z tego co przeczytałem nie wolno go brać stale i zbyt długo np. w leczeniu ekspansywnym patrz możliwe działania uboczne neurologiczne .Korzyści z skutków pozytywnego leczenia i tak przewyższają ryzyko podejrzenia Parkinsona gdyby ktoś brał b. długo w dużych dawkach .Ale jeżeli nie ma zahamowania guza to nie ma sensu brać długo jeżeli ktoś nie wie ,że jest hamowany stosowaniem gravioli i innych wspomagających preparatów .Jeżeli ktoś stosuje profilaktykę to wystarczą niskie dawki 1x1 a jeżeli walczy o zdrowie wyższe np. 2 gramy 3x dziennie za wiedzą kumatego lekarza .Z reguły po naturalne środki sięgają pomocnie chorzy na raka którzy nie mają nic do stracenia a medycyna akademicka ma niewiele do powiedzenia .Jeżeli ktoś nie ma raka a jedynie obawia się raka moze produkt stosować ale z głową a najlepiej diagnozować się tak aby wiedzieć czy rak jest czy go nie ma .Trzeba też wiedzieć jakie produkty i suplementy poprzez antagonizm zmniejszają działanie gravioli .Czy tinctura(ekstrakt)jest mocniejsza niż kapsułki ?


dorota
2014-01-07 15:01:07
Tytuł wprowadza w błąd i jest sprzeczny z treścią niniejszego artykułu, w którym mowa jest o tym że to liście i łodygi drzewa grawioli, a nie owoce, leczą nowotwory.


STARYRAK
2013-11-20 20:29:09
pirdu, pierdu, a walizka sama po peronie.


dzof
2013-05-24 08:02:49
jak ogromno ma wartosc zycie ludzkie dla rodziny ,gdy umiera najblizszy zbyt wczesnie z powodu raka ,nie ma dla mie wiekszej wartosci ,jak zycie ludzkie . Bog dal nam ten owoc nadzieji i przyszlosci ,stwazyl swiat rzucajoc miedzy dobre nasiono tez chwast abysmy zawsze odrurznjali dobro i zlo i nie blodzli w wyboze dobra . niech bog ma wasz wszystkich w opiece przed tak straszno chorobo jakim jest rak.


maskarade
2013-03-25 11:18:20
Ciekawe. Przeczytałem tekst z podanego źródła. Te skutki uboczne wspomniane niżej zaobserwowano u biednej ludności z rejonów, która używa gravioli jako żywności oraz w celach leczniczych. Zaznaczam to, żeby ludzie mieli chociaż jakąś orientację co znaczy "duże ilości".

Natomiast zaznaczone jest tam jeszcze, że:
Roślina może rozszerzać naczynia krwionośne, obniżać ciśnienie krwi, a więc u tych osób, które mają już niskie ciśnienie krwi lub używają leków na zmniejszenie nadciśnienia, powinny te osoby skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem Gravioli.
Oraz:
Potencjalne przeciwnowotworowe właściwości owocu Graviola pochodzą prawdopodobnie w dużej mierze od jego zdolności do ograniczania podaży adenozynotrójfosforanu (ATP) w komórkach nowotworowych. ATP często dostarcza energii metabolicznej do zdrowych komórek, jak również i niektóre suplementy, zwłaszcza Koenzym Q10, są znane z tego, że zwiększają ATP. W związku z tym, Koenzym Q10 może niwelować efekty działania Gravioli i nie powinny być razem stosowane.
//moje wolne tłumaczenie fragmentów z podanego źródła.


domaniqs
2013-03-25 11:00:33
Udokumentowane dzialanie uboczne: jezeli spozywana w duzej ilosci, moze powodowac zmiany w polaczeniach nerwowych prowadzace do jednej z odmian choroby Parkinsona poprzez przedawkowanie annonacyny, ktora jest neurotoksyna. Niestety te dane trudno znalezc w jezyku polskim.
Oto link do strony z linkami do badan zrodlowych: http://health.howstuffworks.com/wellness/natural-medicine/herbal-remedies/graviola2.htm

Artykuły podobne do Owoc grawioli leczy raka:
 • RAK – cudowna mieszanka: cytryna + soda oczyszczona

  Cytryna niszczy komórki rakotwórcze 12 rodzajów nowotworów. Cytryna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek rakotwórczych i ma 10.000 razy silniejsze działanie niż leki takie jak Adriamycyna, chemioterapia i produkty narkotyczne.
 • Owoc granatu - Punica granatum

  Opublikowane dane naukowe i badania wskazują na jego korzystne dla naszego organizmu wlaściwości fizjologiczne, oczyszczające organizm z toksyn. Dostarczane organizmowi składniki o właściwościach przeciwutleniających zapobiegają powstawaniu wolnych rodnikówi działają korzystnie na układ odpornościowy. Ponadto odkryto, że sok z owoców granatu...
 • Napoje gazowane przyczyną raka trzustki

  Związek pomiędzy spożywaniem dużej ilości słodzonych napojów, a choroba nowotworową, wynika z faktu, że powodują one podwyższenie poziomu insuliny w organizmie. Trzustka jest organem wydzielniczym, komórki beta, zlokalizowane w tzw. wyspach Langerhansa, produkują ten hormon. Działanie insuliny polega na...
 • Letril - odpowiedź na raka

  Wyniki Binzela są imponujące. Niektórzy pacjenci opisani w jego książce wciąż żyją (i mają się dobrze!) – 15-18 lat od rozpoczęcia leczenia letrilem. Binzel zauważa też, że żadna diagnoza raka nie była postawiona przez niego (małe miasteczko, lekarz rodzinny) –...
 • Olej arganowy

  Olej arganowy ma niezwykłe właściwości. Stosowany w przemyśle spożywczym, kosmetycznym oraz w medycynie naturalnej, ma m.in. działanie grzybo i bakteriobójcze. Pomocny m.in. w reumatyzmie, chorobie Alzheimera i Parkinsona, w leczeniu nowotworów i chorób skórnych.
Filmiki podobne do Owoc grawioli leczy raka:

Witamina B17-Ukrywane Lekarstwo Na Raka-Film Dokumentalny

Autor przedstawia dowody świadczące o tym, iż rak jest chorobą wynikającą głównie z braku w diecie ludzi współczesnych podstawowego składnika pokarmowego, podobnie jak w przypadku (więcej...)

Świat bez raka. Opowieść o witaminie B17 1/6

Autor przedstawia dowody świadczące o tym, iż rak jest chorobą wynikającą głównie z braku w diecie ludzi współczesnych podstawowego składnika pokarmowego, podobnie jak w przypadku (więcej...)

Świat bez raka. Opowieść o witaminie B17 2/6

Autor przedstawia dowody świadczące o tym, iż rak jest chorobą wynikającą głównie z braku w diecie ludzi współczesnych podstawowego składnika pokarmowego, podobnie jak w przypadku (więcej...)
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Naturalne Leczenie Nowotworów
Korzeń mniszka lekarskiego skuteczniejszy od chemioterapii Badanie wykryło, że herbata z mniszka wpływa na komórki rakowe w taki sposób, że rozpadają się w ciągu 48 godzi ... Więcej »
RAK – cudowna mieszanka: cytryna + soda oczyszczona Cytryna niszczy komórki rakotwórcze 12 rodzajów nowotworów. Cytryna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek rakot ... Więcej »
Owoc grawioli leczy raka Owoc z drzewa graviola jest cudownym zabójcą raka, 10000 razy silniejszym niż chemia. Składniki zawarte w ekstrakcie ... Więcej »
Sok likopenowy do walki z nowotworami Głównym składnikiem soku jest likopen, jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy. Według licznych badań naukowych l ... Więcej »
Kordycepina leczy raka Kordycepina jest powszechnie wykorzystywana w medycynie chińskiej. Naukowcy interesują się jej właściwościami ju ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Naturalne Leczenie Nowotworów
Soda oczyszczona w leczeniu nowotworów Przyjmując regularnie wodny roztwór sody oczyszczonej, można w przeciągu kilku dni doprowadzić do znacznego zwięks ... Więcej »
Owoc grawioli leczy raka Owoc z drzewa graviola jest cudownym zabójcą raka, 10000 razy silniejszym niż chemia. Składniki zawarte w ekstrakcie ... Więcej »
Korzeń mniszka lekarskiego skuteczniejszy od chemioterapii Badanie wykryło, że herbata z mniszka wpływa na komórki rakowe w taki sposób, że rozpadają się w ciągu 48 godzi ... Więcej »
Leczenie raka wątroby i marskości wątroby za pomocą widłaka Widłak jest wyjątkowo skuteczny i dobry na leczenie zapalenia wątroby, leczenie marskości wątroby (stwardnienia wą ... Więcej »
RAK – cudowna mieszanka: cytryna + soda oczyszczona Cytryna niszczy komórki rakotwórcze 12 rodzajów nowotworów. Cytryna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek rakot ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.