• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Naturalne Leczenie Nowotworów

Tutaj poznasz wiele naturalnych metod leczenia nowotworów. Okazuje się, że nie trzeba skalpela, ani chemioterapii, a potem często i tak nawrotów. Niesamowite jaki ogrom jest tak różnorodnych metod naturalnych leczących nawet najcięższe przypadki. Terapia Gersona czyli głównie świeże soki, warzywa i owoce, terapia wchłaniania neutralnej infekcji. Pomocne są też rośliny takie jak kordycepina. Metody te są nadal niechętnie postrzegane przez medycynę konwencjonalną przemysł farmakologiczny, bowiem stanowią konkurencję dla ogromnych korporacji zarabiających na ludzkich chorobach.

Artykuły:

 • Korzeń mniszka lekarskiego skuteczniejszy od chemioterapii

  Korzeń mniszka lekarskiego skuteczniejszy od chemioterapii

  Data dodania: 2015-02-02 05:01:10, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 92791 razy, Komentarzy: 14
  Badanie wykryło, że herbata z mniszka wpływa na komórki rakowe w taki sposób, że rozpadają się w ciągu 48 godzin, zaś zdrowe pozostają w całości. Stałe stosowanie korzenia mniszka może zniszczyć większość komórek rakowych.
 • RAK – cudowna mieszanka: cytryna + soda oczyszczona

  RAK – cudowna mieszanka: cytryna + soda oczyszczona

  Data dodania: 2014-09-18 03:35:24, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 48609 razy, Komentarzy: 7
  Cytryna niszczy komórki rakotwórcze 12 rodzajów nowotworów. Cytryna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek rakotwórczych i ma 10.000 razy silniejsze działanie niż leki takie jak Adriamycyna, chemioterapia i produkty narkotyczne.
 • Owoc grawioli leczy raka

  Owoc grawioli leczy raka

  Data dodania: 2012-11-23 14:24:59, Dodane przez: maskarade
  Wyświetlony 121257 razy, Komentarzy: 32
  Owoc z drzewa graviola jest cudownym zabójcą raka, 10000 razy silniejszym niż chemia. Składniki zawarte w ekstrakcie (soku) z gravioli selektywnie tropią komórki rakowe i niszczą je bez uszkadzania zdrowych komórek. Informacja długo skrywana przez wielkie koncerny farmaceutyczne...
 • Sok likopenowy do walki z nowotworami

  Sok likopenowy do walki z nowotworami

  Data dodania: 2011-12-05 14:43:53, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 11096 razy, Komentarzy: 1
  Głównym składnikiem soku jest likopen, jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy. Według licznych badań naukowych likopen powstrzymuje proces degeneracji komórek i pomaga w walce z nowotworami.
 • Kordycepina leczy raka

  Kordycepina leczy raka

  Data dodania: 2011-11-26 01:23:47, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 13884 razy, Komentarzy: 1
  Kordycepina jest powszechnie wykorzystywana w medycynie chińskiej. Naukowcy interesują się jej właściwościami już od ponad 50 lat. Pierwsza praca na ten temat ukazała się w 1950 r. Niestety....
 • Przyczyny choroby raka

  Przyczyny choroby raka

  Data dodania: 2011-05-26 14:59:34, Dodane przez: Tomasz Szybki Wilk
  Wyświetlony 21035 razy, Komentarzy: 9
  Czym tak naprawdę jest choroba raka? Poznaj kilka powodów występowania raka i jak się przed nim chronić.
 • Leczenie raka wątroby i marskości wątroby za pomocą widłaka

  Leczenie raka wątroby i marskości wątroby za pomocą widłaka

  Data dodania: 2011-03-09 22:50:06, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 54435 razy, Komentarzy: 9
  Widłak jest wyjątkowo skuteczny i dobry na leczenie zapalenia wątroby, leczenie marskości wątroby (stwardnienia wątroby) oraz w leczeniu raka wątroby. Pozwala także rekonwalescentom szybko odzyskać siły.
 • Soda oczyszczona w leczeniu nowotworów

  Soda oczyszczona w leczeniu nowotworów

  Data dodania: 2010-11-03 14:00:31, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 140554 razy, Komentarzy: 28
  Przyjmując regularnie wodny roztwór sody oczyszczonej, można w przeciągu kilku dni doprowadzić do znacznego zwiększenia PH w naszym ciele, który przez następne miesiące utrzymamy możliwie najbardziej alkaliczną dietą. Poprzez zwiększenie ph, nowotwory ulegają zniszczeniu. Jednak aby soda mogła przeniknąć w głąb nowotworu potrzebna jest do tego glukoza.
 • Dalekowschodnia dieta i aloes

  Dalekowschodnia dieta i aloes

  Data dodania: 2010-10-13 13:14:28, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 13255 razy, Komentarzy: 1
  Roślina ta zawiera karizynę - wielocukier (czyli polisacharyd) wzmacniający system odpornościowy (immunologiczny). W jej skład wchodzą także "antyrakowe witaminy": A, C i E. Aloes jest również bogaty w inny cenny polisacharyd, jakim jest celuloza zwana w żywieniu błonnikiem (niezwykle cenny w diecie przeciwrakowej), który jest materiałem budulcowym ścian komórkowych roślin.
 • Terapia Gersona

  Terapia Gersona

  Data dodania: 2010-09-01 10:13:45, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 9014 razy, Komentarzy: 0
  Terapia dr. Maxa Gersona , rozwijana w świecie do dziś przez jego instytuty jest jak dotąd najsilniejszą ze znanych w leczeniu tzw. chorób nieuleczalnych, a zwłaszcza nowotworowych. Może występować samodzielnie lub w połączeniu z innymi metodami. Niejednokrotnie okazywało sie, że chorzy skazani na śmierć przez medycynę oficjalną, żyli dalej długie lata po poddaniu się terapii Gersonowskiej...
 • Cud Terapii Gersona - The Gerson Miracle (2004)

  Cud Terapii Gersona - The Gerson Miracle (2004)

  Data dodania: 2010-08-31 10:51:24, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 11494 razy, Komentarzy: 1
  Oto film o terapii, którą nazwać można Świętym Graalem leczenia nowotworów. Ale nie tylko. Terapia ta, z powodzeniem leczy 57 innych schorzeń, z których wiele uznano za "nieuleczalne". Rak, choroby serca, nadciśnienie, cukrzyca, migreny, reumatyczne zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, depresje, uzależnienie od narkotyków, gruźlica, zespół przewlekłego zmęczenia, czy osteoporoza to tylko niektóre z nich.
 • NIA (Neutral Infection Absorption) - Film

  NIA (Neutral Infection Absorption) - Film

  Data dodania: 2010-06-05 09:59:02, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 6064 razy, Komentarzy: 0
  Amerykanin, dr George Ashkar, z pochodzenia Ormianin, jest twórcą metody „wchłaniania neutralnej infekcji
 • Metoda Absorpcji Neutralnej Infekcji

  Metoda Absorpcji Neutralnej Infekcji

  Data dodania: 2010-06-05 09:47:40, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 7905 razy, Komentarzy: 0
  NIA - Neutral Infection Absorption - (Metoda Absorpcji Neutralnej Infekcji). W 1980 roku zacząłem badanie naukowe w dziedzinie raka aby znaleźć sposoby wyleczenia tej choroby. Najpierw potrzebowałem profesjonalnej porady od ekspertów, więc zapytałem doktora czy wie co to jest rak. Odpowiedział, że nie, wtedy zapytałem czy on ma lek na raka. Powiedział, że nie, wtedy zapytałem jakiego rodzaju specjalistą on jest – on odpowiedział że ekspertem onkologiem.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Naturalne Leczenie Nowotworów
Korzeń mniszka lekarskiego skuteczniejszy od chemioterapii Badanie wykryło, że herbata z mniszka wpływa na komórki rakowe w taki sposób, że rozpadają się w ciągu 48 godzi ... Więcej »
RAK – cudowna mieszanka: cytryna + soda oczyszczona Cytryna niszczy komórki rakotwórcze 12 rodzajów nowotworów. Cytryna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek rakot ... Więcej »
Owoc grawioli leczy raka Owoc z drzewa graviola jest cudownym zabójcą raka, 10000 razy silniejszym niż chemia. Składniki zawarte w ekstrakcie ... Więcej »
Sok likopenowy do walki z nowotworami Głównym składnikiem soku jest likopen, jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy. Według licznych badań naukowych l ... Więcej »
Kordycepina leczy raka Kordycepina jest powszechnie wykorzystywana w medycynie chińskiej. Naukowcy interesują się jej właściwościami ju ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Naturalne Leczenie Nowotworów
Soda oczyszczona w leczeniu nowotworów Przyjmując regularnie wodny roztwór sody oczyszczonej, można w przeciągu kilku dni doprowadzić do znacznego zwięks ... Więcej »
Owoc grawioli leczy raka Owoc z drzewa graviola jest cudownym zabójcą raka, 10000 razy silniejszym niż chemia. Składniki zawarte w ekstrakcie ... Więcej »
Korzeń mniszka lekarskiego skuteczniejszy od chemioterapii Badanie wykryło, że herbata z mniszka wpływa na komórki rakowe w taki sposób, że rozpadają się w ciągu 48 godzi ... Więcej »
Leczenie raka wątroby i marskości wątroby za pomocą widłaka Widłak jest wyjątkowo skuteczny i dobry na leczenie zapalenia wątroby, leczenie marskości wątroby (stwardnienia wą ... Więcej »
RAK – cudowna mieszanka: cytryna + soda oczyszczona Cytryna niszczy komórki rakotwórcze 12 rodzajów nowotworów. Cytryna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek rakot ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.