• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Nanoplastry LifeWave – przełom w nanotechnologii medycznej

Data dodania: 2013-02-13 00:11:39, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 14189 razy, Komentarzy: 8
Wrzuć na FacebookWykop!
Nanoplastry LifeWave – przełom w nanotechnologii medycznej
Oryginalny obraz: http://3.bp.blogspot.com/-r0C2zlqRy_s/UKVq-RTixpI/AAAAAAAAAKo/1YJPn2_FpAE/s380/Lifewave%2Bsong.png
Wejdź do sklepu po zdrowie:
 • Silent Nights MD
  Tylko: 399 zł

  Kup Teraz!

  Silent Nights MD - Niezwykle pomocny w problemach z bezsennością, płytkim snem, nocnym wierceniem się, nadaktywnością umysłową lub stanami związanymi ze stresem (takimi jak niepokój czy nerwowość). Silent Nights MD to głębszy i regenerujący sen.
 • Glutathione
  Tylko: 399 zł

  Kup Teraz!

  Glutathione - Glutation potężnie wspomaga ciało w usuwaniu toksyn, wspomaga ciało w produkcji Glutationu – najsilniejszej substancji odtruwającej ciało z toksyn i metali ciężkich. Glutation wzmacnia system odpornościowy, przyspiesza regenerację organizmu, poprawia jakość skóry.
 • Energy Enhancer
  Tylko: 399 zł

  Kup Teraz!

  Energy Enhancer - Stworzony dla ludzi, którzy potrzebują na co dzień więcej energii i koncentracji. Ponieważ produkt Energy Enhancer usprawnia również komunikację między komórkami zwiększa wytrzymałość na zmęczenie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Na świecie używany jest przez elitę zawodowych sportowców.
 • Carnosine
  Tylko: 399 zł

  Kup Teraz!

  Carnosine - Poprawia działanie układu nerwowego, ponieważ sama karnozyna używana jest w przypadku zaburzeń neurologicznych (od autyzmu po rekonwalescencje po udarach i zawałach). Przyspiesza proces gojenia się ciała i ran – oparzeń, skręceń stawów, złamań czy naderwań ścięgien i mięśni ponieważ karnozyna jest jedną z najsilniejszych substancji regenerujących nasze komórki, nawet na poziomie DNA.
 • Aeon
  Tylko: 399 zł

  Kup Teraz!

  Aeon - Bardzo szybko likwiduje stres. Redukuje stany zapalne, pomaga też spowolnić procesy starzenia. Zmniejsza częstotliwość akcji serca i równoważy autonomiczny układ nerwowy.
 • Ice Wave
  Tylko: 399 zł

  Kup Teraz!

  Ice Wave - Delikatnie stymulują punkty akupunkturowe, dosłownie poprawiając przepływ energii w organizmie, zmniejszając odczucie bólu i dyskomfortu – w ciągu kilku minut od zastosowania! Ice Wave to bezpieczne i naturalne łagodzenie bólów całego ciała jak i bólów miejscowych. Plastry te są wygodne i łatwe w stosowaniu i zapewniają szybkie rezultaty.
 • SP6 Complete
  Tylko: 399 zł

  Kup Teraz!

  SP6 Complete - Pomaga w naturalny i bezpieczny sposób zredukować apetyt i łaknienie ułatwiając zrzucenie zbędnych kilogramów. Dzięki delikatnej stymulacji punktów akupunktury znacznie szybciej daje odczucie sytości, a zmniejszony apetyt pozwoli świadomie decydować o zdrowszym jedzeniu oraz posiłkach o zmniejszonej wielkości. Produkt SP6 pomaga również zredukować łaknienie na słodycze i niezdrowe przekąski w ciągu dnia i w nocy
Technologia LifeWave została wynaleziona przez amerykańskiego naukowca Davida Schmidta podczas prac badawczych dla Wojska Stanów Zjednoczonych. Jego celem było wynalezienie nowej technologii medycznej, która doprowadziłaby do zwiększenia poziomu energii oraz redukcji bólu bez konieczności używania środków chemicznym, w całkowicie bezpieczny i naturalny sposób.

Po latach badań naukowiec stworzył pierwszy na świecie działający prototyp o nazwie „LifeWave Energy Enhancer„. To przełomowe połączenie osiągnięć współczesnej medycyny, tradycyjnej chińskiej akupunktury oraz najnowszych odkryć w nanotechnologii. To mała okrągła elektroda (zwana też nanoplastrem), która nie wymaga zewnętrznego źródła prądu, ponieważ aktywuje się za pomocą ludzkiego ciepła i zaraz po nałożeniu na ciało zaczyna wysyłać sygnał do komórek aktywując ich potencjał do samoregeneracji oraz zwiększając ilość produkowanej w nich energii.

Już pierwsze niezależne badania pokazały ponad 20% przyspieszenie spalania tłuszczu oraz średni wzrost energii i wydolności organizmu na poziomie 25%!  I wszystko to bez wnikania jakiejkolwiek substancji do organizmu!
Informacja ta błyskawicznie dostała się do świata zawodowych sportowców i wielu z nich zaczęło korzystać z niej regularnie bijąc swoje dotychczasowe rekordy. Do nich należą takie sławy sportowe jak m.in. David Beckham, Serena Williams, Ronnie Coleman, złoci medaliści igrzysk olimpijskich.

Następnie Schmidt zapragnął produktu, którego sygnał aktywowałby proces samo-regeneracji organizmu i redukcję bólu. I oto powstał produkt „IceWave” a pierwsze badania pokazały iż nie tylko wspomaga on ciało w redukcji nawet najsilniejszego bólu, ale również usuwa stany zapalne. Likwiduje ból pleców, kręgosłupa, kolan, barków, ramion, bóle migrenowe, bóle reumatyczne, bóle pooperacyjne czy kontuzje i wiele innych.

Kolejne bioelektrody opracowane przez Schmidta to:

Silent Nights rozwiązujący problem bezsenności. Poprawia jakość śnienia. Sprawia, że sen jest głęboki i regenerujący. Silent Night pomaga też w takich problemach jak nadaktywność umysłowa, nerwowość i niepokój.

SP6 Complete to nowa technologia odchudzania bez efektu jojo. Sygnał zawarty w nanoplastrze SP6 wspomaga ciało w naturalnej redukcji apetytu i łaknienia na słodycze. Dzięki temu szybciej czujemy sytość podczas posiłków, oraz zmniejsza się nasz apetyt na rzeczy, które są niezdrowe.

Y-AGE Glutathione to odtruwanie ciała z toksyn i metali ciężkich. Sygnał zawarty w nanoplastrach Y-Age Glutathione wspomaga naturalną produkcję Glutationu w naszym ciele – najsilniejszej substancji odtruwającej z toksyn i metali ciężkich, od której zależy również w dużym stopniu siła układu immunologicznego do zwalczania komórek przedrakowych, poziom naszej energii i wytrzymałości oraz szybkość gojenia się ran i szybkość z jaką starzejemy się na poziomie komórkowym.

Y-AGE Carnosine to spowalnianie procesów starzenia. Karnozyna przez naukowców nazywana jest „eliksirem młodości” – regeneruje komórki na poziomie DNA, przyspiesza proces gojenia się ran, wspomaga regulację pracy układu nerwowego.

Y-AGE Aeon wspomaga regulację autonomicznego układu nerwowego, znacznie obniża poziom kortyzolu (hormon stresu), redukuje stan zapalny oraz napięcie w mięśniach.

Niezwykłe! Z czego składają się te nanoplastry? Każda elektroda zawiera unikalną mieszankę organiczną złożoną z aminokwasów, wody, tlenu oraz cukru. Dzięki wykorzystaniu najnowszych odkryć w dziedzinie nanotechnologii struktura biologiczna aminokwasów jest uporządkowana w molekularne anteny, które zaraz po przyłożeniu do ciała emitują sygnał o określonej częstotliwości aktywujący procesy metaboliczne wewnątrz komórek.

 „Elektrody wykonane dzięki technologii LifeWave wpływają na elektro-magnetyczne właściwości ludzkiego ciała. Działają niczym radio transmitujące sygnał o odpowiedniej częstotliwości czego efektem jest aktywacja procesów biologicznych wewnątrz komórek.” - Dr n. med. Steven Haltiwanger, szef działu badawczego LifeWave

Technologia LifeWave
została udokumentowana ponad 60 badaniami, łącznie z badaniami podwójnej próby wykluczającymi placebo oraz badaniami na zwierzętach. Podczas używania elektrod LifeWave żadna substancja chemiczna nie przenika do ciała (plaster non-transdermalny). Zatem technologia ta jest absolutnie bezpieczna.

Nanoplastry LifeWave zachowują swoje właściwości do 24 h działania przy ciele. W przypadku bioelektrod Energy Enhancer jest to do 48 h. Taki plaster może być wielorazowego użytku. Dla przykładu, po kilkunastu sekundach do kilku minut stosowania bioelektrod IceWave na ciało, następuje znaczna redukcja bólu i stanu zapalnego, nawet do zera. W takim wypadku można bioelektrodę odkleić i zostawić do kolejnego użytku, aż ogólnie wykorzysta się 24 godziny. Wskazane jest jednak w celu dokładnego usunięcia blokady odpowiedzialnej za ból używać bioelektrod wiele godzin, 24 godziny, bądź kilka dni.
Bioelektrody LifeWave można nie przyklejać, a przyłożyć do ciała. Można je przykładać na ubranie, buty, gips (działają do 3 cm od ciała). Po zużyciu się folii klejącej można je przykleić dodatkowo zwykłym plastrem.
Wskazane jest aby bioelektrody trzymać z dala od telefonów komórkowych i komputerów.

Każde opakowanie zawiera 30 bioelektrod. W przypadku bioelektrod IceWave oraz Energy Enhancer należy używać 2 plastry - dodatni i ujemny, zatem w opakowaniu jest 15 bioelektrody dodatnich i 15 ujemnych.

Jeśli chcesz nabyć nanoplastry taniej możesz zapisać się do LifeWave. Nanoplastry można nabyć nawet za ok. 6 zł/szt. podczas gdy przy cenie detalicznej (399 zł/opak.) wychodzi 13.30 zł/szt. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować poprzez nasz formularz kontaktowy.

Komentarze do artykułu: Nanoplastry LifeWave – przełom w nanotechnologii medycznej

Nick:
E-mail:


garfild
2015-08-24 10:14:57
super, a raka też leczą?


maskarade
2014-01-20 23:44:40
:) znam przynajmniej kilku lekarzy, którzy są tak wielkimi fanami nanoplastrów Lifewave, że uznają je za najlepsze co ich spotkało w ich "dyplomowanym" fachu i kleją ludzi z takimi efektami, jakich nie uświadczali w całej swojej karierze. Tyle. Zatwardzialców i tak nie przeskoczymy, nawet nie próbuję. Pozdrawiam OTWARTYCH, do nich świat należy ;)


kleo
2014-01-20 22:25:26
ciekawe, że jakoś LEKARZE tego nie proponują! Zawsze ktoś coś wymyśla aby zarobić kasę, a ktoś to kupuje i wierzy w cuda... Jeżeli chcecie być "lżejsi" o parę złotych - polecam, jeżeli chcecie być zdrowsi - idźcie do lekarza, dyplomowanego a nie do "pomysłowego Dobromira".


Honia
2013-05-27 22:22:01
Nie ma żadnych przeciwwskazań. Kto tylko poczyta od działaniu Glutationu, Karnozyny, czy plastrów Aeon i mocniej się zastanowi ten z łatwością połączy sobie fakty i zobaczy jak te plastry są w stanie zmobilizować organizm do samoleczenia i wtedy są naprawdę niesamowite efekty..


SOPLICA
2013-04-26 16:58:03
Czy jestem zainteresowany? Oczywiście, tak. Ale brakuje mnie informacji producenta oddziaływania na nowotwory. Czy chory może je stosować i czy czasem nie będzie negatywnego wpływu..


maskarade
2013-02-14 10:57:45
Jeszcze jedno: kiedy kilka miesięcy temu szperałem po necie za jakimiś ciekawymi rzeczami w tematyce zdrowia - trafiłem na te plastry. Poczytałem, wyglądało świetnie. Aż za świetnie można by powiedzieć ;) Niestety przyzwyczailiśmy się jako ludzie do tego, że aż taka cudowność to raczej niemożliwe. No i co zrobiłem? Ominąłem temat. Ja, osoba dość otwarta w tej tematyce. A gdy jakieś 2 tygodnie temu znajomy podesłał nam o tym info, od razu pisząc jak to zadziałało na jego tatę i tatę jego dziewczyny - wzięliśmy od niego plastry i SZOK.


maskarade
2013-02-14 10:52:54
Ogólnie nie ma żadnych przeciwwskazań. My też jesteśmy pod wrażeniem. Jeszcze dziś zamieścimy część doświadczeń naszych i naszych znajomych. Są tam już niesamowite wręcz "perełki". Gdyby ktoś mi mówił, że takie rzeczy się dzieją, pewnie bym nie uwierzył ale gdy sami zaczęliśmy używać, to się nakleja i w przeciągu chwili widzi i czuje samemu. I na pewno będziemy bardzo promować je poprzez naszą stronę.


kwiatek
2013-02-14 09:55:53
witam jestem pod wrazeniem a czy te plastry moga uzywac ludzie po przeszczepie szpiku.

Artykuły podobne do Nanoplastry LifeWave – przełom w nanotechnologii medycznej:
 • Nanoplastry LifeWave – warto wiedzieć

  Plastry LifeWave mogą być wspaniałym, zdrowym, bezpiecznym rozwiązaniem dla osób, które niejednokrotnie "przejechały się" na specyfikach z apteki, ale też dla tych, którzy na serio chcą zainwestować w swoje zdrowie, bez długich kuracji z małymi, lub średnimi efektami. Wiemy jak...
 • Nanoplastry Energy Enhancer - energia, wytrzymałość i koncentracja

  Badania pokazały, że dzięki zastosowaniu przełomowej nanotechnologii LifeWave nanoplastry Energy Enhancer zwiększają poziom odczuwalnej energii, wytrzymałości i koncentracji. Ale to nie tylko to, plastry te odblokowują często pozaburzane kanały energetyczne, dzięki czemu moze dochodzić do likwidacji różnego rodzaju schorzeń.
 • Nanoplastry Silent Nights MD - lek na bezsenność

  To nowa technologia poprawy jakości snu zapewniająca głębszy i bardziej regenerujący sen.Silent Nights został opracowany za pomocą nano technologii LifeWave specjalnie dla osób, które mają problemy z bezsennością, płytkim snem, nocnym wierceniem się, nadaktywnością umysłową lub stanami związanymi ze stresem...
 • Nanoplastry Icewave - koniec bólu!

  Przedstawiamy Ci nową skuteczną technologię usuwania bólu - produkt IceWave - przełomowa nanotechnologia LifeWave. Nanoplaster IceWave wspomaga ciało w naturalnej redukcji bólu oraz stanu zapalnego przyspieszając tym samym procesy samoleczenia organizmu często w kilka minut od momentu nałożenia.
 • Prezentacja nanoplastrów LifeWave, 11-12 maja w Bydgoszczy

  W dniach 11-12 maja 2013 roku w Bydgoszczy w ramach Targów Medycyny Naturalnej ("Łuczniczka", ul. Toruńska 59) będziemy prezentować nanoplastry LifeWave. Zapraszamy! Przyjdź na darmowe testowanie! A spotkać Cię może natychmiastowa REDUKCJA nawet najbardziej uporczywych BÓLÓW i stanów zapalnych oraz...
Filmiki podobne do Nanoplastry LifeWave – przełom w nanotechnologii medycznej:

LifeWavePolska.pl - demonstracja Energy Enhancer w Australii

Więcej informacji: www.LifeWave.com/polish/erazdrowia Zapraszamy do kontaktu z Polską Grupą LifeWave. Lekarz z Australii prezentuje jak produkt Energy Enhancer wykonany nano technologią LifeWave natychmiast wpływa na zmianę (więcej...)

Wykład Davida Schmidta: Czy możemy żyć ponad 120 lat?

Więcej na: http://www.lifewave.com/polish/erazdrowia Fragment wykładu dr Davida Schmidta na temat zastosowania technologii Lifewave w spowolnieniu procesów starzenia oraz zwiększenia potencjału ludzkiego organizmu. Pełen wykład dostępny dla (więcej...)

David Schmidt demonstruje technologię Lifewave

www.LifeWave.com/polish/erazdrowia Twórca nano technologii LifeWave naukowiec David Schmidt opowiada jak działają plastry Energy Enhancers oraz w jaki sposób zwiększają energię w ciele.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Nanoplastry LifeWave – HIT!
Anti-aging z LifeWave i okazja dla Ciebie LifeWave przygotował OGÓLNOPOLSKI PROJEKT który ma na celu ODMŁADZANIE WYGLĄDU I COFANIU EFEKTÓW STARZENIA SKÓRY. ... Więcej »
Prezentacja nanoplastrów LifeWave w Ciechocinku, 22 sierpnia 2013 roku Zapraszamy 22 sierpnia br. na prezentację nanoplastrów w Ciechocinku przy ul. Zdrojowej 19, o godz. 16. Przyjdź, aby ... Więcej »
Technologia Lifewave - medycyna energetyczna jutra czy dziś? Czy możemy zmienić podejście do leczenia? Wielu lekarzy w Polsce już jest "za". Czy już teraz możemy wprowadzić ... Więcej »
Relacja z prezentacji nanoplastrów LifeWave w Ciechocinku na Targach Medycyny Naturalnej W dniach 21-23 czerwca 2013 roku w Ciechocinku prezentowaliśmy nanoplastry LifeWave w ramach Targów Medycyny Naturalne ... Więcej »
Osobiste doświadczenia z nanoplastrami LifeWave Jak zadziałały te niesamowite plastry? Tu przeczytasz o naszych doświadczeniach i innych osób, które już wypróbow ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Nanoplastry LifeWave – HIT!
Osobiste doświadczenia z nanoplastrami LifeWave Jak zadziałały te niesamowite plastry? Tu przeczytasz o naszych doświadczeniach i innych osób, które już wypróbow ... Więcej »
Mój pięciodniowy detoks z nanoplastrami LifeWave Zafascynowana nanoplastrami LifeWave rozpoczęłam wczoraj pięciodniowy program detoksyfikacyjny rozplanowany przez spe ... Więcej »
Nanoplastry LifeWave – warto wiedzieć Plastry LifeWave mogą być wspaniałym, zdrowym, bezpiecznym rozwiązaniem dla osób, które niejednokrotnie "przejech ... Więcej »
Nanoplastry LifeWave – przełom w nanotechnologii medycznej Niezwykłe nanoplastry LifeWafe to rewolucja w nanotechnologii medycznej. W ciągu kilkunastu sekund do kilku minut rozb ... Więcej »
Nanoplastry Glutathione - najlepszy detoks Nanoplastry Glutathione w naturalny sposób stymulują ciało w produkcji Glutationu najsilniejszego ze znanych naukowco ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.