• Era Zdrowia
  • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
  • »
  • Preparaty Invex Remedies

Oczyszczanie Organizmu

Oczyszczanie Organizmu, czyli filmy o tym jak dobrze oczyścić organizm z toksyn. Pomożemy Ci się przegłodzić, lub przeprowadzić dietę oczyszczającą. Oczyścisz krew, nerki, wątrobę, jelita, cały układ trawienny. Filmy o oczyszczaniu organizmu powiedzą Ci czym jest detoksykacja organizmu i jak ją przeprowadzić. Wiele z tych kuracji możesz samemu wykonać w domu. Dowiesz się też, że pasożyty są częstym (wbrew pozorom) gościem naszego organizmu i jak je zwalczyć.

Podkategorie:

Detoksykacja organizmuDetoksykacja organizmu
Filmy na temat detoksykacji, odtruwania organizmu. Każdego dnia jesteśmy narażeni na toksyny i trucizny, czy to płynące z powietrza, czy pożywienia, czy z leków, kosmetyków i środków czytości lub z przedmiotów codziennego użytku. Detoksykacja to zespół reakcji biochemicznych, przekształcających toksyczne związki chemiczne w mniej groźne ...
Diety oczyszczająceDiety oczyszczające
Filmy na temat tego jak za pomocą jedzenia można oczyścić skutecznie organizm. Możemy jeść, a jednocześnie poczuć się lekko, komfortowo i pozbyć się wielu dolegliwości.
Oczyszczanie GłodemOczyszczanie Głodem
Filmy o głodówkach "sprzątających" z toksyn i resztek żywności nasz organizm. O głodówce można powiedzieć, że to "operacja bez skalpela". Głodówka jest przede wszystkim metodą na oczyszczenie, odtrucie i odmłodzenie organizmu. To także dobry sposób na zrzucenie nagromadzonych kilogramów. Organizm pozbawiony dawek żywności z zewnątrz przechodzi...
Oczyszczanie JelitOczyszczanie Jelit
Filmy na temat oczyszczania helit. Błonę śluzową jelit podrażnia przyjmowanie naraz zbyt dużych ilości pożywienia czy niedostosowanie pokarmu do możliwości trawiennych układu pokarmowego. Wówczas pokarm zalega w jelitach i hamuje proces trawienia, co sprzyja powstawaniu trucizn i fermentacji. Również lekarstwa podrażniają błonę śluzową (przede wszystkim...
Oczyszczanie KrwiOczyszczanie Krwi
Filmy na temat oczyszczania krwi. Krew to rodzaj płynnej tkanki łącznej, krew krąży w systemie żył i tętnic, a do poszczególnych komórek ciała dociera za pośrednictwem naczyń włosowatych. Krew budują składniki morfotyczne i osocze. Osocze zawiera około 90% wody, w której krążą białka, związki mineralne, witaminy,...
Oczyszczanie NerekOczyszczanie Nerek
Filmy na temat oczyszczania nerek, które odpowiadają za usuwanie z organizmu człowieka zbędne produkty przemiany materii. Praca nerek może zostać zakłócona, poprzez nieodpowiednią ilość spożywanych płynów, wówczas dochodzi do zatrucia organizmu. Podstawowa funkcja nerek polega na oczyszczeniu organizmu z produktów azotowych. Ponadto nerki regulują stałość stężenia...
Oczyszczanie Układu TrawiennegoOczyszczanie Układu Trawiennego
Filmy na temat oczyszczania układu trawieonnego. Układ trawienny obejmuje narządy przewodu pokarmowego służące do odżywiania organizmu. Cały układ składa się z jamy ustnej, gardła, przełyku, otrzewna, żołądka, jelita cienkiego i jelita grubego, trzustki i wątroby.
Słabo funkcjonujący układ trawienny hamuje przemianę składników odżywczych z pożywienia w...
Oczyszczanie WątrobyOczyszczanie Wątroby
Filmy na temat oczyszczania wątroby. Wątroba to największy gruczoł dodatkowy układu trawiennego, który spełnia bardzo ważne funkcje w organizmie: odtruwającą, metaboliczną i krążeniową. Wątroba to największy gruczoł dodatkowy układu trawiennego, który spełnia bardzo ważne funkcje w organizmie: odtruwającą, metaboliczną i krążeniową. Obejrzyj filmy na naszej stronie...
Usuwanie PasożytówUsuwanie Pasożytów
Usuwanie Pasożytów - Poznaj sposoby na walkę z pasożytami.
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Filmiki w
Oczyszczanie Organizmu

Lewatywy

Więcej informacji: http://www.frutarianka.blogspot.com http://www.fruitosophy.com/pl Dołącz do nas na faceooku: http://www.facebook.com/fruitosophypl Informacje o najbliższych warsztatch: http://frutarianka.blogspot.com/p/wydarzenia.html Sklep z koszulkami: http://fruitosophy.cupsell.pl/Więcej »

Dieta Alleluja

Dieta Alleluja działa terapeutycznie, wykorzystując naturalne siły organizmu. Stosowana dokładnie wg zaleceń, uruchamia tzw. odżywianie endogenne, co wpływa na oczyszczanie...Więcej »

Koktajl oczyszczający i koktajl na stres wg Doktora Bardadyna

Dr Marek Bardadyn, (www.drbardadyn.com), lekarz i naukowiec, ekspert w dziedzinie żywienia, opracował "DIETĘ STRUKTURALNĄ" polegającą odchudzaniu bez wyrzeczeń oraz efektu...Więcej »

Toksyny i oczyszczanie organizmu lewatywą

Cała krew przepływa przez jelito grube,spełnia ono wiele innych funkcji odżywczych w ciele człowieka,jeśli jest ono zanieczyszczone siłą rzeczy zatruwa...Więcej »

DIETA OCZYSZCZAJĄCA

Odcięcie lub znaczne zmniejszenie dostarczania pokarmów do organizmu zmusza go do tzw. żywienia wewnętrznego, czyli do pobierania wartości z naszych...Więcej »
Popularne Filmiki w
Oczyszczanie Organizmu

Koktajl oczyszczający i koktajl na stres wg Doktora Bardadyna

Dr Marek Bardadyn, (www.drbardadyn.com), lekarz i naukowiec, ekspert w dziedzinie żywienia, opracował "DIETĘ STRUKTURALNĄ" polegającą odchudzaniu bez wyrzeczeń oraz efektu...Więcej »

Toksyny i oczyszczanie organizmu lewatywą

Cała krew przepływa przez jelito grube,spełnia ono wiele innych funkcji odżywczych w ciele człowieka,jeśli jest ono zanieczyszczone siłą rzeczy zatruwa...Więcej »

Oczyszczanie organizmu - DETOX

▼ Szczegółowy opis filmu znajduje się poniżej ▼ ▶ Odtwarzaj w jakości HD! ● OPIS W filmie opowiadam o kilku naturalnych metodach...Więcej »

LEWATYWA, oczyszczanie organizmu [www.keepvid.com].mp4

Jak najbardziej polecam ta formę oczyszczania,jednakże potrzebna jest wiedza jak robić,czym robić i co wlewać :-)Więcej »

dieta dr Ewy Dąbrowskiej

http://www.dieta-dabrowska.pl to portal promujący naturalną dietą dr Ewy Dąbrowskiej. Dieta warzywno - owocowa. Post Daniela. Oczyszczanie organizmu z toksyn, odchudzanie,...Więcej »