• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Burzynski the movie - Cancer Is Serious Business

Data dodania: 2011-12-05 12:11:57, Dodane przez: Kuba
Wyświetlony 8935 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!

 

Burzynski the movie - Cancer Is Serious Business

 

FILM DO OBEJRZENIA: Burzyński – Rak to poważny biznes

(niestety trzeba przeczekać 10 reklam na samym początku, a później kolejne 5 reklam po 30 minutach... ale warto się przemęczyć z tym małym problemem bo film jest warty zachodu! szczególnie dla tych, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy w walce z rakiem!)
[Film zawiera dodatkowe 10 minut których nie posiada wersja angielska która jest poniżej]


O filmie:

Film "Burzyński" to historia lekarza i biochemika dr. Stanisława Burzyńskiego, który wygrał największą i prawdopodobnie najbardziej intrygujące batalię prawną przeciwko federalnemu Urzędowi Żywności i Leków (FDA) w historii USA.

Zwycięskie bitwy dr. Burzynskiego z Rządem Stanów Zjednoczonych skupione były wokół jego terapii genowej leczącej nowotwory, którą odkrył on w 1970 i nazwał Antyneoplastonami, a obecnie zakończył drugi etap badań klinicznych w 2009 (nadzorowany przez federalny Urząd Żywności i Leków - FDA), a finalna faza badań klinicznych zatwierdzonych przez urząd FDA może być rozpoczęta w 2011- z wyjątkiem pozyskania wymaganych 300 milionów dolarów na sfinansowanie ostatniego etapu nadzorowanych przez FDA badań klinicznych.

Z chwilą gdy Antyneoplastony będą zatwierdzone do powszechnego leczenia, będzie to po raz pierwszy w historii, kiedy pojedynczy naukowiec, a nie farmaceutyczna firma będzie posiadać ekskluzywny patent i prawo rozpowszechniania, przełamując model wprowadzania na rynek ratującego życie przełomu w medycynie.

Antyneoplastony są odpowiedzialne za wyleczenie niektórych z najbardziej nieuleczalnych postaci śmiertelnych nowotworów. Film przedstawia wielu pacjentów z wyleczonymi nowotworami, którzy wybrali to leczenie zamiast operacji, chemioterapii czy promieniowania - z pełnym ujawnieniem dokumentacji historii choroby od rozpoznania do powrotu do zdrowia. Film obrazuje również zestawienie nadzorowanych przez FDA badań klinicznych Antyneoplastonów z innymi standardowymi metodami leczenia - opublikowane w recenzjonowanej literaturze medycznej.

Jedna z postaci nowotworu - rozproszony, dziecięcy glejak pnia mózgu jeszcze nigdy nie był wyleczony w jakimkolwiek doświadczalnym badaniu klinicznym w historii medycyny. Antyneoplastony są pierwszą metodą w historii, dzięki której wyleczono ten typ nowotworu - w kilkudziesięciu przypadkach.

"Burzyński" dokumentuje zwycięską 14-letnią walkę, zarówno dr. Burzyńskiego jak i jego pacjentów, o uzyskanie zaaprobowanych przez FDA badań klinicznych Antyneoplastonów.

Dr Burzyński mieszka i prowadzi klinikę medyczną w Houston, stanie Teksas. Początkowo mógł on produkować i zarządzać swoim odkryciem bez zatwierdzenia przez FDA (lata 1977-1995), ponieważ prawo stanu Teksas w tym czasie nie wymagało, aby lekarze w Teksasie byli zobowiązani do przestrzegania prawa federalnego w tej sytuacji. Prawo to od tego czasu zostało zmienione.

Zdolność Burzyńskiego do skutecznego leczenia nieuleczalnych nowotworów poprzez przemiany w paradygmacie ich leczenia - jest zaskoczeniem dla branży farmaceutycznej. Jak na ironię, ten fakt skłonił wszczynanie licznych dochodzeń przez Teksańską Radę Lekarską, która bezowocnie ciągnęła dr. Burzyńskiego aż do teksańskiego Sądu Najwyższego, nieudolnie próbując zakazać mu praktyki lekarskiej.

Ponadto FDA było zaangażowane w zwołanie czterech Ław przysięgłych w procesie przygotowawczym - te Ławy przysięgłych zadecydowały o braku domniemanych dowodów, aby prokuratura mogła wystąpić z aktem oskarżenia wobec dr. Burzyńskiego. Ostatnia, piąta Ława przysięgłych w 1995 roku, zaopiniowała o postawieniu dr. Burzyńskiego w stan oskarżenia, rezultatem czego były dwa federalne procesy, w których dwie różne Ławy przysięgłych stwierdziły o braku winy i oczyściły go z zarzutów. Jeśli dr Burzyński byłby skazany, dostałby wyrok maksymalnie 290 lat w więzieniu federalnym i 18,5 milionów dolarów grzywny.

To co zostało ujawnione w kilka lat po tym jak dr Burzyński obronił swoją wolność, pomaga nakreślić bardziej spójny obraz co do prawdziwej motywacji rządu Stanów Zjednoczonych w bezwzględnym prześladowaniu lekarza i naukowca Stanisława Burzyńskiego.

Uwaga: Po zatwierdzeniu Antyneoplastonów do użytku publicznego, jeden naukowiec będzie posiadać wyłączną licencję na produkcję i sprzedaż tych leków na otwartym rynku, zanim staną się one generyczne - pomijając PhRMA (Zrzeszenie firm farmaceutycznych i biotechnologicznych w USA) w czerpaniu korzyści z najbardziej efektownej terapii genowej w leczeniu nowotworów, jaką świat kiedykolwiek widział.

STRONA GŁÓWNA BURZYNSKIMOVIE.COM: LINK!

FILM DO KUPIENIA Z POLSKIMI NAPISAMI: LINK!

 


Burzynski the movie (zwiastun) (PL)

 

Pełny film - wersja angielska

Komentarze do artykułu: Burzynski the movie - Cancer Is Serious Business

Nick:
E-mail:

Artykuły podobne do Burzynski the movie - Cancer Is Serious Business:
 • Food Inc.

  Pełnometrażowy film, ukazujący od kuchni skąd w rzeczywistości pochodzi nasze jedzenie oraz jak się je "produkuje" w "fabrykach".
 • Przełom - inspirujący film o diecie witariańskiej

  Czy możliwe jest otrzymanie wszystkich składników odżywczych z naturalnych, ekologicznych, wegańskich produktów żywnościowych i spożywanie ich w stanie takim, jak wyrastają z ziemi? Wielu uczonych, lekarzy, naukowców, żywieniowców twierdzi, że to niemożliwe i że musimy jeść suplementy oraz mięso, nabiał,...
 • Aspartam E-951

  Powszechnie dziś używany sztuczny słodzik, aspartam, uznać można za kamień milowy w historii przemysłu dietetycznego, który powoduje nowotwory mózgu, ślepotę i choroby układu limfatycznego.
 • Rakotwórcza substancja

  W roku 1983 wprowadzono na rynek do powszechnej sprzedaży nową substancję - aspartam, która nigdy wcześniej nie była obecna w diecie ludzi. Już rok później gwałtownie wzrosła, i systematycznie wzrasta dalej, liczba zachorowań na nowotwory mózgu, cukrzycę, stwardnienie rozsiane jak...
 • Plastikowa Planeta

  Warty obejrzenia film o tworzywach sztucznych, plastikach itp. oraz ich wpływie na nasze środowisko naturalne i życie na Ziemi...
Filmiki podobne do Burzynski the movie - Cancer Is Serious Business:

Dr Burzynski movie (FULL VERSION)

i wanted to share this video with the world to show what sort of world we live in, where money comes firstGroundbreaking, non-surgical, non or (więcej...)

Cud Terapii Gersona 1/9

Lekarstwo na raka zostało wynalezione! ...w 1928 roku! Oto film o terapii, którą nazwać można Świętym Graalem leczenia nowotworów. Ale nie tylko. Terapia ta, z powodzeniem leczy 57 (więcej...)

Cud Terapii Gersona 2/9

Lekarstwo na raka zostało wynalezione! ...w 1928 roku! Oto film o terapii, którą nazwać można Świętym Graalem leczenia nowotworów. Ale nie tylko. Terapia ta, z powodzeniem leczy 57 (więcej...)
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Zaskakujące Fakty
Burzynski the movie - Cancer Is Serious Business Film "Burzyński" to historia lekarza i biochemika dr. Stanisława Burzyńskiego, który wygrał największą i prawdo ... Więcej »
Szczepić czy nie? Czy wstrzyknęlibyśmy sobie dobrowolnie truciznę? A naszemu nowo narodzonemu dziecku? Odpowiedź w obydwu wypadkach wy ... Więcej »
Rakotwórcza substancja W roku 1983 wprowadzono na rynek do powszechnej sprzedaży nową substancję - aspartam, która nigdy wcześniej nie by ... Więcej »
Nie wspierajmy cierpienia zwierząt - spot o jajkach z Michałem Pirógiem. Fundacja Viva! we współpracy z agencją IQ Marketing pragnie zwrócić uwagę na los milionów kur, od których hodowc ... Więcej »
Mleko ukryta trucizna - reportaż Reportaż pokazujący co tak naprawdę zawiera mleko i jego przetwory. Ile w mleku natury, a ile chemii? Czy tak naprawd ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Zaskakujące Fakty
Mleko ukryta trucizna - reportaż Reportaż pokazujący co tak naprawdę zawiera mleko i jego przetwory. Ile w mleku natury, a ile chemii? Czy tak naprawd ... Więcej »
Masaru Emoto - Wieści z wody W ciągu 12 lat pracy naukowej japońskiemu badaczowi Masaru Emoto udało się zdobyć dowody na to, że woda może maga ... Więcej »
Woda: Wielka tajemnica Przypuszczenia na temat rzeczywistych, a jednocześnie cudownych właściwości wody wykraczają daleko poza układ sło ... Więcej »
Burzynski the movie - Cancer Is Serious Business Film "Burzyński" to historia lekarza i biochemika dr. Stanisława Burzyńskiego, który wygrał największą i prawdo ... Więcej »
Food Inc. Pełnometrażowy film, ukazujący od kuchni skąd w rzeczywistości pochodzi nasze jedzenie oraz jak się je "produkuje" ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.