• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Zaskakujące Fakty

To dowiesz się o zaskakujących faktach o zdrowiu na temat żywności, przemysłu, leków i szczepionek, dodatków do żywności i wielu innych faktach, które zrywają nasze dotychczasowe schematy związane ze zdrowiem oraz wzbogacą naszą wiedzę na temat zdrowia.

Artykuły:

 • Burzynski the movie - Cancer Is Serious Business

  Burzynski the movie - Cancer Is Serious Business

  Data dodania: 2011-12-05 12:11:57, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 8878 razy, Komentarzy: 0
  Film "Burzyński" to historia lekarza i biochemika dr. Stanisława Burzyńskiego, który wygrał największą i prawdopodobnie najbardziej intrygujące batalię prawną przeciwko federalnemu Urzędowi Żywności i Leków (FDA) w historii USA.
 • Szczepić czy nie?

  Szczepić czy nie?

  Data dodania: 2011-09-12 01:17:36, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 4738 razy, Komentarzy: 1
  Czy wstrzyknęlibyśmy sobie dobrowolnie truciznę? A naszemu nowo narodzonemu dziecku? Odpowiedź w obydwu wypadkach wydaje się oczywista. Dlatego tak wielkie poruszenie wywołał list Marii Doroty Majewskiej, znanego neurobiologa, do Zarządu Polskiego Towarzystwa Wakcynologii. W swoim piśmie oświadczyła ona, że w wielu powszechnie stosowanych szczepionkach znajduje się thiomersal – bardzo toksyczny związek chemiczny zawierający rtęć. Profesor Majewska podaje, że można go znaleźć w preparatach stosowanych także w Polsce.
 • Rakotwórcza substancja

  Rakotwórcza substancja

  Data dodania: 2011-06-09 10:51:13, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5756 razy, Komentarzy: 3
  W roku 1983 wprowadzono na rynek do powszechnej sprzedaży nową substancję - aspartam, która nigdy wcześniej nie była obecna w diecie ludzi. Już rok później gwałtownie wzrosła, i systematycznie wzrasta dalej, liczba zachorowań na nowotwory mózgu, cukrzycę, stwardnienie rozsiane jak również zaburzenia neurologiczne i migrenowe bóle głowy.
 • Nie wspierajmy cierpienia zwierząt - spot o jajkach z Michałem Pirógiem.

  Nie wspierajmy cierpienia zwierząt - spot o jajkach z Michałem Pirógiem.

  Data dodania: 2011-04-26 12:17:14, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 4183 razy, Komentarzy: 0
  Fundacja Viva! we współpracy z agencją IQ Marketing pragnie zwrócić uwagę na los milionów kur, od których hodowcy pozyskują jajka. Pytamy o rodzaje chowu i różnice między nimi. Szczególnie brutalny chów klatkowy jest nie do zaakceptowania. Czy jednak hodowla ekologiczna stanowi realną alternatywę? Czy istnieją jajka od „szczęśliwych kur"?
 • Mleko ukryta trucizna - reportaż

  Mleko ukryta trucizna - reportaż

  Data dodania: 2011-03-09 22:20:20, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 9429 razy, Komentarzy: 0
  Reportaż pokazujący co tak naprawdę zawiera mleko i jego przetwory. Ile w mleku natury, a ile chemii? Czy tak naprawdę mleko jest potrzebne człowiekowi, czy jest dla niego wskazane? Reporterzy TVN i ich rozmówcy poruszają kilka istotnych kwestii pod kątem mleka. Warte do obejrzenia i rozważenia.
 • Masaru Emoto - Wieści z wody

  Masaru Emoto - Wieści z wody

  Data dodania: 2010-10-22 10:57:44, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 9176 razy, Komentarzy: 0
  W ciągu 12 lat pracy naukowej japońskiemu badaczowi Masaru Emoto udało się zdobyć dowody na to, że woda może magazynować nie tylko informacje, ale również uczucia i stany świadomości. Jej struktura krystaliczna zmienia się pod wpływem otoczenia, wypowiadanych słów, a nawet myśli. Negatywne myśli dają brzydki kryształ (lub wcale), pozytywne myśli - piękny kryształ.
 • Woda: Wielka tajemnica

  Woda: Wielka tajemnica

  Data dodania: 2010-10-20 14:19:44, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 8891 razy, Komentarzy: 0
  Przypuszczenia na temat rzeczywistych, a jednocześnie cudownych właściwości wody wykraczają daleko poza układ słoneczny, dowodząc, że dzięki tej substancji można przesyłać informacje szybciej od prędkości światła. Tu dowiesz się o wielu nowatorskich odkryciach m.in. takich jak zastosowanie konstrucji wodnych w rolnictwie, czy wykorzystanie wody w leczeniu najgroźniejszych chorób..
 • Food Inc.

  Food Inc.

  Data dodania: 2010-09-02 15:21:19, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 6328 razy, Komentarzy: 0
  Pełnometrażowy film, ukazujący od kuchni skąd w rzeczywistości pochodzi nasze jedzenie oraz jak się je "produkuje" w "fabrykach".
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Zaskakujące Fakty
Burzynski the movie - Cancer Is Serious Business Film "Burzyński" to historia lekarza i biochemika dr. Stanisława Burzyńskiego, który wygrał największą i prawdo ... Więcej »
Szczepić czy nie? Czy wstrzyknęlibyśmy sobie dobrowolnie truciznę? A naszemu nowo narodzonemu dziecku? Odpowiedź w obydwu wypadkach wy ... Więcej »
Rakotwórcza substancja W roku 1983 wprowadzono na rynek do powszechnej sprzedaży nową substancję - aspartam, która nigdy wcześniej nie by ... Więcej »
Nie wspierajmy cierpienia zwierząt - spot o jajkach z Michałem Pirógiem. Fundacja Viva! we współpracy z agencją IQ Marketing pragnie zwrócić uwagę na los milionów kur, od których hodowc ... Więcej »
Mleko ukryta trucizna - reportaż Reportaż pokazujący co tak naprawdę zawiera mleko i jego przetwory. Ile w mleku natury, a ile chemii? Czy tak naprawd ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Zaskakujące Fakty
Mleko ukryta trucizna - reportaż Reportaż pokazujący co tak naprawdę zawiera mleko i jego przetwory. Ile w mleku natury, a ile chemii? Czy tak naprawd ... Więcej »
Masaru Emoto - Wieści z wody W ciągu 12 lat pracy naukowej japońskiemu badaczowi Masaru Emoto udało się zdobyć dowody na to, że woda może maga ... Więcej »
Woda: Wielka tajemnica Przypuszczenia na temat rzeczywistych, a jednocześnie cudownych właściwości wody wykraczają daleko poza układ sło ... Więcej »
Burzynski the movie - Cancer Is Serious Business Film "Burzyński" to historia lekarza i biochemika dr. Stanisława Burzyńskiego, który wygrał największą i prawdo ... Więcej »
Food Inc. Pełnometrażowy film, ukazujący od kuchni skąd w rzeczywistości pochodzi nasze jedzenie oraz jak się je "produkuje" ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.