• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies
Redaktor(ka) Munin sam(a) o sobie:

Jestem dyplomowanym naturoterapeutą-psychotronikiem (nr. z rejestru E.III.4320-1/00 nr.11/II/00, edukacja zakończona egzaminem państwowym w zawodzie terapeuty manualnego biologiczno-psychotronicznych metod odnowy organizmu), wykorzystującym w usługach metody szamańskie huny w oparciu o wykładnię psychotroniczną. Działam terapeutycznie i doradczo zgodnie z moimi umiejętnościami i uprawnieniami (na takie metody jak czakroterapia, koloroterapia, Reiki, Duchowe Uzdrawianie, relaksacja oddechowa, psychologia psychotroniczna, radiestezja, ziołolecznictwo, masaż, akupresura, BHP naturoterapii) i prawem, prowadząc zarejestrowaną działalność gospodarczą w zakresie usług medycyny naturalnej i szkoleń.
"Munin" jest imieniem runicznym i znaczy "Pamięć", to jeden (obok Hugina, czyli "Myśli") z kruków boga Odyna w mitologii nordyckiej.
Ukończyłem edukację w Ośrodku Szkolenia Psychotroników EURO-NATURA w Krośnie.
Jestem autorem tekstów i publikacji o tematyce ezoterycznej i szamańskiej, niektóre można było spotkać w takich miejscach jak Czwarty Wymiar, Onet.pl czy Studio Astropsychologii. Obecnie można mnie również czytać w e-magazynie Astarot. Regularnie publikuję m.in. na www.Psychotronika.pl i www.Ezoter.pl. Zapraszam na swojego bloga www.MuninSzaman.blogspot.com.


Artykuły wstawione przez czytelnika Munin:
 • Unikać twierdzeń, po prostu patrzeć

  Unikać twierdzeń, po prostu patrzeć

  Data dodania: 2013-12-15 02:40:45, Dodane przez: Munin
  Wyświetlony 3480 razy, Komentarzy: 0
  Możemy się po prostu mylić w twierdzeniu, źle interpretować zjawisko, nie widzieć go wyraźnie i wydawać górnolotne sądy. Co jest lekiem? Milczenie. Kahuni głoszą, że do prawdy prowadzi cisza. Prawda przejawia się w ciszy a nie wtedy, gdy coś twierdzimy. Nie w bełkocie umysłu.
 • Najgorszy z błędów i jego naprawa

  Najgorszy z błędów i jego naprawa

  Data dodania: 2013-11-18 00:33:00, Dodane przez: Munin
  Wyświetlony 3156 razy, Komentarzy: 0
  Zatroszcz się o swoje doświadczenie wewnętrzne. Huna jest wspaniała, bo można stosować ją praktycznie że wszędzie. Przez cały dzień możesz wzmacniać nie tylko doświadczenie na zewnątrz, ale wewnątrz. W końcu integrują się oba doświadczenia i przejawiasz moc w problemach.
 • Doświadczaj otwartej przestrzeni swojej natury

  Doświadczaj otwartej przestrzeni swojej natury

  Data dodania: 2013-10-21 11:41:53, Dodane przez: Munin
  Wyświetlony 3869 razy, Komentarzy: 0
  W tybetańskiej tradycji bon (i nie tylko) mówi się o doświadczeniu przestrzeni. Dlaczego ma być ono tak ważne? Dlaczego każdy człowiek powinien mieć i rozwijać to doświadczenia. W bonie przestrzeń i świadomość idą w parze. Gdy doświadczamy przestrzeni, doświadczamy świadomości i odwrotnie. Pogłębiając swoją świadomość, pogłębiamy i doświadczenie przestrzeni, którego efektem jest wolność.
 • Diagnoza i uzdrawianie na odległość w bioenergoterapii i innych metodach

  Diagnoza i uzdrawianie na odległość w bioenergoterapii i innych metodach

  Data dodania: 2013-09-17 12:33:26, Dodane przez: Munin
  Wyświetlony 11788 razy, Komentarzy: 1
  Bioenergoterapia cieszy się w Polsce dużym uznaniem a sztuką tą para się wielu szlachetnych i uczciwych ludzi. Jej osiągnięcia w dziedzinie psychotroniki, wiedzy na temat energii i czakr, ciał subtelnych, natury człowieka i jego możliwości energetycznych są doprawdy bardzo wielkie. Bioenergoterapia ciągle znajduje się u podstaw szamańskich praktyk każdej tradycji.
 • Samouzdrawianie oddechem pranicznym

  Samouzdrawianie oddechem pranicznym

  Data dodania: 2013-08-13 12:19:17, Dodane przez: Munin
  Wyświetlony 7422 razy, Komentarzy: 0
  Wykonywanie powyższego ćwiczenia powinno opierać się na naturalnym doświadczeniu. Nie myśl wtedy, że coś ćwiczysz. Pobieraj czystą, jasną energię z przestrzeni i wprowadzaj ją do ciała, a wyprowadzaj do przestrzeni szary dym chorób, stresów i innych negatywnych właściwości. By zobaczyć efekty nie usztywniaj się, że wykonasz praktykę raz a potem czekać będziesz na wyniki. Ćwicz według odczuć poprawy stanu zdrowia i samopoczucia.
 • Haipule dla zdrowia

  Haipule dla zdrowia

  Data dodania: 2013-07-15 13:07:09, Dodane przez: Munin
  Wyświetlony 4731 razy, Komentarzy: 0
  Uzdrawianie szamańskie pomaga przede wszystkim przybliżyć się do swojej istoty, doświadczyć ducha i świata duchowego. Poza tym skuteczność na poziomie chorób fizycznych, w zwykłych warunkach, jest porównywalna z efektami, jakie osiąga wykwalifikowany bioenergoterapeuta lub duchowy uzdrowiciel.
 • Huna i haipule

  Huna i haipule

  Data dodania: 2013-06-26 00:24:46, Dodane przez: Munin
  Wyświetlony 4353 razy, Komentarzy: 0
  Wielu z nas marzy by prowadzić życie, które będzie robieniem tego, co naprawdę kochamy robić. Brakuje nam jednak odwagi, wiedzy i mocy, aby to zrealizować. Dlatego pomóc nam w tym momencie może ceremonia haipule. Nie wychodząc z domu możesz zorganizować sobie takie warunki, które przyczynią się do twojego prawdziwego sukcesu na każdym poziomie. To nie oznacza, że pozostaniesz tam siedzący i czekający na cud.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły
Borelioza - jak skutecznie i naturalnie się wyleczyć? Przedstawiamy charakterystykę i całą specyfikę choroby zwanej boreliozą oraz naturalne i skuteczne sposoby na jej w ... Więcej »
Metale ciężkie - jak się oczyścić? Do najniebezpieczniejszych metali cięzkich należą m.in. rtęć, kadm, arsen, tal, ołów, aluminium i nikiel. Te meta ... Więcej »
Moringa - roślina pełna miłości Richard Okuniewicz rozpoczął w północno-wschodniej Brazylii uprawę Moringi. Jego znajomi i osoby, które zaczęły ... Więcej »
Spirulina - niezwykły zdrowotny potencjał Ta super alga nazywana jest “mlekiem Matki Ziemi” ze względu na bardzo wysokie stężenie rzadkiego kwasu gammalino ... Więcej »
Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin" Niezwykle ważna książka, stanowi encyklopedię naturalnego zdrowia. Niezbędna na półce świadomego zdrowia człowi ... Więcej »
Popularne Artykuły
Liść laurowy w oczyszczaniu kości i stawów Niestrawione posiłki gniją tworząc toksyny, które osadzają się w stawach. Stawy tracą elastyczność i zaczynamy ... Więcej »
Lewatywa z kawy Lewatywy z kawy to najsilniejsza metoda wspomagająca usuwanie toksyn lipofilnych z organizmu. Zastosowanie tej metody j ... Więcej »
Oczyszczanie wątroby wg Hulda Regehr Clark Kolejna prosta metoda. Oczyszczanie wątroby jest bardzo bezpieczne. Autorka podaje, że na ponad 500 przypadków, w tym ... Więcej »
Olej z czarnuszki Olej z czarnuszki ma działanie hipoglikemiczne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, silnie antybiotyczne (antybakteryjne, a ... Więcej »
Aloes i jego lecznicze właściwości Aloes jest skuteczny w uszkodzeniach i owrzodzeniach skóry. Podnosi odporność organizmu oraz ilość limfocytów we k ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.