• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies
Redaktor(ka) IDAO sam(a) o sobie:

 

Akademia Wiedzy Alternatywnej – IDAO

Jest to szkoła samoświadomości, kompendium wiedzy o zdrowym człowieku i źródło informacji

o dawnych i naturalnych metodach, które pomogą poprawić jakość życia współczesnego człowieka.

Drzwi  Akademii będą otwarte dla każdego, niezależnie od jego profesji – a skupiać się będziemy głównie na podnoszeniu świadomości życia „przeciętnego” człowieka, a nie na certyfikowaniu potencjalnych terapeutów. Zależy nam, aby jak największa ilość osób stała się świadomymi „konsumentami” i ludźmi, którzy będą potrafili pomóc sobie i swoim bliskim, wykorzystując doświadczenia dawnych kultur i terapii naturalnych.


Poniżej skrócona lista tematów, poruszanych na wykładach w Akademii:

- podstawy medycyny i dietetyki chińskiej

- praca z ciałem oparta na tradycjach wschodu (Tai Chi oraz Chi Kung)

- japońskie techniki masażu i automasażu (bazujące na terapii Shiatsu)

- terapia dźwiękiem - w tym masaż misami tybetańskimi

- naturalne rolnictwo i ogrodnictwo

- teoria i zastosowanie Orgonu w życiu codziennym

- naturalna terapia antyrakowa (bazujemy na własnych doświadczeniach – skutecznie i bezoperacyjnie wyleczone nowotwory, w poparciu o terapie naturalne)

- ekologiczny styl życia (w tym m.in. wskazówki, czego unikać, jakie czynniki wyniszczają organizm, jak stać się zdrowym człowiekiem)

i wiele innych.

Co trzy miesiące nabór do nowych grup!

Szczegółowe informacje dotyczące programu zajęć i harmonogramu:

 http://wiedza-idao.pl/tematy_wykladow.html

 

Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych na OTWARTE WYKŁADY, w opisanych poniżej tematach.
Terminy poszczególnych wykładów podane są przy opisie tematu oraz w harmonogramie szkoły:

 http://wiedza-idao.pl/wyklady_otwarte.html  

- Tai Chi i Chi Kung - treningi pokazowe 

- Medycyna informacyjna i wibracyjna. Nowoczesna Naturoterapia Holistyczna 

- Energia Orgonu - wykład 

- Naturalne rolnictwo i ogrodnictwo, Permakultura - wstęp    

- Terapia dźwiękiem. Opis działania gongów i mis, krótki koncert.

 

Dlaczego warto uczyć się w Akademii i czym różnimy się od innych:

- nasza Akademia jest przeznaczona dla wszystkich ludzi - bez względu na wiek, płeć, poglądy, wiedzę i umiejętności

- skupiamy się na dotarciu do wszystkich ludzi zainteresowanych zdrowym i bardziej świadomym życiem. Naszym celem nie jest nadawanie uprawnień, czy certyfikowanie terapeutów - jesteśmy Szkołą Zdrowia dla każdego!

- przekazujemy wiedzę w łatwy do przyswojenia i skuteczny sposób, w miłej i przyjaznej atmosferze

- indywidualne podchodzimy do każdego z uczących się w naszej Akademii, dbamy o każdego w taki sposób, aby poczuł pozytywną energię, poprawił samopoczucie, odzyskał więcej witalności i radości życia

- informacje, które przekazujemy zweryfikowaliśmy osobiście, wykorzystując je na co dzień w życiu i w niesieniu pomocy innym

- cykl nauki, który przygotowaliśmy, trwa tylko 6 miesięcy (zamiast 1 roku, czy 2 lat), dzięki czemu łatwiej jest zaplanować czas w ciągu roku na naukę i szybciej można wdrożyć zdobytą wiedzę do własnego życia.

 

Wielozakresowa wiedza oraz praktyczne umiejętności nabyte w naszej szkole, dadzą absolwentom szansę na lepsze i bardziej świadome życie, ułatwiając funkcjonowanie w tym, jakże zanieczyszczonym, skażonym chemicznie i zdominowanym przez koncerny świecie.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem naszej Akademii.

Zespół Akademii Wiedzy Alternatywnej IDAO

 

 

Szczegółowe informacje na stronie:   www.wiedza-idao.pl 

e-mail: kontakt@wiedza-idao.pl, tel. 504 188 733 , 796 871 888, 885 697 332


Artykuły wstawione przez czytelnika IDAO:
 • Terapia dźwiękiem - masaż misami tybetańskimi

  Terapia dźwiękiem - masaż misami tybetańskimi

  Data dodania: 2012-12-19 02:41:14, Dodane przez: IDAO
  Wyświetlony 6194 razy, Komentarzy: 1
  By pobudzić organizm do działania, wykorzystuje się min. dźwięki muzyki – tzw. MASAŻ DŹWIĘKIEM. Jest to niesamowita terapia wykorzystująca wibrację i brzmienie mis, gongów i dzwonków, co wpływa na nasze ciało, umysł i duszę. Masaż ten nie tylko więc usuwa blokady w ciele ale również poprawia przepływ energii i wzmacnia nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne oraz przywraca wewnętrzną równowagę.
 • Chi Kung

  Chi Kung

  Data dodania: 2012-10-05 09:25:24, Dodane przez: IDAO
  Wyświetlony 4733 razy, Komentarzy: 0
  Ćwiczenia Chi Kung mają za zadanie pomóc nam wejść głęboko w siebie, rozluźnić napięcia, zharmonizować umysł i poprawić dzięki temu przepływ energii w ciele, uzdrawiając organizm na wielu poziomach. Poprzez właściwe oddychanie, poruszanie ciałem i pracę umysłu gromadzimy energię w ciele i uczymy się odpowiednio nią kierować.
 • Technika Bowena

  Technika Bowena

  Data dodania: 2012-08-25 08:10:07, Dodane przez: IDAO
  Wyświetlony 5603 razy, Komentarzy: 0
  Technika Bowena jest holistyczną terapią, która koncentruje się na uzdrawiających zdolnościach naszego własnego organizmu. Technika ta polega na delikatnym przemieszczaniu tkanek w określonych punktach ciała. Ruchy te wysyłają sygnały do wnętrza organizmu, przywołując stan naturalnie zrelaksowanej tkanki.
 • TAI CHI snake style

  TAI CHI snake style

  Data dodania: 2012-08-21 19:08:34, Dodane przez: IDAO
  Wyświetlony 4273 razy, Komentarzy: 0
  W czasach obecnych Tai Chi Chuan zostało rozpropagowane na całym świecie jako łagodna forma rekreacji, często nazywana medytacją w ruchu. Miękkie, płynne i wolne poruszanie przywodzi na myśl spokojny taniec, który wydaje się kombinacją prostych, lekkich ruchów. Spokój, relaks, łagodna rekreacja - do tego zostało sprowadzone Tai Chi.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły
Borelioza - jak skutecznie i naturalnie się wyleczyć? Przedstawiamy charakterystykę i całą specyfikę choroby zwanej boreliozą oraz naturalne i skuteczne sposoby na jej w ... Więcej »
Metale ciężkie - jak się oczyścić? Do najniebezpieczniejszych metali cięzkich należą m.in. rtęć, kadm, arsen, tal, ołów, aluminium i nikiel. Te meta ... Więcej »
Moringa - roślina pełna miłości Richard Okuniewicz rozpoczął w północno-wschodniej Brazylii uprawę Moringi. Jego znajomi i osoby, które zaczęły ... Więcej »
Spirulina - niezwykły zdrowotny potencjał Ta super alga nazywana jest “mlekiem Matki Ziemi” ze względu na bardzo wysokie stężenie rzadkiego kwasu gammalino ... Więcej »
Polecamy książkę: "Wylecz się sam. Megadawki witamin" Niezwykle ważna książka, stanowi encyklopedię naturalnego zdrowia. Niezbędna na półce świadomego zdrowia człowi ... Więcej »
Popularne Artykuły
Liść laurowy w oczyszczaniu kości i stawów Niestrawione posiłki gniją tworząc toksyny, które osadzają się w stawach. Stawy tracą elastyczność i zaczynamy ... Więcej »
Lewatywa z kawy Lewatywy z kawy to najsilniejsza metoda wspomagająca usuwanie toksyn lipofilnych z organizmu. Zastosowanie tej metody j ... Więcej »
Oczyszczanie wątroby wg Hulda Regehr Clark Kolejna prosta metoda. Oczyszczanie wątroby jest bardzo bezpieczne. Autorka podaje, że na ponad 500 przypadków, w tym ... Więcej »
Olej z czarnuszki Olej z czarnuszki ma działanie hipoglikemiczne, przeciwbólowe, przeciwzapalne, silnie antybiotyczne (antybakteryjne, a ... Więcej »
Aloes i jego lecznicze właściwości Aloes jest skuteczny w uszkodzeniach i owrzodzeniach skóry. Podnosi odporność organizmu oraz ilość limfocytów we k ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.