• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Reishi

To „czarodziejskie zioło”, jak bywa także nazywany, pomaga zapobiegać i leczyć wiele chorób, co udowodniły także badania naukowe. To skarb medycyny chińskiej, od tysięcy lat stosowany w krajach Dalekiego Wschodu. Jest nazywany "grzybkiem dlugowieczności i nieśmiertelności" Znane są jego właściwości przeciwnowotworowe. Japonia i Austria oficjalnie uznały Reishi za lek przeciwrakowy. Reishi stosuje się też w stanach depresyjnych, nerwicach, bezsenności, Reishi obniża poziom cholesterolu we krwi i zapobiega tworzeniu się skrzepów. Poznaj jego niezwykłe i szerokie właściwości.

Artykuły:

 • Miętowe cukierki bez cukru z Reishi

  Miętowe cukierki bez cukru z Reishi

  Data dodania: 2011-04-26 01:42:40, Dodane przez: Piotr13
  Wyświetlony 7231 razy, Komentarzy: 0
  Cukierki z Reishi pozwalają utrzymać świeży oddech, likwidują kaszel i wpływają korzystnie na Nasze zdrowie. Są bez dodatku cukru, a w swoim składzie dodatkowo zawierają właśnie wyciąg z ganodermy - Reishi. Rząd japoński uznał oficjalnie Reishi jako roślinę leczniczą wspomagającą terapię raka.
 • Reishi - poznaj jego właściwości

  Reishi - poznaj jego właściwości

  Data dodania: 2011-04-18 22:43:45, Dodane przez: Piotr13
  Wyświetlony 9473 razy, Komentarzy: 1
  Grzyb Ganoderma lucidum ( powszechnie znany pod nazwą Grzyb Reishi), należy do skarbów medycyny chińskiej. W publikacjach medycznych został sklasyfikowany na pierwszym miejscu spośród 120 roślin mających istotne znaczenie dla organizmu człowieka. Ganoderma zalicza się do grupy leków roślinnych typu „Fu Zhen”, czyli odpowiednika leków immunoterapeutycznych i do grupy leków wzmacniających. Od wielu lat są wysoko cenione jego właściwości antyalergiczne, obniżające ciśnienie, antywirusowe, przeciwbakteryjne, antyoksydacyjne => , zapobiegające wielu schorzeniom.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 9
Ostatnie Artykuły w
Reishi
Miętowe cukierki bez cukru z Reishi Cukierki z Reishi pozwalają utrzymać świeży oddech, likwidują kaszel i wpływają korzystnie na Nasze zdrowie. Są ... Więcej »
Reishi - poznaj jego właściwości Grzyb Ganoderma lucidum ( powszechnie znany pod nazwą Grzyb Reishi), należy do skarbów medycyny chińskiej. W publika ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Reishi
Reishi - poznaj jego właściwości Grzyb Ganoderma lucidum ( powszechnie znany pod nazwą Grzyb Reishi), należy do skarbów medycyny chińskiej. W publika ... Więcej »
Miętowe cukierki bez cukru z Reishi Cukierki z Reishi pozwalają utrzymać świeży oddech, likwidują kaszel i wpływają korzystnie na Nasze zdrowie. Są ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.