• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

hCG

Z hCG przeprowdzisz zdumiewającą niskokaloryczną dieta, która wykorzystuje ludzką gonadotropinę kosmówkową, która okazuje się niezwykłym sukcesem w leczeniu ludzi z nadwagą i otyłością, oferuje drogę wyjścia z globalnego kryzysu zdrowia.

HCG jest hormonem, który wydzielany jest w czasie ciąży. Ma zdolność ochrony płodu przed głodem, uwalniając zapasy tłuszczu, które są zmagazynowane w organizmie kobiety.

Dr Simeons odkrył, że jeśli podasz HCG mężczyznom lub kobietom przy jednoczesnym stosowaniu diety 500 kalorii, można uwalniać zapasy tłuszczu. Nasze podwzgórze nadal otrzymuje informację o kaloriach, ale nie tych z przyjętego przez nas jedzenia, ale tych z naszego tłuszczu. HCG uwalnia zapasy tłuszczu do krwi (tak jakbyś zjadł posiłek wysoko tłuszczowy). Większość ludzi prawie wcale nie odczuwa apetytu kiedy stosuje się do protokołu.

Tagi podkategorii: hCG, suplement, gonadotropina, kosmówkowa

Artykuły:

  Kategorie Zdrowia
  Zdrowie na e-mail
  Podaj swój e-mail:
  a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
  Sklep CzaryMary.pl
  Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
  Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

  Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
  Ostatnie komentarze
  Zaloguj się! Po co?

  Przypomnienie hasła

  Adres E-mail*
  Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

  Szybka Rejestracja

  Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
  Mężczyzna* Kobieta*
  Adres E-mail*
  Nick*
  Imię
  Nazwisko
  Hasło*
  Potwierdź hasło*
  Awatar
  * Pola wymagane
  Statystyki online
  Użytkownicy online: 0
  Gości online: 0
  Co u nas słychać
  Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.