• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Szkodliwe Leki

Szkodliwe Leki - dowiedz się co grozi ci gdy kupujesz leki w aptece! Czy to aby na pewno leki? Przecież leki jak z samej nazwy wskazuje mają leczyć, a tymczasem, wiele spośród nich tego nie robi, na dodatek czyni szkody w innych narządach naszego ciała i ogólnie zatruwa organizm. Wielu ludzi wydaje miesięcznie od kilkudziesięciu do kilkuset złotych na "lekarstwa" i tak przez długie lata, a choroba nie znika, a jeśli zniknie, to na chwilę, bo później powraca...ponownie.
Tagi podkategorii: leki, fakty, szkodliwe leki, lekarstwa

Artykuły:

 • Uboczne skutki chemioterapii i radioterapii

  Uboczne skutki chemioterapii i radioterapii

  Data dodania: 2012-08-27 18:24:50, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 31128 razy, Komentarzy: 2
  Każdy kto przeszedł leczenie chemio i radioterapią dobrze wie jakie ma ono wyniszczające uboczne skutki dla całego organizmu. Każda osoba zareaguje na to leczenie w inny sposób i zazwyczaj długoterminowe skutki uboczne chemioterapii i radioterapii nie są przedstawiane pacjentowi kiedy zaleca mu się taką terapię podczas klinicznego leczenia raka.
 • Co nam może grozić, gdy nie będziemy kupować lekarstw

  Co nam może grozić, gdy nie będziemy kupować lekarstw

  Data dodania: 2011-12-05 15:39:30, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 7552 razy, Komentarzy: 7
  Naukowcy udowodnili też, że Aspiryna jest nie tyle szkodliwa, co nawet śmiertelnie niebezpieczna! U spożywających ją dzieci odnotowano 50% wzrost śmiertelności. Zażywanie tabletek wywołuje u ludzi w tak młodym wieku schorzenie zwane Zespołem Reya. Co do leków, to na polskim rynku bardzo głośno było reklamowane lekarstwo o nazwie Etopiryna. Tylko nikt nie mówił, że po jej zażywaniu można dostać nawet śmierć kliniczną lub martwicę mózgu, a także raka mózgu.
 • Mafia medyczna i szczepienia z dr Ghis

  Mafia medyczna i szczepienia z dr Ghis

  Data dodania: 2011-07-06 08:56:03, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 7312 razy, Komentarzy: 1
  Dr Ghislaine Lanctot opowiada o medycznym świecie, którym żądzą banki i finansjerzy, a cały proces leczenia nastawiony jest tylko na zysk, jedyne o co się zabiega to aby pacjent nie wyzdrowiał zbyt szybko a nawet wcale.
 • Czy nasze leki są skuteczne?

  Czy nasze leki są skuteczne?

  Data dodania: 2011-05-04 15:48:37, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5472 razy, Komentarzy: 1
  W Stanach Zjednoczonych rocznie u 2 milionów pacjentów opieki zdrowotnej (szpitali) wdają się infekcje, które powodują od 60 do 80 tysięcy zgonów. Niestety, mimo iż nowotworom wytoczono wojnę na wszystkich frontach, łącznie z tak drastycznymi metodami jak zabiegi chirurgiczne, naświetlania i chemioterapia, liczba wyleczeń w 90 procentach odmian raka nie wzrosła w okresie minionego ćwierćwiecza. Wiele leków jest wręcz niebezpiecznych, wiele jest nieskutecznych nawet w schorzeniach, na które zostały przepisane.
 • Witaminy syntetyczne

  Witaminy syntetyczne

  Data dodania: 2010-12-17 12:05:00, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 8377 razy, Komentarzy: 0
  Sztuczne preparaty witaminowe, to standardowa zawartość półek aptecznych. Witaminy syntetyczne są krystaliczną, nieorganiczną substancją, absolutnie obcą dla naszego organizmu. Wchłania się ona do organizmu z trudnością lub też nie jest w ogóle przyswajana. Przyswajalność obniża się drastycznie, gdy mają miejsce zaburzenia jelitowe. Bardzo łatwo można się o tym przekonać obserwując mocz po spożyciu witamin. Zmienia on kolor i wręcz przyjmuje zapach spożytych witamin. Nierzadko po spożyciu sztucznych witamin mają miejsce różne formy nietolerancji organizmu, nawet w formie dokuczliwych mdłości, ogólnego osłabienia, czy swędzenia. Przeciążane są nerki i wątroba oraz naruszana równowaga i proporcje składników mineralnych w organizmie. Podsumowując, może zajść sytuacja, że preparat witaminowy który ma pomagać w powrocie do zdrowia, zadziała zupełnie odwrotnie pogłębiając jeszcze nasz stan chorobowy.
 • Niebezpieczna pyralgina

  Niebezpieczna pyralgina

  Data dodania: 2010-09-29 00:38:33, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 93796 razy, Komentarzy: 41
  Pierwszymi objawami agranulocytozy, choroby, którą może wywołać pyralgina, są dreszcze i podwyższona gorączka. Chory czuje się rozbity, wydaje mu się, że ma grypę. Później boli go gardło. Gorączka rośnie. Pojawia się martwica tkanek. W najcięższych przypadkach pacjent umiera z powodu ogólnego zakażenia. - To jest choroba przypominająca AIDS, chory traci odporność - mówi prof. Witold Gomułka.
 • Wybierz Naturę, zostaw tradycyjne leki

  Wybierz Naturę, zostaw tradycyjne leki

  Data dodania: 2010-09-28 12:40:14, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 7614 razy, Komentarzy: 0
  Co przemawia za tym, aby unikać środków farmakologicznych i wykonać krok ku Naturze? Są trzy znane mi argumenty przemawiające za tym. Pamiętajmy tylko, że "leczenie" ziołami i innymi "naturalnymi" medykamentami to jedynie zdrowa alternatywa wobec "leków" syntetycznych. Owe "leki" również usuwają (czy próbują usunąć) objawy, lub też przynoszą ulgę, a nie likwidują przyczyny choroby. Hipokrates, ojciec medycyny powiedział: "Choroby są procesem pozbywania się toksyn z organizmu. Symptomy są naturalną ochroną organizmu. Nazywamy ją chorobami, lecz w rzeczywistości leczą choroby."
 • Leki na receptę przyczyną zgonów w USA

  Leki na receptę przyczyną zgonów w USA

  Data dodania: 2010-09-24 12:53:56, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5812 razy, Komentarzy: 0
  Jak podaje raport amerykańskich Ośrodków Kontroli Chorób i Prewencji (Centers for Disease Control and Prevention; w skrócie CDC), zatrucia spowodowane zażywaniem leków sprzedawanych na receptę urosły w Stanach Zjednoczonych do poziomu, który stawia je na drugim miejscu w kategorii przyczyn niezamierzonych zgonów.
 • Jak firmy farmaceutyczne zarabiają na ludzkim strachu

  Jak firmy farmaceutyczne zarabiają na ludzkim strachu

  Data dodania: 2010-08-11 09:21:49, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 6038 razy, Komentarzy: 0
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Szkodliwe Leki
Uboczne skutki chemioterapii i radioterapii Każdy kto przeszedł leczenie chemio i radioterapią dobrze wie jakie ma ono wyniszczające uboczne skutki dla całego ... Więcej »
Co nam może grozić, gdy nie będziemy kupować lekarstw Naukowcy udowodnili też, że Aspiryna jest nie tyle szkodliwa, co nawet śmiertelnie niebezpieczna! U spożywających j ... Więcej »
Mafia medyczna i szczepienia z dr Ghis Dr Ghislaine Lanctot opowiada o medycznym świecie, którym żądzą banki i finansjerzy, a cały proces leczenia nastaw ... Więcej »
Czy nasze leki są skuteczne? W Stanach Zjednoczonych rocznie u 2 milionów pacjentów opieki zdrowotnej (szpitali) wdają się infekcje, które powod ... Więcej »
Witaminy syntetyczne Sztuczne preparaty witaminowe, to standardowa zawartość półek aptecznych. Witaminy syntetyczne są krystaliczną, ni ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Szkodliwe Leki
Niebezpieczna pyralgina Pierwszymi objawami agranulocytozy, choroby, którą może wywołać pyralgina, są dreszcze i podwyższona gorączka. C ... Więcej »
Uboczne skutki chemioterapii i radioterapii Każdy kto przeszedł leczenie chemio i radioterapią dobrze wie jakie ma ono wyniszczające uboczne skutki dla całego ... Więcej »
Witaminy syntetyczne Sztuczne preparaty witaminowe, to standardowa zawartość półek aptecznych. Witaminy syntetyczne są krystaliczną, ni ... Więcej »
Wybierz Naturę, zostaw tradycyjne leki Co przemawia za tym, aby unikać środków farmakologicznych i wykonać krok ku Naturze? Są trzy znane mi argumenty prz ... Więcej »
Co nam może grozić, gdy nie będziemy kupować lekarstw Naukowcy udowodnili też, że Aspiryna jest nie tyle szkodliwa, co nawet śmiertelnie niebezpieczna! U spożywających j ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.