• Era Zdrowia
  • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
  • »
  • Preparaty Invex Remedies

Strefa Toksyczna!

Trucizny i toksyny są coraz częściej wpychane nam na siłę w każdej dziedzinie życia, nie bacząc na nasze zdrowie, tu dowiesz się czego i jak unikać! Twoje jedzenie jest zabrudzone całą masą szkodliwych substancji i związków, bywa modyfikowane genetycznie, co wpływa negatywnie na Nasze zdrowie i samopoczucie. Kosmetyki i chemia gospodarcza zawierają wiele niebezpiecznych konserwantów, jak i nieobojętnych dla zdrowia związków chemicznych. Nawet leki, które z założenia mają nas leczyć, nie dość, że nie leczą to wyzwalają jeszcze inne choroby. A szczepionki? Czy rzeczywiście chronią Nas przed chorobami zakaźnymi? Dowiesz się też co takiego rozpyla się w powietrzu i jak to na Nas wpływa. Używki...przemysł...naprawdę sporo tego jest, ale nie po to aby Cię załamać, lecz pomóc w uświadomieniu, abyś mógł dokonać świadomego wyboru i ochronić siebie.

Podkategorie:

Chemia GospodarczaChemia Gospodarcza
Chemia Gospodarcza - Jaki ma wpływ na nasze życie i zdrowie. Czy codzienny kontakt z różnymi chemicznymi miksturami nie ma na nasze zdrowie żadnego wpływu? Chemikalia zawarte w środkach czystości przenikają do naszych organizmów przez skórę. Wdychamy nieobojętne dla Nas zapachy. Jadamy z talerzy wcześniej umytych w chemicznym płynie do...
ChemtrailsChemtrails
Chemtrails - Niebezpieczne chmury! Chemtrails to chemiczne ślady zawarte w smudze kondensacyjnej powstającej za lecącym samolotem. Cel tego jest utajony, a oznacza na przykład skraplanie i dystrybucję na wielkich obszarach dużych ilości substancji pogarszających stan zdrowia organizmów żywych. Smugi kondensacyjne wytwarzają się w wyniku emisji spalin zawierających ośrodki krystalizacji, z...
Dodatki do żywnościDodatki do żywności
Dodatki do żywności - Czyli czego powinniśmy się obawiać kupując wszelaką żywność. Dodatków do żywności jest ogromna ilość. Wiele spośród nich kryje się pod numerami E. Nie lekceważmy tego. W większości te dodatki nie są bezpieczne dla naszego zdrowia. Jeśli już się zdecydujemy, zróbmy to ze świadomością co sobie czynimy,...
GMOGMO
GMO, czyli organizmy zmodyfikowane genetycznie to rośliny, zwierzęta i drobnoustroje, których geny zostały celowo zmienione przez człowieka. Rekombinacja DNA i inne pokrewne techniki pozwalają tworzyć organizmy o odmiennych właściwościach niż macierzy gatunek. Organizm genetycznie zmodyfikowany to organizm inny niż organizm człowieka, w którym materiał genetyczny został zmieniony w sposób nie...
PrzemysłPrzemysł
Przemysł i jego wpływ na nasze życie i zdrowie. Wiele korporacji czerpie zyski kosztem środowiska i ludzkiego zdrowia. Odpady chemiczne, skażenia trafiające do wody i gleby, wyrąb lasów, zanieczyszczenie powietrza, skażenie żywności - to tylko niektóre z przykładów oddziaływania przemysłu na Ziemię i jej mieszkańców.
SzczepionkiSzczepionki
Poznaj fakty i mity na temat szczepionek. Czy aby na pewno są potrzebne. Odkryto szereg powikłań po zastosowaniu szczepionek. Powszechne są wszelkiego rodzaju alergie, ale nie tylko. Szczepionki zawierają niebezpieczne dla zdrowia konserwanty takie jak aluminium. Na dodatek, ostatecznie szczepionki nie gwarantują niemożności zachowrowania na dana chorobę.
Szkodliwa żywnośćSzkodliwa żywność
Fakty o dostarczanej nam żywności. Czy wszystko co się nam podaje jest zdrowe i pożyteczne? Jakie są prawdziwe kulisy produkcji jedzenia w obecnych szybkich czasach? I nie zawsze musi to być tylko coca-cola czy inne kolorowe napoje gazowane, nie musi to być tylko wysoko przetworzone pożywienie z ogromną ilością konserwantów,...
Szkodliwe LekiSzkodliwe Leki
Szkodliwe Leki - dowiedz się co grozi ci gdy kupujesz leki w aptece! Czy to aby na pewno leki? Przecież leki jak z samej nazwy wskazuje mają leczyć, a tymczasem, wiele spośród nich tego nie robi, na dodatek czyni szkody w innych narządach naszego ciała i ogólnie zatruwa organizm. Wielu...
Toksyczne czasyToksyczne czasy
Dział poświęcony naszemu toksycznemu życiu. Wciąż na coś chorujemy, chorują nie tylko starsi ludzie, ale również młodsi, również dzieci. Nasze powietrze staje się dla nas czymś niepewnym, żywność którą spożywamy nie odżywia już nas tak jak powinna. Domy i mieszkania, w których mieszkamy mają w sobie więcej toksyn niz potrafimy...
Trujące KosmetykiTrujące Kosmetyki
Czy warto się upiekszać kosztem własnego zdrowia? Kosmetyki z całym "wagonem" chemikaliów wnikają poprzez naszą skórę do organizmu i dokładają się do utraty naszego zdrowia, starzenia się, pogarszającego się samopoczucia. Tutaj znajdziesz wszytko na temat chemii kosmetycznej oraz jej wpływie na ludzkie zdrowie. Jeśli weżmiesz sobie do serca te informacje...
UżywkiUżywki
Używki to produkty spożywcze nie mające właściwości odżywczych, zawierające substancje, które działają pobudzająco na układ nerwowy. Najczęściej stosowane używki to: kawa, herbata, tytoń, napoje alkoholowe oraz narkotyki. Używki wypłukują z naszego organizmu witaminy i składniki mineralne. Powodują różne choroby cywilizacyjne. Otępiają i zaburzają koncentrację oraz stępiają wrażliwość....
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Strefa Toksyczna!
Nieszczepione dzieci są zdrowsze – wyniki badań Wyniki badania na 11.921 uczestników pokazują, że nieszczepione dzieci są zdrowsze, mniej chorują niż ich szczepi ... Więcej »
Ten „niewinny” napój zagraża twojemu życiu Szwedzcy naukowcy chcieli dowiedzieć się czy mleko naprawdę jest „dobre dla organizmu”, a szczególnie chcieli o ... Więcej »
 Nie szczepimy? Pokaż mi swój plan B! Zdrowie jest proste i jest naszym naturalnym stanem. Szanując prawa natury możemy być zatem całkowicie spokojni o ... Więcej »
Jedz, pij, żuj i cho-ruj! (Ty i Twoje dzieci) W składzie gumy Orbit mamy niemal same chemikalia – substancje silnie zakwaszające ustrój. A gumy Orbit dla dzieci? ... Więcej »
Parafina w kosmetykach Parafina, hamując procesy wymiany gazowej, sprzyja rozwojowi bakterii beztlenowych, tworząc świetny grunt pod trądzi ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Strefa Toksyczna!
Parabeny - niebezpieczne substancje W Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych przeprowadzono badania, w których odkryto, że guzy nowotworów zlokalizow ... Więcej »
Niebezpieczna pyralgina Pierwszymi objawami agranulocytozy, choroby, którą może wywołać pyralgina, są dreszcze i podwyższona gorączka. C ... Więcej »
Dwutlenek siarki Dwutlenek siarki może też wywoływać astmę, skurcze i zapalenie oskrzeli. Obniża ciśnienie, a także niszczy w pok ... Więcej »
Walka z Chemtrails - Jak zbudować Chembuster? Chcesz mieć piękne i czyste niebo bez trujących smug? To proste! Budowa Chembustera to nic trudnego a daje naprawdę ... Więcej »
Benzoesan sodu - E211 Benzoesan sodu niszczy materiał genetyczny znajdujący się w mitochondrium i pojawia się cały szereg chorób związa ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.