• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Kwarc

Data dodania: 2011-12-05 09:00:43, Dodane przez: Kuba
Wyświetlony 12025 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!
Kwarc

KWARCYT (KRYSZTAŁ GÓRSKI), energia Ćandra,

Indu - (KSIĘŻYC)


KWARC czyli KRYSZTAŁ GÓRSKI (kwarc mleczny, kwarc krystaliczny) o barwie przeźroczystej , a czasem mlecznej, jest zwany Mistrzem pośród uzdrawiających kamieni i już od najdawniejszej starożytności był używany dla uzdrawiania ciała i duszy pomagając w medytacji, oczyszczaniu i wzmacnianiu organizmu. Słowo kryształ pochodzi od greckiego słowa "crystalos" i oznacza "lód". Jego działanie jest tak wszechstronne, że możemy go uznać za kamień Uniwersalny, bez którego nikt kto jest zainteresowany ezoteryką czy medycyną naturalną nie może się obejść!

 

Energia kryształu wzmaga działanie innych minerałów, ziół i esencji oczyszczając je i witalizując. Kwarcyt działa jako odpromiennik w pomieszczeniach, gdzie przebiegają cieki wodne i pasy geopatyczne oraz urządzenia elektroniczne jak telewizory czy komputery. Bardzo skutecznie neutralizuje negatywne promieniowanie cieków wodnych szczególnie, gdy jest w postaci tak zwanej szczotki kryształowej, czyli skupiska zrośniętych ze sobą kryształków. Harmonizuje, oczyszcza i chroni naszą aurę, usuwa blokady i zatory obdarzając nas witalnością i radością. Swoją magiczną moc rozsiewa wszędzie gdzie tylko się znajdzie, jest doskonałym nośnikiem czystego światła, w którym są zawarte wszystkie barwy tęczy. Łączy nas z całością i źródłem pierwotnej energii, która mieszka w głębi naszej duszy. Pomaga łączyć naszą duszę z Duszą Wszechświata! Wnosi jasność i czystość w umysł i duszę i ładuje nas stale nową energią pogłębiając naszą medytację i intuicję. Podobnie jak ametyst - bardzo ceniony jako kamień do medytacji!

 

Nagrzanym przez słońce górskim kryształem skutecznie leczy się choroby tarczycy, wole tarczycowe oraz oczu. Kryształ górski jest też używany do tamowania krwotoków. Kilka razy dziennie przykłada się nagrzany słońcem kryształ do chorego miejsca, np. do wola. Kwarcyt leczy też skutecznie zawroty głowy i zaburzenia błędnika, nawet jak tylko jest noszony w postaci wisiorka. Typowy zabieg leczniczy to przykładanie codziennie rano i wieczorem kryształku na czoło pomiędzy brwiami. Przykładanie kryształów górskich usuwa też skutecznie napięcia i bóle okolicy barkowej i lędźwiowej. Silne oczyszczenie i uzdrowienie daje też zabieg przyłożenia siedmiu kwarcytów w miejscach odpowiadających siedmiu ćakramom.

 

Wodę kwarcytową przeciw mdłościom i biegunkom oraz przy braku energii życiowej Ajurweda bardzo poleca. Popijanie takiej wody małymi łyczkami, czyli takiej w której przez przynajmniej 2 jama (6 godzin) moczył się kryształ, dodaje sił i oczyszcza. Podrażnione oczy, twarz, rany i skórę zmienioną chorobowo można przemywać także taką wodą kryształową, gdyż działa ona łagodząco. Przeciw wypryskom i trądzikowi należy wodę kryształową wystawić dodatkowo na słońce aby ją nakarmić promieniami słonecznymi i dopiero stosować do przemywań. Najlepsza woda lecznicza dla kryształu górskiego jest to woda źródlana oligoceńska. Kryształ górski także poprawia jakość i smak wody kranówki oraz zmiękcza ją jeśli go w niej na kilka godzin zanurzyć. Można kryształki wkładać do wanny na czas kąpieli, która wtedy staje się bardziej lecznicza.

 

Kryształ przeźroczysty usuwa Ama, toksynę w postaci trującej energii oraz dodaje świeżej energii witalnej dla życia i długowieczności. Kwarcyt różowy ociepla serce, otwiera dla innych i usuwa skostniałość poglądów. Radzi się kryształki górskie po zabiegach energetycznego uzdrawiania dokładnie obmywać w strumieniu bieżącej wody, a także regenerować wystawiając na słońce lub trzymając w wodzie z solą. Kwarcyt pomaga w zabiegach magicznych, jako kamień typowo księżycowy oraz pozwala się całkowicie skupić na obranym celu działania. Używany jest także w indyjskiej akupunkturze punktów Marma czyli w Marmabheszadźji.

Źródło: http://www.eioba.pl/a76210/uzdrawianie_kamieniami_i_metalami

Komentarze do artykułu: Kwarc

Nick:
E-mail:

Artykuły podobne do Kwarc:
 • Toksyczne składniki w kosmetykach

  Spis niebezpiecznych dla zdrowia ludzkiego substancji zawartych w kosmetykach.
 • Woda: Wielka tajemnica

  Przypuszczenia na temat rzeczywistych, a jednocześnie cudownych właściwości wody wykraczają daleko poza układ słoneczny, dowodząc, że dzięki tej substancji można przesyłać informacje szybciej od prędkości światła. Tu dowiesz się o wielu nowatorskich odkryciach m.in. takich jak zastosowanie konstrucji wodnych w...
 • Spotkanie promocyjne książki "Zdrowy maluch" w Warszawie, 12 lutego

  Cudowne mamy zdrowych maluchów łączcie się i przybywajcie tłumnie na spotkanie z Magdą Sikoń - autorką książki Zdrowy maluch już 12.02.2014 o godzinie 18:00 w salonie Empik Junior, w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 104/122. Maluchy mile widziane:)
 • Wykład dr A. Niedzwiedzki - Medycyna komórkowa

  Zapraszamy na wykłady dr Aleksandy Niedzwiedzki: Medycyna komórkowa - Naturalna droga do zachowania zdrowia kobiet - 18. 10. 2010, Medycyna komórkowa - Nowe zrozumienie podłoża chorób chronicznych i perspektywa ich naturalnej kontroli - 20. 10. 2010
 • Jak firmy farmaceutyczne zarabiają na ludzkim strachu

Filmiki podobne do Kwarc:

Medytacja dobra na ADHD ADD AADD [napisy PL kliknij na CC]

NIE WIDZISZ NAPISÓW - WŁĄCZ JE KLIKAJĄC IKONĘ CC NA PASKU ODTWARZACZA. Film dla rodziców dzieci nadpobudliwych i nie tylko. Ukazuje on, jakie można osiągnąć (więcej...)

DrZielonka i DrKulisz - komentarz do ustawy o szczepionkach

DR Zielonka http://www.optivitanutrition.pl / http://www.facebook.com/optivitanutrition http://burneikasports.com/pl/ Wsparcie marketingowe - http://www.chariot.pl / http://www.facebook.com/chariotpl Dr Andrzej Kulisz http://kulisz.com/ Kategorycznie zabrania się przeklinania oraz używania słów i zwrotów (więcej...)

Witamina B17-Ukrywane Lekarstwo Na Raka-Film Dokumentalny

Autor przedstawia dowody świadczące o tym, iż rak jest chorobą wynikającą głównie z braku w diecie ludzi współczesnych podstawowego składnika pokarmowego, podobnie jak w przypadku (więcej...)
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Kwarc
Kwarc KWARC czyli KRYSZTAŁ GÓRSKI (kwarc mleczny, kwarc krystaliczny) o barwie przeźroczystej , a czasem mlecznej, jest zwa ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Kwarc
Kwarc KWARC czyli KRYSZTAŁ GÓRSKI (kwarc mleczny, kwarc krystaliczny) o barwie przeźroczystej , a czasem mlecznej, jest zwa ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.