• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Detoksykacja organizmu

Detoksykacja Organizmu - Poznaj naturalne techniki. Każdego dnia jesteśmy narażeni na toksyny, czy to płynące z powietrza, czy pożywienia, czy z leków, kosmetyków i środków czytości lub z przedmiotów codziennego użytku. Detoksykacja to zespół reakcji biochemicznych, przekształcających toksyczne związki chemiczne w mniej groźne cząsteczki, które mogą być łatwo wydalone z komórki.
Tagi podkategorii: detoksykacja, organizm

Artykuły:

 • Metale ciężkie - jak się oczyścić?

  Metale ciężkie - jak się oczyścić?

  Data dodania: 2017-07-17 13:27:54, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5267 razy, Komentarzy: 1
  Do najniebezpieczniejszych metali cięzkich należą m.in. rtęć, kadm, arsen, tal, ołów, aluminium i nikiel. Te metale osadzają się w narządach wewnętrznych, komórkach i są bardzo trudne do zmetabolizowania. Ponadto wywołują wiele powikłań zdrowotnych i schorzeń, które niekiedy trudno sklasyfikować, a także trudno zobaczyć przyczyny tych schorzeń. Opisujemy naukowo popartą detoksykację z metali ciężkich za pomocą chlorelli i kolendry.
 • Oczyszczanie organizmu metodą płukania jamy ustnej olejem kokosowym

  Oczyszczanie organizmu metodą płukania jamy ustnej olejem kokosowym

  Data dodania: 2014-12-31 03:27:48, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 13075 razy, Komentarzy: 2
  Prosta i skuteczna metoda na oczyszczenie organizmu, krwi i poprawę stanu dziąseł, zębów, skóry, włosów, paznokci. Odzyskanie witalności i pożeganienie się z wieloma dolegliwościami.
 • Oczyszczanie zatok, oskrzeli, stawów metodą ssania oleju

  Oczyszczanie zatok, oskrzeli, stawów metodą ssania oleju

  Data dodania: 2013-04-06 23:50:30, Dodane przez: Doren
  Wyświetlony 64791 razy, Komentarzy: 5
  Metoda ssania oleju słonecznikowego jest znana od tysięcy lat, stosuje się ją z wielkim powodzeniem w dzisiejszych czasach jako skuteczny sposób oczyszczania organizmu z toksyn znajdujących się w tkankach oskrzeli, zatok, formacji kostnych czy stawów. Taka kuracja wzmacnia dziąsła, likwiduje paradontozę, wybiela zęby nawet u palaczy. Likwiduje również stany zapalne w obrębie dziąseł, w których tworzą się tzw. kieszonki.
 • Post - lecznicze oczyszczenie

  Post - lecznicze oczyszczenie

  Data dodania: 2012-08-21 19:06:17, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 17927 razy, Komentarzy: 1
  Głodówka to terapia polegająca na całkowitym powstrzymaniu się od jedzenia. Ma to na celu oczyszczenie organizmu z toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii zalegających w przewodzie pokarmowym. Lekarze - zwolennicy głodówek twierdzą, że podczas takiej terapii organizm najpierw pozbywa się tego, co niepotrzebne: tłuszczu, chorych komórek, złogów cholesterolowych. Ponadto głodówka to wspaniały urlop dla zazwyczaj przeciążonego na co dzień układu pokarmowego.
 • Polecamy książkę: "Oczyszczanie organizmu dla kobiet"

  Polecamy książkę: "Oczyszczanie organizmu dla kobiet"

  Data dodania: 2012-04-16 11:56:11, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 8059 razy, Komentarzy: 0
  Jak oczyścić swoje ciało i przywrócić mu jędrność, smukłość i witalność w bardziej spokojny, zrównoważony, sposób? Bez drastycznych szarpnięć, czerpiąc przy tym wiele radości i przyjemności? Spróbuj to, właśnie z Natalią Rose!
 • Soki oczyszczające organizm - kilka przepisów

  Soki oczyszczające organizm - kilka przepisów

  Data dodania: 2011-12-19 23:17:33, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 31212 razy, Komentarzy: 5
  Oczyszczanie organizmu to ważna rzecz każdego zdrowego człowieka w obecnych czasach. Jest to istotny element każdej diety, w dbałości o nasze zdrowie, dla profilaktyki jak i w chorobie.
 • Ciężkie metale - leczenie metodą chelatową

  Ciężkie metale - leczenie metodą chelatową

  Data dodania: 2011-10-18 21:47:56, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 11569 razy, Komentarzy: 0
  Każdy człowiek od chwili swojego przyjścia na świat codziennie otrzymuje w "darze" dużą porcję metali ciężkich, zwłaszcza ołowiu. Z każdym kolejnym rokiem życia wzrasta ich stężenie w organizmie. W skażonym środowisku, w którym przyszło nam egzystować, nie można przed nimi uciec. Obecność metali ciężkich, takich jak ołów, rtęć, uran, kadm, bar, arsen, czy tal powoduje wiele przewlekłych problemów zdrowotnych, począwszy od sztywnienia stawów, a skończywszy na nowotworach i groźnych chorobach serca.
 • Dieta balansująca i oczyszczająca organizm

  Dieta balansująca i oczyszczająca organizm

  Data dodania: 2010-09-06 21:46:11, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 12208 razy, Komentarzy: 2
  W obecnym czasie obserwuj się niemal epidemię zachorowań na wszystkie odmiany raka. Czas najwyższy abyśmy wszyscy nauczyli się walczyć z tą chorobą innymi metodami niż tylko chemia i etc... Niektóre z tych metod są zupełnie nieskomplikowane, trzeba tylko wprowadzić w swoje życie dużą samodyscyplinę.
 • Oczyszczanie ciała z toksyn - cz2

  Oczyszczanie ciała z toksyn - cz2

  Data dodania: 2010-09-02 08:47:59, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 23200 razy, Komentarzy: 1
  Każde oczyszczanie organizmu wpływa dodatnio na ciało. Najlepszą porą jest wiosna i jesień. Można wybrać różne odtruwające kuracje ciała w zależności od potrzeb. Po wybraniu odpowiedniego oczyszczającego programu należy mu się bezwzględnie podporządkować w 100%. Tylko wtedy można osiągnąć pełny sukces. Rozpoczynamy kurację z nastawieniem, że dla ciała i umysłu będzie to czas odpoczynku i odmłodzenia. Jeśli człowiek nastawia się, że oczyszczenie jest okresem wyrzeczeń, szanse na pełne odtrucie organizmu się zmniejszają. Każdy powinien odpowiednio nastroić własną psychikę.
 • Oczyszczenie organizmu wg Gersona

  Oczyszczenie organizmu wg Gersona

  Data dodania: 2010-09-01 17:20:49, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 22927 razy, Komentarzy: 1
  To oczyszczenie jest zalecane szczególnie w ciężkich chorobach, bardzo skuteczne przy chorobach nowotworowych.
 • Oczyszczanie ciała z toksyn - cz1

  Oczyszczanie ciała z toksyn - cz1

  Data dodania: 2010-08-28 16:39:15, Dodane przez: Kuba
  Wyświetlony 20482 razy, Komentarzy: 3
  Organizm człowieka jest urządzeniem, które potrafi się samo oczyszczać i odnawiać. Ale w dzisiejszym świecie nawet w najlepszych warunkach życia jest zbyt mocno obciążony nadmiarem różnych trujących substancji, które wywołują zmęczenie, osłabienie, bóle głowy, niezdrowy wygląd skóry, matowe włosy, przygaszone oczy i w końcu zaczynają się rozwijać choroby.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Detoksykacja organizmu
Metale ciężkie - jak się oczyścić? Do najniebezpieczniejszych metali cięzkich należą m.in. rtęć, kadm, arsen, tal, ołów, aluminium i nikiel. Te meta ... Więcej »
Oczyszczanie organizmu metodą płukania jamy ustnej olejem kokosowym Prosta i skuteczna metoda na oczyszczenie organizmu, krwi i poprawę stanu dziąseł, zębów, skóry, włosów, paznokc ... Więcej »
Oczyszczanie zatok, oskrzeli, stawów metodą ssania oleju Metoda ssania oleju słonecznikowego jest znana od tysięcy lat, stosuje się ją z wielkim powodzeniem w dzisiejszych c ... Więcej »
Post - lecznicze oczyszczenie Głodówka to terapia polegająca na całkowitym powstrzymaniu się od jedzenia. Ma to na celu oczyszczenie organizmu z ... Więcej »
Polecamy książkę: "Oczyszczanie organizmu dla kobiet" Jak oczyścić swoje ciało i przywrócić mu jędrność, smukłość i witalność w bardziej spokojny, zrównoważony ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Detoksykacja organizmu
Oczyszczanie zatok, oskrzeli, stawów metodą ssania oleju Metoda ssania oleju słonecznikowego jest znana od tysięcy lat, stosuje się ją z wielkim powodzeniem w dzisiejszych c ... Więcej »
Soki oczyszczające organizm - kilka przepisów Oczyszczanie organizmu to ważna rzecz każdego zdrowego człowieka w obecnych czasach. Jest to istotny element każdej ... Więcej »
Oczyszczanie ciała z toksyn - cz2 Każde oczyszczanie organizmu wpływa dodatnio na ciało. Najlepszą porą jest wiosna i jesień. Można wybrać różne ... Więcej »
Oczyszczenie organizmu wg Gersona To oczyszczenie jest zalecane szczególnie w ciężkich chorobach, bardzo skuteczne przy chorobach nowotworowych. Więcej »
Oczyszczanie ciała z toksyn - cz1 Organizm człowieka jest urządzeniem, które potrafi się samo oczyszczać i odnawiać. Ale w dzisiejszym świecie nawe ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.