• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Metoda Absorpcji Neutralnej Infekcji

Data dodania: 2010-06-05 09:47:40, Dodane przez: Kuba
Wyświetlony 7942 razy, Komentarzy: 0
Wrzuć na FacebookWykop!
Metoda Absorpcji Neutralnej Infekcji
ODKRYCIE METODY ABSORPCJI NEUTRALNEJ INFEKCJI.

W 1936 roku mój wuj Naum Rezkalla Sayegh zachorował na raka żołądka w Aleppo w Syrii, gdzie mieszkał. Został przyjęty do szpitala szkoły medycznej Uniwersytetu Amerykańskiego w Bejrucie na leczenie raka ale zmarł w ciągu kilku dni.

Byłem zaniepokojony i zawiedziony i zdecydowałem się znaleźć lekarstwo na raka za wszelką cenę.

W 1943 roku mój starszy brat Sarkis pojechał do Tunezji aby pracować w warsztacie maszynowym francuskiej armii, była to strefa wojenna w tym czasie i moja mama martwiła się o jego życie ponieważ miała to być czynna wojna. Z powodu zmartwienia moja mama zachorowała na reumatyzm. Wielu lekarzy podejmowało się znaleźć lek ale na próżno – żaden nie miał liku na jej chorobę. Jako ostatnia nadzieja – odwiedziliśmy naszego rodaka doktora profesora Yeniconshliana. On pracował w szpitalu szkoły medycznej AVB. On także nie dał żadnej nadziei do wyleczenia choroby mojej mamy ale dał pewną radę aby przebywała w cieple i suchym miejscu – on również powiedział, że "coś we krwi powoduje tą chorobę ale my nie wiemy co to jest i jak się tego pozbyć".

To dało mi trochę do myślenia, że chorobę powodują jakieś związki chemiczne znajdujace się we krwi – tak więc zacząłem rozglądać się i próbować znaleźć sposób aby "wyciągnąć je z ciała a w ten sposób wyleczyć chorobę.

Pewnego dnia bawiłem się z kolegami w naszym ogrodzie, kiedy moja mama zawołała na mnie i poprosiła o przygotowanie jogurtu, Ja byłem specjalistą od robienia jogurtu w naszej rodzinie, musiałem zagotować mleko, następnie go wychłodzić a potem wymieszać z paroma łyżkami jogurtu jako drożdży aby przygotować napój.

Aby zrobić to szybko i wrócić do zabawy, zwiększyłem temperaturę aby ugotować mleko szybciej i w końcu zauważyłem , że mleko się pali i naprawdę czuć spalenizną, nie miałem żadnego wyboru jak tylko kontynuować robienie jogurtu z przypalonym mlekiem i wrócić do zabawy.

Następnego dnia obudziłem się wcześnie aby sprawdzić jogurt który naprawdę maił smak przypalonego mleka. Kilka godzin później moja mama zapytała mnie czy jogurt jest gotowy. Powiedziałem że tak i poszliśmy go spróbować, najpierw spróbowała go moja mama, obawiałem się, że będzie narzekać na przypalenie, w przeciwieństwie ona pochwaliła mnie jako specjalistę od jogurtu. Z kolei ja również spróbowałem go i ku memu zdziwieniu jogurt był wyśmienity.

Próbowałem znaleźć wyjaśnienie co się stało, najpierw spróbowałem skosztować z wierzchu – był doskonały, następnie próbowałem z dna jogurtu i to miało smak spalenizny. Aby być pewnym spróbowałem znowu najpierw z powierzchni jogurtu gdzie wodnista część jogurtu była odwodniona – było bardzo dobre, następnie spróbowałem z dna jogurtu z wodnistą częścią i to miało zły smak, więc w ten sposób ustaliłem że całe przypalone mleko było rozpuszczone w części wodnej mleka.

Doszedłem więc do wniosku, że przypalone mleko i związki chemiczne są rozpuszczone w wodnej części mleka. To dało mi pomysł, że cząsteczki powodujące chorobę i związki chemiczne w ciele powinny być w wodnistej części krwi, więc mój wniosek był taki aby pozbyć się związków chemicznych i cząsteczek chorobotwórczych, które powodują chorobę. Musiałem oczyścić wodnistą część krwi aby wyleczyć chorobę.

Szukałem sposobów aby oczyścić wodnistą część krwi z cząstek chemicznych powodujących choroby.

Pamiętam, że jeśli skóra jest poparzona, robi się pęcherz zapełniony surowicą, wodnistą częścią krwi, poprzez odsączenie tej wody z pęcherza pomoże to pozbyć się związków chemicznych, tak więc poprzez przecięcie martwej skóry pęcherza i odprowadzenie zawartej wody – pomoże eliminować związki chemiczne.

Zdecydowałem się przetestować mój pomysł na mojej mamie aby wyleczyć ją z choroby reumatycznej. Musiałem zrobić pęcherz i jedynym sposobem aby to zrobić w tamtych czasach było przypalenie skóry papierosem ale to nie było żadne ryzyko aby przypalić skórę mojej mamy tak aby zrobić pęcherz.

Moja mama przyjęła ta inicjatywę i zrobiliśmy pęcherz poprzez przypalenie je skóry na jej nodze. Byłem zdziwiony, kiedy zobaczyłem moja mamę przypalającą swoją skórę bez wahania -wyobraziłem sobie , że ból reumatyczny jest gorszy niż ból przypalenia skóry. Pęcherz był gotowy i ja musiałem przeciąć martwą skórę aby opróżnić zawartą surowicę więc to zrobiłem – kiedy surowica wyciekła z pęcherza moja mama powiedziała mi , że poczuła ulgę w bólu – to była pierwsza oznaka, że leczenie zadziała.

Jeden pęcherz został odsączony z nikłej ilości surowicy ale ja potrzebowałem dużej ilości. Ja wiem z mojego kuchennego doświadczenia, że przed gotowaniem grochu (fasoli) i groszku włoskiego (chick peas) trzymamy je w wodzie przez noc aby można je było szybciej ugotować, ponieważ groch i groszek włoski maja zdolność absorpcji wody co powoduje łatwiejsze gotowanie.

Przyłożyłem więc na ranę suche ziarno fasolki aby absorbowało surowicę w sposób ciągły ale to się nie stało i rana została wyleczona. Następnym razem zdecydowałem się umieścić groszek włoski (chick peas) – tym razem działało doskonale i groszek włoski absorbował w sposób ciągły surowicę aż do nasycenia, wymieniłem więc nasycony groszek na suchy – w ten sposób odsączanie nigdy się nie kończyło powodując stały odpływ surowicy- co gwarantowało odejście wszystkich chorób spowodowanych związkami chemicznymi z ciała i zapewniało uniemożliwienie zainfekowanie rany skoro surowica była poza ciałem, więc infekcja nie miała żadnej szansy wejścia do ciała co było bardzo ważne podczas wielu miesięcy leczenia.

Pewnego dnia jadłem czosnek z chlebem i bawiłem się w naszym ogródku z moimi kolegami, chleb się skończył a ja ciągle miałem kawałek czosnku, którego nie chciałem wyrzucić więc trzymałem go w mojej dłoni do końca zabawy. Przechowałem w ten sposób czosnek aby zjeść go później. Kiedy obudziłem się następnego dnia rano, zauważyłem pęcherz na mojej ręce w tym samym miejscu gdzie trzymałem go. To dało mi do myślenia aby użyć czosnek do zrobienia pęcherza, który jest bardziej ludzki niż parzenie skóry używając papierosa.

Używając tej metody w 1943 roku przez 6 miesięcy mojej mamy reumatyzm był wyleczony całkowicie i nigdy nie powrócił podczas jej życia – ona zmarła w roku 1970 z przyczyn naturalnych.

W ten sposób metoda absorpcji neutralnej infekcji była rozwinięta, zakończona, przebadana i była gotowa do użycia dla wszystkich typów artretyzmu reumatoidalnego i chorób pokrewnych.

W 1960 roku u mojej żony rozwinął się artretyzm reumatoidalny i ja natychmiast użyłem tej metody aby wyleczyć jej chorobę, po 6 miesiącach leczenia choroba była całkowicie wyleczona i nigdy nie wróciła podczas jej życia. Ona była drugą osobą leczoną tą metodą.

LEKARSTWO NA RAKA

W 1980 roku zacząłem badanie naukowe w dziedzinie raka aby znaleźć sposoby wyleczenia tej choroby. Najpierw potrzebowałem profesjonalnej porady od ekspertów, więc zapytałem doktora czy wie co to jest rak. Odpowiedział, że nie, wtedy zapytałem czy on ma lek na raka. Powiedział, że nie, wtedy zapytałem jakiego rodzaju specjalistą on jest – on odpowiedział że ekspertem onkologiem. Byłem zdziwiony słysząc, że jak ktoś może być ekspertem onkologiem, jeśli nie wie co to rak i nie ma na niego lekarstwa. Konfrontowałem zdziwienie po zdziwieniu. Najpierw dowiedziałem się, że rak nie jest medycznym problemem ponieważ, ponieważ nie jest to choroba wirusowo bakteryjna ale jest to choroba chemiczna. Po drugie, przekonałem się, że onkologia od 1900 roku próbuje wyeliminować komórki rakowe, które są ofiarą czynników rakotwórczych a nie problemem i opuszczenie czynników rakotwórczych , które są problemem w ciele powoduje to co onkologia nazywa dziwnym nawrotem.

Przestudiowałem wszystkie fenomeny u ludzi cierpiących na raka i zaproponowałem mechanizm rozwoju raka który doskonale wyjaśnił co to jest rak. Kiedy powstaje? Jak powstaje? Kiedy powstaje? Dlaczego powstaje? Gdzie powstaje? Jak leczyć i zapobiegać jego powstaniu.

Wszystko to znajdziecie w mojej książce "Cancer Cure" przetłumaczonej na język polski (tytuł " Nie umieraj na raka człowieku!")

Wiele wyjasnień można znaleźć równiez w filmie dostepnym na tej witrynie.

Więcej znajdziecie na stronie: www.lekarstwonaraka.com.pl
Źródło: http://www.lekarstwonaraka.com.pl/Historia.htm

Komentarze do artykułu: Metoda Absorpcji Neutralnej Infekcji

Nick:
E-mail:

Artykuły podobne do Metoda Absorpcji Neutralnej Infekcji:
 • Osobiste doświadczenia z nanoplastrami LifeWave

  Jak zadziałały te niesamowite plastry? Tu przeczytasz o naszych doświadczeniach i innych osób, które już wypróbowały te wspaniałości. Doświadczenia będą co jakiś czas aktualizowane, więc zapraszamy do tego artykułu co jakiś czas.
 • Letril - odpowiedź na raka

  Wyniki Binzela są imponujące. Niektórzy pacjenci opisani w jego książce wciąż żyją (i mają się dobrze!) – 15-18 lat od rozpoczęcia leczenia letrilem. Binzel zauważa też, że żadna diagnoza raka nie była postawiona przez niego (małe miasteczko, lekarz rodzinny) –...
 • Rooibos – właściwości zdrowotne

  Czerwona herbata rooibos ma liczne właściwości zdrowotne. Łagodzi alergię i astmę, korzystnie wpływa na nasze samopoczucie gdyż zawiera flawonoidy, które wpływają na wydzielanie hormonu szczęścia, tak bardzo nam potrzebnego. Wspomaga układ odpornościowy, przemianę materii, opóźnia procesy starzenia i działa antynowotworowo....
 • Minerały Schindele - opinie

  Minerały Schindele'a spożywane były już przez wielu ludzi. Otrzymały także kilka nagród, wyróżnień i medali zarówno w Austrii jak i w Polsce. Ich szerokie działanie przyczynaiło się do poprawy zdrowia na wielu różnych płaszczyznach. W tym artykule prezentujemy zebrane i...
 • Opinie o lewatywie od uzdrowionych ludzi

  Kilka ciekawych opini ludzi, którym pomogła lewatywa i oczyszczanie jelit. Warto zadbać o czyste jelita, lewatywa to najlepsza droga do tego oraz do zachowania świetnego stanu zdrowia.
Filmiki podobne do Metoda Absorpcji Neutralnej Infekcji:

Szkodliwość alkoholu - co się dzieje w organizmie

Jeżeli ktoś przekazuje nam informacje, że alkohol to toksyna, która zabija bezpowrotnie nasze neurony, upośledza organizm i wyniszcza nasze ciało to i tak nie do (więcej...)

Vilcacora z amazońskiej dżungli

Amazońskie zioło wilcacora (vilcacora) prezentowane przez Jerzego Majcherczyka. Wilcacora jest rośliną, która była używana przez Indian do leczenia raka i wielu innych chorób.

Świat bez raka. Opowieść o witaminie B17 1/6

Autor przedstawia dowody świadczące o tym, iż rak jest chorobą wynikającą głównie z braku w diecie ludzi współczesnych podstawowego składnika pokarmowego, podobnie jak w przypadku (więcej...)
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Naturalne Leczenie Nowotworów
Korzeń mniszka lekarskiego skuteczniejszy od chemioterapii Badanie wykryło, że herbata z mniszka wpływa na komórki rakowe w taki sposób, że rozpadają się w ciągu 48 godzi ... Więcej »
RAK – cudowna mieszanka: cytryna + soda oczyszczona Cytryna niszczy komórki rakotwórcze 12 rodzajów nowotworów. Cytryna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek rakot ... Więcej »
Owoc grawioli leczy raka Owoc z drzewa graviola jest cudownym zabójcą raka, 10000 razy silniejszym niż chemia. Składniki zawarte w ekstrakcie ... Więcej »
Sok likopenowy do walki z nowotworami Głównym składnikiem soku jest likopen, jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy. Według licznych badań naukowych l ... Więcej »
Kordycepina leczy raka Kordycepina jest powszechnie wykorzystywana w medycynie chińskiej. Naukowcy interesują się jej właściwościami ju ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Naturalne Leczenie Nowotworów
Soda oczyszczona w leczeniu nowotworów Przyjmując regularnie wodny roztwór sody oczyszczonej, można w przeciągu kilku dni doprowadzić do znacznego zwięks ... Więcej »
Owoc grawioli leczy raka Owoc z drzewa graviola jest cudownym zabójcą raka, 10000 razy silniejszym niż chemia. Składniki zawarte w ekstrakcie ... Więcej »
Korzeń mniszka lekarskiego skuteczniejszy od chemioterapii Badanie wykryło, że herbata z mniszka wpływa na komórki rakowe w taki sposób, że rozpadają się w ciągu 48 godzi ... Więcej »
Leczenie raka wątroby i marskości wątroby za pomocą widłaka Widłak jest wyjątkowo skuteczny i dobry na leczenie zapalenia wątroby, leczenie marskości wątroby (stwardnienia wą ... Więcej »
RAK – cudowna mieszanka: cytryna + soda oczyszczona Cytryna niszczy komórki rakotwórcze 12 rodzajów nowotworów. Cytryna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek rakot ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.