• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Nanoplastry LifeWave – warto wiedzieć

Data dodania: 2013-02-25 22:26:31, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 16644 razy, Komentarzy: 9
Wrzuć na FacebookWykop!
Nanoplastry LifeWave – warto wiedzieć
Oryginalny obraz: http://lifewavetraining.com/news/wp-content/gallery/photo-contest-october-2/mains-lifewave-023.jpg
Wejdź do sklepu po zdrowie:
 • SP6 Complete
  Tylko: 399 zł

  Kup Teraz!

  SP6 Complete - Pomaga w naturalny i bezpieczny sposób zredukować apetyt i łaknienie ułatwiając zrzucenie zbędnych kilogramów. Dzięki delikatnej stymulacji punktów akupunktury znacznie szybciej daje odczucie sytości, a zmniejszony apetyt pozwoli świadomie decydować o zdrowszym jedzeniu oraz posiłkach o zmniejszonej wielkości. Produkt SP6 pomaga również zredukować łaknienie na słodycze i niezdrowe przekąski w ciągu dnia i w nocy
 • Silent Nights MD
  Tylko: 399 zł

  Kup Teraz!

  Silent Nights MD - Niezwykle pomocny w problemach z bezsennością, płytkim snem, nocnym wierceniem się, nadaktywnością umysłową lub stanami związanymi ze stresem (takimi jak niepokój czy nerwowość). Silent Nights MD to głębszy i regenerujący sen.
 • Glutathione
  Tylko: 399 zł

  Kup Teraz!

  Glutathione - Glutation potężnie wspomaga ciało w usuwaniu toksyn, wspomaga ciało w produkcji Glutationu – najsilniejszej substancji odtruwającej ciało z toksyn i metali ciężkich. Glutation wzmacnia system odpornościowy, przyspiesza regenerację organizmu, poprawia jakość skóry.
 • Carnosine
  Tylko: 399 zł

  Kup Teraz!

  Carnosine - Poprawia działanie układu nerwowego, ponieważ sama karnozyna używana jest w przypadku zaburzeń neurologicznych (od autyzmu po rekonwalescencje po udarach i zawałach). Przyspiesza proces gojenia się ciała i ran – oparzeń, skręceń stawów, złamań czy naderwań ścięgien i mięśni ponieważ karnozyna jest jedną z najsilniejszych substancji regenerujących nasze komórki, nawet na poziomie DNA.
 • Aeon
  Tylko: 399 zł

  Kup Teraz!

  Aeon - Bardzo szybko likwiduje stres. Redukuje stany zapalne, pomaga też spowolnić procesy starzenia. Zmniejsza częstotliwość akcji serca i równoważy autonomiczny układ nerwowy.
 • Energy Enhancer
  Tylko: 399 zł

  Kup Teraz!

  Energy Enhancer - Stworzony dla ludzi, którzy potrzebują na co dzień więcej energii i koncentracji. Ponieważ produkt Energy Enhancer usprawnia również komunikację między komórkami zwiększa wytrzymałość na zmęczenie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Na świecie używany jest przez elitę zawodowych sportowców.
 • Ice Wave
  Tylko: 399 zł

  Kup Teraz!

  Ice Wave - Delikatnie stymulują punkty akupunkturowe, dosłownie poprawiając przepływ energii w organizmie, zmniejszając odczucie bólu i dyskomfortu – w ciągu kilku minut od zastosowania! Ice Wave to bezpieczne i naturalne łagodzenie bólów całego ciała jak i bólów miejscowych. Plastry te są wygodne i łatwe w stosowaniu i zapewniają szybkie rezultaty.

Drodzy Czytelnicy!

Rozpoczynamy Akcję LifeWave!
Cóż to takiego i po co?

LifeWave to producent niesamowitych plastrów - przeboju w nanotechnologii medycznej. Działają one na zasadach akupunktury. To bioelektrody, które wysyłają do organizmu sygnały o odpowiedniej częstotliwości i w ten sposób stymulują organizm do samoleczenia. Nic z nich nie wnika do ciała. Są bez chemii. Są niezwykle skuteczne!

I tak oto - w ciągu kilkunastu sekund do kilku minut znacznie lub całkowicie redukują bóle różnego rodzaju, usuwają stres, stany zapalne w organizmie. Spowalniają procesy starzenia. Podnoszą poziom energii w organizmie poprzez odblokowanie przepływu energii, poprawiają koncentrację i rozciągliwość mięśni. Przyczyniają się do usuwania z organizmu toksyn i metali ciężkich oraz do regeneracji komórek. Wpływają znacznie na obniżenie apetytu co sprzyja utracie wagi ciała. Rozwiązują problemy bezsenności (w UE zarejestrowane jako "urządzenie medyczne klasy 1" i używane w Stanach Zjednoczonych, w Anglii i Francji), redukują też niepokój, drażliwość i nadpobudliwość umysłową.

Bioelektrody LifeWave poznaliśmy jakieś 2 miesiące temu. Zainteresowało nas jak znajomy opisywał jak niesamowicie podziałały na wieloletnie bóle jego taty i taty jego partnerki. Zafascynowała nas też technologia i sposób docierania do choroby i dolegliwości - wiemy, że powstają one w wyniku zablokowania się przepływu energii w kanałach energetycznych (meridianach) - te zablokowania z kolei są m.in. efektem stresu i nieuporządkowanych, nierozwiązanych, skumulowanych emocji. Plastry tak niesamowicie skonstruowane (pokłon dla ich twórcy genialnego naukowca Davida Schmidta) zaskoczyły nas swoją skutecznością i nadal zaskakują co w jakimś stopniu opisaliśmy (i nadal będziemy opisywać) w artykule "Osobiste doświadczenia z nanoplastrami LifeWave". Zapraszamy do jego lektury.

Nasza fascynacja doprowadziła do głębszego zaangażowania się w ten projekt i propagowania go. Jak zauważyliście jesteśmy miłośnikami zdrowego, naturalnego stylu życia. Wiemy jak przeciwbólowe środki farmakologiczne działają - likwidują tylko objawy, wysyłają do mózgu informację o tym by nie czuć bólu podczas gdy choroba pozostaje, a ból i tak powraca. Podobnie sprawa ma się z leczeniem chorób środkami farmakologicznymi - chemia nieobojętna dla zdrowia, zawsze pozostawia skutki uboczne. A skuteczność? Myślę, że każdy z Was mógłby zdroworozsądkowo określić jak to jest z tą skutecznością bazując na swoim czy też swoich bliskich doświadczeniu.
A plastry LifeWave mogą być wspaniałym, zdrowym, bezpiecznym rozwiązaniem dla osób, które niejednokrotnie "przejechały się" na specyfikach z apteki, ale też dla tych, którzy na serio chcą zainwestować w swoje zdrowie, bez długich kuracji z małymi, lub średnimi efektami.
Wiemy jak to jest z nowinkami zdrowotnymi - budzą wątpliwości, niedowierzania - wszak dociera do nas wiele różnych reklam, środków, które nie zawsze spełniają nasze oczekiwania - sami też tego doświadczyliśmy i nagle po tylu latach naszych poszukiwań pojawiły się nanoplastry LifeWave - to jest po prostu przełom!

Nanoplastry LifeWave zachowują swoje właściwości do 24 h działania przy ciele. W przypadku bioelektrod Energy Enhancer jest to do 48 h. Taki plaster może być wielorazowego użytku. Dla przykładu, po kilkunastu sekundach do kilku minut stosowania bioelektrod IceWave na ciało, następuje znaczna redukcja bólu i stanu zapalnego, nawet do zera. W takim wypadku można bioelektrodę odkleić i zostawić do kolejnego użytku, aż ogólnie wykorzysta się 24 godziny. Wskazane jest jednak w celu dokładnego usunięcia blokady odpowiedzialnej za ból używać bioelektrod wiele godzin, 24 godziny, bądź kilka dni.
Bioelektrody LifeWave można nie przyklejać, a przyłożyć do ciała. Można je przykładać na ubranie, buty, gips (działają do 3 cm od ciała). Po zużyciu się folii klejącej można je przykleić dodatkowo zwykłym plastrem.
Wskazane jest aby bioelektrody trzymać z dala od telefonów komórkowych i komputerów.

Jest 7 rodzajów plastrów. Każde opakowanie zawiera 30 bioelektrod. W przypadku bioelektrod IceWave oraz Energy Enhancer należy używać 2 plastry - dodatni i ujemny, zatem w opakowaniu jest 15 bioelektrod dodatnich i 15 ujemnych.

Jeśli chcesz nabyć nanoplastry taniej możesz zapisać się do LifeWave. Plastry można nabyć nawet za ok. 6 zł/szt. podczas gdy przy cenie detalicznej (399 zł/opak.) wychodzi 13.30 zł/szt.

W Polsce, w różnych rejonach odbywają się prezentacje, na których samemu bezpłatnie można sprawdzić efektywność działania plastrów oraz dowiedzieć się jak korzystnie można zarobić stając się dystrybutorem LifeWave. Jeśli chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w takiej prezentacji zgłoś się do nas poprzez nasz formularz kontaktowy podając miasto, z jakiego jesteś. Jeśli w Twoim mieście będzie chętnych kilka osób aby zobaczyć prezentację bioelektrod LifeWave, możemy tam pomóc zorganizować takie spotkanie.

Komentarze do artykułu: Nanoplastry LifeWave – warto wiedzieć

Nick:
E-mail:


Wiola
2017-06-21 12:57:24
Witam chciałabym spróbować waszej nowej technologii mecze się z przepuklina ledzwiowa już 20 lat operacji się boję może te plastry mi pomogą dziekuje


wiktoria1998
2017-01-15 14:57:03
witam, mieszkam w Częstochowie ,jak będzie prezentacja ,to czekam na powiadomienie,pozdrawiam


amara
2016-12-07 20:22:58
mieszkam we Wrocławiu i chętnie zobaczę prezentacje.
pozdr.


maskarade
2015-02-05 08:51:28
http://www.lifewave.com/erazdrowia a najlepiej kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy.


Sandra
2015-02-04 22:46:53
Gdzie to można kupić?


Alicja
2015-02-04 10:49:33
Jestem oczarowana działaniem plasterków przeciwbólowych - polecam moim znajomym i nie tylko !


mimi
2013-06-19 19:24:13
Na mnie działają, używam 3 tygodnie.


Pap
2013-04-13 22:20:18
Jeden wielki szit! I nie pół godziny po artykule!


marcin
2013-02-25 23:05:41
Wiecie dlaczego używam te bioelektrody? Bo działają:)

Artykuły podobne do Nanoplastry LifeWave – warto wiedzieć:
 • Nanoplastry LifeWave – przełom w nanotechnologii medycznej

  Niezwykłe nanoplastry LifeWafe to rewolucja w nanotechnologii medycznej. W ciągu kilkunastu sekund do kilku minut rozbrajają każdy ból, dodają energii, usuwają stres. Z nimi możesz schudnąć, doskonale oczyścić i zregenerować organizm. Z nimi możesz wreszcie się porządnie wyspać. Działają jak...
 • Prezentacja nanoplastrów LifeWave, 11-12 maja w Bydgoszczy

  W dniach 11-12 maja 2013 roku w Bydgoszczy w ramach Targów Medycyny Naturalnej ("Łuczniczka", ul. Toruńska 59) będziemy prezentować nanoplastry LifeWave. Zapraszamy! Przyjdź na darmowe testowanie! A spotkać Cię może natychmiastowa REDUKCJA nawet najbardziej uporczywych BÓLÓW i stanów zapalnych oraz...
 • Nanoplastry Energy Enhancer - energia, wytrzymałość i koncentracja

  Badania pokazały, że dzięki zastosowaniu przełomowej nanotechnologii LifeWave nanoplastry Energy Enhancer zwiększają poziom odczuwalnej energii, wytrzymałości i koncentracji. Ale to nie tylko to, plastry te odblokowują często pozaburzane kanały energetyczne, dzięki czemu moze dochodzić do likwidacji różnego rodzaju schorzeń.
 • Nanoplastry Silent Nights MD - lek na bezsenność

  To nowa technologia poprawy jakości snu zapewniająca głębszy i bardziej regenerujący sen.Silent Nights został opracowany za pomocą nano technologii LifeWave specjalnie dla osób, które mają problemy z bezsennością, płytkim snem, nocnym wierceniem się, nadaktywnością umysłową lub stanami związanymi ze stresem...
 • Nanoplastry SP6 Complete - skuteczne, zdrowe odchudzanie

  Czy duży apetyt lub wieczorne łaknienia nie pozwalają Ci zrzucić wagi? Dotychczasowe metody nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, lub wiązały się z katowaniem siebie dietami i wyrzeczeniami? Będziesz zachwycona/-y rezultatami nanotechnologii LifeWave SP6 Complete.
Filmiki podobne do Nanoplastry LifeWave – warto wiedzieć:

David Schmidt demonstruje technologię Lifewave

www.LifeWave.com/polish/erazdrowia Twórca nano technologii LifeWave naukowiec David Schmidt opowiada jak działają plastry Energy Enhancers oraz w jaki sposób zwiększają energię w ciele.

LifeWavePolska.pl - demonstracja Energy Enhancer w Australii

Więcej informacji: www.LifeWave.com/polish/erazdrowia Zapraszamy do kontaktu z Polską Grupą LifeWave. Lekarz z Australii prezentuje jak produkt Energy Enhancer wykonany nano technologią LifeWave natychmiast wpływa na zmianę (więcej...)

Wykład Davida Schmidta: Czy możemy żyć ponad 120 lat?

Więcej na: http://www.lifewave.com/polish/erazdrowia Fragment wykładu dr Davida Schmidta na temat zastosowania technologii Lifewave w spowolnieniu procesów starzenia oraz zwiększenia potencjału ludzkiego organizmu. Pełen wykład dostępny dla (więcej...)
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Nanoplastry LifeWave – HIT!
Anti-aging z LifeWave i okazja dla Ciebie LifeWave przygotował OGÓLNOPOLSKI PROJEKT który ma na celu ODMŁADZANIE WYGLĄDU I COFANIU EFEKTÓW STARZENIA SKÓRY. ... Więcej »
Prezentacja nanoplastrów LifeWave w Ciechocinku, 22 sierpnia 2013 roku Zapraszamy 22 sierpnia br. na prezentację nanoplastrów w Ciechocinku przy ul. Zdrojowej 19, o godz. 16. Przyjdź, aby ... Więcej »
Technologia Lifewave - medycyna energetyczna jutra czy dziś? Czy możemy zmienić podejście do leczenia? Wielu lekarzy w Polsce już jest "za". Czy już teraz możemy wprowadzić ... Więcej »
Relacja z prezentacji nanoplastrów LifeWave w Ciechocinku na Targach Medycyny Naturalnej W dniach 21-23 czerwca 2013 roku w Ciechocinku prezentowaliśmy nanoplastry LifeWave w ramach Targów Medycyny Naturalne ... Więcej »
Osobiste doświadczenia z nanoplastrami LifeWave Jak zadziałały te niesamowite plastry? Tu przeczytasz o naszych doświadczeniach i innych osób, które już wypróbow ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Nanoplastry LifeWave – HIT!
Osobiste doświadczenia z nanoplastrami LifeWave Jak zadziałały te niesamowite plastry? Tu przeczytasz o naszych doświadczeniach i innych osób, które już wypróbow ... Więcej »
Mój pięciodniowy detoks z nanoplastrami LifeWave Zafascynowana nanoplastrami LifeWave rozpoczęłam wczoraj pięciodniowy program detoksyfikacyjny rozplanowany przez spe ... Więcej »
Nanoplastry LifeWave – warto wiedzieć Plastry LifeWave mogą być wspaniałym, zdrowym, bezpiecznym rozwiązaniem dla osób, które niejednokrotnie "przejech ... Więcej »
Nanoplastry LifeWave – przełom w nanotechnologii medycznej Niezwykłe nanoplastry LifeWafe to rewolucja w nanotechnologii medycznej. W ciągu kilkunastu sekund do kilku minut rozb ... Więcej »
Nanoplastry Glutathione - najlepszy detoks Nanoplastry Glutathione w naturalny sposób stymulują ciało w produkcji Glutationu najsilniejszego ze znanych naukowco ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.