• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Nanoplastry LifeWave – HIT!

Nanoplastry LifeWave to przełom w nanotechnologii medycznej. To połączenie akupunktury i nanotechnologii. Nanoplastry stworzone zostały podczas prac badawczych dla Wojska Stanów Zjednoczonych i używane są przez światowej sławy sportowców, lekarzy i celebrytów. Mogą pomóc Ci zwiększyć energię, usunąć natychmiast stres, zredukować najcięższy ból w ciągu kilkunastu sekund do kilku minut lub przyspieszyć procesy samoleczenia i regeneracji organizmu. I wszystko to bez chemii, nic nie przenika do organizmu. To nie żart! To niezwykły wynalazek ostatnich czasów, a wszystko za sprawą genialnego amerykańskiego naukowca Davida Schmidta.
Technologia LifeWave powstała po ponad 3 intensywnych latach badań, które David Schmidt prowadził nad naturalnymi sposobami zwiększenia energii i wytrzymałości przez studiowanie bezprzewodowej komunikacji z komórkami ludzkiego ciała. Po pierwszych niezależnych badaniach nad skutecznością swojej technologii i ogromnym zainteresowaniem lekarzy i sportowców David założył firmę LifeWave, która zajęła się dostarczaniem jego urządzeń do klientów na całym świecie.
Obecnie istnieje ponad 60 badań klinicznych tych wspaniałych produktów.
Jak działa nanotechnologia LifeWave? To nasz organizm właśnie jest najlepszą apteką i doskonałym laboratorium biochemicznym. Jesteśmy w stanie aktywować sami nasz organizm do samoleczenia, do zwiększenia poziomu energii, do usuwania toksyn i metali ciężkich itp. Jak należy to zatem uczynić?
Od wieków wiemy, że specyficzne długości fali świetlnej powodują bardzo silne reakcje w ludzkim ciele. Np. kiedy wychodzimy na słońce długość fali słonecznej powoduje, że nasze ciało natychmiast zaczyna produkować witaminę D. David Schmidt zaczął badać to zjawisko szukając jaka długość fali aktywowałaby produkcję silnych substancji wspomagających zdrowie w naszym ciele takich jak chociażby Glutation czy Karnozyna.
Technologia LifeWave wykorzystuje tę wiedzę i stymuluje w podobny sposób punkty energetyczne naszego ciała, które w tradycyjnej medycynie Wschodu nazywane są punktami akupunktury lub meridianami. Dzięki delikatnej stymulacji określonych kanałów energetycznych usprawniony zostaje przepływ energii a tym samym cały układ komunikacji naszego ciała. Wyobraź sobie! Po naklejeniu plastra we właściwym miejscu możesz natychmiast pozbyć się bólu, stresu, czy zwiększyć poziom energii, siły i koncentracji! Nie musisz znać się na akupunkturze. To wszystko jest proste i fantastycznie działające! Wreszcie marzenia o szybkim i skutecznym usprawnieniu naszego ciała stają się możliwe. O wszystkim dowiesz się tutaj, a najlepiej gdy wypróbujesz nanoplastry na sobie!

Artykuły:

 • Anti-aging z LifeWave i okazja dla Ciebie

  Anti-aging z LifeWave i okazja dla Ciebie

  Data dodania: 2014-08-26 15:59:44, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 8026 razy, Komentarzy: 0
  LifeWave przygotował OGÓLNOPOLSKI PROJEKT który ma na celu ODMŁADZANIE WYGLĄDU I COFANIU EFEKTÓW STARZENIA SKÓRY. Na zgłoszenia jest czas tylko do 31 sierpnia! A co za atrakcje szykuje LifeWave?
 • Prezentacja nanoplastrów LifeWave w Ciechocinku, 22 sierpnia 2013 roku

  Prezentacja nanoplastrów LifeWave w Ciechocinku, 22 sierpnia 2013 roku

  Data dodania: 2013-08-20 22:35:32, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5024 razy, Komentarzy: 0
  Zapraszamy 22 sierpnia br. na prezentację nanoplastrów w Ciechocinku przy ul. Zdrojowej 19, o godz. 16. Przyjdź, aby pokonać swój ból i zetknąć się z dobrodziejstwami jakie niesie LifeWave.
 • Technologia Lifewave - medycyna energetyczna jutra czy dziś?

  Technologia Lifewave - medycyna energetyczna jutra czy dziś?

  Data dodania: 2013-07-17 13:25:05, Dodane przez: maskarade
  Wyświetlony 8259 razy, Komentarzy: 8
  Czy możemy zmienić podejście do leczenia? Wielu lekarzy w Polsce już jest "za". Czy już teraz możemy wprowadzić technologię, która łączy dokonania naukowe zachodu z wiedzą medycyny chińskiej i dokonać przełomu? Czy to tylko szumna idea czy faktycznie, coś co zaczęło się już dziać?
 • Relacja z prezentacji nanoplastrów LifeWave w Ciechocinku na Targach Medycyny Naturalnej

  Relacja z prezentacji nanoplastrów LifeWave w Ciechocinku na Targach Medycyny Naturalnej

  Data dodania: 2013-07-04 03:22:24, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5253 razy, Komentarzy: 0
  W dniach 21-23 czerwca 2013 roku w Ciechocinku prezentowaliśmy nanoplastry LifeWave w ramach Targów Medycyny Naturalnej. Pomogliśmy w bólach naprawdę wielu osobom i to było dla nich dużym i pozytywnym zaskoczeniem.
 • Osobiste doświadczenia z nanoplastrami LifeWave

  Osobiste doświadczenia z nanoplastrami LifeWave

  Data dodania: 2013-05-27 23:55:10, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 30115 razy, Komentarzy: 10
  Jak zadziałały te niesamowite plastry? Tu przeczytasz o naszych doświadczeniach i innych osób, które już wypróbowały te wspaniałości. Doświadczenia będą co jakiś czas aktualizowane, więc zapraszamy do tego artykułu co jakiś czas.
 • Nanoplastry Energy Enhancer - energia, wytrzymałość i koncentracja

  Nanoplastry Energy Enhancer - energia, wytrzymałość i koncentracja

  Data dodania: 2013-04-30 00:43:50, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5665 razy, Komentarzy: 0
  Badania pokazały, że dzięki zastosowaniu przełomowej nanotechnologii LifeWave nanoplastry Energy Enhancer zwiększają poziom odczuwalnej energii, wytrzymałości i koncentracji. Ale to nie tylko to, plastry te odblokowują często pozaburzane kanały energetyczne, dzięki czemu moze dochodzić do likwidacji różnego rodzaju schorzeń.
 • Nanoplastry SP6 Complete - skuteczne, zdrowe odchudzanie

  Nanoplastry SP6 Complete - skuteczne, zdrowe odchudzanie

  Data dodania: 2013-04-21 00:48:39, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 6270 razy, Komentarzy: 1
  Czy duży apetyt lub wieczorne łaknienia nie pozwalają Ci zrzucić wagi? Dotychczasowe metody nie przynosiły oczekiwanych rezultatów, lub wiązały się z katowaniem siebie dietami i wyrzeczeniami? Będziesz zachwycona/-y rezultatami nanotechnologii LifeWave SP6 Complete.
 • Nanoplastry Carnosine - eliksir młodości

  Nanoplastry Carnosine - eliksir młodości

  Data dodania: 2013-04-20 00:05:31, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 5956 razy, Komentarzy: 3
  Od setek lat ludzie szukają eliksiru młodości, czyli tajemniczej, substancji która pozwoliłaby zachować nam młodość, energię i witalność. Dziś coraz więcej naukowców jest zdania, że odpowiedź na to pytanie kryje się w komórkach naszego ciała, które same produkują substancję zwaną Karnozyną!
 • Nanoplastry Aeon - wygraj ze stresem!

  Nanoplastry Aeon - wygraj ze stresem!

  Data dodania: 2013-04-11 00:04:44, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 6597 razy, Komentarzy: 0
  AEON jest najsilniejszym z produktów Lifewave. Reguluje pracę układu nerwowego, poprawia samopoczucie, redukuje stan zapalny, obniża poziom stresu, spowalnia procesy starzenia, rozluźnia mięśnie jak po dobrym masażu, zwiększa koncentrację i przyspiesza działanie innych produktów.
 • Nanoplastry Silent Nights MD - lek na bezsenność

  Nanoplastry Silent Nights MD - lek na bezsenność

  Data dodania: 2013-04-08 14:41:02, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 6031 razy, Komentarzy: 2
  To nowa technologia poprawy jakości snu zapewniająca głębszy i bardziej regenerujący sen.Silent Nights został opracowany za pomocą nano technologii LifeWave specjalnie dla osób, które mają problemy z bezsennością, płytkim snem, nocnym wierceniem się, nadaktywnością umysłową lub stanami związanymi ze stresem (takimi jak niepokój czy nerwowość).
 • Nanoplastry Glutathione - najlepszy detoks

  Nanoplastry Glutathione - najlepszy detoks

  Data dodania: 2013-04-08 00:55:25, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 9633 razy, Komentarzy: 0
  Nanoplastry Glutathione w naturalny sposób stymulują ciało w produkcji Glutationu najsilniejszego ze znanych naukowcom antyutleniaczy! Od poziomu Glutationu zależy siła naszego układu odpornościowego do zwalczania komórek przedrakowych, szybkość usuwania toksyn i metali ciężkich, poziom naszej energii i wytrzymałości, szybkość gojenia się ran oraz szybkość z jaką się starzejemy na poziomie komórkowym.
 • Mój pięciodniowy detoks z nanoplastrami LifeWave

  Mój pięciodniowy detoks z nanoplastrami LifeWave

  Data dodania: 2013-03-20 14:36:56, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 17245 razy, Komentarzy: 7
  Zafascynowana nanoplastrami LifeWave rozpoczęłam wczoraj pięciodniowy program detoksyfikacyjny rozplanowany przez specjalistów LifeWave. Co ma dać takie oczyszczanie? Odtruć organizm z toksyn, metali ciężkich i zregenerować go, przeczyścić wszystkie zablokowane kanały energetyczne. Już pierwszego dnia efekty były niezwykłe.
 • Nanoplastry Icewave - koniec bólu!

  Nanoplastry Icewave - koniec bólu!

  Data dodania: 2013-03-20 00:42:46, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 6703 razy, Komentarzy: 1
  Przedstawiamy Ci nową skuteczną technologię usuwania bólu - produkt IceWave - przełomowa nanotechnologia LifeWave. Nanoplaster IceWave wspomaga ciało w naturalnej redukcji bólu oraz stanu zapalnego przyspieszając tym samym procesy samoleczenia organizmu często w kilka minut od momentu nałożenia.
 • Nanoplastry LifeWave – warto wiedzieć

  Nanoplastry LifeWave – warto wiedzieć

  Data dodania: 2013-02-25 22:26:31, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 16706 razy, Komentarzy: 9
  Plastry LifeWave mogą być wspaniałym, zdrowym, bezpiecznym rozwiązaniem dla osób, które niejednokrotnie "przejechały się" na specyfikach z apteki, ale też dla tych, którzy na serio chcą zainwestować w swoje zdrowie, bez długich kuracji z małymi, lub średnimi efektami. Wiemy jak to jest z nowinkami zdrowotnymi - budzą wątpliwości, niedowierzania - wszak dociera do nas wiele różnych reklam, środków, które nie zawsze spełniają nasze oczekiwania - sami też tego doświadczyliśmy i nagle po tylu latach naszych poszukiwań pojawiły się nanoplastry LifeWave - to jest po prostu przełom!
 • Nanoplastry LifeWave – przełom w nanotechnologii medycznej

  Nanoplastry LifeWave – przełom w nanotechnologii medycznej

  Data dodania: 2013-02-13 00:11:39, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 14193 razy, Komentarzy: 8
  Niezwykłe nanoplastry LifeWafe to rewolucja w nanotechnologii medycznej. W ciągu kilkunastu sekund do kilku minut rozbrajają każdy ból, dodają energii, usuwają stres. Z nimi możesz schudnąć, doskonale oczyścić i zregenerować organizm. Z nimi możesz wreszcie się porządnie wyspać. Działają jak bioelektrody, nic z nich nie wnika do organizmu, są zdrowe i rozwiązują przyczynę dolegliwości. Nanoplastry to połączenie nanotechnologii i akupunktury.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Nanoplastry LifeWave – HIT!
Anti-aging z LifeWave i okazja dla Ciebie LifeWave przygotował OGÓLNOPOLSKI PROJEKT który ma na celu ODMŁADZANIE WYGLĄDU I COFANIU EFEKTÓW STARZENIA SKÓRY. ... Więcej »
Prezentacja nanoplastrów LifeWave w Ciechocinku, 22 sierpnia 2013 roku Zapraszamy 22 sierpnia br. na prezentację nanoplastrów w Ciechocinku przy ul. Zdrojowej 19, o godz. 16. Przyjdź, aby ... Więcej »
Technologia Lifewave - medycyna energetyczna jutra czy dziś? Czy możemy zmienić podejście do leczenia? Wielu lekarzy w Polsce już jest "za". Czy już teraz możemy wprowadzić ... Więcej »
Relacja z prezentacji nanoplastrów LifeWave w Ciechocinku na Targach Medycyny Naturalnej W dniach 21-23 czerwca 2013 roku w Ciechocinku prezentowaliśmy nanoplastry LifeWave w ramach Targów Medycyny Naturalne ... Więcej »
Osobiste doświadczenia z nanoplastrami LifeWave Jak zadziałały te niesamowite plastry? Tu przeczytasz o naszych doświadczeniach i innych osób, które już wypróbow ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Nanoplastry LifeWave – HIT!
Osobiste doświadczenia z nanoplastrami LifeWave Jak zadziałały te niesamowite plastry? Tu przeczytasz o naszych doświadczeniach i innych osób, które już wypróbow ... Więcej »
Mój pięciodniowy detoks z nanoplastrami LifeWave Zafascynowana nanoplastrami LifeWave rozpoczęłam wczoraj pięciodniowy program detoksyfikacyjny rozplanowany przez spe ... Więcej »
Nanoplastry LifeWave – warto wiedzieć Plastry LifeWave mogą być wspaniałym, zdrowym, bezpiecznym rozwiązaniem dla osób, które niejednokrotnie "przejech ... Więcej »
Nanoplastry LifeWave – przełom w nanotechnologii medycznej Niezwykłe nanoplastry LifeWafe to rewolucja w nanotechnologii medycznej. W ciągu kilkunastu sekund do kilku minut rozb ... Więcej »
Nanoplastry Glutathione - najlepszy detoks Nanoplastry Glutathione w naturalny sposób stymulują ciało w produkcji Glutationu najsilniejszego ze znanych naukowco ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.