• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Menopauza

Menopauza jest następstwem spadku produkcji hormonów wydzielanych przez jajniki (estrogenów), które regulują procesy rozrodcze i nadają kobiecie typowe cechy żeńskie. Przyjmuje się, że występuje u kobiet średnio po 50 roku życia. Często w tym czasie kobiety borykają się z różnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami takimi jak: zawroty i bóle głowy, nadpobudliwość, bezsenność, brak energii, kołatanie serca, zaparcia, łamania w kościach, częstomocz, zapalenie pęcherza, suchość skóry i błon śluzowych, otarcia, świąd, zmniejszone libido, przyrost masy ciała, naprzemienne uderzenia zimna i gorąca.
Jak w naturalny sposób złagodzić te przykre objawy menopauzy? Zapraszamy tutaj.

Artykuły:

 • Dzięgiel chiński - pomocny nie tylko kobietom

  Dzięgiel chiński - pomocny nie tylko kobietom

  Data dodania: 2012-01-09 11:37:41, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 16272 razy, Komentarzy: 0
  Dzięgiel chiński wpływa korzystnie na pracę macicy. Rozszerza naczynia krwionośne, łagodzi bóle przedmiesiączkowe, objawy menopauzy, reguluje hormony, zapobiega stanom zapalnym narządów rodnych. Ma właściwości uspokajające. Ale nie tylko.
 • Korzeń kobiet

  Korzeń kobiet

  Data dodania: 2011-12-14 11:27:28, Dodane przez: Honia
  Wyświetlony 8863 razy, Komentarzy: 1
  W 1956 roku po raz pierwszy wyciąg z rośliny zostaje wprowadzony do sprzedaży w Niemczech. W niedługim czasie opublikowane zostają sprawozdania z doświadczeń ze standaryzowanym wyciągiem, które dokumentują skuteczność i tolerancję w leczeniu objawów towarzyszących menopauzie.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Sklep CzaryMary.pl
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Menopauza
Dzięgiel chiński - pomocny nie tylko kobietom Dzięgiel chiński wpływa korzystnie na pracę macicy. Rozszerza naczynia krwionośne, łagodzi bóle przedmiesiączkow ... Więcej »
Korzeń kobiet W 1956 roku po raz pierwszy wyciąg z rośliny zostaje wprowadzony do sprzedaży w Niemczech. W niedługim czasie opubli ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Menopauza
Dzięgiel chiński - pomocny nie tylko kobietom Dzięgiel chiński wpływa korzystnie na pracę macicy. Rozszerza naczynia krwionośne, łagodzi bóle przedmiesiączkow ... Więcej »
Korzeń kobiet W 1956 roku po raz pierwszy wyciąg z rośliny zostaje wprowadzony do sprzedaży w Niemczech. W niedługim czasie opubli ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.