• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Woda alkaliczna

Data dodania: 2011-11-25 21:14:14, Dodane przez: Honia
Wyświetlony 38438 razy, Komentarzy: 18
Wrzuć na FacebookWykop!
Woda alkaliczna
Oryginalny obraz: http://images45.fotosik.pl/214/f5189cf843672d0fmed.jpg

WODA !


„Wodo, nie masz ani smaku, ani koloru...  
 Nie jesteś niezbędna do życia : jesteś samym życiem....
 Jesteś największym bogactwem jakie istnieje na świecie...”
        Antoine de Saint - Exupery.


Wiele miejsca i czasu poświęca  się w mediach na tematy związane z tak modnym ostatnio zdrowym stylem życia, a więc zdrowym odżywianiem i ruchem.
Natomiast w tak ważnej kwestii jaką jest nawadnianie organizmu, czyli picie, a szczególnie picie czystej, zdrowej i dobrej jakościowo wody poświęca się zdecydowanie mniej uwagi. A przecież to woda jest niezbędna do życia. Organizm człowieka składa się przecież w 70 % z wody! (organizm niemowlęcia - w 90 %).Woda dzięki swoim niezwykłym właściwościom fizyko-chemicznym odgrywa przeogromną rolę w życiu każdej istoty żywej. Człowiek bez płynów może przeżyć w klimacie umiarkowanym 7 dni, a bez pożywienia - ponad 2 miesiące. Brak wody jest szkodliwy dla życia po 24 godzinach. Od wody i jej jakości zależy funkcjonowanie organizmu, a więc stan naszych stawów, naczyń krwionośnych, narządów wewnętrznych, nasza cera (kolor twarzy), jędrność skóry. A jaka woda jest uważana za wodę zdrową? To przede wszystkim woda oczyszczona  ze wszelkich toksycznych substancji , czyli po przepuszczeniu przez dobrej jakości filtr (bo inaczej to nerki są filtrem). Ale w dzisiejszych czasach, to jednak za mało! Bo woda zdrowa, to WODA ALKALICZNA, czyli woda, która odkwasza organizm. Liczne badania naukowe i medyczne przeprowadzone w ostatnich 15 latach m.in. w Stanach Zjednoczonych i Japonii wykazały, ze przyczyną zarówno starzenia się organizmu, jak i coraz częstszego występowania wielu chorób jest zakwaszenie organizmu!

W ŚRODOWISKU ALKALICZNYM NIE ROZWIJA SIĘ ŻADNA CHOROBA!

W kwaśnym środowisku rozwijają się takie choroby jak: choroby stawów, żołądka, nerek, wątroby, miażdżyca (układ sercowo-naczyniowy), cukrzyca, osteoporoza  i „zmora" współczesnego świata – nowotwory!
W Centrum Leczenia Nowotworów w USA wykazano, że picie wody alkalicznej przyczyniło się  do poprawy zdrowia chorych.
Dlatego też warto zwrócić uwagę na jakość tego co jemy i pijemy. Picie wody alkalicznej jest podstawą profilaktyki. Cóż z tego, że się zdrowo odżywiamy, stosujemy przeróżne naturalne suplementy, skoro zarówno nasze pożywienie, jak i woda oraz inne napoje zakwaszają każdego dnia wielokrotnie nasz organizm.
Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak cenną substancją jest właśnie woda i to woda alkaliczna. Chcąc ugasić pragnienie sięgamy po kawę, herbatę, różne napoje gazowane - kolorowe, coca colę, pepsi, piwo, wody (różnej jakości , które też niestety zakwaszają organizm) itp. nie zdając sobie sprawy, że tak naprawdę napoje te bardziej szkodzą, niż pomagają utrzymać organizm w zdrowiu. Nie doceniając znaczenia wody, którą spożywamy, świadomie skazujemy się na rujnowanie własnego zdrowia, jak również skracanie życia. Dlatego też warto zainteresować się tym, co należy pić i w jakich ilościach. Chcę zwrócić uwagę właśnie na wodę i to zdrową wodę! A co znaczy „zdrowa" woda ?
To właśnie WODA ALKALICZNA o nazwie woda Kangen, którą otrzymuje się z jonizatora  LEVELUK – SD 501 (www.wodakangen.com).
Jednym z podstawowych zadań wody alkalicznej jest neutralizowanie i usuwanie toksyn, kwaśnych substancji (resztek z metabolizmu posiłków i napojów) z organizmu, co powoduje przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie.
Badania naukowe, jak i medyczne potwierdzają fakt, że picie wody alkalicznej jest jednym z najlepszych sposobów, zarówno pozbywania się chorób, jak i zapobiegania im. A więc picie wody Kangen jest zarówno kluczem, jak i sekretem dobrego zdrowia i dłuższego życia. Alkaliczna woda jonizowana posiada właściwości antyoksydacyjne oraz wspaniale alkalizuje organizm, często nadmiernie obciążony zakwaszającym go pożywieniem i napojami.
Zachęcam do poznania  tematu związanego z wodą alkaliczną  i zapraszam na moją stronę www.wodakangen.com, gdzie jest dużo informacji na powyższy temat. Dodam jeszcze, że dzięki jonizatorowi można mieć nie tylko zdrową wodę do picia  (alkaliczną o odpowiednim pH, ale i „żywą” wodę o potencjale redox – 700 mV  i więcej, która jest silnym antyoksydantem), jak również wodę o pH 11, którą sobie bardzo cenię, gdyż doskonale usuwa wszelkie toksyny, pestycydy, hebricydy i inne konserwanty z produktów – warzyw, owoców, ryb i mięsa.). Warto zainwestować czas w zdobycie wiedzy  i pieniądze w zdrowie swoje i swoich bliskich. Bo nic nie cieszy i nie daje satysfakcji, jeśli brakuje zdrowia – najważniejszej wartości w życiu każdego człowieka.
Pamiętajmy: „Zdrowie i życie każdego człowieka w dużej mierze zależy od rodzaju i jakości wody, jaką na co dzień pije”. - Prof. Julian Aleksandrowicz


Barbara Łupicka  

Komentarze do artykułu: Woda alkaliczna

Nick:
E-mail:


Pań Bartosz
2016-10-15 22:17:40
Witam serdecznie. Jestem w pełni przekonany że picie zdrowej wody ma ogromne uzasadnienie i wpływa korzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie ale mamy o wiele większe zmartwienie niż woda, zagraża nam zupełnie nowe niebezpieczeństwo z nieba nazwane fachowo geoinżynierią. Jest to prowadzony na szeroką skalę tajny program o kryptonimie: CHEMTRAILS który ma zasięg globalny i ma za zadanie aplikację do górnych warstw atmosfery niebezpiecznych dla życia biologicznego na ziemi substancji chemicznych. Te związki chemiczne rozpylanie za pośrednictwem nieoznakowanych samolotów cystern NATO są bardzo niebezpieczne dla życia i zdrowia człowieka, atakują centralny system odpornościowy zwiększając zachorowalność na grypę, astmę i intensyfikuje zagrożenia występowania chorób płuc oraz serca. Umieralność ludzi się zwiększy. Jednym słowem jesteśmy podtruwani na skalę globalną pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem oraz zmniejszaniem emisji CO2 do atmosfery. Jeżeli zjawisko CHEMTRAILS nie jest wam znane to zacznijcie spoglądać w niebo. Czasami na niebie można dostrzec dziwne, trwałe smugi kondensacyjne utrzymujące się całymi godzinami na błękitnym, bezchmurnym niebie i rozszerzają się pokrywając niebo cienką warstwą mgły. Jest to mgła chemiczna bardzo groźna naszego życia i zdrowia. Rządy krajów na całym świecie zaprzeczają tym faktom i wykręcają przysłowiowo kota ogonem ale fakty pozostaną faktami i ukrywanie prawdy leży w dobrym interesie rządów na całym świecie. Ludzie stają się żywymi królikami doświadczalnym a wielkie korporacje farmacełtyczne zacierają ręce bo ludzie zaczną chorować i masowo wykupywać leki. To ogromna maszyneria biznesu lecz niestety zapomniano tu o wartościach moralnych przeprowadzanego na nas eksperymentu. Jak widać nikogo nie interesuje nasz los. Żyjemy w czasach ogromnego rozwoju intelektualnego ale też i zacofania ponieważ wielu ludzi nie wie lub nie widzi otaczającej go rzeczywistości. Czas się obudzić i wyciągnąć wnioski. Uważam że działania CHEMTRAILS szkodzą całej ludzkości i w naszym dobrym interesie należało by się bliżej przyjżeć temu zjawisku i zacząć z tym walczyć. Tak, tak. Zacznijmy walczyć o błękitne niebo nad naszymi głowami bo pewnego dnia będzie na to za późno i możemy nie doczekać szansy na walkę ze zjawiskiem CHEMTRAILS a czas ucieka nieubłaganie. Zacznijcie interesować się otaczającym nas światem bo zło nigdy nie śpi a geoinżynieria skierowana do ochrony ziemi i ludzkości obraca się przeciwko nam. Życzę Wam zdrowia i pomyślności. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.


MM
2016-10-05 19:09:43
Polecam system, dzięki któremu sami w domu otrzymamy wodę alkaliczną! Już nie trzeba kupować butelkowanej wody!! http://bregus-pro.tech/pl


FRED
2016-08-03 22:17:19
Już w pierwszym zdaniu piszecie bajki wiec jak mogę odebrać resztę artykułu?
„Wodo, nie masz ani smaku, ani koloru... "
- woda ma smak i zapach to że nie każdy potrafi to wyczuć sorry, ale tak nas stworzyła natura.


marek kotek
2014-12-29 19:44:39
urządzenie które kosztuje takie pieniadze, nie wzbudza mojego zaufania to straszne naciągactwo ,,,,,


Woda-woda
2014-08-02 12:29:26
Widzę, wielu fachowców w sprawie wody, a każdy komentarz nakierowujący na poszczególne oferty: to w jedną to w drugą, więc i ja ośmielę się powiedzieć, że sam ponad rok piję wodę z jonizatora, ale nie tego za 100zł, jeśli dotniecie tematu jonizacji wody zauważycie, że najważniejszym elementem są płyty. W moim są platynowe, a teraz fakty:
kolega pije wodę z jonizatora chyba Chanson ponad 3 lata, kiedyś o ile pamiętam miał ok 90kg przy wzroście ok 175cm, teraz waży ok 75kg. i jeśli wybiera się w drogę zabiera ze sobą jonizator, podobnie rodzice innego kolegi, inny kolega pozbycie się lekkich nadżerek i koszmarnych zgag nocnych ok. 3 miesiące picia wody zjonizowanej z jonizatora.
Jeśli jonizator wody nie działa to trzeba by udowodnić to kilkunastu milionom hmm "naiwnych"? Japończyków ?
Dobry jonizator może działać bez wielkich usterek ponad 15 lat polecam policzyć co bardziej się opłaca. Sami zobaczycie co cyfry pokażą w stosunku do kupowania jakichś plastików.


siwy83
2014-06-16 14:17:25
Pijcie wodę JANTAR z Kołobrzegu naturalna woda Alkaliczna


Jasny
2014-06-10 12:28:15
Nie dajcie się naciągać na drogie i sztuczne rozwiązania jak jonizatory elektryczne! To co naturalne zdecydowanie lepiej na nas działa. Picie wody z plastikowych butelek lub saszetek to kolejna masakra, bo producentom niewygodnie jest użyć szkła, więc wyrzucajmy tony plastiku do środowiska. Po co płacić 4-15zł za litr wody alkalicznej skoro można ją wytwarzać dużo taniej i o lepszych właściwościach. Sam ujemny redox i alkaliczny poziom pH to za mało żeby można było mówić o wodzie życiodajnej. Prawdziwa woda życia musi mieć strukturę heksagonalną oraz zawierać wysoką, prawoskrętną, życiową energię o wartości przynajmniej 8500-10000 jednostek biowibracji w skali Bovisa - o tym nikt już nie wspomina!! że woda po jonizatorach jest MARTWA informacyjnie. Udowodnił to Masaru Emoto. Zdrowy człowiek ma przynajmniej 6500 jednostek biowibracji, a dzisiejszych czasach powinien mieć więcej żeby być odpornym. Ciało człowieka odbiera maksymalnie 10000 jednostek Bovisa. Dlatego zamiast używania drogich metod czy kupowania drogich wód w plastikach polecam wam naturalny generator wody życia. Koszt wyprodukowania litra wody o lepszych właściwościach to coś koło 20 groszy i możecie przemienić dowolną wodę jaką macie pod ręką będąc w domu, w pracy czy w podróży, bo generator jest przenośny i działa na jednym wkładzie przez 10 miesięcy. Dbajmy o zdrowie własne i zdrowie planety to przecież nasz dom. Ja piję już wodę życia od paru lat i nie dość, że odkwaszając organizm pozbyłem się zbędnych kilogramów tłuszczu to znajomi mówiła mi, że wyglądam jakoś młodziej, a co dla mnie najważniejsze to mam więcej energii, chęci do życia i jakoś sprawniej pracuje mi głowa :)


EMA
2014-05-28 20:07:24
witam, czy w Warszawie można gdzieś kupić wodę Java?


kris
2014-05-21 20:24:51
zdecydowanie polecam picie wody alkalicznej. ale naturalnej, zamiast sztucznie wytworzonej przez jonizator.
wspomniana Java to naturalna woda zasadowa. można poczytać i zamówić na wodykarpackie albo www.woda-alkaliczna.pl


ela
2014-04-05 18:35:17
Poszukajcie: Java woda z Humnisk. Odkrycie na skale światową.


gaga
2014-03-31 19:42:59
Anna, czyli mogę kupić tą wodę w e-sklepie który podajesz? A do tego programu tam można sie zapisac żeby kupować taniej?


gaga
2014-03-31 19:38:07
Zastanawiające to, czemu by nie spróbować? Ja mam ciągle kwaśne odbicia , wzdęcia, zgagę, może taka woda mi pomoże? Jak długo trzeba ją pić żeby zauwazyć jakiś efekt? Bo zapewne po wypiciu 1 to mi nie pomoże? Ale i tak spróbuję, bo jak czytam te pozytywne opinie to wierzę że pomaga


halinka
2014-03-21 11:08:19
kupiłam szczerze mówiąc w ciemno pierwsza partię wody jak przeczytałam o szkodliwości tego zakwaszenia organizmu i naprawdę jestem w szoku jak można sie po czymś takim lepiej poczuć. W sumie pierwsze oznaki poprawy poczułam po kilku dniach picia Redox i co napiszę, nie zamierzam przestać bo o zdrowie trzeba dbać


Anna
2013-08-04 20:26:00
Całkowicie sie zgadzam, że to świetna woda. Najpierw korzystałam z jonizatora ale teraz taniej wychodzi zakup gotowej wody akalicznej. Kupuję ją przez program rabatowo-lojalnościowy i pije ją bezpłatnie a do tego mam jeszcze zysk. Zobaczcie na stronie www.wodaredox.com w ich e-sklepie. Pozdrawiam Ania


andrzej
2013-07-24 17:51:37
Piję taką wodę od roku - rewelacja. Pozbyłem się celiakii, to był duży problem, bo nie można było zjeść nic 'normalnego' nawet kromki chleba. Teraz jem wszystkie produkty (z umiarem) i wreszcie nie puchnę ani nie mam niestrawności. Teraz mam już kolejny jonizator, poprzedni też działał, ale prymitywnie. Zainwestowałem po testach w porządny sprzęt i jestem zadowolony. W sklepie którym kupiłem jest naprawdę spory wybór, ale przede wszystkim normalne ceny, nie po 3 tys. euro, a moim zdaniem sprzęt dużo lepszy od tego co oferują naciągacze za 'oryginalny japoński'. Jak ktoś będzie chciał to podam adres, bo nie zamierzam tu robić komuś reklamy. kontakt 501 745 359.


aneta64
2013-04-10 09:55:01
Można też zamówić taką wodę u producenta www.wodaredox.com


Sylwester
2013-04-08 16:45:52
do zrobienia wody alkaicznej potrzebny będzie filtr lub dobry jonizator. sam używam i jest o wiele lepsza niż woda butelkowa sprzedawana w sklepach. nie ma co porównywać. tylko zakup takiego lepszego jonizatora to ok 1000-1500zł. Jest i jonizator Kengen (nie wiem czy to nazwa tego jonizatora), ale on np. kosztuje 2800 euro ;) na pewno go sobie sprawie kiedyś. pozdro


leroy
2013-04-04 17:32:05
które to wody alkaiczne

Artykuły podobne do Woda alkaliczna:
 • Woda to życie

  Czy wiesz, dlaczego woda to życie? Ile powinniśmy jej wypijać i na co zwracać uwagę wybierając wodę? Woda jest niezbędna dla funkcjonowania naszego organizmu. 80% chorób ma związek ze złą jakością wody i nie dotyczy to tylko brudnej wody...
 • Woda Redox - Alkaliczna Żywa Woda

  Napój WODA REDOX ® wytwarzany jest z wody źródlanej, która jest jego jedynym składnikiem. Smakuje jak woda, świeżo i orzeźwiająco z wrażeniem bardziej miękkiej i lekkiej w smaku. W procesie przetwarzania woda źródlana poddawana jest odpowiedniemu dla uzyskania założonych właściwości,...
 • Pijmy na zdrowie

  Nasz organizm niezbyt dobrze radzi sobie z gromadzeniem wody. Nieustannie ją zużywa, choćby do oddychania. Nasze ciało dziennie zużywa dwa litry lub więcej wody. Płyny opuszczają je wraz z uryną i stolcem, potem oraz wydychanym powietrzem. To, czego organizm się...
 • Johann Grander o wodzie i o sobie

  Jesteśmy jak WODA którą pijemy! Poznaj prawdę o wodzie! Woda jest jednym z najważniejszych składników środowiska, w którym żyjemy. Jest ona, oprócz powietrza, podstawowym elementem potrzebnym do życia. Jak ogromne znaczenie ma w naszym życiu niech świadczy fakt, że jej...
 • Woda: Wielka tajemnica

  Przypuszczenia na temat rzeczywistych, a jednocześnie cudownych właściwości wody wykraczają daleko poza układ słoneczny, dowodząc, że dzięki tej substancji można przesyłać informacje szybciej od prędkości światła. Tu dowiesz się o wielu nowatorskich odkryciach m.in. takich jak zastosowanie konstrucji wodnych w...
Filmiki podobne do Woda alkaliczna:

Ekologiczne warzywa i owoce

Ładne nie zawsze znaczy dobre. Tak jest przede wszystkim w przypadku warzyw i owoców wystawianych na sklepowych półkach. Piękne, dorodne okazy kuszą nas swoją (więcej...)

Oczyszczanie organizmu - DETOX

▼ Szczegółowy opis filmu znajduje się poniżej ▼ ▶ Odtwarzaj w jakości HD! ● OPIS W filmie opowiadam o kilku naturalnych metodach oczyszczania organizmu, ktore sama z (więcej...)

Czysta, zdrowa i żywa woda w ogrodzie - miedziany lej Schaubergera

Krótki filmik demonstrujący pracę miedzianego leja do ożywiania wody, wykonanego według założeń Viktora Schaubergera. Schauberger obserwował niezwykle pozytywne efekty wynikające z zastosowania miedzi nie tylko (więcej...)
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Działanie Wody
Woda Redox - Alkaliczna Żywa Woda Napój WODA REDOX ® wytwarzany jest z wody źródlanej, która jest jego jedynym składnikiem. Smakuje jak woda, świe ... Więcej »
Woda alkaliczna WODA ALKALICZNA to woda, która odkwasza organizm. W środowisku alkalicznym nie rowija się żadna choroba. Jednym z po ... Więcej »
Johann Grander o wodzie i o sobie Jesteśmy jak WODA którą pijemy! Poznaj prawdę o wodzie! Woda jest jednym z najważniejszych składników środowiska ... Więcej »
Jak wyleczyć się wodą? Woda jest głównym skadnikiem naszego ciała i naszej planety. Możemy wyleczyć się wodą prawie ze wszystkich choró ... Więcej »
Woda to życie Czy wiesz, dlaczego woda to życie? Ile powinniśmy jej wypijać i na co zwracać uwagę wybierając wodę? Woda jest n ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Działanie Wody
Woda Redox - Alkaliczna Żywa Woda Napój WODA REDOX ® wytwarzany jest z wody źródlanej, która jest jego jedynym składnikiem. Smakuje jak woda, świe ... Więcej »
Woda alkaliczna WODA ALKALICZNA to woda, która odkwasza organizm. W środowisku alkalicznym nie rowija się żadna choroba. Jednym z po ... Więcej »
Jak wyleczyć się wodą? Woda jest głównym skadnikiem naszego ciała i naszej planety. Możemy wyleczyć się wodą prawie ze wszystkich choró ... Więcej »
Odkrycie Masaru Emoto Japoński naukowiec Masaru Emoto udowodnił, że woda może magazynować nie tylko informacje, lecz również uczucia i ... Więcej »
Woda to życie Czy wiesz, dlaczego woda to życie? Ile powinniśmy jej wypijać i na co zwracać uwagę wybierając wodę? Woda jest n ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.