• Era Zdrowia
 • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
 • »
 • Preparaty Invex Remedies

Wywiad z dr Leonardem Coldwellem - Jedyna odpowiedź na stres, niepokój i depresję [PL]

Data dodania: 2015-02-02 04:34:39, Dodane przez: Honia
Komentarzy: 1
Wrzuć na FacebookWykop!
Dodaj do playlistyUdostępnij
Wyświetlony 2928 razy
Głosy na tak: 4956 Głosy na nie: 56
Opis filmu:

Komentarze do filmiku: Wywiad z dr Leonardem Coldwellem - Jedyna odpowiedź na stres, niepokój i depresję [PL]

Nick:
E-mail:


biolog
2015-06-28 16:05:13
Hallo ,to jest ciekawe co mowi dr C.Ale jest to zbyt plynne i niedokladne.Pozwole sobie to wyjasnic azeby kazdy to zrozumial.Pytanie -co dzieje sie podczas stresu trwajacego dlugo.?a wiec bedzie wydzielana Adrenalina tak dlugo az jej produkcja bedzie coraz mniejsza.(Pacjenci chorzy na raka maja bardzo niski poziom Adrenaliny(Hüther 1998...)Nastepuje niedobor adrenaliny.W tym nowym stanie kierujaca role przejmuje jej Antagonist.-Insulina.! i powoduje ze komorki otrzymuja taka duza ilosc glukosy ze nie mozna jej przerobic na Energie..Zukier(glukosa) w pewnych duzych ilosciach hamuje dzialanosc Mitochondriow.Lamellen w Mitochondriach zostana zamkniete w prze tej illosci glukosyRozpoczyna sie w Mitochondriach fermentacja tzn zdobywanie enregi bez tlenu..Tak oto zdobywaja energie komorki rakowe.Mowi sie wiec o tym ze Ciagly dlugotrwajacy stres jest przyczyna raka.Biolog niemiecki dr Toni Gradl odkryl metode otwierania Lameli w mitochondriach /lamelle-synonim membrany. ,,,,( chemoterapia oraz naswietlanie powoduje zamykanie membran w mitochondriach) A co stanie sie po otwarciu memran w mitochondriach-nastepuje spalanie Glukosy przy udziale tlenu! i co sie dzieje dalej --tumor znika.Niestet on powroci jesli przyczyna nie zniknie.Dr Gradlodkryl ze zwiazek w ostrej papryce potrafi otworzyc zamkniete membrany.Wprowadzil na rynek komlex zwiazkow ktre to robia o natwie Fenakron-handlowa nazwa Mesundra ktora mozna zakupic tylko w Holandii (Fa.Goldfielf koszt ca 85 eu)Ja cytuje tutaj artykul dr Gradl opublikowany w czasopismie Co.med Februar 2015.....Sygmund klimczak UJ absolwent 1974 ...z niemiec

Filmiki podobne do Wywiad z dr Leonardem Coldwellem - Jedyna odpowiedź na stres, niepokój i depresję [PL]:

Koktajl oczyszczający i koktajl na stres wg Doktora Bardadyna

Dr Marek Bardadyn, (www.drbardadyn.com), lekarz i naukowiec, ekspert w dziedzinie żywienia, opracował "DIETĘ STRUKTURALNĄ" polegającą odchudzaniu bez wyrzeczeń oraz efektu jo-jo. Ta dieta odchudzająco - (więcej...)

Wywiad z Masaru Emoto [PL]

Wywiad z Masaru Emoto
Artykuły podobne do Wywiad z dr Leonardem Coldwellem - Jedyna odpowiedź na stres, niepokój i depresję [PL]:
 • Freud kontra melatonina, czyli jak zwalczyć zimową depresję

  Zima to trudny czas na prowadzenie bujnego życia towarzyskiego. Mało kto ma ochotę brnąć przez zaspy, by odwiedzić przyjaciela czy marznąć w tramwaju, żeby wypić kawę na Rynku. Ważne jednak, aby dostrzec granicę między zwykłym rozleniwieniem a depresją. Gdzie leży...
 • Naturalne leki na stres

  Wykorzystaj leki roślinne, które uspokoją Twoje nerwy oraz kąpiele i ćwiczenia oddechowe. Poznaj moc waleriany, rumianku, melisy oraz olejeków eterycznych.
 • Ametyst - kamień na nałogi i stres

  Ametyst jest jednym z najlepszych kamieni, który każdy powinien mieć w swojej sypialni, na stoliczku nocnym lub pod łóżkiem. Wibracje tego kamienia wspomagają nie tylko sen i odpoczynek, ale również redukują stres.
 • Wywiad z mgr Małgorzatą Desmond na temat wpływu diet wegetariańskich na zdrowie człowieka

  Jak współczesna medycyna żywienia zapatruje się na żywienie wegetariańskie bądź wegańskie? Czy to rzeczywiście geny są odpowiedzialne za wiele chorób cywilizacyjnych? Czy to tylko jeden z wielu mitów? Czy rzeczywiście wiele chorób cywilizacyjnych można wyleczyć przy pomocy diety roślinnej? Na...
 • Letril - odpowiedź na raka

  Wyniki Binzela są imponujące. Niektórzy pacjenci opisani w jego książce wciąż żyją (i mają się dobrze!) – 15-18 lat od rozpoczęcia leczenia letrilem. Binzel zauważa też, że żadna diagnoza raka nie była postawiona przez niego (małe miasteczko, lekarz rodzinny) –...
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Filmiki w
Utrzymanie Zdrowia

Terapie naturalne w SM - Agnieszka Biernat - 12.02.2015

Stwardnienie rozsiane. Jedna z chorób autoimmunologicznych według medycyny klasycznej polegająca na zaniku osłonek mielinowych atakowanych przez nasz własny układ odpornościowy....Więcej »

Tarczyca - Agnieszka Biernat - 1.12.2014

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Agnieszką Biernat na temat zapobiegania schorzeniom tarczycy. Ciekawe rozwiązania, naturalne sposoby.Więcej »

Agnieszka Biernat - 22.07.2014

Janusz Zagórski w rozmowie z Agnieszką Biernat, specjalistą ds. promocji zdrowia i dietoprofilaktyki, edukatorem zdrowia na temat zakażeń grzybicznych. Skąd tak...Więcej »

Wywiad z dr Leonardem Coldwellem - Jedyna odpowiedź na stres, niepokój i depresję [PL]

Więcej o "naturalnym leczeniu": http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie.htmlWięcej »

Ukryte terapie, cz. 7 - Toksyny - Jerzy Zięba - 13.10.2014

Siódma rozmowa Janusza Zagórskiego z Jerzym Ziębą, autorem książki "Ukryte terapie". W tym odcinku tematem wiodącym są toksyny czyli substancje...Więcej »
Popularne Filmiki w
Utrzymanie Zdrowia

Ukryte terapie, cz. 7 - Toksyny - Jerzy Zięba - 13.10.2014

Siódma rozmowa Janusza Zagórskiego z Jerzym Ziębą, autorem książki "Ukryte terapie". W tym odcinku tematem wiodącym są toksyny czyli substancje...Więcej »

Ukryte terapie, cz. 6 - Zdrowe żywienie - Jerzy Zięba - 6.10.2014

Szósta rozmowa Janusza Zagórskiego z Jerzym Ziębą, autorem książki "Ukryte terapie". W tym odcinku tematem wiodącym jest zdrowe żywienie. Informujemy,...Więcej »

Ukryte terapie, cz. 3 - Jerzy Zięba - 4.08.2014

Trzecie spotkanie z Jerzym Ziębą i rozmowa w oparciu o jego książkę "Ukryte Terapie"Więcej »

Wywiad z Clemensem Kuby o (samo)uzdrawianiu, władzy i pieniądzu [PL] (poprawione napisy)

W filmie poruszone zależności między przemysłem zdrowotnym, lekarzami a władzą nad ludźmi. A wszystko to przedstawione przez pryzmat ego, które...Więcej »

Ukryte Terapie, cz. 5 - Cukier - Jerzy Zięba - 30.09.2014

Piąta rozmowa Janusza Zagórskiego z Jerzym Ziębą, autorem książki "Ukryte terapie", poświęcona roli cukru w naszym organizmie oraz jego zawartości...Więcej »