• Era Zdrowia
  • Preparaty Monojonowe Invex Remedies
  • »
  • Preparaty Invex Remedies

Ciekawe Filmy o Zdrowiu

Ciekawe i czasami szokujące filmy o zdrowiu, o przemyśle produkującym "żywność" i "leki". Poza tym wiele pozytywnych i ujmujących filmów o naturalnym odżywianiu, pokonywaniu chorób itp. Zaskakujące fakty dotyczące wody. Wykłady i wywiady z autorytetami w dziedzinie zdrowego odżywiania. 

Podkategorie:

Zaskakujące FaktyZaskakujące Fakty
To dowiesz się o zaskakujących faktach o zdrowiu na temat żywności, przemysłu, leków i szczepionek, dodatków do żywności i wielu innych faktach, które zrywają nasze dotychczasowe schematy związane ze zdrowiem oraz wzbogacą naszą wiedzę na temat zdrowia.
Zdrowe życieZdrowe życie
Jak żyć zdrowo i nie chorować? Jak zmienić swoją dietę i dlaczego warto to uczynić? Ale zdrowie to nie tylko dieta, to nie tylko żywność, którą spożywamy, to również powietrze, którym oddychamy, to nasze myśli i nasze emocje, to woda, którą pijemy. Zadbajmy o nasze życie.
Kategorie Zdrowia
Zdrowie na e-mail
Podaj swój e-mail:
a będziemy powiadamiać Cię o nowościach
Naturalne Zdrowie i Suplementy
Agnieszka Biernat - terapeuta - dietetyk, specjalista ds. profilaktyki i promocji zdrowia.
Właścicielka Gabinetu Dietoterapii (badania genetyczne, testy na nietolerancje pokarmowe, testy zdrowia, porady zdrowotno-dietetyczne, jadłospisy, przepisy, zakupy z dietetykiem, kursy gotowania).

Autorka książek: „Dieta która żywi i leczy” oraz "Zdrowiej jesz - zdrowiejesz!", a także (rozwiń)
Ostatnie komentarze
Zaloguj się! Po co?

Przypomnienie hasła

Adres E-mail*
Na podany aderes email zostanie wysłane nowe hasło!

Szybka Rejestracja

Uwaga! Rejestrując się akceptujesz Nasz Regulamin
Mężczyzna* Kobieta*
Adres E-mail*
Nick*
Imię
Nazwisko
Hasło*
Potwierdź hasło*
Awatar
* Pola wymagane
Statystyki online
Użytkownicy online: 0
Gości online: 0
Ostatnie Artykuły w
Ciekawe Filmy o Zdrowiu
Burzynski the movie - Cancer Is Serious Business Film "Burzyński" to historia lekarza i biochemika dr. Stanisława Burzyńskiego, który wygrał największą i prawdo ... Więcej »
Szczepić czy nie? Czy wstrzyknęlibyśmy sobie dobrowolnie truciznę? A naszemu nowo narodzonemu dziecku? Odpowiedź w obydwu wypadkach wy ... Więcej »
Rakotwórcza substancja W roku 1983 wprowadzono na rynek do powszechnej sprzedaży nową substancję - aspartam, która nigdy wcześniej nie by ... Więcej »
Wegetariańskie przedszkole Krótki reportaż o innowacyjnm wegetariańskim przedszkolu :) Więcej »
Nie wspierajmy cierpienia zwierząt - spot o jajkach z Michałem Pirógiem. Fundacja Viva! we współpracy z agencją IQ Marketing pragnie zwrócić uwagę na los milionów kur, od których hodowc ... Więcej »
Popularne Artykuły w
Ciekawe Filmy o Zdrowiu
Mleko ukryta trucizna - reportaż Reportaż pokazujący co tak naprawdę zawiera mleko i jego przetwory. Ile w mleku natury, a ile chemii? Czy tak naprawd ... Więcej »
Masaru Emoto - Wieści z wody W ciągu 12 lat pracy naukowej japońskiemu badaczowi Masaru Emoto udało się zdobyć dowody na to, że woda może maga ... Więcej »
Woda: Wielka tajemnica Przypuszczenia na temat rzeczywistych, a jednocześnie cudownych właściwości wody wykraczają daleko poza układ sło ... Więcej »
Burzynski the movie - Cancer Is Serious Business Film "Burzyński" to historia lekarza i biochemika dr. Stanisława Burzyńskiego, który wygrał największą i prawdo ... Więcej »
Jak przejść na surową dietę wg A journal in Raw Krótki, ale bardzo wspierający przewodnik składający się ze wskazówek jak przejść na surową dietę, jak stopnio ... Więcej »
Co u nas słychać
Polecamy pod choinkę - ostatni gwizdek! 2013-12-16 15:23:181 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Choinka. Czemużby nie sprawić komuś na prezent coś naprawdę zdrowego. \"Troszkę\" już suplementów i zdrowej żywności spróbowaliśmy, mamy wyrobione pewne opinie. Być może będziemy w stanie komuś pomóc w decyzji wyboru czegoś z bardzo szerokiego asortymentu produktów dla zdrowia.